REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 8

autor 2017-07-24 22:42:31, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "Poczuj dotyk raju! Zapraszamy na spa party!"
Super... zapraszam
autor 2017-07-24 17:50:35, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "Poczuj dotyk raju! Zapraszamy na spa party!"
Serdecznie zapraszam na Spa Party 31.07.2017 o godzinie 18.30 w kawiarni VINDA ul. Zgierska 69.
Podczas Spa będziesz bezpłatnie korzystać z następujących zabiegów:
- Demakijaż żelem oczyszczająco – wygładzającym z serii Re9 ADVANCED.
- Maska Oczyszczająca Rescue & Renew, która zawiera glinkę różową, oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
- Pielęgnacja Skóry Re9 Advanced Tonic, Serum intensywnie regenerujące, Korygujący krem pod oczy, Krem regenerujący na dzień dodatkowe nawilżenie, Krem regenerujący na noc.
- Kąpiel stóp i Peeling z serii Rescue & Renew – Sól łagodzi oraz zmiękcza, zawiera olejki eteryczne z grejpfruta, mandarynki, lawendy, owocu jałowca. Peeling złuszcza obumarły naskórek i nawilża ją, zawiera wyciąg z korzenia kurkumy, mniszka lekarskiego, imbiru, awokado, nasion kolendry.
- Makijaż kosmetykami wegańskimi: Baza pod makijaż BEZ SILIKONU, Podkład w płynie i pudry mineralne, pomadki, cienie, róż, tusz do rzęs.

Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie w wiadomości lub na forum ponieważ ilość miejsc jest ograniczona
autor 2017-07-04 19:05:09, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: ":)"
nikt się do tej pory nie zadeklarował dlatego jeszcze nie zajęłam sali... dajcie znać czy jesteście zainteresowane... Dodam jeszcze, że takie spotkanie można zrobić u siebie i zaprosić swoich znajomych... to spotkanie nie zobowiązuje do niczego
autor 2017-06-29 18:07:05, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: ":)"
Czy pasuje Wam 7.07? p godz 18.30?
autor 2017-06-27 23:37:49, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: ":)"
super... to ustalmy kiedy jeśli chodzi o miejsce to może Vinda na Zgierskiej ? a może ktoś zna inne fajne?
autor 2017-06-19 18:21:23, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: ":)"
Cześć, od dawna jestem zalogowana tu ale nigdy nie miałam odwagi przyjść na jakiekolwiek spotkanie... Obecnie zajmuję się różnymi rzeczami m.in organizuję tzw spa party na którym: można bezpłatnie korzystać z następujących zabiegów:
- Demakijaż żelem oczyszczająco – wygładzającym z serii Re9 ADVANCED.
- Maska Oczyszczająca , która zawiera glinkę różową, oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
- Pielęgnacja Skóry Re9 Advanced Tonic, Serum intensywnie regenerujące, Korygujący krem pod oczy, Krem regenerujący na dzień dodatkowe nawilżenie, Krem regenerujący na noc.
- Kąpiel stóp i Peeling z serii Rescue & Renew – Sól łagodzi oraz zmiękcza, zawiera olejki eteryczne z grejpfruta, mandarynki, lawendy, owocu jałowca. Peeling złuszcza obumarły naskórek i nawilża ją, zawiera wyciąg z korzenia kurkumy, mniszka lekarskiego, imbiru, awokado, nasion kolendry.
- Makijaż kosmetykami wegańskimi: Baza pod makijaż BEZ SILIKONU, Podkład w płynie i pudry mineralne, pomadki, cienie, róż, tusz do rzęs.

Jest to spotkanie do niczego nie zobowiązujące. Jedyne co na końcu opowiadam przedstawiam możliwość zakupu kosmetyków lub możliwości zarobkowe dla osób które zainteresowałyby się tym tematem. Tak sobie pomyślałam, że może ktoś chciałby zorganizować takie spotkanie? Na pewno będzie to miłe spotkanie podczas którego nikt do niczego nie będzie zmuszał. A jeśli ktoś zainteresuje się np. produktami itp to super jeśli nie to po prostu spędzimy miło czas
Jeśli jest ktoś zainteresowany spędzeniem takiego wieczoru dajcie znać
autor 2015-07-15 21:40:54, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "mini spa"
Macie może ochotę na spotkanie w stylu mini spa? Bo jeśli jest ktoś chętny to dajcie znać bo mogę coś takiego zorganizować. Ja znajdą się chętni to podam więcej szczegółów
autor 2015-03-11 09:32:31, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "Single > 180 cm"
Ja mam179
autor 2015-01-31 16:20:22, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
A kiedy będzie następne spotkanie i co trzeba zrobić żaby do Was dołączyć? Bo ja chętnie bym dołączyła
autor 2012-04-17 17:42:51, przez iwkr

iwkr
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
To ja też się przywitam. Przepraszm że tak późno


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl