REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 6

autor 2019-04-03 10:57:45, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "rocznica katastrofy Czarnobyla"

Pablo_ napisał(a):


Z tego co wiem, to nie jest portal randkowy slużący do - jak napisałeś - podrywania-

W takim razie różowy kolor i serduszka w logo tej strony są bardzo mylące dla osób, które trafiają tu pierwszy raz

Jutka napisał(a):

Oj, kolega Kuba.J widzę że nastawił się na podrywanie pustostanów a tu takie zaskoczenie - tak, są tu dziewczyny które myślą i z którymi można porozmawiać na różne tematy, na temat Czarnobyla też... no popatrz, że rozmowa z kimś inteligentnym na ciekawe tematy może być bardziej sexy niż możliwość bycia poderwaną.


Uważasz, że jeśli dziewczyna nie interesuje się Czarnobylem to jest pustostanem? Że nie można z nią porozmawiać na różne tematy? Ubliżasz wszystkim dziewczynom, które mogą nie być zainteresowane tym wydarzeniem, które wolą np. iść do kina, albo na jakąś wystawę. To nie świadczy o Tobie dobrze, ale cieszę się, że Ty jesteś sexy i wszechstronna.
Być może moje słowo "poderwać" nie było zbyt szczęśliwe w tym przypadku. Chciałbym je zamienić na "poznać"

Możecie pisać sobie co chcecie, ale każdy kto tu trafia chce kogoś poznać bo życie we dwójkę jest fajniejsze niż singlowanie.
autor 2019-04-02 10:02:51, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "rocznica katastrofy Czarnobyla"

Pablo_ napisał(a):

Kuba.J napisał(a):


Stary... moja odpowiedź miała charakter humorystyczny. Bo w sumie pierwszy raz widzę, żeby podrywać dziewczyny na "Czarnobyl" (w końcu to forum dla singli). Ale może jeszcze mało wiem...


Z tego co wiem, to nie jest portal randkowy slużący do - jak napisałeś - podrywania-, ale w pierwszej kolejności do umawiania sie na różne wyjścia, wyjazdy, oglądanie filmówi itd. Chyba faktycznie jeszcze mało wiesz o tym portalu.


Pomysł jest naprawdę bardzo oryginalny, życzę powodzenia
autor 2019-04-02 09:35:43, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "rocznica katastrofy Czarnobyla"

Pablo_ napisał(a):

Kuba.J napisał(a):

Pamiętajcie, że 10 kwietnia jest 9 rocznica katastrofy polskiego Tu-154 w Smoleńsku. Można też coś zorganizować. ;)


Załóż osobny wątek, Może znajdziesz chętnych. Tutaj wątek dotyczy innego wydarzenia.


Stary... moja odpowiedź miała charakter humorystyczny. Bo w sumie pierwszy raz widzę, żeby podrywać dziewczyny na "Czarnobyl" (w końcu to forum dla singli). Ale może jeszcze mało wiem...
autor 2019-03-31 22:19:43, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "rocznica katastrofy Czarnobyla"
Pamiętajcie, że 10 kwietnia jest 9 rocznica katastrofy polskiego Tu-154 w Smoleńsku. Można też coś zorganizować. ;)
autor 2019-03-13 11:34:54, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 15 marca 2019 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. maagdaa25
3. Elis
4 Daario
5.Piotrr
6. Pablo_
7. Kuba.J
8. ...
autor 2019-03-12 12:56:04, przez Kuba.J

Kuba.J
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich serdecznie. jestem singlem od roku. Chętnie Was poznam. Pozdrawiam


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl