REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 2

autor 2018-04-01 11:27:12, przez novaja

novaja
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."
Hej Właśnie do Was dołączyłam. Jestem Iza, mieszkam na Górnej, mam psa i do niedawna jeszcze miałam faceta. Kiedyś miałam też znajomych, ale on (facet, nie pies) skutecznie zadbał o to, żeby ich z mojego życia usunąć Tak więc zaczynam nowe życie i chętnie poznam nowych znajomych. Mam nadzieję, że to miejsce, a zwłaszcza Wy mi w tym pomożecie. Kiedyś byłam towarzyską, radosną i uśmiechniętą Izą...Taką wieczną optymistką, której wszędzie było pełno i dla której nie było rzeczy niemożliwych... I znowu chciałabym taka być.
autor 2018-04-01 11:13:28, przez novaja

novaja
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam Wszystkich ciepło :-) Jestem singielką z odzysku i dziś jest pierwszy dzień mojego nowego życia. Trochę to przewrotnie brzmi, bo mamy prima-aprylis, ale tak całkiem poważnie mówiąc to jak by nie patrzeć to nie ma tego złego, co by w końcu na dobre nie wyszło ;) I mimo ponurej pogody na zewnątrz, w moim życiu od dziś będzie już tylko słonecznie. Dłuuuugo się w sobie zbierałam (kilka lat), ale dziś właśnie tak postanowiłam ;) Wam też życzę słońca na co dzień. I z okazji Świąt i tak bez okazji też


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl