REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 18

autor 2014-05-20 21:55:24, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: ""Planszówki""
Ja bardzo chętnie, uwielbiam gry i tez nie mam za bardzo z kim pograć. Jaki rodzaj lubicie? Ja najbardziej słowne typu tabu, scrabble lub towarzyskie-kalambury na przykład.
autor 2012-09-14 20:44:11, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Taniec :) - Może to zaintryguje singli ;)"
A co powiecie na ruede? Swietna zabawa! Jakbysmy skompletowali z 10 osób, to moze utworza grupe specjalnie dla nas? Mysle o projectsalsa, slyszalam dobre opinie. mnie pasuje piątek, godzina dowolna, a Wam?
autor 2011-06-13 23:26:54, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "a może wakacje z rosyjskim?"
Rosyjski to moja pasja, ale też praca
Wymiana umiejętności wchodzi w grę jak najbardziej, ale raczej indywidualna.
Pozdrawiam serdecznie!
autor 2011-06-13 21:04:14, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "a może wakacje z rosyjskim?"
Szkoda. Więcej terminów do wyboru będzie od pazdziernika na kursach regularnych. Także nic straconego. Pozdrawiam ciepło.
autor 2011-06-13 20:39:42, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Salsa, czy ktoś jest chętny???"
Też się zgłaszam
autor 2011-06-13 20:27:07, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "a może wakacje z rosyjskim?"
Już wiadomo, że grupa ruszy. Zajęcia od 5 lipca, w godz. 16:30-19:30 (nie da sie wczesniej, niestety).
Zapisy przez kontakt@rosjanka.pl
Koszt kursu to 499zł, dla singli zniżka 50 zł
Jest to łącznie 10 spotkań po 4 godz. lekcyjne, kurs przewiduje realizacje materialu z jednego semestru regularnej nauki.
Spotkania beda w samym centrum, w sali przy placu wolnosci.
Zapraszam!
autor 2011-05-24 22:30:47, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "fajne miejsce na impreze ok 20 osób - polećcie coś!"
Hej! SZukam miejsca w którym można urządzić imprezę na ok 20 osób. Wersja idealna: drewniane stoły, miejsce na ognisko, drewniany parkiet do tańczenia.
Hmm a rzeczywistość? Czekam na podpowiedzi

Dzięki z góry!
autor 2011-05-20 13:07:40, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "a może wakacje z rosyjskim?"
Oj, tyle, że będzie to zupełnie od podstaw. Ale grupy konwersacyjne na wyzszych poziomach też są. Napisz do mnie, to podam szczegóły. Albo zajrzyj na rosjanka.pl
autor 2011-05-20 13:06:12, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Załóżmy kabaret :D"
Ja się zgłaszam, marzę o tym od dawna. Pisać umiem
autor 2011-05-19 23:29:24, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "a może wakacje z rosyjskim?"
Uwielbiam rosyjski i uwielbiam przekazywać moją pasję innym a związku z tym, że pracuję jako lektorka tegoż języka postanowiłam zorganizować letni kurs rosyjskiego od podstaw Kurs rusza od lipca i będzie się odbywał we wtorki i czwartki w godz. 16:30-19:30 (10 spotkan po 4 godz. lekc.) Serdecznie zapraszam. Zajęcia będą prawdopodobnie w jakiejś kawiarni w Łodzi (ustalam własnie miejsce). Są chętni?

Rosyjski to taki piękny język, a jaka satysfakcja jak się to rozszyfruje:

???????? ????!
autor 2011-04-06 13:52:11, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"
Czesc! Mnie bardzo brakuje powiadomienia o postach, które pojawiły się od ostatniego logowania. Muszę dopiero przeszukiwać forum i przypominać sobie, gdzie coś pisałam, żeby zobaczyć odpowiedzi. Może czegoś nie wiem, jestem nowa na forum, więc jak ktoś wie coś na ten temat, piszcie Pozdrawiam!
autor 2011-03-30 10:54:39, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Czym się zajmujecie zawodowo:)"
A zapraszam zapraszam do zaprzyjaźnienia A co, znasz rosyjski, czy dopiero chcesz poznać?
autor 2011-03-30 10:45:49, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Rady dla początkujących"
Dziękuję, już mi cieplej na sercu!
autor 2011-03-29 22:04:34, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Rady dla początkujących"
Czy mogę prosić starszych stażem singli o kilka rad, jak przetrwać początki (trudne) bycia singlem?
Jak sobie radziliście z poczuciem pustki, tęsknotą, utratą poczucia bezpieczeństwa. Czy rzucaliście się od razu w wir pracy, nowych znajomości czy raczej przeczekaliście trudne chwile, dając sobie więcej czasu? Wiem, że nie ma jednej idealnej rady, bo każdy z nas jest inny, ale może komuś one pomogą, ukierunkują, dadzą jakąś wskazówkę. Mnie jest bardzo ciężko na razie, jestem sama od 2 miesięcy, pierwszy raz w życiu. Najgorsze są powroty do pustego domu... i poranki, kiedy nie chce się wstać... Będę wdzięczna za Wasze uwagi.
autor 2011-03-28 21:31:41, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Wiosenna impreza klubowiczów w Tiradorze - 16.04.2011"
Dzięki! To dopisuję się! Mam pytanko: czy można dopisać jakaś osobę "spoza"?
1. emada
2. CudzoziemkA
3. goana
4. piotrek84
5. toms
6. annushka
7..........
autor 2011-03-28 20:55:43, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Wiosenna impreza klubowiczów w Tiradorze - 16.04.2011"
Cześć! Ja bym bardzo bardzo chciała, ale mam troszkę obawę, czy nie jesteście już mocno zgraną grupą...i jak się tam odnajdę? Mieliście podobne obawy? Dam radę? Pozdrawiam!
autor 2011-03-27 17:20:11, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "szukam chętnych do spotkań przy grach planszowych :)"
Może być inny dzień, tyle że w tygodniu kończę pracę ok. 21, dlatego może być kłopot. Puzzle też uwielbiam, własnie układam kolejnego wasgija (seria pod tytułem: nie wiesz co układasz - polecam) Pasuje mi ewentualnie sroda, ale nie wiem jak długo bo chcę zapisać się na kurs tańca i ten dzień to jedyny kiedy mam wolny wieczór.
autor 2011-03-27 14:41:49, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "szukam chętnych do spotkań przy grach planszowych :)"
Uwielbiam grać w różne gry (może być nawet chińczyk albo bierki) i szukam osób, dla których też jest to fajny sposób spędzania czasu. Myślę, że można byłoby ustalić jakiś jeden wieczór w tygodniu i spotykać się w 4-6 osób żeby sobie pograć. Jest ktoś chętny? Dla mnie dniem, w którym najbardziej doskwiera samotność jest niedziela wieczór - co Wy na to?
autor 2011-03-27 14:31:14, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Czym się zajmujecie zawodowo:)"
Uczę rosyjskiego
autor 2011-03-27 14:25:54, przez Annushka

Annushka
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witajcie! Mam na imię Ania i chętnie poznam nowych ludzi. Pozdrawiam


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl