REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 35

autor 2014-02-15 12:19:57, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"
Witajcie! Świetna zabawa. Bawiłem się z Wami po raz pierwszy i było mi bardzo miło poznać nowych ludzi. Z uwagi na głośną muzykę, rzeczywiście możliwość komunikacji między osobami był ograniczony. Jednak możliwe, że będzie okazja Was poznać przy innej okazji.
Jeżeli chodzi o zabawę, to taniec z poznanymi dziewczynami był samą przyjemnością.
Bardzo przepraszam osoby, które niechcący potrąciłem w tańcu, było to oczywiście nie zamierzone. Jeszcze raz przepraszam.

autor 2014-02-14 10:31:59, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"
Antywalentynki - IV urodziny portalu. Impreza przebierańcowa. Motyw przewodni DOBRO i ZŁO.

Data: 14 lutego 2014 o g. 20.00
Miejsce: Klub Luka, Łódź, ul. Zgierska 26 (dawne kino Zachęta)

1. emada
2. Magda077 +1
4. Babkasia
5. Piotrr
6. Gwidon+Iza+Ester
9. polo
10. thorn
11. polterek
12. JustIn
13. Agnieszka
14. PannaK
15. mkczarek
16. Jagoda
17. aniaangelika
18. Ola3
19. ahilles (50/50)
20. monika1001.
21. Dulce
22. Anja
23. Focus
24. Grimm
25. Pabloo+Kasia
27. kristof
28. Athena + 1 + 1
31. Marcin 50%
32. Edyta1986
33. Ola
34. Kalina
35. julka
36. Yumiko S Black
37. Emilka
38. agga+1
40. madzia7509+1
42. Julcik
43. Acia
44. beecik (50/50)
45. Majka60z+1
47.Halszka+1
49. Kasica [50%]
50. Rafał +2
53. Dorkala +1
55. Kot +1
57. Leonidas +3
61. Ciastek
62. Doriss + 3
66. Carmen+ 3
70. miko80
71. athena 1+ 1(czyli oprócz tego co wyzej jescze 2 dla mnie
73. sula 50%
74. Elizabet +1
76. Kasia93+1
78. paula
79. zibi
80. aklip 50
81 ladyfantasy
82. Milka SCB
83. Wittchy
84. Paula
85. U2
86. Brok +1
88. Jaroslav
89. Rikardo
90. agraffka+1 (Aga)
92. ela08+1
94.joma44
95. Gerard
96. Piotrek27
97. Mikro
98. Łukasz
99. anros
100. ........
autor 2013-12-28 22:57:16, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "28 listopada 2013r - Msza w intencji "poszukujących męża lub żony, na ul. Sienkiewicza 60"
I oto nam właśnie chodzi, aby poznawać się w realu i aby wyjść sprzed komputera i przestać narzekać na swoją samotność.
Jednak trzeba zrobić pierwszy krok i pozwolić, aby ktoś zechciał z nami nawiązać kontakt na prywatnym gruncie.
autor 2013-12-28 20:30:19, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "28 listopada 2013r - Msza w intencji "poszukujących męża lub żony, na ul. Sienkiewicza 60"
Nie, nikt nie zawarł związku małżeńskiego, ale widać tam pary.
Osoby te widać spotykały się wcześniej i teraz możliwe że przygotowują się do czegoś poważniejszego, ale pragną aby było to z błogosławieństwem Bożym. Jakby ktoś nie wiedział o czym mówię, to mówię o sakramencie małżeństwa.

Ostatnio przychodzi na mszę św około 100 osób, a w drugi dzień świąt przyszła połowa.
Mieliśmy dwa spotkania integracyjne w terenie, oraz staramy się raz w miesiącu spotkać na przysłowiowej "kawie". W planach są kolejne spotkania integracyjne. Chętnych do spotkań integracyjnych jest około 50 osób, bo tyle podano mi adresów internetowych. Najgorsze jest jednak to, że wiele osób chciało by w czymś uczestniczyć, a za organizację imprezy nikt się nie chce wziąć.
Na razie poznajemy się między sobą w małych grupkach, więc jak nie pary małżeńskie, to może jakieś przyjaźnie się stworzą.
autor 2013-11-28 21:23:59, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "28 listopada 2013r - Msza w intencji "poszukujących męża lub żony, na ul. Sienkiewicza 60"
Frekwencja na dzisiejszej mszy św. była super. W grudniu nie robimy przerwy i aby uchronić nas od obżarstwa świątecznego zapraszamy na mszę św. w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, tj. 26 grudnia o godzinie 19tej.
autor 2013-11-26 21:50:50, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "28 listopada 2013r - Msza w intencji "poszukujących męża lub żony, na ul. Sienkiewicza 60"
Prawdopodobnie będzie to ostatnia msza św. w tej intencji odprawiana u Jezuitów w tym roku, gdyż w grudniu ostatni czwartek miesiąca przypada na drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Chyba, że ojciec Jacek zdecyduje odprawić ją tydzień wcześniej tj. 19 grudnia br. Jeżeli nie da rady to następna msza dopiero w styczniu 2014r.
autor 2013-11-22 10:30:07, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "28 listopada 2013r - Msza w intencji "poszukujących męża lub żony, na ul. Sienkiewicza 60"
Witam! W ostatni czwartek miesiąca w kaplicy św. Krzysztofa u o. Jezuitów odprawiana jest msza św. w intencji "poszukujących męża lub żony". Msze odprawia i opiekę sprawuje duszpasterz akademicki o. Jacek Granatowski. Jak chcecie to przyjdźcie, a jak nie to przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam

Najbliższa msza św. w tej intencji odprawiona będzie w czwartek 28 listopada 2013r o godzinie 19-tej w Kaplicy św. Krzysztofa na Sienkiewicza 60
autor 2013-11-05 00:12:39, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Masz problem i musisz sobie z tym poradzić sam.
autor 2013-11-04 23:36:43, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Obiecywałem sobie ze zawieszam odwiedzanie tego profilu, ale muszę "tomasso" coś wyjaśnić. Widzę że zasiadasz w loży szyderców, no i dobrze siedź sobie tam i kpij z nas, nikt ci tego nie broni. Każdemu wolno wierzyć w to co chce. Ja nie chcę w tym portalu do niczego nawracać i nikogo nie chce potępić. Są tu różni ludzie ich szanuje.
Mogę Ci powiedzieć tylko, że obok osób nie wierzących w Jezusa, są osoby które bezwarunkowo zawierzają Mu swoje życie, takie jakie one jest. Wierzymy że umarł za nas na krzyżu i odkupił nas swoją krwią. Wierzymy też że zmartwychwstał, aby dać świadectwo Prawdzie. Prawdzie, że wysłał go Bóg aby nas zbawić. A zrobił to z miłości. A miłością jest Bóg. wierzymy też, że "powróci", kiedy przyjdzie na to czas.
Jak mamy chwilę zwątpienia to patrzymy sobie na ukrzyżowanego Jezusa i ofiarowujemy mu swoje cierpienia, a On je przyjmuje i nas wspiera. Wtedy raźniej nam iść dalej.
My wszyscy, którzy mają problem z naszym powołaniem zwracamy się do Niego aby nas wspomógł, prosimy Go o wyjaśnienie nam gdzie robimy błąd że nadal jesteśmy sami. Prosimy Go też o dobrą żonę lub męża dla nas. Gdy spotykamy się z szyderstwami ludzi nie wierzących, to nic sobie z tego nie robimy, bo z szatanem sobie poradził i z szydercami sobie poradzi. Albo prędzej czy później przywoła do siebie i przekona, aby pójść za nim.
autor 2013-11-04 14:58:04, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Ta wymiana zdań jest żenująca. Nie ma związku z mszami świętymi na Sienkiewicza, ani nie mają związku ze spotkaniami integracyjnymi po ich zakończeniu.
Misia z Piotrkowskiej nieco poniosło w stosunku do Orniego. Jak już zostało to powiedziane portal single.pl nie jest portalem matrymonialnym tylko towarzyskim. Orni w dobrej intencji wytłumaczył jak użytkownicy portalu spędzają czas i to powinno zakończyć temat. Niestety stało się inaczej i jeżeli ta wymiana zdań się nie skończy to zaczniecie się obrażać.
Nie chce mi się już tego czytać i zabierać głosu. Wątek ten miał mieć inne zadanie. Z pewnością informacyjne i porządkowe, oraz wymiana spostrzeżeń po mszy.
Dziękując wszystkim za Wasze zabranie głosu, zapraszam na kolejną msze św. która będzie miała miejsce 28 listopada o godz. 19tej. Do tego mniej więcej czasu, zawieszam swoje wypowiedzi w tym wątku. Nara
autor 2013-11-04 10:15:14, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "Najazd na Kopernika - Wawa"
Chętnie bym do was dołączył i was w końcu poznał, ale w tym terminie mam imprezę z przyjaciółmi na prywatnym gruncie. Pozdrawiam
autor 2013-11-04 10:05:43, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Po co cytujecie swoje wcześniejsze wypowiedzi na łamach tego wątku? Komu się chce czytać powtarzane cytaty? Przecież możecie porozmawiać miedzy sobą na prywatnym gruncie, tzn w wiadomościach prywatnych.

Najbardziej jestem ciekawy singlowych spotkań integracyjnych, ale nie w pubach, czy restauracjach. Tam nie ma za bardzo jak ze sobą pogadać, bo siedzi się przy piwku za stołem i ma się w zasięgu tylko osoby siedzące obok.
autor 2013-11-03 09:26:10, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Ten fragment dotyczy kobiety idealnej. Ponieważ nikt nigdy nie będzie idealny, musisz pozwolić aby ona była sobą i zaakceptować jej wady i je również pokochać. Tego również od nich oczekujemy.
autor 2013-11-03 08:58:32, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Bardzo proszę już się na siebie nie obrażać i nie docinać sobie, bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi. Wątek jest na temat mszy świętej w wiadomej intencji, oraz ewentualnej integracji, a nie o naszych frustracjach.
Załóż sobie Misiu z Piotrkowskiej swój wątek i pogadaj z ludźmi którzy chcą z tobą rozmawiać. Ok?
autor 2013-11-02 23:13:37, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Bardzo dziękuję Joannie697 za jej odczucia z mszy na Sienkiewicza.
autor 2013-11-02 22:42:27, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Myślę że Miś z Piotrkowskiej, niepotrzebnie tak się rozpisuje, na temat nieodwzajemnionego zainteresowania swoją osobą. To że jesteśmy obecni na tym portalu, czy innym, świadczy o tym że większość z nas ma z tym problem. Może takie jest nasze przeznaczenie?
Proponuję trochę więcej spokoju, bo narzekanie i tak nic nie zmieni. Czasami problemem jesteśmy my sami, bo nie akceptujemy samych siebie, nasze wyobrażenia z lat młodzieńczych o naszej przyszłości nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Nie możemy naszych frustracji przelewać na drugiego człowieka, bo to i tak nic nie zmieni, a sami możemy nabawić się nerwicy, wrzodów żołądka, itp. i naszym najbliższym może się oberwać bo przypadkiem byli pod ręką.
Myślę, że ja też sobie nie radzę z pewnymi sprawami, od lat walczę z nadwagą. Nie znam odpowiedzi na wszystkie tematy.
Czasami wystarczy kogoś wysłuchać, wesprzeć dobrym słowem, nawet napić się z nim piwka, a kiedy trzeba to zaproponuję, że pomodlę się w jego intencji. Mieć kogoś takiego pod ręką uważam za skarb. Ile osób jest zamkniętych w czterech ścianach, bo boją się wyjść do ludzi. Ludzie są zamknięci sami w sobie. Przykładem może być to, że bardzo dużo do powiedzenia mają osoby pod pseudonimem, bez zdjęcia, z dużym stażem na portalu.
Proponuję troszkę więcej spokoju i rozejrzeć się wokół siebie, czy ktoś nie potrzebuje może pogadać? Spełnicie chociaż dobry uczynek dla drugiej osoby. A może zyskacie nowego przyjaciela(-łkę)? A nóż może ta osoba Wam pomoże w waszych kłopotach?
28 listopada o 19tej, będzie kolejna msza u Jezuitów, na którą Was zapraszam. Myślę że Miś z Piotrkowskiej już był nie raz na tej mszy, ale może się mylę.
autor 2013-11-02 19:13:44, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Wątek jest po to założony, aby ten kto czuje się zaproszony z niego skorzystał.
Jeżeli nie czujesz się zaproszony w takiej mszy uczestniczyć, to już twoja sprawa. Zmień po prostu wątek i nie przeszkadzaj.
autor 2013-11-02 18:44:31, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Na tym portalu, jak i innych portalach społecznościowych o charakterze randkowo- towarzyskim są różni ludzie o różnym wykształceniu, różnych poglądach, o różnej sytuacji materialnej, o różnych charakterach. Każdy jest inny i każdy po swojemu patrzy na drugiego człowieka i w sposób indywidualny go ocenia. Wielu z nas od lat przesiaduje przed ekranami naszych komputerów i godzinami przegląda profile uczestników tych że portali. Nie każdy ma szczęście i odwagę napisać do drugiej osoby. Aby spotkać się z drugą osobą i ją poznać, niestety trzeba wyjść z domu. Zauważcie, że sporo czasu już straciliśmy i ile jeszcze czasu mamy siedzieć przed tymi komputerami.
Mają rację moi przedmówcy, że trzeba nam stanowczej decyzji zmiany naszego myślenia i zaangażowania i dopuszczenie do naszego życia drugiej osoby.
Po mszy była okazja spotkania się na 15 minut w kawiarence, ale niestety większość ludzi nie skorzystała z zaproszenia. Pozytywne jest jedynie to, że na mszy pojawiło się ponad 100 osób i możliwe, że na następnej mszy w tej intencji będzie jeszcze więcej.

Pozwolę sobie na przytoczenie słów mądrego kapłana, który na takiej mszy modlił się z ludźmi:

Przynagleni miłością chcemy odnaleźć swoje miejsce w kościele, miejscu pracy i życiu.
Przynosimy Ojcu Niebieskiemu swoje lęki, że nie jesteśmy w miejscu gdzie sięgały nasze marzenia, i kiedy rozeznawaliśmy do czego Bóg nas powołuje.

Ojcze chcemy popatrzeć Twoimi oczyma, jak wygląda nasze życie, chcemy próbować naprawić nasze błędy, oraz gdzie nie odpowiedzieliśmy swoim życiem na Twoją miłość.
Oddajemy Ci nasze życie, takie jakie jest, i pragniemy abyś Ty napisał scenariusz naszego przyszłego życia. Chcemy stanąć z Tobą Twarzą w twarz, abyśmy mogli dowiedzieć się, co ty masz dla nas najlepszego i czego od nas oczekujesz.

Uzdrów nas z egoizmu, przez który zamykamy się na drugiego człowieka. Naucz nas dawać a nie liczyć na zaszczyty, naucz nas stawać po stronie słabszych, pomagać im kiedy nas potrzebują, naucz nas dostrzegać dobro w ludziach, którzy się pogubili.

A tym których powołałeś do małżeństwa dopomóż odnaleźć tę ukochaną osobę na którą czekali od tak dawna, oraz dopomóż aby się pokochali.
autor 2013-11-02 14:17:01, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
A może ktoś był na mszy świętej u Jezuitów w ten czwartek? Jakie wrażenia i jak odbieracie duszpasterza, który skierował do Was słowo? Czy kogoś to słowo poruszyło i zachęciło do aktywniejszej pracy nad znalezieniem kochanej osoby? Albo dodało odwagi aby zrobić pierwszy krok?
autor 2013-10-31 22:07:28, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Dziękuję wszystkim obecnym za tak liczne uczestnictwo w Eucharystii, a przyjaciołom za pomoc w oprawie liturgii, oraz oprawie muzyczno-wokalnej.
Jeszcze raz zapraszam do grupy na Facebooku, gdzie będą zamieszczane najważniejsze informacje dotyczące kolejnych mszy i ewentualnych spotkań integracyjnych. Ale nie będzie tam miejsca na komentarze, tylko miejsce na konkretne propozycje integracyjne. Trzeba otworzyć przeglądarkę na Facebooku i wpisać:
"Msza w intencji poszukujących męża lub żony w Łodzi na Sienkiewicza 60"
A co do dzisiejszego kazania, to Ojciec Jacek nie owijał w bawełnę i jak zwykle zachęca nas do konkretnego działania na 100 procent we wszystkim, co ma prowadzić nas ku dobremu, ku wypełnieniu naszego powołania. I każe przestać nam biadolić, bo nikt naszego biadolenia i tak nie słucha, tylko brania się w końcu do roboty.
A na marginesie frekwencja na mszy świętej była super.
autor 2013-10-31 13:00:15, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Lekarstwem na nasz egoizm jest otworzenie się na Boga, oraz drugiego człowieka. Czasami trzeba pokonać samego siebie, aby wyjść z utartych schematów naszego życia i przestać biadolić na swoja samotność. Nawet gdy nie znajdziesz teraz kandydatki na żonę, czy męża, to jest szansa że zyskasz może nowych przyjaciół.
autor 2013-10-30 08:40:17, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Kamea jest dobrym organizatorem czasu wolnego po mszy. Zorganizowała niejedno spotkanie integracyjne. Aktywnie włącza się w liturgię na mszach, oraz poświęca swój czas na wydrukowanie tekstów pieśni na mszę. Jest bardzo inteligentna i mądra, a co najważniejsze jest wspaniałą przyjaciółką. Gdyby było takich osób więcej, to ta wspólnota pękałaby w szwach. Więcej robi dla tej wspólnoty, niż dla siebie.
autor 2013-10-25 09:54:10, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Raz na jakiś czas można wpaść na pizze, czy piweczko. Ale zauważ że w lokalach nie ma szwedzkiego stołu, tylko siedzisz przy połączonych stołach i zapychasz się jedzeniem, mając możliwość do pogadania tylko z ludźmi siedzącymi naprzeciwko ciebie.
Ja ponieważ mam zamiar zrzucić wiele kilogramów , to chciałbym takich miejsc unikać. wolałbym gdzieś potańczyć, pospacerować, jakieś muzeum odwiedzić , do teatru pójść, na jakieś widowisko sportowe pójść, jakiegoś grilla czy ognisko zrobić.
Ale te rozrywki można zrobić innego dnia. Zrobić jakiś punkt kontaktowy(pracuje nad tym), aby podając swego e-maila otrzymywać wiadomości: co? gdzie? i kiedy? Ale chciałbym aby to nie był portal single.pl, bo tu nie wszyscy są chrześcijanami, a tu chodzi właśnie aby byli.
Nikogo ja nie chce nawracać, bo to nie moja sprawa.
autor 2013-10-24 12:10:40, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Fajnie że humor Wam dopisuje.

Jeszcze raz mówię nic na siłę. Jeżeli czujesz się zaproszony(a), to przyjdź, a jak nie, to trudno.
Tak przeglądam sobie od czasu do czasu portale społecznościowe(randkowe) i widzę że wszędzie wieje nudą.
Ja wychodzę z tego założenia, aby zmienić swoja sytuację należy wyjść sprzed ekranów telewizorów, komputerów i przestać zrzędzić na swój los. Po prostu trzeba wyjść do ludzi, zacząć integrować się z nimi, rozmawiać, ale nie robić tego w lokalach gastronomicznych.

autor 2013-10-23 10:06:36, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Przypominam, że msza święta odprawiona zostanie 31 października 2013r, na Sienkiewicza 60 w Kaplicy św. Krzysztofa, o godzinie 19tej.
Dla osób którzy nie wiedzą, to przypominam że ulicą Mickiewicza(Piłsudskiego) nie jeżdżą tramwaje, ale uruchomiona jest komunikacja zastępcza Z10, Z15, oraz jeżdżą autobusy 98, 98A, 98B.
Wszystkie te autobusy zatrzymują się na wysokości przystanków tramwajowych, które na czas przebudowy traktu komunikacyjnego, zostały wyłączone z eksploatacji.
autor 2013-10-16 21:57:29, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Kurczę, ja byłem na 8 pieszych pielgrzymkach i jak zabłądzić chciałem to mnie z miotłą przeganiali
autor 2013-10-16 18:57:20, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Wiem o tym, dziękuję za dobre słowo. Te osoby które się tam spotkają, zawierzają swoje życie i przyszłość Bogu Ojcu. Są bardzo czułe na chamstwo, obłudę i alkoholizm. Takie osoby nie mają tam szans.
Po prostu chciałem aby niektóre osoby które siedzą przed monitorami komputerów, czy telewizorów, ruszyły się troszkę i nie przegapiły okazji znalezienia kochanej osoby na którą czekało się całe życie.
Od jakiegoś czasu próbuje zmotywować ludzi do działania. Organizowałem wypady rowerowe za miasto, chodziliśmy na dyskoteki, pikniki, chodziliśmy do teatru, kina itp.
Teraz wychodzę z inicjatywą dlatego, że mam dość samemu się tym zajmować. Niech ktoś inny zacznie działać i coś zorganizuje. Często spotykam się właśnie z takim zachowaniem, że osoby przyjdą na gotowe, a same palcem nie kiwną. Pewnie i tutaj spotykacie się z takim zachowaniem? Ale dosyć biadolenia. Jak chcecie zawierzyć swoje życie i przyszłość Bogu, to serdecznie zapraszam. Może On nam w końcu pomoże znaleźć tę osobę, kochaną osobę.
autor 2013-10-16 15:06:45, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Już teraz pomyślcie nad propozycjami spotkań dla chętnej grupy osób i zgłoście przed mszą na kartce. Ma to być nazwa miejsca spotkania, termin, przewidywane koszty, przewidywany czas spotkania(godz. od - do). Wiem że to samo robicie tu na tym portalu. Ale nie wiem czy ludzie chcą być w tym portalu single.pl.
autor 2013-10-16 14:39:43, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Myślę że ktoś tutaj pomylił mszę świętą w intencji poszukujących męża lub żony, ze spotkaniem towarzyskim. Ja zapraszam na mszę świętą. Po mszy jeżeli ktoś komuś wpadnie w oko, to można się wymienić telefonami, adresami mailowymi, itp. Można zorganizować dyskotekę gdzieś poza kościołem, czy wyjście do kina. Ale msza jest mszą i trzeba się godnie zachować. Mogę obiecać, że kazania tego kapłana są sensowne i nie owija w bawełnę, że tutaj trzeba własnej inicjatywy, aby kogoś znaleźć.
Możliwe że uda się zdobyć jakieś wejściówki na mecz siatkówki "organiki budowlane" do Atlas Areny, w listopadzie dla nas, więc będzie jakiś pretekst do poznania się. Nasze łódzkie siatkarki raczej przegrywają, ale wiem że się starają o wygraną.
Założona została strona grupy modlącej się w intencji znalezienia "drugiej połówki", ale o tym już po mszy świętej, przy ogłoszeniach.
Niestety nie mamy udostępnionej sali w budynku, aby się tam spotkać, więc trzeba korzystać z okazji po mszy aby się gdzieś z kimś umówić. To na razie tyle.
autor 2013-10-15 23:43:44, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

autor 2013-10-15 18:55:47, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
próbuj, może ktoś Ci wpadnie w oko
autor 2013-10-14 23:00:14, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Dzięki za pozdrowionka, ja ciebie też pozdrawiam.
Te msze odprawia i opiekę sprawuje doświadczony duszpasterz akademicki jezuita Jacek Granatowski.
Z tego co wiem i na własne oczy widziałem przez ostatnie kilka lat przyglądania się jego duszpasterstwu akademickiemu, to wiele par zawarło związek małżeński i byli przygotowywani przez niego od czasów wczesno-studenckich aż po sam sakrament, bo o tym może tu być tylko mowa. Sprowadzał im psychologów, kierowników duchowych świeckich jak i katolickich, korzystali ze świadectw tych co mają staż w małżeństwie, a on sam przecież się do tego wszystkiego przygotowywał ze szkoleń które miał jako zakonnik u Jezuitów. Jestem pewien, że jako dobry kierownik duchowy korzysta ze świadectw swoich podopiecznych, gdzie ci ucząc się na swoich błędach dają wskazówki na spotkaniach grupy, jak ich nie popełniać i się dogadywać w chwilach kryzysu w małżeństwie.
Jeżeli chodzi o osoby niewierzące to poddaje się i nie będę ich nawracał. Jak chcą to może niech przyjdą i poobserwują jak ludzie wierzący podchodzą do sakramentu małżeństwa.
Ja jestem osobą wierzącą i mogę tylko dawać świadectwo swojej wiary. Nie będę nikogo namawiał do nawrócenia, bo nie mam na to ochoty. Ja doświadczam Boga każdego dnia i jest mi z Nim dobrze, a Wam również tego życzę aby stanął na Waszej drodze i byście odpowiedzieli na jego miłość która płynie z krzyża.
autor 2013-10-14 18:04:23, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Tam nikt nie bawi się w swatkę. Ale latka lecą, co rusz ktoś z naszych bliskich umiera. Zostajemy wtedy czasami sami i nie mamy do kogo gęby otworzyć, nie posiadamy wsparcia wśród znajomych, bo jeśli nie ma kaski, to zaczynamy pożyczać, a jak się pożycza to trzeba w końcu oddać. Jeżeli się ma małżonka(ę), to raźniej jest przetrwać ten czas.
Single gdy mają 20, do 30 lat to się bawią, bo mają wsparcie w rodzinie. Ale ci co już są po 30stce i wyżej po 40stce to budzą się z letargu i zawodzą że są sami i zastanawiają się co ja takiego robiłem że jestem sam.
autor 2013-10-14 13:24:32, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Witajcie! Na tej mszy prosimy o światło i wsparcie w naszej motywacji do patrzenia na drugiego człowieka z miłością, a przy tym do podjęcia właściwego wyboru dotyczącego swego przyszłego męża lub żony. Uczymy się podejmować decyzje z Bożą pomocą.
A swoją drogą może rzeczywiście warto przyjść, a może tam ktoś czeka na takiego kogoś jak my jesteśmy. W Warszawie na takie spotkania przychodzi około 300 osób, nawiązują się przyjaźnie, tworzą się pary i często bawią się ludzie z tego otoczenia na weselach i poprawinach. Można wyszukać w wyszukiwarce internetowej opowiadania ludzi którzy dzięki takim mszom znaleźli swoją miłość.
Ten duszpasterz który odprawia te msze nigdy nie zanudza, raczej motywuje i zachęca do aktywnego zabiegania o swoją miłość.
autor 2013-10-10 20:30:36, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1009157,nietypowe-msze-w-lodzkim-kosciele-modla-sie-o-meza-albo-zone,id,t.html
autor 2013-10-10 20:12:18, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Witam! Od dwóch lat, a może i dłużej w ostatnie czwartki miesiąca w kaplicy św. Krzysztofa u o. Jezuitów odprawiane są msze św. w intencji "poszukujących męża lub żony". Msze odprawia i opiekę sprawuje duszpasterz akademicki o. Jacek Granatowski. Jak chcecie to przyjdźcie, a jak nie to przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam

Najbliższa msza św. w tej intencji odprawiona będzie w czwartek 31 października 2013r o godzinie 19-tej w Kaplicy św. Krzysztofa na Sienkiewicza 60
autor 2011-11-01 14:39:44, przez anros

anros
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich!
Mam na imię Andrzej i jestem z Teofilowa. Ponieważ jest, to mój pierwszy raz na forum, mam małą tremę.
Słyszałem od jednej osoby, że dobrze się bawiła w Waszym towarzystwie, a ja też lubię się bawić. Lubię aktywnie spędzać czas, lubię wycieczki rowerowe,a przede wszystkim bardzo lubię tańczyć.
Jeszcze jestem singlem, ale mam nadzieję, że może tutaj znajdę drugą połowkę.
To tyle, jak na mój pierwszy raz i pozdrawiam Was serdecznie.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl