REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2021-01-12 14:19:04, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam,

Kolejny raz musze napisać ponieważ tak baaaaardzo dawno mnie tutaj nie było... Witam po raz pierwszy
autor 2019-07-07 20:47:09, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Witam wszystkich "
Chciałam raz jeszcze powiedzieć wszystkim dobry wieczór. Zarejestrowałam się dawno temu i na tym się skończyło. Dlatego mogę spokojnie napisać że jestem tutaj w pewnym sensie po raz pierwszy. Może tym razem uda mi się zagościć na dłużej.
autor 2019-07-07 20:47:01, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Witam wszystkich "
Chciałam raz jeszcze powiedzieć wszystkim dobry wieczór. Zarejestrowałam się dawno temu i na tym się skończyło. Mogę spokojnie napisać że jestem tutaj w pewnym sensie po raz pierwszy. Może tym razem uda mi się zagościć na dłużej.
autor 2019-07-07 20:46:53, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Witam wszystkich "
Chciałam raz jeszcze powiedzieć wszystkim dobry wieczór. Zarejestrowałam się dawno temu i na tym się skończyło. Mogę spokojnie napisać że jestem tutaj w pewnym sensie po raz pierwszy. Może tym razem uda mi się zagościć na dłużej.
autor 2017-07-31 18:42:11, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Poczuj dotyk raju! Zapraszamy na spa party!"
Przegapiłam
autor 2017-07-31 16:25:35, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Cześć i czołem"
Coś cicho zrobiło się na forum :-) może to przez wakacje.
autor 2017-07-29 18:28:43, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Witam pierwszy raz :-)"
Witam Jestem tutaj po raz pierwszy i nie wiem dokładnie na jakich zasadach działacie. Mam 38 lat i jestem singielką,która właśnie stara się poskładać w całość swoje rozbite na kawałki życie. Niestety w moim wieku coraz mniej jest bezdzietnych znajomych zaczynających wszystko od zera. Wiem brzmi żałośnie ..Jestem wesołą energiczną dziewczyną którą po części na własne życzenie życie poobijało.... ale chcę z tego wyjść,poznać nowych ludzi, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie, zyskać na nowo wiarę że gdzieś tam czeka na mnie prawdziwe uczucie.
Pozdrawiam
Kaśka.
autor 2017-07-29 18:20:02, przez Blondi79

Blondi79
skąd: Łódz
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam Jestem tutaj po raz pierwszy i nie wiem dokładnie na jakich zasadach działacie. Mam 38 lat i jestem singielką,która właśnie stara się poskładać w całość swoje rozbite na kawałki życie. Niestety w moim wieku coraz mniej jest bezdzietnych znajomych zaczynających wszystko od zera. Wiem brzmi żałośnie ..Jestem wesołą energiczną dziewczyną którą po części na własne życzenie życie poobijało.... ale chcę z tego wyjść,poznać nowych ludzi, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie, zyskać na nowo wiarę że gdzieś tam czeka na mnie prawdziwe uczucie.
Pozdrawiam
Kaśka.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl