REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 2

autor 2017-11-13 09:05:06, przez KAMA39

KAMA39
skąd: łódź
temat: "Pozdrawiam"
Powiedzcie proszę na jakiej zasadzie działa forum ?? :-)
autor 2017-11-12 18:43:35, przez KAMA39

KAMA39
skąd: łódź
temat: "Pozdrawiam"
Cześć miło, że ktoś się odezwał
autor 2017-11-12 12:54:51, przez KAMA39

KAMA39
skąd: łódź
temat: "Pozdrawiam"
Witam wszystkich właśnie zarejestrowałam się na forum :-) Chciałabym poznać nowych ludzi, przyjaciół. Mimo kilku kopów od życia (częściowo na własne życzenie) wierze że gdzieś tam jest moja druga połówka, a to co najbardziej wartościowe jeszcze przede mną. Trudno w tym wieku zaczynać wszystko od nowa, ale cóż czasem tak życie się układa. Jestem normalną energiczną trochę szaloną dziewczyną, która przez różne perypetie życiowe zgubiła po drodze samą siebie i zamknęła się w sobie :/ Życiowe wydarzenie spowodowały utratę wielu znajomych, część rozjechała się po świecie, a Ci którzy zostali mają normalne rodziny i niewiele czasu dla singla. Mam już dosyć samotnych wieczorów, weekendów itp. Uwikłana w dziwną relację straciłam 1,5 roku z życia. Coraz większymi krokami zbliża się koniec roku, a ja nie chcę aby kolejny był podobny do tego.Zdaje sobie sprawę że wielu z Was czytając mój post odesłałaby mnie do psychologa ;-) ale może jest wśród Was ktoś z podobnymi doświadczeniami i chciałbym sie nimi podzielić. Zaczynam budować życie od małych kroków. Lubie ludzi, dobrą zabawę chociaż nie jestem fanem spędzania każdego weekendu w klubach dyskotekach itp. Na początek chciałabym poznać kogoś z kim można pójść na spacer, pogadać przy winku kawie miło spędzić wolny czas. Jeśli jest wśród Was ktoś kto chciałby odpisac na moja wiadomość będzie mi bardzo miło :-)


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl