REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 9

autor 2011-01-11 00:31:37, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
Co do dana Browna, zniechęciłem się po "Kodzie Leonarda da Vinci".
A tak ogólnie bardzo lubię czytać, to wspaniała sprawa.
Moi ulubieni pisarze to: Hemingway, Steinbeck, Caldwell, Puzo, McEwan, DeMIlle, Stephen King,
Scott Smith itd...
autor 2011-01-11 00:15:01, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Jak zainteresować sobą płeć przeciwną?"

Rademenes napisał(a):

magnolia napisał(a):

Zależy od okoliczności ;) ale musi być to coś.


I tu koleżanka ma rację , "to coś" jak nie za iskrzy to nic z tego nie będzie. Ale czy powinno się szukać tej iskierki na samym początku. Oczywiście , że nie. Coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia to rzadkość. Jeśli osoba na samym początku nie wyda nam się odpychająca to warto próbować. Wraz z poznaniem zachowań i charakteru osoba albo nas zniechęci do rozwoju znajomości, albo jak to w życiu bywa wręcz przeciwnie.



No może się czepiam, ale nie bycie odpychającym - nie kierowałoby mnie do kolejnego spotkania,,,, ale wiem o co chodzi, sorry czepiam się i tyle
Poznanie drugiego człowieka, to niełatwa sprawa i po pierwszej randce praktycznie jesteśmy zieloni.
Często bywa też tak, że chcąć wypaść dobrze, staramy się za bardzo, popełniamy głupie błędy i ... ostatecznie przedstawiamy się w złym świetle, to samo może tyczyć drugiej osoby,
Z reguły jednak, staramy się wypaść dobrze, pokazać swoje atuty, "zaczarować" poczuciem humoru itp.
Nie chcemy pokazywać negatywnych cech.
Z czasem dopiero dostrzegamy je też u innych, no i również z czasem wychodzą one z nas.

Poznając drugą osobę, często dopiero po pewnym czasie dostrzegamy też jej zalety, które wcześniej skrzętnie ukrywała. Warto zaufać i spróbować, czasem z pozoru nieciekawa osoba po głębszym poznaniu, może się okazać wartościową i bardzo interesującą partnerem/ką.

Dobrze, juz dobrze koniec tej magicznej filozofi z podrecznika dla pierwszoklasistów
autor 2011-01-10 23:57:37, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Jak zainteresować sobą płeć przeciwną?"
No cóż, czasem przyciągają nas przeciwieństwa.
Mnie oprócz oczywiście urody, przyciąga pewność siebie...
Napewno bardzo istotna jest osobowość, poczucie humoru...
Często też pojawia się to coś, co cię przyciąga do drugiej osoby.
Mimo że, nie znacie się długo, rozumiecie się niemal bez słów, wystarczą gesty, spojrzenia i jest to wspaniała sprawa.

Co do zdobywania, bycia zdobywanym jestem za tradycyjnym postepowaniem. facet powinien zdobywać kobietę, o nią zabiegać itd. Tak to widzę.

autor 2011-01-10 23:47:35, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Czym dla Ciebie jest bycie Singlem/Singielką?"
Bycie singlem ma napewno wiele plusów.
Uważam, że można wtedy bez żadnych zbędnych podpowiedzi realizować siebie, żyć po swojemu.
Jednakże, pamiętać należy, że jesteśmy zwierzętami stadnymi i potrzebna jest człowiekowi druga połowa, nie można się oszukiwać...
Mi będąc singlem brakuje bliskości, czułości, zrozumienia dobrej partnerki. Kogoś z kim mógłbym być blisko ( i nie chodzi tu tylko o fizyczną stronę bliskości,,,), ale również zrozumienie w codziennym życiu.
Osobiście więc mimo plusów, minusy bycia singlem czasem mi ciążą...
W końcu jednak myślę, że znajdę tę dziewczynę, z którą wciąż się mijam...
Ależ się rozkleiłem, to przez tą wieczorną porę he he
autor 2011-01-10 22:20:56, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Sport"
Taniec towarzyski.
Próbowałem trochę i zastanawiam się czy nie wrócić, jednak muszę sie odnaleźć w nowym systemie pracy i ,,, płacy.
autor 2011-01-09 23:13:22, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Sport"
Sport to fantastyczna sprawa, jestem zaangażowany w aktywność fizyczną od wielu lat. Przede wszystkim preferuję piłkę nożną ( dawno niegrałem...niestety, ale planuję znów zebrać starą ekipę,,, na treningi halowe... wcześniej bawiłem się troszkę zawodowo, no i tradycyjnie w okresie wiosna - do jesieni Orliki), pływanie, ćwiczenia fizyczne (bawię się na codzień) itp.
Próbowałem tez squasha z kolegą, początki bez rewelacji ale fajny to sport.
Ćwiczyłem też trochę taniec i sztuki walki.
autor 2011-01-09 23:04:37, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
No ja zdecydowanie jestem za kotem. Mam taką małą czarną bestię - Lunę, już 14 lat.
To specyficzne zwierzę, chodzące swoimi ścieżkami i trzeba uczyć się z nim żyć, ale ...
nie wyobrażam sobie gdyby jej nie było.
autor 2011-01-07 21:49:34, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Cześć Wszystkim jestem Grzesiek z Chojen. Jak Najlepszego 2011 roku życzę.
autor 2011-01-07 21:38:47, przez Grzech

Grzech
skąd: Łódź
temat: "Poprawiny sylvka 8.01.2011 - sobota"
Witam, jestem tu nowy. Grzesiek mnie wołają.
Wszystkiego Najlepszego Wszystkim w 2011 roku i spełnienia marzeń.. oczywiście.
Co do jutra, mam już pewne plany... ale jak dam radę... spróbuję wpaść chociaż na trochę.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl