REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 62

autor 2012-08-26 21:56:25, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Bańkowo - Bajkowo Powrót do Dzieciństwa"
Dziękuje za przybycie a w szczególności Emilce, która podtrzymywała bankowe szaleństwa hehe. Reszcie dziękuje za to że byli. A Ci którzy nie dotarli niech żałują
autor 2012-08-23 14:09:31, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Bańkowo - Bajkowo Powrót do Dzieciństwa"
BAŃKOWO - BAJKOWO POWRÓT DO DZIECIŃSTWA

Nie wiem czy są pomysły na tą ostatnią sierpniową niedziele, ale chciałam zaproponować wam coś na zakończenie wakacji, zabawa z bańkami mydlanymi. Byli moi znajomi kiedyś na takiej akcji i mówili, że to świetna frajda i przypomnieli sobie dzieciństwo i ja tez tak chcę.

Ponieważ mamy zaprzyjaźnionego Tiradora, który ma ogródek na zdrowiu uważam że to świetne miejsce, bo może do singli dołączyć się każdy przechodzień i dzieciaki które tam będą z rodzicami i możemy zająć całą ścieżkę jak by nas było dużo i jest zieleń i fajny klimat bo nie może być ukropu bo bańki nie będą chciały się robić a ogólnie pogoda ma być ładna.

A bańki mydlane można kupić tanio albo samemu zrobić.

ZABIERZCIE WSZYSTKICH ZNAJOMYCH WIĘCEJ LUDZI WIĘCEJ RADOCHY !!!

Jeśli będą chętni to ja mogę gdzieś podjechać do hurtowni i kupić jeśli nie macie gdzie . Koszt pewnie nie będzie większy niż 2 zł a radość i frajda bezcenna.

PROPONUJE GODZINE 15 30

LISTA 26-08-2012 GODZINA 15:30 ZDROWIE - OGRÓDEK TIRADORA:
1. STOKROTKA
2. …….
3. ……
autor 2011-11-10 22:32:44, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Namówiłam i będę namawiać, bo tu fajni ludzie i super czas można spędzić
autor 2011-09-21 09:34:32, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Nie wiem czy jest sens nie padało nie ma grzybów z mojego wywiadu środowiskowego. Trzeba czekać aż popada .
autor 2011-09-20 12:27:38, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Ja bardzo chętnie.
autor 2011-09-09 22:08:40, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Hej wyjeżdżamy jutro o 6 rano więc jak ktoś jest chętny to niech dzwoni do mnie 501858526
autor 2011-09-08 12:39:02, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Hejka deszczyk sobie pada i pada a grzyby rosną i rosną, więc kto i kiedy jest chętny na spacery po lesie wedlug prognoz w sobotę ma być ładna pogoda więc może by w sobotę od samego świtu ??
autor 2011-08-31 23:04:49, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Hej
moi grzybiarze pewnie, że będzie termin ale musi popadać bo straszna susza jest i nie ma nawet muchomorków, bo byłam w tygodniu w lesie na spacerze ze znajomymi żeby zrobić rekonesans co i jak. Jak tylko popada choć jeden dzień albo dwa ale solidnie to będziemy myśleć więc taniec deszczu i do lasu :P
autor 2011-08-26 12:42:54, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Najlepiej na grzyby jechać rano i to wcześnie rano , więc czekan na chętne osoby na grzyby
Sobota 27.08.2011r godz do uzgodnienia proponuje 6 lub 7
1. Stokrotka
autor 2011-08-26 11:33:05, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Grzybobranie :)"
Witajcie
Już chyba czas bo pokazały się piękne grzyby, jak na razie to najwięcej kurek , ja otworzyłam sezon grzybowy w poprzedni weekend, ale tak pomyślałam że może ktoś z was miałby ochotę nawet jeśli nic się nie znajdzie taki spacer po lesie mega relaks. Jeśli ktoś jest chętny piszcie ja wybieram się jutro do lasu na początek tu niedaleko Łodzi
autor 2011-08-15 00:53:51, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
Drodzy single nowalijkowicze my nie gryziemy i nie trzeba się nas bać cieszymy się, że nasze grono się powiększa więcej osób to więcej szczęścia a tak jak Przemas79 jak widać zadowolony że się pojawił i my strasznie się cieszymy
A co do powiadomień na maila niestety każdy musi śledzić sam forum gdyż nie wiemy co kogo zainteresuje tym bardziej, że czasem są spontany tak jak właśnie ten sobotni, a po 2 nie da się do wszystkich wysyłać maili
autor 2011-08-14 19:13:29, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
Jeszcze raz dzięki za przybycie dzięki dla pamiętających i tych mniej pamiętających. Hehe a może to lepiej przynajmniej opowieści możesz posłuchać i pomyśleć że i ty tam byłeś :P
autor 2011-08-14 08:36:55, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
Imprezka udana właśnie się skończyła hehe. Niechaj żałują ci co nie byli naprawdę fajowo dziękuję wszystkim przybyłym za pojawienie się u mnie było mi niezmiernie miło was gościć.
A w szczególności dziękuje Przemkowi mojemu mistrzowi, który nam przyrządził tak pyszne placki po zbójnicku i sałatkę normalnie niebo na ziemi Jesteś wielki Przemku i mam nadzieję, że ta piękna czapka kucharska kiedyś będzie warta fortunę z Twoim podpisem bo wiem, że będziesz najsłynniejszym kucharzem łodzi Polski a może świat twoje potrawy są boskie
No cóż pozostali mogą tylko bardzo żałować !!!
autor 2011-08-13 17:48:22, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
ok fajnie odliczyło się z rezerwowymi 12 osób wiec mogę zamknąć listę :P

CZEKAM WIĘC NA WAS SINGLE KOCHANE
autor 2011-08-13 16:47:33, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
Dobrze single wiem że może jeszcze będą chętni ale spora lista jest a chatka nie z gumy wiec czekam na chętnych do nr 12 max wiec niezdecydowane osoby proszę o szybkie wpisy lista zamykana o 17 bo musimy wiedzieć ile mamy pyszności przygotować :P

A na wpisane single czekam od 20
autor 2011-08-13 16:24:55, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Disco bandżo?:)"
Drodzy dyskotekowicze no cóż jeśli ktoś chce potańczyć pójdzie z wami ale dla zmęczonych po wczorajszym i chcących mniej się ruszać alternatywa jakaś jest ja nie przepadam za dyskotekami i w większości tak było że wszyscy się bawili a ja siedziałam w domku bo nie było alternatywy a dziś jest i tyle.
Jeśli nawet przełożę kalambury to te osoby bez sil na pląsy będą siedziały w domu a to w końcu jeden z dłuższych weekendów. Więc nie ograniczając nikogo co do wyboru życzę miłych pląsów
autor 2011-08-13 15:41:47, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
autor 2011-08-13 14:14:57, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
czekam na chetnych

.Lista .13.08.2011 godz 20..:
1.STOKROTKA
2. Panna K
3.
4.


Lista rezerwowa

1.Luk27
autor 2011-08-13 13:17:21, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Spontaniczne spotkanie :P"
Hejka wszystkim tak sobie siedzę i myślę, że wczoraj jakiś taki mały niedosycik singlowy bo w sumie pogoda nas przegoniła . Dlatego może ma ktoś ochotę na kalambury dziś wieczorkiem tak spontanicznie miejscówka: u mnie w domku co wy na to ??? godzina :20 jest kto chętny ??
autor 2011-08-13 11:43:54, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 (Night of falling stars 2011) "
Dziękuje za spotkanie i przybycie szkoda ze reszta się wykruszyła ale mam nadzieje, że na kolejnym spotkaniu to już będziemy bardzo dużą ekipą.

A teraz niestety nieprzyjemne sprawy

APELUJE PO RAZ OSTATNI DO NASZEGO KOCHANEGO GRONA ŻE MIMO IŻ JESTEŚMY INDYWIDUALNOŚCIAMI TWORZYMY GRUPKĘ LUDZI KTÓRZY SPOTYKAJĄ SIĘ RAZEM I RAZEM SPĘDZAJĄ CZAS, DLATEGO PROSZĘ O WZAJEMNE DBANIE O SWOJEGO KOLEGĘ CZY KOLEŻANKĘ SINGLA .
TO ŻE JEDNI SĄ ZMOTORYZOWANI A INNI NIE NIE OZNACZA ŻE CI Z AUTKIEM NIE MOGĄ ZABRAĆ KOGOŚ
TO CHYBA NIE BOLI !!!!!!!!!!!

Wczoraj niestety naszych 2 kolegów szło na piechotę w ulewę bo co poniektórzy już zapomnieli, że można by pomóc bliźniemu singlowi i jakoś dogadać drogę powrotną, tym bardziej że się jedzie w tamtym kierunku . WRRRR
MAM NADZIEJĘ, ŻE TO WYDARZYŁO SIĘ OSTATNI RAZ I JUŻ BĘDZIEMY DLA SIEBIE ŻYCZLIWI.

JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA FAJNE SPOTKANIE

/Mod
autor 2011-08-11 22:00:45, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 (Night of falling stars 2011) "
Wiecie co dostaje sporo pytań dlaczego tam o której i gdzie.
Już tłumaczę:
Proponuje spotkanie o 21/22 w Bacówka u Józka
ul. Starorudzka 46-50, czyli Łódzka Rudzka Góra


a dlaczego tam bo po pierwsze najlepsza widoczność po 23 oraz blisko fajne miejsce z piwkiem i miłą atmosferką po drugie ciut dalej od centru a to dlatego że:
Zdaniem astronoma z Olsztyna - Na pewno warto na taki spektakl wybrać się poza miasto, bo sztuczne światła ograniczą widoczność. To są zjawiska bardzo słabe, więc trzeba mieć dobre warunki do oglądania. Jak najdalej od cywilizacji.
Ale reasumując po za miasto dalej już w ogóle mało sensu jechać a tu mamy 2 w jednym dobrze będzie widać bo tam są domki i małe oświetlenie jak się zacznie walniemy się na kocyki i pooglądamy Dlatego drogie single apeluje o ciepłe ubranka i kocyki !!!

Wiem, że wszyscy nie są w stanie dojechać ale zapewne ktoś będzie jechał autkiem więc można się jakoś dogadać.
@@@@@@@Ja wyjeżdżam z olchowa o 20 30 i będę jechała Przybyszewskiego do piotrkowskiej do wróblewskiego potem Politechniki i Pabianicką do starorudzkiej mam 3 miejsca wolne więc kto chce wystarczy powiedzieć skąd mam go wziąć po drodze lub napisać do mnie osobiście i dogadamy się @@@@@@@
Acha ponawiam listę:

1. STOKROTKA
2. Slodkawanilia
3. Oldboy
4. Vera
5.PannaK
6. Asica84
7.EgzotycznaPomarańcza
8. Aneczka
9.Krzysztof
10.
11.
12.

Lista rezerwowa
1. Ewka
2. CudzoziemkA
3. Agnesste
4. Kasia82
5. jackoni
6. George
7. luk27
8.Toms
autor 2011-08-09 16:40:23, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witaj Sebastianie witamy Cię i zapraszamy na nasze spotkania by na żywo się poznać Do zobaczenia w realu .
autor 2011-08-09 16:21:30, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 (Night of falling stars 2011) "
Więc kochane single proszę się wpisywać

Lista 12 sierpnia godz 22
1. STOKROTKA
2. ...........
autor 2011-07-31 14:18:39, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
E z niektórymi tak zawsze nakręcają sytuacje a potem uciekają , Ja się pojawię i przywiozę jeszcze nowego singla
autor 2011-07-31 13:44:08, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
u grill jest nie ma go czy ciacho u Irys? Ale wszyscy nie zdecydowani ze hoho .
autor 2011-07-22 12:19:21, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 (Night of falling stars 2011) "
12 sierpnia o 23:00 - 13 sierpnia o 03:00

Jeśli jesteś marzycielem i masz głowę pełną życzeń do spełnienia to ten event jest dla Ciebie. Tej nocy niebo nad Polską zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd.
Spadające gwiazdy to resztki roju perseidów spalających się w atmosferze matki Ziemi. Największą aktywność na niebie będzie można zaobserwować od 20:00 do 6 rano. Samo zjawisko będzie można oglądać jeszcze do około 25 sierpnia 2011. (terminy mogą ulec zmianie ;))

Sądzę, że to niezły pomysł może znów na rudzkiej ale tym razem z kocykami żeby można było się wygodnie ułożyć bo tak na leżąco dobrze będzie widać. I mam nadzieję, że tym razem już nie będzie chmur :P
Co wy na to ??

Lista 12 sierpnia godz 22
1. STOKROTKA
2. ...........
autor 2011-07-11 22:03:41, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Lampiony na Stawach Jana - 17.07.2011"
1. Asia & blue (2 lampiony
2. Rademenes (1 lampion)
3. Coconut ( 3 lampiony)
4. Haidi i Cisowianka (2 lampiony)
5. Jacko (jeden lampion)
6. Tomek (1 lampion)
7. Leda (1 lampion)
8. Emilka (1 sztuka )
9. Iris79 (2 lampiony)
10. toms (1 lampionik)
11. Stokrotka (1 lampionik)
autor 2011-06-24 17:13:24, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Uff… w końcu wyjechali będzie trochę spokoju i można zrobić ognisko u mnie na działce "
Mnie się może uda podjechać (tak 50/50%) do was ale później po 21, jeśli będziecie jeszcze adresik mam zapisany i telefon do Ciebie Arturro, więc jeśli uda mi się to będę dzwoniła do Ciebie. A jeśli nie uda mi się to życzę miłej zabawy bez opadów deszczu .
autor 2011-06-09 20:52:07, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Wieczór filmowy;)"

CudzoziemkA napisał(a):

zapomniałam dodać, że jadę z Widzewa więc chyba najlepiej dostać się do Redlińskiej a potem do florecistów i już czy ktoś ma inny pomysł.. proszę wziąć poprawkę na to, że aż tak biegła w topografii retkini nie jestem

Najlepiej jest dojechać do Irys 98 od widzewa i wysiada sie na następnym przystanku za wiaduktem na maratońskiej i tak jak przystanek na wprost prawie będzie wieżowiec, a jak nie to przystanek jeszcze dalej i od retmańskiej wejść do Florecistów tak jak na mapie pokazał Toms
autor 2011-05-28 15:42:25, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Pewnie do późna bo ma być ładnie więc po co mamy siedzieć w domach jak można posiedzieć na świeżym powietrzu, zresztą tam nie jest aż tak dużo powierzchni żeby nas nie znaleźć albo przy parkingu albo nad jeziorkiem .
autor 2011-05-28 10:45:15, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Teraz mam nadzieje, że znajdziemy już ławeczkę przy wodzie. Znalazłam badmintona wiec będzie można pograć, może ktoś ma jeszcze to pogramy w debla bo po takim jedzonku warto spalić co nieco :P .
Pogoda ma też być ładna więc wszystko na dobrej drodze kochane single
autor 2011-05-25 18:52:36, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Słabe chęci a potem znów będą żałować. Ale co się martwisz damy jakoś rade w parę osób będzie tak samo wesoło jak ostatnio :P
autor 2011-05-15 23:18:30, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Grill był super udany dziękuje wszystkim za ekstra zabawę więcej takich imprez by się przydało
autor 2011-05-14 14:01:38, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Jeśli ta prognoza się sprawdzi to będzie lipa straszna i nie wiem co zrobimy , bo z tej prognozy wynika że nie dość, że będzie lało to jeszcze będzie zimno wrrrrr.
autor 2011-05-14 00:08:07, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
a co powiecie na 13 to jest niedziela wcześniej można zacząć, bo na 2 dzień do pracy wiec może 13 ( o ile będzie pogoda )
autor 2011-05-12 21:41:19, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Tak tak wiemy są olbrzymie i porywają ludzi i jak Ciebie nie będzie nie będzie kto miał z nimi walczyć.
autor 2011-05-09 12:52:50, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
WIĘC MOŻE WYBIERZMY :
SOBOTA CZY NIEDZIELA?
bo niestety muszę podjąć decyzje gdyż w 2 dzień mam imprezkę rodzinna i wszyscy czekają jak ja się określę a chciałam by większość z was była i mogła przyjść wiec z tego co widać na poniższej liście większość się waha co do soboty bo noc muzeum bo po 16 bo praca, wiec puszczam w obieg 2 listę na niedziele i zdecyduje ilość poparcia za danymi listami hehe (ale się rozpisałam)

GRILL 14.05.2011 (sobota)
1.STOKROTKA
2. Iris79
3. toms
4. Jacko
5. agga
6. PannaK (po 16 jak coś)
7. CudzoziemkA (wstępnie ale nie wcześniej niż 16:00 jakby co)
8. Kasia82 ( wstępnie , noc muzeów też jest kuszącą propozycją...)
9.slawio29(na 90%)-mój wolny czas leży niestety w rękach mojego pracodawcy
10. Piotr_Mietus (wstępnie jest jeszcze sporo czasu można dokładnie ustalić co zabrać)
11. piotrek84
12. Agnesste, na 90% (ufff, zdążyłam przed 13 ;-) , nie nie żartuję, zgłaszać się dalej!!!)

GRILL 15.05.2011 (niedziela)
1. STOKROTKA
2 . .....
autor 2011-05-08 23:29:44, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Rzuciłam propozycje wydaje mi się, że większej ilości osób odpowiada niedziela a w sobotę można skoczyć np gdzieś na piwo bilard do kina i już a niedziela w większości jest wolna a sobotę po południu więcej osób wyskoczy na miasto, ale ja tylko proponuje co wy na to ??
autor 2011-05-08 23:03:10, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Wiecie co mnie jest bez znaczenia ale widzę, że większość albo w pracy albo późno z pracy wiec co przenosimy go na niedziele i wtedy można wcześnie bo np o 12 ?? co wy na to? zabiorę badmintona jak znajdę i jaką jeszcze grę na powietrze Dla mnie nie ma znaczenia czy sobota czy niedziela co wy na to?
autor 2011-05-08 01:08:02, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Ja mogę zaproponować ponownie Lublinek bo tam wiem, że są stoły ale propozycje mniej komfortowe to np. fajnym miejscem dość spokojnym jest Dąbrowie ze stawikiem i dużo zieleni albo Arturówek, jednak tam brak siedzisk i pozostaje trawa wiec wszystko do rozważenia.
autor 2011-05-07 11:25:34, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
No nie wiem może czymś uda jej się was uraczyć kto wie
wiec nie ociągać się i dopisywać się do listy a nie tylko polemizować. Przynajmniej będę wiedziała na ile osób :P

GRILL 14.05.2011 (sobota)
1.STOKROTKA
2. .....
autor 2011-05-07 00:56:07, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
Tak wspólnie z paroma osobami padła propozycja by grilla zrobić 14.05.2011
czyli za tydzień w sobotę.

Otwieram listę:

GRILL 14.05.2011 (sobota)
1.STOKROTKA
2. .....
autor 2011-05-06 16:20:56, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "GRILLALALA CZAS :)"
ZACZYNA ROBIĆ SIĘ CIEPŁO POMYŚLMY O JAKIMŚ DNIU NA WSPÓLNE SPOTKANIE.
By powspominać łódzkiego grilla i tego wyjazdowego .
CO WY NA TO?
autor 2011-05-06 12:39:53, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "majówka w łodzi"
To kiedy powtórka ? Świetnie było trzeba to powtórzyć
autor 2011-05-03 22:55:09, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "majówka w łodzi"
O już mam po wielkim boju
autor 2011-05-03 22:04:54, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "majówka w łodzi"
No powiem ci Jacusiu jak można umieszczać coś co każdy chce oglądnąć. Oj nie ładnie, nie myślisz o naszych nerwach bo ja to swoje już straciłam na tym dostaniu się do pobierania wrrrrr.
autor 2011-05-01 10:58:17, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "majówka w łodzi"
Oj wszystko wszyscy kupili kubki, kiełbasy, folie aluminiowe, ale nikt nie pamiętał by kupić na dziś pogodę i co teraz ? i zapewne nikt nie ma w domu nawet kawałka słońca ?
autor 2011-04-24 13:00:57, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Pomysły na weekend świąteczny"
o 14 30 możne 14 40 będę wyruszać z olechowa
autor 2011-04-24 12:16:32, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Pomysły na weekend świąteczny"
Jadę do Botanika z Olechowa przez Widzew. Jak ktoś chce możne się zabrać.
autor 2011-04-23 13:07:24, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Pomysły na weekend świąteczny"
To jutro Botanik ale spotykamy się przed wejściem od strony skrzyżowania Krzemienieckiej i Konstantynowskiej o 15, żeby potem się nie szukać po tym wielkim terenie.
autor 2011-04-23 11:55:20, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Pomysły na weekend świąteczny"
Botanik ale trzeba się zorientować czy będzie w 1 dz świat otwarty.
autor 2011-04-23 02:42:53, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "22-go KWIETNIA......Piatek w Tawernie !!!"
Przecież pytaliśmy się kto idzie grac w bilard, i byliśmy pograliśmy i o 1 dopiero do domku a wy nam uciekliście nie ładnie nunu
autor 2011-04-22 19:11:34, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "22-go KWIETNIA......Piatek w Tawernie !!!"
A ja wszystkim, życzę spokojnych rodzinnych Świąt Wielkiejnocy i oczywiście bardzo mokrego dyngusu :P.
Składam wam tu życzonka bo nie będę mogła tego zrobić osobiście dziś choć bardzo żałuje.
autor 2011-04-22 00:52:23, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "22-go KWIETNIA......Piatek w Tawernie !!!"
No cóż przynajmniej Ty masz satysfakcje, że nie stresowałeś ludzi karami :P.
Pozdrawiam i dziękuje za trening hehe. A i pozdrowienia dla magicznego .
autor 2011-04-21 12:41:32, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "22-go KWIETNIA......Piatek w Tawernie !!!"

jaaceks1976 napisał(a):

nie przejmujcie sie godzina.... Adaś i tak bedzie czekal od samego rana....:P

Adaś pamietasz ze dzisiaj trening....?


No pięknie trening w oszukiwaniu :P, bo powiedziałeś w niedziele że Adaś to tylko kantuje
autor 2011-04-20 10:57:19, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "22-go KWIETNIA......Piatek w Tawernie !!!"
Hej nio ja w piątek nie wiem na 100%, ale coś tam wspominaliście o czwartku wiec chyba bardziej odpowiada tylko gdzie i na którą? czy już nie aktualne bo nie ma chętnych?. A w piątek może mi się uda kto wie.
autor 2011-04-08 19:03:10, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
1. piotrek84
2. krzysiek
3. mózgwsłoiku
4. Szatynka
5. Rademenes
6. Jakub G - Nowy
7. przemekroza-Nowy
8. Greeneyes
9. Ada
10. silvam
11. blue (?)
12. Emilka
13 PannaK
14. toms
15. Stokrotka
16....
autor 2011-04-07 12:49:03, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"

JakubG napisał(a):

Cholera jasna.Kolejny nałóg.Jak ja to przezyje heh

Zrezygnuj z tamtych
autor 2011-04-06 23:18:00, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Nie obiecuje- bo po co, ja to wiem i cie zapewniam,zresztą sam zobaczysz
autor 2011-04-06 22:54:36, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Hehe nie zjemy od razu połykamy w całości.
Żartujesz chyba, zapraszamy gorąco. Jak już zajrzycie nie będziecie chcieli nas opuśc
autor 2011-04-02 16:45:02, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Witam
Może uda mi się dziś do was zajrzeć. Mam nadzieje, że was poznam bo będąc na jakimś spotkaniu akurat spotkała się nieliczna grupka osób, które dziś nie zawitają. Mam nadzieje że trafie do waszej gromadki
Pozdrawiam i do zobaczenia.
1. piotrek84
2. Szatynka
3. Makowski Krystianek, słodki jak cyjanek
4. Emilka :-)
5. CudzoziemkA (myślę, że dotrę po seansie filmowym)
6. Rademenes
7. carrel (z racji wczorajszej nieobecności)
8.Stokrotka
9.....
autor 2011-03-13 12:28:56, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Dziękuje za cieple przywitanie w tak miłym gronie. I pozdrawiam gorąco wszystkich już poznanych i tych których może w niedalekiej przyszłości uda mi się poznać.
autor 2011-03-12 18:26:34, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"

Arturro napisał(a):

Goździki w butonierce
Poznasz nas wystarczy zapamiętać zdjęcia. Mogę wysłać Ci nr. tel.


Mogą być i Goździki, wracają do łask jak widzę. hehe A co do zapamiętywania zdjęć mam strasznie kiepską pamięć do twarzy dlatego zapytałam o ten znak rozpoznawalny .
autor 2011-03-12 18:12:45, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
No dobrze a jeśli nawet by się jakimś cudem tam trafiło do was do Casablanki to jak was znależć bo ja to nowicjuszka (jakiś macie znak rozpoznawczy hehe)a dziś sobota więc i ludu sporawo będzie.
autor 2011-03-12 17:41:01, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Witam
Szczerze mówiąc cichaczem wybierałam się do was do tej Casablanki ale widzę, że męskie towarzystwo się szykuje hehe, więc może lepiej jeśli panowie sobie posiedzą przy sziszy jak wodzowie w plemieniu hehe. Więc chyba zawitam dopiero do was we wtorek jeśli coś lub ktoś nie popsuje mi planów .
autor 2011-03-09 14:45:58, przez STOKROTKA

STOKROTKA
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich i miło mi będzie dołączyć do waszego grona singli w łodzi


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl