REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 26

autor 2011-12-13 01:06:17, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Wiglia Singlowa w Tawernie - 13.12.2011 g. 19.00 (wtorek)"
47. Kasia
autor 2011-10-28 15:06:38, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
Mam złe wieści

Okazuje się, że są dwa ośrodki obok siebie, AZS i Centrum Wychowania Fizycznego I Sportu. W tym ostatnim nie ma już praktycznie 'normalnych' godzin, oprócz np 16stej lub późno w piątki co odpada. Koszt jest też wyższy 80zł/h.

Jeśli chodzi o AZS, to środa ciągle jest dostępna tylko po obejrzeniu tej sali zwątpiłam Sala jest wyłożona jakąś gumą, więc można się nieżle obetrzeć przy upadku, a do tego linie boiska nie istnieją, tzn są totalnie wyblaknięte. Jeśli chodzi o linie, kierownik powiedział, że mógłby wymalować, ale wspomniał też, że mechanizm siatki jest lekko uszkodzony.. Ludzie tam ponoć wynajmują i grają, ale nie wiem jak na przykład oceniają piłkę, która ląduje na pseudo 'linii' którą ledwo widać, nie mam pojęcia. Musiałabym się tam przejść w czasie jakiegoś meczu i zobaczyć to na własne oczy.. Cena idzie więc tutaj z jakością
autor 2011-10-28 13:23:55, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
Hej wszystkim

Dzwoniłam do AZSu (Lumumbowo/Sródmieście) i okazuje się, że mają jeszcze dostępną salę w środy od 19.00. Wynajem może być na 1,5h. Cena 50 zł/h. Jeszcze tam nie byłam, ale jest to na pewno sala wysoka. Przejdę się tam i obejrzę. Co wy na to?
autor 2011-10-03 23:23:53, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
hejka, sorry za spóźnienie co do kasy. nie deklarowałam się, ponieważ do tej pory nie wiem czy dam radę dojeżdżać. moje życie toczy się ostatnio pomiędzy łodzią, a śląskiem i deklarowanie się na cokolwiek jest lekko ryzykowne. tak czy inaczej, wpłaciłam kasę przed chwilą, haidi sorry za problem. generalnie nie należę do spóźnialskich, tutaj sprawa dotyczy logistyki :/ pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w czwartek.
autor 2011-09-15 20:29:55, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
Przepraszam za nieobecność w pon. Nie było mnie w Łodzi
autor 2011-08-30 14:37:23, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
potwierdzam poniedzialek ewentualnie przyjdę z kimś rezerwowym. kiedy zaczynamy więc, przyszły poniedziałek 5-ego?? Haidi czy mogę Ci przekazać pieniądze przed poniedziałkowym spotkaniem?
autor 2011-08-28 22:12:12, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
Super Haidi. Dzieki. Powiedz gdzie jest sala i jaki bylby koszt? Mieszkam blisko AZS, moge rowniez zapytac o sale?
autor 2011-08-27 22:46:33, przez kasiar

kasiar
skąd: Sródmieście
temat: "Siatka"
Witam, jestem tu nowa Jestem baaaaaardzo chętna aby dołączyć do gry, czy grupa ponedziałkowa powstaje lub czy jest szansa dołączyć do czwartkowej? Kasia


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl