REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 6

autor 2011-02-25 21:46:06, przez vtri

vtri
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Dziękuję Emado postaram się wkrótce na jakieś wybrać;) tak a propo's chętnie poszedłbym na film: "Czarny Czwartek...." - ktoś chętny??
autor 2011-02-25 10:01:40, przez vtri

vtri
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam serdecznie - Mam na imię Łukasz i jestem z Wami od dziś. Jestem miłośnikiem języka polskiego, dobrych filmów, sportu i polskiej prozy pióra Pilcha Jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej to śmiało piszcie na priv. Singlem jestem od 3lat i nudzi mi się ten stan. Nie szukam na siłę ale choć zbyt dużych wymagań nie mam to jednak ciężko dobrać odpowiednią partnerkę. Chyba, że może tu odnajdę tą właściwą..;p
autor 2011-02-25 09:58:02, przez vtri

vtri
skąd: Łódź
temat: "FILMMMMM:)"

Kasia napisał(a):

Jakie gatunek filmowy preferujecie? ja nie znoszę komedii romantycznych w wydaniu polskim, uwielbiam dramaty, dramaty psychologiczne. Jestem wielką fanką Kieślowskiego i oczywiście tego gatunku filmowego.


Kasiu mamy takie same gusta filmowe pozdrawiam;)
autor 2011-02-25 09:57:14, przez vtri

vtri
skąd: Łódź
temat: "FILMMMMM:)"
Witajcie
Jestem tu nowy - od dziś dołączyłem do Waszej zacnej społeczności. Otóż ja lubię filmy biograficzne, dramaty z naciskiem na psychologiczne i od jakiegoś czasu seriale kryminalne. Lubię też stare polskie filmy takich twórców jak Kieślowski, Krauze, Holland i inni


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl