REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 1

autor 2017-06-25 08:15:38, przez wh87

wh87
skąd: Pabianice
temat: "szukam przyjaciela/przyjaciółki"
Witajcie!
Wkrótce będę mieszkanką Łodzi, konkretnie Bałut. Lat mam 30 i jestem singielką, jednak nie szukam partnera/partnerki. Szukam bratniej duszy, która trochę ogrzeje moją zziębniętą od życia duszę Może ktoś z okolicy nie wie co ze sobą zrobić w popołudnia po pracy?może spacer, ciacho,rower? może wspólnie zmobilizujemy się do biegania?
a jeszcze chętniej poznałabym całą grupkę przyjaciół, która zechce mnie widywać w weekendy i zabierać na grilla, wycieczkę,kino itp. Imprezy w klubach mniej mnie interesują, ale może czasem dam się przekonać
pozdrawiam wszystkich
autor 2017-06-24 16:03:14, przez wh87

wh87
skąd: Pabianice
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam serdecznie,
Jestem pierwszy raz na portalu. Nie wiem jeszcze, na jakich zasadach działacie.
Mam 30 lat,mieszkam w okolicach Łodzi, wkrótce się tu przeprowadzam. Jestem singielką,nie szukam partnera. Zależy mi na znalezieniu paczki przyjaciół w podobnym wieku, bez względu na płeć. Nie przepadam za klubowym życiem i litrami alkoholu, ale domowe przyjęcia bywają miłym odskokiem od codzienności. Brakuje mi kogoś na wypady do kina, knajpki, na rower albo w plener. Mam nadzieję,że kogoś odnajdę, bo samotność łamie duszę. Może ktoś opowie mi jak to mniej więcej działa?
pozdrawiam wszystkich
Agnieszka


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl