REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 2

autor 2011-08-23 07:17:38, przez Nemron

Nemron
skąd: Łódź
temat: "Poszukiwana kobieta gracz do gier fabularnych RPG"
Problem leży w tym iż gdy w drużynie znajduje się jakaś kobieta wtedy okazuje się że drużyna zyskuje zupełnie inny punkt widzenia, nie jest przecież tajemnicą, że zupełnie inaczej patrzymy na świat. Przez to inne spojrzenie okazuje się że nie które "zagadki" okazują się łatwiejsze. Do tego ja jako mistrz gry mam większy wachlarz możliwości przy tworzeniu scenariusza.
Kim by miała być...musiałbym wiedzieć kim by chciała zostać i jak bardzo zna konkretny świat. Kwestią pozostaje kto chce zagrać.
autor 2011-06-16 16:07:38, przez Nemron

Nemron
skąd: Łódź
temat: "Poszukiwana kobieta gracz do gier fabularnych RPG"
Czy któraś z pań grała, gra bądź chciała zagrać w gry fabularne RPG? Obecnie poszukuję kobiety która chciałaby dołączyć do jednej z moich drużyn. Jeśli chodzi o systemy to obecnie są dwa grywalne, jest to 2ed warhammer i wampir maskarada. Wkrótce może otworzymy jakiś trzeci.
autor 2011-02-04 20:29:50, przez Nemron

Nemron
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Dzień dobry, dobry wieczór, cześć etc..... Ja również dziś w radiu usłyszałem o tym klubie i już po paru godzinach pierwszy post na forum. Mam nadzieje iż dane mi będzie aktywnie udzielać się w tej społeczności, lecz wpierw sesja na studiach musi się skończyć ( oby nie za pół roku XD).


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl