REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 112

autor 2013-11-05 19:23:14, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Co czytacie?"
Winetou ;) bo ile można karmić mózg postmodernistycznymi intelektualnymi wariantami rozwinięciem myśli przewodniej f kafki czy h hesse lub literaturą iberoamerykańską warto sie uprościć przeintelektualizowanie w czytelnictwie też może zaszkodzić ;) z czasem
autor 2013-10-03 23:19:41, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Szukam drugiej połówki - tej JEDYNEJ na całe życie :)"
Nie chciałbym być nie;)uprzejmy, ale tu niektorzy lubują sie w braku zdjęcia bądz też wstawianiu zdjec misiow, doniczek i innych takich wolno;)c wyboru jednak to srednio daje szanse na połówke ; inna sprawa że i krytyke poszukujacych mozna by odpuscic; szczegolnie że pamietam z kiedyś iż najbardziej zarliwie krytykowali używanie tego portalu jako matrymonialnego ci co byli akurat w związku ... a z racji tego że to portal dla singli wypadałoby zachowac rownowage i skoro dopuszczalne jest byc tu bedac w zwiazku to i nic nie ma zlego w szukaniu tu POŁÓWKI ...POZDRO DLA WSZYSTKICH
autor 2013-07-25 21:58:42, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"

gotanka napisał(a):

No i skonczylo sie gentlemenowanie i rozgorzala dyskusja. Mam ochote rzucic " guys - get a room" tyle tych wzajemnych wymian zdan w temacie pospotkaniowym.

Osobiscie bardzo mile wspominam moje pierwsze spotkanie z singlami w Cottonie. Zadbalam o swoj komfort i poprosilam o Aniola Stroza - znalazla sie dwojka fajnych ludzi. Pierwsze wrazenie - jednak stres i pewnosc, ze wszystkich imion spamietac nie zdolam. Potem wspolny bilard i piwko no i spiewanie. No a potem inne spotkania i wreszcie Wroclaw. Jestescie zakreceni i za to wlasnie Was najbardziej lubie, ze kazdy moze byc soba i robic to co lubi - chodzic na siatke, spik inglisz czy lazikowac na ucztowanie organizowane przez Agafi. Podsumowujac - masz prawo do swojej opinii na nasz temat Krzysiu, zastanawia mnie tylko co jeszcze tutaj robisz w obliczu raczej rozczarowania portalem. Jak na niezainteresowanego - dosc sporo sie odzywasz. Ciekawe co Cie do tego sklania. Ja zwykle jesli czynes towarzystwo mi nie mile - ide dalej swoja droga.

Tym niemniej pozdrawiam i zachecam do dania sobie kolejnej szansy. I jedna uwaga - im wiecej oczekiwan wobec innych - tym wiecej rozczarowan, gdy okazuje sie, ze ludzie nie czytaja nam w myslach. A moze pokazesz nam jak sie organizuje spotkania.

Single wszystkich nacji laczcie sie ;o)
. Miło wspominasz pierwsze spotkanie bo jesteś kobietą to pewnie single przywitali serdecznie bo wprawdzie na single dostaje sie ochrzan ;) za szukanie połowek ale jakos tak obok dziewczyny dziwnie zawsze chetni na wprowadzenie sie znajdą ;) ; a Krzysiu ma pecha raz ze nie jest kobieta dwa siada plecami ;) to co z nim robic ;) . To tak nie co ironicznie i przymilkne gdyz od dluzszego czasu na spotkanie ne;) bywam . POZDRO dla WSZYSTKICH
autor 2013-07-08 01:55:22, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
Twoje prawo Orni tak uważać nie mam nic do tego to piekna idea zresztą w realizmie pytac i nic nie wymuszac skad i;)nąd wygodna bardzo bo choc sie zgadzam powiem Ci tak ... Ja w realizmie to mam milosc itd etc no wiesz , a to bardzo wygodne szczegolnie dla zajetych nic nie pytac ewentualnie w realu sie dopytac bo tu mozna zieleninke skubnac ;) tam zieleninke trafic ;) jak sie chce skutecznie maskowac ;) zycie osobiste pieskami zajaczkami zabawami i brakiem pytan w necie i bynajmniej bron BOZE to zadna wycieczka osobista bo przeciez nie znamy osobistych wzajemnych relacji ale wez pod uwage ze jak gosc szuka polowki na forum to tez by byc moze chcial cos wiedziec przed tzw realem a nie sie opierac na konspiracji jak rok44 powstanie warszawskie w kwetiach osobistych bo skoro to ma nie byc tajne przez poufne w realu to i na wstepie w necie byc takie nie musi .
autor 2013-07-08 00:23:33, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Siatka"
ale po co sie tyle pocic bez celu ;) hihi POZDRO
autor 2013-07-07 19:53:16, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
Idąc Twoim tokiem rozumowania kolego Orni miejsca dla "zajętych" kolesi i mężatek również na tym portalu nie;)powinno być bo przecież jest to portal dla Singli a jakoś około 20% tutaj osób jest "zajęta a około jedna trzecia szuka i na tym portalu polówki; a częsc pewnie szuka innego rodzaju "bliskosci" nie tylko zabaw ;) i poznawania ciekawych ludzi. I faktycznie nie jest to Sympatia pl ale to chyba nie oznacza że jak gosc ktory szuka kogos chciałby cos wiedziec na wstępie jaka dziewczyna jest wolna czy zamiast zdjęcia pieska ;) widzieć jej photo to jest w tym coś złego. Staram sie tu nie;)prowadzić dyskusji bo od dluzszego czasu jestem wyłączony z aktywnosci na Single ale od paru słow komenta nie mogłem sie powstrzymać.
autor 2013-04-06 00:02:18, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Wspólne gotowanie i oglądanie filmów"
JApotrafie ugotowac ryż cos od 10 do 20 minut np w/g receptury wujka BENka ;) podobno jest swietny ... o butelkach nic nie wiem bo bez butelek tez sie da rozbierac po za tym nie te etykiety ;)
autor 2013-04-05 00:02:14, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "wasza muzyka"
kiedys DOOM GODFLESH NEUSEA PRODIGY na ostro MINORtreat POISONidea i WIELE wiele innych teraz NIC hihi
autor 2013-03-22 00:17:51, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Najgorsza wpadka na randce"
OBItak to robi hihi .... ale nie sadze zeby ktos tutaj byl zwolennikiem workow ;) raczej chyba wrecz przeciwnie
autor 2013-03-17 00:01:42, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Najgorsza wpadka na randce"
no to wzięlas sobie do serca rady pana PROROKA ;) ups vice zbawiciela bo tu żadnego zdjecia nie;)posiadasz .... juz .... wniosek unikajcie randek z kaznodziejami ;)
autor 2013-01-26 00:09:42, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "08.02.2013 (piatek) Antywalentynki - 3 urodziny portalu i przebierańce"
to nie;)tak mialo byc 113 dArek na 49 % bo niektorzy wątpią ze jeszcze zayje skoro od czerwca 2012 mnie nie bylo na real spotkaniach
autor 2013-01-26 00:04:03, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "08.02.2013 (piatek) Antywalentynki - 3 urodziny portalu i przebierańce"

polo74 napisał(a):


1. Orni
2. Ananaka
3. Trąbalski
4. PannaK
5. Mkczarek
6. Najnowszy
7. Amal35
8. Rademenes
9. Orni
10. Orni
11. Ola3
12 -15. Sookie Stackhouse
16 -17. Haidi i Cisowianka
18 -19. Mamba i Carell
20. U2
21. Elis
22. tanare
23. olcia1
24. Monika7
25. Kasica
26. Marica
27-28 Kasia82+1
29. Focus (20%)
30. Ilona
31. JustIn
32. Agnieszka
33. Izu
34. Estera
35. Doriss
36. agguska
37. Endriu007
38. Iwone
39. Sookie Stackhouse
40. Kalamondynka
41. r4ph4ell
42. sakuntala
43. camadena
44. kathy
45. Pomarańczka
46. Anka ... chyba się skuszę
47. Gruszek83
48. miau
49. KALAHARI
50. emada
51. marlenka + 20
52. Emilka (50%)
53. Marga,
54. ola1979
55. dorota1963
56. kober
57.
58. Wioletta
59. Wioletta
60. Leonidas
61. Leonidas
62. Liroy ( 50 %)
63. Hazel (50%)
64. Tomek81
65. Memory
66. Lilou
67. goana (90%)
68. Dobruśka
69. blady200
70. Gosiulek
71. Scout
72. Skryta87 + Sylwia (85%)
73. Violet (80%)
74. Kamea (50%)
75.lemon
76.robert32
77. pawko (49%)
78. jol
79. oko
80. Carolka
81.kostek
82. wisienka
83. Athena
84. PiotrBaranski
85. Czarnulka.mk
86. Dario
89.Arttika
90. Arttika
91. Arttika
92 i 93. athena
94. Thomas
95.Fiona ;)
96. Megi ;)
97. IDA75
98. robertoo
99. Miśka
100. ewulini
101. rikardo
102. andziula72
103. paddi
104. kostek
105. pchełka +1
107. Yanis
180. femme - na pohybel
109. ECHELON +2
112. polo74
autor 2013-01-13 00:28:15, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
oj widze ze PAWCIOwi 148 nie wiele pomoze zmiana NICKa na Focus ;) bedzie trzeba FENIXA ;)
autor 2013-01-12 17:14:06, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
POPIERAM ORNIego w temacie BIBLIOTEKA ... wprawdzie jestem dluzszy czas WYLACZONYzREALi SINGLE ... ale postanowilem sie wypowiedziec bo tutaj jakas nie;)zrozumiala awersja do tego lokalu byla juz wczesniej ...w bibliotece wcale nie przebywala tylko i wylacznie mlodziez 15-18 lat bo i 50 latkowie tez tam przychodzili ... atmosfera zawsze byla tam pozytywna i mimo braku selekcji mniej buractwa niz w lokalach z selekcja czy VIP ;) ... jedyna wada tego lokalu moze byc brak mozliosci karaoke i to ze jest zbyt oblegany by wejsc tam w bardzoDUZYMgronieOSOB ....
autor 2013-01-05 00:28:52, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Warsztaty, Kursy, Szkolenia"
o tu CI ORNI rady nie udziele to fakt trudna sprawa komunikacja miedzy płciowa ;) ja sobie radzilem calkiem nie zle wbrew kapturowemu ;) wygladowi z falami moze mam naturalny talent ... tyle ze nie na SINGLE tu zbyt wiele bylo wymagan ;) falowych hihi .... ale gdzie indziej skutecznie zalapalem tą fale ... polecam falochrony hihi .... one moga fale zlagodzic a jednoczenie zlikwidowac nadmierne wymagania i z fantastyki ;) stworzyc REAL ale to juz musi byc TWOJAdroga INDYWIDUALNA znajomosci wlasnych atotow by fale rozgromic hihi
autor 2013-01-04 23:43:25, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Warsztaty, Kursy, Szkolenia"
no zrozumienie DOBRArzecz ale do tego potrzebny wlasciwy model ;) nie kazdy to potrafi
autor 2012-11-30 20:25:41, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "
to co straciliscie orient ;) gdzie byliscie i na jakiej imprezie ;) tzn Iwone to wie ze Jej nie bylo ale Ti Witusiek nadal nie;)zorientowany ? ... Zdaje sie ze reszta oprocz Ciebie twierdzi kategorycznie ;) ze byles na imprezie hihi ...wsłuchaj sie w głos ludu ;)
autor 2012-11-24 22:32:27, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
Moim dodatkowym argumentem za zdjeciem przynajmnie jednym jest to ze jesli ktos ma profil na NK/FB i wystepuje tam pod wlasnym imieniem i nazwiskiem to rowniez tam wystepuje w 99 % procentach przypadkow z wlasnym zdjeciem przynajmniej jednym a nie zdjeciem grzybow ;) czy ksiezyca ;) ... wiec nie widze powodu by na Single musialo;)byc inaczej tym bardziej ze na single jest nacisk rowniez na uczestnictwo w realu a wtedy warto wiedziec z kim ma sie do czynienia a nie zgadywac ... tym bardziej ze uczestniczac chocby i raz w imprezach i tak trzeba sie zderzyc ;) z wlasną twarzą ... nie da sie tego ominac i wystapic np jako Bush junior ;) badz pani Bushowa ;) ... wiec nie widze powodu by zamieszczenie 1 wlasnego zdjecia na profilu portaluSINGLE mialo byc dla kogokolwiek klopotliwe ... i to tyle przydlugich moich wywodow
autor 2012-11-24 22:18:59, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
nie no nie Pawko nie az tak ostro hihi ze potwierdzone dokumentem tozsamosci hihi ...ale po zdarzeniach jakie spotkaly kolegow warto to powaznie i zupelnie na serio przemyslec czy 1 wlasne zdjecie nie powinno byc obowiazkowe ...to raczej nie jest specjalnie trudne bo 99 % ludzi ktorzy posluguja sie komputerem/laptopem ma w nim z jedno wlasne zdjecie nawet jesli nie ma profilu na NK/FB
autor 2012-11-24 22:04:06, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
Po za tym gdyby byl obowiazek umieszczania przynajmniej jednego wlasnego zdjecia na profilu .... to jesli ktos na forum posluzylby sie zdjeciami sciagnietymi z netu .... to po parokrotnym pojawieniu sie na imprezach w realu ktos by w koncu wychwycil ze cos jest nie tak i utrudniloby to pojawianie sie na imprezach np w celu podgladactwa po to by tylko obserwowac i pisac np artykuly oczerniajace single itp wyciagajac wnioski zbyt daleko idace z jakis zdarzen na imprezach
autor 2012-11-24 21:53:13, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
wiesz Emado oczywiscie ze nie jestem za wprowadzaniem opłat .... ale co do zdjęc to zgodze sie tylko częsciowo faktycznie zdjecie mozna pobrac z internetu ... ale obowiazek umieszczania przynajmniej jednego wlasnego zdjecia zminimalizowalby ryzyko bycia na Single osob fikcyjnych badz wykorzystujacych anonimowosc do obserwowania w realu przebiegu imprez ... bo zdjecie sciagniete z internetu mozna wychwycic to daje sie oczywiscie nie zawsze ale odroznic ... moje np zdjecia nie moga pochodzic z internetu i to latwo stwierdzic mimo tego ze mam na single mniej zdjec niz na NK/czy FB ... jezeli np tam jestem w grupie tatuaze ;) to troche widac na zdjeciu czemu .... a powracajac do meritum oczywiscie zgadzam sie ze umieszczanie obowiazkowe zdjecia nie jest gwarancją 100 procentową .... ale na pewno zmniejsza prawdopodobienstwo pojawiania sie osob fikcyjnych ... badz osob ktore w celu wrogim singlom przychodza na imprezy podpatrywac ... raz jako Frytka ;) innym razem jako Ziemniak ;) ... na pewno latwiej jest czynic takie podchody jakie spotkaly kolegow ... gdy nie ma obowiazku umieszczania zdjecia ... bo z pustego profilu i pseudoNICKA niewiele mozna skojarzyc czy to dana osoba akurat nie wystepuje na kazdej imprezie udajac kogos innego ... na pewno zdjecie ulatwia jednak identyfikacje
autor 2012-11-24 16:45:26, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
widzac Waszą dyskusje z jakąs osobą ktora pisze o Single artykuł i rejstrowała sie pod roznymi Nickami ... warto by moze na koleinym spotkaniu dotyczacym rozwoju portalu ( o ile takie bedzie .... ) rozwazyc wprowadzenie obowiazku umieszczania przynajmniej jednego wlasnego zdjecia na PROFILu ... by zminiejszyc mozliwosc podszywania sie pod rozne osoby i zakladania kilku profili .... bo jak widac przy zasadzie tajne/przez poufne na forum to same spotkania w realu nie wystarczaja do likwidacji falszywych profili i wystepowania jednej osoby na zasadzie trojcy ;) czyli w wielu osobach .... bo zdaje sie ze ta osoba regularnie w trakcie imprez podpatrywała uczestnikow i to za kazdym razem jako inna postac hihi raz moze jako Frytka innym razem jako Ziemniak ;)
autor 2012-11-23 21:48:33, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Spotkanie dotyczące rozwoju portalu 16.11.2012 g. 20.00"
JA chcialem dopytac publicznie czy w zakres waszych ustalen wchodzi rowniez dbalosc o poprawnosc językową ? czy to rowniez nalezy do kompetencji wymaganych od ADMINa ? ... jesli TAK dostosuje sie ... jesli natomiast NIE ... no to byc moze komus moje wypowiedzi nie;)podobały sie i poprzez pretekst odbałosci o charakter jezyka polskiego nadaje do ADMINa .... jesli ustalenia obejmują tzw poprawnosc jezykową na forum dostosuje sie ... jesli natomiast nie no to coz uwazam ze po zdaniu magisterium z wynikiem 5 nie mam obowiazku dostsowywac sie do wymagan prof. Bralczyka/Miodka ... bo chyba nie o to chodzi w single .... a z obowiazku szkolnego czuje sie dawno wyzwolony ... wiec stad moje dopytanie publiczne do osob ktore byc moze taką wiedze posiadają
autor 2012-11-20 17:59:37, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Karaoke - Głosowanie na lokal, w którym będziemy się spotykać"
Popieram koncepcje Idy Kwietniowej wydaje sie ze posiadanie stalego lokalu startowego ma wiecej plusow .... jestem ostatnio nie;)aktywny jednak wyraze taką opinie ze wersja : Dwie dlonie w piatki a w soboty Kredens ;) lub inny lokal jest odpowiednia . To zas co wyrazil JuStin ... tez ma sens i jedno z drugim wcale niestoi w sprzecznosci .... bo posiadanie stalego lokalu nie wyklucza wcale testowania innych lokali poprzez udanie sie częsci grupy badz calosci z lokalu startowego do innego lokalu itp/itd .... mieliscie juz kiedys podobną metode gdy funkcjonowal Tirador i chyba sie sprawdzała
autor 2012-11-19 19:39:43, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Karaoke - Głosowanie na lokal, w którym będziemy się spotykać"
JA jestem nie;)aktywny ostatnio ale gdybym sie ruszyl z single to bylbym za wersja piatek dwie dlonie sobota kredens ;) np
autor 2012-11-17 15:48:31, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Spotkanie dotyczące rozwoju portalu 16.11.2012 g. 20.00"
ale nic nie krytykuje ....napisalem WYRAZNIE ze podobaja mi sie wasze ustalenia ze OK sa ... natomiast dziwi mnie to dązenie do utajnienia ;) jak z tymi zdjeciami itp i to WSZYSTKO to byla jedynie ZDZIWIENIE a NIE KRYTYKA ... ale rownoczesnie napisalem tez ze mi osobiscie to rybka w tym sensie ze jesli chcecie zeby bylo tajne/przez poufne to tak bedzie tyle ze nie wiem po co akurat taka tajnosc ;) ...i to tyle wiec to byla zupelnie drobna wzmianka z mojej strony a nie zadna krytyka
autor 2012-11-17 02:47:36, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Spotkanie dotyczące rozwoju portalu 16.11.2012 g. 20.00"
WASZE USTALENIA sa OK .... wypowiadam sie poniewaz troche pisalem na forum a na spotkaniu jednak nie bylem ... wiec wyrazam jakby zdanie post factum ze podobaja mi sie wasze ustalenia ... natomiast troche nie rozumiem tego dazenia do tajnosci/przez poufne ... mnie sie raczej zdaje ze to tak nie powinno byc ze zeby kogos poznac z imienia czy nazwiska albo o ZGROZO z jednego i drugiego to trzeba pol roku albo rok spedzic na forum i imprezach bo tak to tylko pseudonimy i konspiracja albo zdjecia z ograniczonym dostepem po prostu CIA ... ale nie bylo mnie na spotkaniu a na zdjecia nie specjalnie zerkam wiec to mi jakby "zwisa" w sensie takie ustalenia sa i rybka choc to dazenie do pseudonimow i tajnosci mnie dziwi ... ale to tylko tyle nie staje okoniem ;) ani nic w sensie zero protes songow hihi
autor 2012-11-10 15:54:14, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
pewnie ze OK w koncu jest ogolna umowa na fajke pokoju wiec dobry MANITOU ;) działał
autor 2012-11-10 05:13:47, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
kazda krytyke przyjme mam nadzieje ze juz nie ;) dotyuczaca polskiego ....i prosibym serdecznie by nie okreslac mnie "zlotoustym" klawiuaturzystom ;) personalnie ... patrz cieniasem ;) internetowym bo jesli sie pojawie znow ponownie w realu single i tak powiem co mysle chocby bylo przeciw mnie 8osmiu bysiow i 7 pieknych dziewczyn wiec nie polecam traktowania mnie jako postaci z bajki bo mozna sie przeliczyc ... w kazdych warunkach powiem to co mysle jesli tak uznam
autor 2012-11-10 04:55:13, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
ja jestem nastawiony w/g slow EMADY czyli milczenie owiec na forum a ogolnie fajka pokoju ale co do wypowiedzi kolegi Ramay ktorego wypowiedz szanuje jesli bedzie mi sie chcialo tak nie braknie mi ODWAGI mowienia co mysle co prawda zwsze bylem zwolennikiem 1na1 i to nie tylko w relacji z dziewczynami ale pragne zapewnic ze jesli bede mial OCHOTE i sie rusze do dwoch dloni nie braknie mi ODAWAGI mowienia tego co uwazam za sluszne i to bez powolywania sie na kogokolwiek po za mna
autor 2012-11-10 04:38:32, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
zgadzam sie z janu calkowicie ....gdybym byl "perwersyjną" polonistką zapropnowalbym jeszcze drogim uczestnikom single oraz admin'om sprawdzanie ortografii interpunkcji a takze poprawnosc gramatycznej wypowiedzi zamieszczanych na forum w szczegolnosci gdy ktos sie przedstawia jako nowy badz tam sie taką osobe pozdrawia ..... za byka ;) 1edyneczka ... bylaby to nie;)watpliwie zacheta odpowiednia do poprawnosci językowej "ala ma kota" lub tez a'la dr/prof miodek .... czy bylany to zacheta do bycia na single ... o to juz pozostawiam do oceny zainteresowanym .... w kazdym razie ja formalnie wniosku do admin o poprawnosc jezykowa nie;)postawie
autor 2012-11-10 01:41:46, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
watpliwa klata i poł;)żeber .... ale zgadzam sie nalezy stosowac jezyk polski "regulaminowo"
autor 2012-11-09 18:59:12, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
dla wyjasnienia NIGDY nie chowalem sie za zlotoustą klawiatura ... bo bywalem tez na spotkaniach w REALu ... to prawda ze dluzszy czas jestem nie aktywny w REALu ale nie jestem postacią wirtulną to moze czas juz skonczyc z ta gloryfikacja REALu bo i w REALu tez bywalem ... UJAWNIC jakies UWAGI moge natomiast nie zamierzam wyreczac kogos badz wskazywac osoby ktore prywatnie pewne opinie wyrazaly ... bo jesli ktos chce moze sam to publicznie wyrazic .... a JA PRYWATNEJ KORESPONDENCJI PUBLICZNIE NIE UJAWNIAM .... bo nie to bylo przedmiotem zawirowan na portalu .... a gdybys kolego RAMAY zwrocil uwage na moj profil na SINGLE to dostrzeglbys ze w przeciwienstwie do niektorych osob tu JA anonimowy ani chowajacy sie nie pozostawalem ... bo mozna bylo przejsc ze MNA na ZNAJOMOSC i w REALu i na gg i na telefonie i np na NK ... wiec z imienia i nazwiska mozna bylo MNIE poznac a nie tylko po NICKU ... OBECNIE nie;)potrzebuje tego rodzaju rozbudowy znajomosci bo mam stabilne zycieOSOBISTEnp ... ale NIGDYzaNICZYMsieNIE;)CHOWALEM ...i nie JA tez dyskusje na portalu WYWOLALEM bo moje wpisy byly pozniej dodane... to TYLE ... a TERAZ PRZYLACZAM sie do ZAWEZWANIA EMADY peace and love i tej no fajki pokoju
autor 2012-11-08 22:29:51, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
Cel dyskusji ... KOMUNIZM ... a powaznie byc moze dotarcie ;) do porozumienia i skorygowanie kursu single w tym kierunku ze choc naturalnym jest istnienie podgrup np to zadna z podgrup nie powinna narzucac kierunku single jakby byla jedyną prawda objawioną ... czyli bez rownych i rowniejszych stan consensusu
autor 2012-11-08 19:26:06, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Testy i uwagi do forum"
ZGADZAMsie w duzym stopniu z IDĄkwietniową takze co do tego ze POTRZEBAimprez dla WIEKSZOSCI bo WSZYSTKIM nie da sie dogodzic ;) ....jak rowniez co do tego ze przy rozroscie portalu nastepuja pewne naturalne podzialy na podgrupy .... ale BLISKIE MI jest i stanowisko EMADY co do DBALOSCI o CALOSC grupy ....widocznie TWORCYportalu ZAUWAZYLI jednak pewne negatywne zjawiska pojawiajace sie na portalu ....JESTEM ostatnio wylaczony z REALi wiec rzadko zabieram glos ....ale sadze ze cos negatywnego dzieje sie na tym portalu i WARTOjednak skorygowac ...kurs od momentu jak pojawila tu sie podgrupa VIPsingle cos jakby sie zerwala z Edarling dla ksiazat perskich i ZACZELAnarzucac innym wizje single i np PROPONOWAC imprezy jedynie dla wybranych badz w lokalach jedynie z SELEKCJA .... patrz TRUDNOSCI z WYBOREM nowego lokalu nastepcyTIRADORA .... to WIELE osob na priva "skarzylo" sie MI ze nie moze sie odnalezc w takim VIPklimacie lub zwyczajnie nie ma kasy na imprezy jedynie dla wybrancow ... wiec od tegop momentu zaczyna tu cos pekac i zbytania anonimowosc i kult wlasnego EGO wystepuje i wystarczy troche poobserwowac zeby to dostrzedz ....dalszy taki klimat moze doprowadzic do ROZLAMU w SINGLE badz braku CHECI WCHODZENIA tu NOWYCHosob .... i NIEDZIWIEsieZEwieleOSOB probuje rozpoczac PRZECIWDZIALANIE takim chorym klimatom i EWENTUALNEMUrozpadowi grupy .... co do TOMASSO nie bardzo wiem o co CHODZI wiec nie specjalnie sie WYPOWIADAM ... ale byli tu goscie ktorzy bardziej personalnie jechali szczegolnie gdy wkraczalo sie na obszar DZIEWCZYN ;) ....widocznie UWAZALI ze WSZYSTKIE dziewczyny na single sa ich ;) ....ale zdaje sie ze DZIEWCZYNY tego zdania nie podzielaly i stad ad personam jechali do innych kolesi .... no ale to akurat po za tematem wiec nie ma co rozwijac POZDRO WSZYSTKIM
autor 2012-10-12 23:15:42, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Dylematy singla? Z braku laku lepszy kit?"
a JA tam napisze ze FAJNIE jest BYC RAZEM wbrew trendowi ;) i lepiej nie mnozyc oczekiwan w rodzaju bede z Toba gdy skoczysz na paralotni ;) ....to jest wlasnie droga w pustke ... nawet nie w singlowanie ... a w pustke wlasnie .... i tak mozna dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugoooooooooooooooooooooooo polowki szukac oj dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugoooooooooooooooooooo po za emeryture nawet ale powodzenia
autor 2012-10-11 21:59:30, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
JA jestem nie;)aktywny ostatnio na single ale sie wypowiem ... procz wymienionych TU zalet TIRADOR mial tez tą zalete ze byl lokalem bez SELEKCJI wiec nadawal sie do spotkan wstepnych przed rozruchem wieczoru jak rowniez spełnial tą funkcje ze łatwo osoby NOWE na SINGLE moggly tam dostac sie na spotkanie ... PEWEX NIGDY nie spelni TEJ funkcji co i TIRADOR ani ZADEN inny lokal z selekcją bo NOWE OSOBY nie beda sie przepychały ;) przez durniow na bramce po to by UDOWODNIC ze NADAJASIE na WEJSCIEpierwsze np naSPOTKANIEzSINGLAMI ...i mozecie KOCHAC ;) PEWEX i INNE LOKALE tego RODZAJU ale ZADEN lokal z SELEKCJA nie spelni ANI funkcji dlaNOWYCHsingli na pierwsze WEJSCIE ani LOKALU wstepnego przed rozruchem wieczoru ... bo takie funkcje moze spelnic tylko lokal bez selekcji tak jak bylo w TIRADORZE ... wiec NIE;)dziwie sie ze CORAZ MNIEJosob pojawia sie na spotkaniach np piatkowych jak tu pare osob dostrzeglo PRZYCZYNAjestPROSTA brak PIERWSZEGO LOKALU dla ROZUCHU WIECZOROW lokalu bez SELEKCJI gdzie mozna SPEDZIC troche CZASU i ZDECYDOWAC gdzie DALEJsieIDZIEnp
autor 2012-09-29 22:33:57, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Propozycje na weekendowe wyjścia"
ach pewex to ten lokal dla emerytow ... no ale fakt tance tam bywaly ;)
autor 2012-09-15 01:36:24, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Integracja w Tawernie 18.09.2012 (wtorek) 19.00"
75 + dArek cos MI sie pomieszalo i zamiast dodac sie zacytowalem POZDRO
autor 2012-09-11 22:37:37, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Teatr"
kiedys bylem z dziewczyną z dolnegosląska i Ona ....TAKnadała .... jak to Wrocławski w Łodzi ? kompletnie nie kojarzac nazwiska pewnego aktora ....Wrocławskiego własnie ... Pozdro
autor 2012-08-11 22:55:25, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jezuici odprawiają msze dla samotnych"
hey iwona to chyba zart byl z tym szukaniem drugiej polowki na mszach polecam raczej REALiRZECZYWISTOSC niz modlitwe w kwesti MILOSCI i tzw POLOWKI ... jesli natomiast ktos woli droge netową to chocby porzez nowe znajomoscina NK/FB i wlasnie TAM a nie zadne potrale randkowe czy cos ... w POLSCE portale randkowo/zapoznawcze to zlot fantastow i fikcyjnych profili NIC ponadto ...co do drogi netowej wielu na single w NIĄwatpi bo sa tak do przodu ;) ze uwazaja NK/czyFB za przezytek a JA NA TO BUCHACHA .... znalazlem poprzez NK SUPERGIRL przeszlisMYYwPELNY REAL i WYZWOLILEMsieDZIEKItemu od mszy i potancowek ktore NIEWIELEwZYCIE wnosza sensownego
autor 2012-08-11 01:20:59, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jezuici odprawiają msze dla samotnych"
jesli KTOS CZUJE SIE SAMOTNY POLECAM raczej szukanie tzw drugiejPOLOWKI czyMILOSCI to wtedy BARDZIEJskuteczne niz MSZE czy SINGLOWANIE POZDROdlaWIERNYCH
autor 2012-08-11 00:49:16, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
SERDECZNE POWITANIEdlaNOWYCH ....proponowalbym jednak zamieszczac zdjecie PROFILOWE ...mimo ze JA jestem nieco wylaczony obecmie z Single wiec moje zdanie malo istotne to chyba warto jednak startowac z photo
autor 2012-07-06 22:37:28, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
poparlbym twoja krytyke coifour ...mimo tego ze w dawnej "polemice" to tommaso byl po mojej stronie bo tez nie przepadam gdy ktos np nie swoje zdjecia umieszcza ... ale z wypowiedzi tommaso wynika jednak ze pojawial sie na spotkaniach ... wiec skoro tak to jest realny i nie ma 12 lat ....i argument upada ....a to czy startuje do dziewczyn ..to powiem tak a niech startuje ja problemu z tym nie mam ...lepsze to niz udawac singla a zachowywac sie tak jakby sperma uszami strzelala i latac jak kot z pecheerzem wokol girl taki "intelektualizm" "realny" rownie smieszny jak ewentualne fikcyjne loty w necie
autor 2012-07-04 16:49:03, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
moze i TAK VESPER masz RACJE mialbym okazje to zmienic hihi kto WIEmozeNAWETbymTRAFILwPILECZKE hihi
autor 2012-07-03 01:50:47, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
sentymentalna ;) gra .... no ale Ja np nigdy nie;)trafialem w tą pileczke ...
autor 2012-07-01 19:18:45, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
no to juz wiem co i jak ;) .... no nikim znanym ...to chyba obecnie ...bo kiedys to komus ;) znanym naSINGLE chyba była skoro nickFAZUNIA nosiła
autor 2012-06-27 15:26:00, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
a Ja nie w temacie ... kto wie co to jest ...UZYTKOWNIKnieznany ? 1 czy to znaczy ze ktos zlikwidowal profil na SingleLodz ? 2 czy tez jest tu opcja bycia niewidocznym dla innych ? ... jezeli to 1pierwsze to zrozumiale ... jezeli natomiast to 2drugie to bylby to juz z lekka idiotyzm i przesada w "bunkrowaniu" sie .... bo w koncu portal SingleLodz i spotkania w REALu maja rowniez sluzyc celom zapoznawczym ... jezeli mialo by byc tak ze ktos do tego stopnia chce chronic swoja prywatnosc by nawet nie ujawniac kim jest to budowanie tego rodzaju plytkich relacji uwazam za na tyle bezsensowne ze podwazajace wiele ideiSINGLE bo na cholere byc na single jezeli nawet nie chce sie ujawnic kim sie jest ... zreszta jest to tez taki ogolny przyczynek do pewnych opinii ze niektore osoby na single przesadzaja z chronieniem prywatnosci bo nawet napisanie smsa przekracza juz ich zdaniem granice komunikacyjna ...szkoda bo sadze ze NAJFAJNIEJSZEimprezy i WYCIECZKI nie wybuduja jednak przy takim podejsciu TRWALYCHrelacji miedzyLUDZKICH . i to tyle nie;)w;)temacie . POZDROdlaWSZYSTKICH
autor 2012-05-18 19:55:13, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Juwenalia 2012"
fakt Rademenes z roz;)trojeniem sie moze byc problem mam ten sam dylemat i deficyt mocy magicznej by byc w trzech miejscach na raz .. a moze w czterech ;)
autor 2012-05-16 20:38:51, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
tomasso rownie dobrze moze to byc tez tak ze te wolne singielki nie potrafia sie zdecydowac na zwiazek ;) hihi ...lub tez chca po prostu pozostawac singielkami ...POZDRO
autor 2012-05-15 15:43:22, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Piknik"
gril kocyk winko/piwko ;) powinno byc w tytule Liroy ...chociaz fakt woda oczyszcza ;)
autor 2012-05-14 15:19:45, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
drogi Rademenesie .... przyznaje sie ze swojej strony ze poniosly Mnie emocje no ale skoro przesledziles uwaznie watek to jak sadze zauwazyles rowniez ze nie Ja rozpoczalem personalne wycieczki tudziez uzywanie wulgaryzmow ....co do tresci szpili ktora wbilem w texcie ile osob zna sie itd ... to byla to raczej szpila ;) mobilizujaca do rozwijania kontaktow a nie majaca na celu osmieszanie idei tancow np czy wspolnego spedzania czasu ...tez czasem bywam na spotkaniach nie zawsze mozna czasem akurat tak sie sklada ze jest sie przed compem ... a z FB ;) uwazaj ;) bo mozesz byc oskarzony tak jak Ja o bycie fanemNK o bycie fanemFB ....jakby tego akurat kompletnie nie rozumiem w czym bycie na portalu spolecznosciowym badz na forum single ma przeczyc idei REALizmu ... bo zdaje sie ze jak sie np uzywa telefonu komorkowego to nie znaczy ze jest sie obecnym jedynie w swiecie telefonii hihi przy czym dla jasnosci napisze ze jest to jedynie zartobliwe stwierdzenie a nie zadne przytyki ...Twoja wypowiedz jest konstruktywna odnosi sie do zgodzenia/sie badz nie zgodzenia z opiniami a nie z personalnymi wjazdami gdyby podobnie zachowali sie inni i rozumieli idee polemiki nie mielibysmy nie;)potrzebnego skretu w dyskusji w wycieczki osobiste i wulgaryzmy .. a co do realu no Ja np rowniez nie mialem z nikim zadnych konfliktow ... i ze swojej strony dziekuje Rademesowi za sprowadzenie dyskusji znow na konkretne tory ...na tym to polega chyba zeby nawet nie zgadzajac sie z dana opinia prowadzic dyskusje konstruktywna i krytykujaca opinie a nie prowadzaca do personalnych wycieczek
autor 2012-05-13 18:25:48, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
18.25 czas spac ;) ...bo zdaje sie wątek osłabł ;)
autor 2012-05-13 16:24:54, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
ojej faktycznie dostalem ;) musze bardziej pracowac nad tym by zasluzyc na mocnego kopa IDO
autor 2012-05-13 16:09:57, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
IDO KWIETNIOWA zdaje sie ze kiedys to JA mialem z buta od CIEBIE dostac .... wciaz czekam ;) ...pamietaj trening czyni mistrza ...opowiesci dziwnej tresci
autor 2012-05-13 13:18:56, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
coz a moze problemem jest nie;)umiejetnosc budowania indywidualnych relacji do pary zeby sprowadzic dyskusje na nie co "nizszy" poziom tu ...czasem przy takiej glebokiej tematyce pojawiaja sie texty w rodzaju gramy paletkami w babinktona ;) i jest zajebiscie po czym megaintelektualny text na meta;)poziomie czego to trzeba do tego by warunki do pary ;) powstaly .... przede wszystkim trzeba to co najprostsze umiec budowac indywidualne relacje ...bez tego tacyREALisci co to REAL w potancowce np widza jak prawde objawiona przez swMADONNE udzielaja porad o kompleksach np .... ale slaby to REALwKTORYMesencjaJESTpotancowkaTYLKO ;) .... no ale Ja to lepiej zamilkne w temacie zeby bez zgrzytow bylo POZDRO
autor 2012-05-13 00:54:19, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
SERDECZNE dobranoc dla WSZYSTKICH licze tez ze nastepna krytyka Mne bedzie bardziej konstruktywna poniewaz tak sie akurat zlozylo ze na NK dla Mnie wydarzylo sie cos waznego i poznalem mojaGIRL i pelny real mam wiec czekam naargumenty od osob ktore w wlasnie w realu wszystko przerabiaja jak to bylo zachwalane bo Ja przerabiam i tez od tych ktorych zakresy siegaja poza np pissingLOVE czekam na pouczenia realne nie pseudointelektualne i z tancoaw zebym sie czegos nauczyl od prawdziwych specjaltycznie uksztaltowanych i od zwiazkow i od uczuc no i od sexu zobaczymy kto cos wie np od pissing bo byla tu tez pouczanka nie na temat jak to ******* na zywo wyglada widocznie niektorzy widzieli ******** podczas tancow ?
autor 2012-05-13 00:25:36, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
och KATHY wystraszeni sa malo sexowni ? to chyba podobnie jak zdeterminowani a tylu ich mimo ze to SinglePortal podobno ... ale spokojnie popiszcie sobie z tomasso na szczescie Ja zdetermininowany nie jestem hihi
autor 2012-05-12 23:30:07, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
o LIROYowi to bym polał alco bo chociaz go nie ma w dzisiejszej dyskusji to jest ciekawy zawodnik wart polania ;)
autor 2012-05-12 23:22:26, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
jedno jest pewne co do tomasso zapodal goracy temat hihi mial mocne wersje ...co do DOREEN lubie CIE nadal bardzo moze dlatego ze jestes tak antyinternetowa ze do dzisiaj nie;)zauwazylas danych jakie podalem Ci do FB ...przyjemnie bedzie z Toba sie poklocic ;) hihi Ja bym tak Janu nie polewal jednak bo co do realu i netu to wazny jest wynik jak wynik slabowity to i reklama realu niezbyt udaba ale ZDROWKO
autor 2012-05-12 23:01:13, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
stawiam kropke . hihi
autor 2012-05-12 23:00:32, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
i czasami bywa taka odwrotnosc dziwna zachwalania realu ... taki paradox odwrotny ...ze jak ktos w internecie nie umie budowac relacji to i w realu nie bedzie potrafil ...wspolne tance to za malo zeby pare stworzyc ...moze dlatego tomasso podal tak wysoka liczbe singli ...
autor 2012-05-12 22:51:45, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
i taka refleksja ogolna ....zeby miec pelne relacje trzeba umiec je budowac tak wlasnie w realu ....bo Ja nie jestem fetyszysta internatu ani NK ...samo wychwalanie realu nie wystarczy bo do zwiazku np potrzeba czegos wiecej niz wspolne w realu czasu spedzanie .... i tego zachwalanie ...caiffour Mnie skrytkowal a ile osob stad jest samemu z wyboru a ile z koniecznosci ? Ja w ciagi dwoch miesiecy zmienilem swoj status a gdzie sa te osoby ktore Mnie pouczaly ? w singlowaniu z wyboru ? czy z koniecznosci ? bo Mi i w realu wyszlo dlatego nie mialem dystansu do siebie co caiffour Mi zarzucil zeby kogos pouczac warto miec autorytet zajac wyzsza pozycje ;) a niczego takiego nie dostrzeglem POZDRO SERDZECZNE dla WSZYSTKICH na tym PORTALU rowniez dla Caiffoura
autor 2012-05-12 22:32:53, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
a pijemy u Ciebie Reaktywacja hihi ...chociaz Ja to chyba juz w domu sie dotankuje
autor 2012-05-12 19:43:33, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
no coiffeur raczej slusznie ze zakonczylismy ta dyskusje miedzy nami bo i moja wypowiedz byla skierowana nie do kogos konkretnie tylko opisujaca zupelnie ogolnie pewne fakty ...to i moze stad zabraklo Mi dystansu do siebie bo odpowiedzialas jak znawca kobiet i reala do tego tez sie dorasta zeby kogos pouczac trzeba byc najpierw zawodnikiem z extraklasy ;) Pozdro
autor 2012-05-12 16:29:51, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co sądzicie ?"
moze to tez wynika z nadmiernych oczekiwan wobec drugiej osoby ...jesli sie nadmiernie srubuje wymagania do bog wie jakiego poziomu .... rownoczesnie zamykajac sie na tworzenie relacji czy wprowadzajac sztuczne blokady ...nie;)probujac wniknac w wnetrze drugiej osoby ...to efektem moze byc przybywanie singli nie z wyboru lecz z przymusu ;) wynikajacego z tego ze kosmiczne wymagania trudno spelnic bo astronautow w Lodzi raczej deficyt .... na portalu Single np sa Super ludzie fajna grupa osob i swietne klimaty na imprezach ... a mimo to na poczatku gdy proponowalem rownolegla droge indywidualna znajomosci na NKnp wcale nie jako konkurencja dla portalu single tylko dla mozliwosci dwojkowego poznania to zostalem zjechany ze to randkowanie ...jakos znajomosc indywidualna droga na NKnp z randka Mi sie nie kojarzy ...ale gdyby nawet tak bylo to co w tym zlego ? ...nie wszystko w zyciu da sie grupowo ;) robic ;) ...no chyba ze ktos ma szczegolne upodobania ;) ...Ja mimo szerokich zakresow uczuciowych i sexualnych pewnych spraw w 15 osob np sobie nie;)nardzo wyobrazam hihi POZDROwko dla WSZYSTKICH
autor 2012-04-28 16:59:02, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
dzieki za fajny klimat na karaoke ...Liroy jak zwykle wokalnie pub rozruszał ...czesc pozniej udala sie do Czekolady ... niestety nikogo z grupy tam nie;)wpuszczono wiec stracilismy trwale ochote na lokale z tzw selekcją w postaci burakow na bramkach pozujacych na znawcow kultury i obyczajow ;) ...stad nie;)dolaczylismy do Pewex owej grupy i zakonczylismy przygode o 4.30 w bibliotece ...POZDROdlaWSZYSTKICH
autor 2012-04-25 15:33:04, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Długi majowy weekend 2012"
choc jako ze jade do Torunia swoim samochodem to moze na godzine zajrze ;)
autor 2012-04-25 15:32:04, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Długi majowy weekend 2012"
jade do Torunia wiec sie nie wpisalem na wyjazd ....choc tak ogolnie ciekaw jestem czy na jedna dobe mozliwa bylaby rezerwacja itp ... POZDRO i milej zabawy ;)
autor 2012-04-22 03:55:27, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
bylem w sa;)harzr po 2 drugiej ale nikogo nie zastalem ...byc moze nie;)fartownie przeoczylem ... a tak ogolnie po za tym o gustach sie nie dyskutuje wiec moj text jest czysto prowokacyjny ale zdaje sie ze to jest portal dla singli a nie dla opoznionych pedryli a wybrany club tak Mi sie kakos kojarzy jak zespol dla nie co spozionych pederastow no ale mam nadzieje ze zabawa byla the best
autor 2012-04-18 17:15:22, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "pustka"
Ja bym nie byl tak hedonistyczny ;) jak Rademenes jesli ktos nie zatracil w sobie pewnych wartosci to np w milosci nie tylko kalkuluje czy ktos zdrowy czy chory ... POZDROwko
autor 2012-04-02 15:16:27, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
poniewaz ostatnio do centrum sie nie;)przemieszczam to uaktywnie sie chociaz na forum ... ponownie witajac sie ;) ze wszystkimi
autor 2012-03-17 19:10:58, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "17.02.2012 Tirador/Antrakt Club"
zdaje sie ze do Tiradora to dosc regularnie chodzicie ? Pozdro
autor 2012-03-17 19:09:22, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"
byc moze bym poszedl niestety nie przezylem ;) wyjscia do Tiradora piatkowego tym bardziej ze pociagniecie tematu nastapilo w bibliotece ...wiec dzis zmeczenie wystapilo u Mnie i pewnie dla Mnie Pomarancza ... Grapefruitem ;) co najwyzej sie okarze ;) ...ale zycze Wam milej zabawy w Pomaranczy
autor 2012-02-15 20:05:53, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "17.02.2012 Tirador/Antrakt Club"
1Dariusia 2Trąbalski 3Doreen 4dArek dopisuje sie
autor 2012-02-12 17:14:40, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Antywalentynki - II urodziny portalu - 11.02.2012 (sobota) Klub Luka"
Bylo fajnie .... z tym ze poniewaz Ja dawqno na tego rodzaju imprezie nie bylem w sensie tak intensywnej i spoko to troche nie zdazylem kontaktow nowych paradoksalnie hihi z wami ponawiazywac .... Jak Nowy Kolo zapraszam do poszerzania tez znajomosci ze Mna rowniez poprzez NK gg i telefon staram sie urealniac znajomosci .... przy czym zaznaczam ze to nie jest zadna "konkurencja" wobec portalu single bo przekonalem sie ze jestescie wporzo no i ze mam ochote sie integrowac ;) Pozdro i Dzieki za fajną impreze Antywalentynkową
autor 2012-02-07 20:16:17, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Antywalentynki - II urodziny portalu - 11.02.2012 (sobota) Klub Luka"

izaa napisał(a):

Aktualna lista :
1. emada
2. Janu
3. femme
4. Adam
5. Ania1376
6. Rademenes
7. zakrecona
8. fazunia
9. Grzesiek21
10. Liroy
11. Piterro
12. tygrys78
13. becikbeti
14. Mimbla
15. Egzotyczna Pomarańcza
16. JustIn
17. mars3
18. Eurythmics
19. krzyl
20. Asica84
21. Paty
22. CudzoziemkA
23. Agnesste
24. Camelleoni
25 Tomek81
26. pina04
27. Śrubka
28. Emilka
29.Marcin
30 pietras404
31 reaktywacja
32 coffi
33paulina1711
34 i 35.......(miejsca czekaja na Haidi i Cisowianke jak sie zdecyduja )
36 agnieszek
37. Pawcio148
38. Karola81
39. Gregorsky
40. gosikn na 78,5%
41. Amal35
42. Limonka
43. isabel
44. Echelon +1
45. beta28
46.asia27
47. camadena + 1
48. Doreen
49. witusiek
50. i 51 Joanna i Blue
52. Bacillus
53. truskawka_23
54. PannaK
55. mkczarek
56. aika
57, adamldz
58. majarz
59. Sylviaaa
60. Ramaj
61. Alexandra88
62. Slodkawanilia
63. Kirov
64 dorocia
65.mariusz
66. izaa +1
67 dArek sie dopisuje do listy
autor 2012-02-06 18:31:35, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Antywalentynki - II urodziny portalu - 11.02.2012 (sobota) Klub Luka"
Ja w sposob naturalny chodze przebrany hihi ;) to moze sie pojawie tym bardziej ze jestem tu nowy i to bylby moj pierwszy raz ;) ... o ile nie;)przeocze hihi bo wiecej na NK jestem .... POZDRO
autor 2012-01-31 16:27:43, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Czwartek (02.02.2012)"
czemu akurat ten club hihi
autor 2012-01-22 15:59:53, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Coz podsumowujac na pewno macie racje co do spotkan w realu ze warto itd .... natomiast co do znajomosci w necie czy tu na forum czy na NK np to chyba nie jestem az tak radykalny w singlowaniu by znajomosc na necie czy NK uznawac od razu za randke ... hihi ... Pozdro dla Wszystkich
autor 2012-01-22 15:48:15, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
OKey przyjmuje wasze uwagi do wiadomosci ze faktycznie warto udac sie na spotkanie .... tylko jedna uwaga co do znajomosci przez internet Ja nic nie pisalem o randkach tylko o znajomosci wiec nie bylo potrzeby az tak sie zastrzegac ze to nie jest portal randkowy bo to przeciez widac chocby w nazwie Portalu
autor 2012-01-20 22:28:51, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
no Ja tez wszystkich witam i chyba powinienem udac sie na wasze spotkanie bo nie bylem co jest moją winą ... jestem tu od trzech tygodni pisalem tez ze jestem na NK i gg itd ale odzew zerowy wiec choc krytykowac nie mam prawa .. dosypujac nie co piasku do kol mam nadzieje ze w realu wieksza otwartosc wystepuje a nie zamkniecie w dotychczasowym gronie i w modzie na singlowanie Pozdro
autor 2012-01-20 17:57:23, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "co kto lubi?;-)"
a Ja lubie klimaty roznorodne od ksiazkowych po aktywne ;) a takze nie;)klasyczne Pozdro
autor 2011-12-30 17:28:41, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Czesc Ja z kolei jestem tu od paru dni dopiero i tez licze ze poznam tu fajnych ludzi ... Pozdro ...
autor 2011-12-20 14:31:32, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Z jakiej części Łodzi jesteś?"
z Polesia POZDRO
autor 2011-12-20 14:30:00, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
jako nowy tutaj witam i pozdrawiam
autor 2011-12-19 15:48:58, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Spox pewnie pojawie sie na spotkaniach coc weekend przespalem hihi .. ale jestem z Wami dopiero 3 dni i jeszcze orientu nie mam .. jak cos to mam tez NK i gg ... bo nie wiem czy tylko za posrednictwem tego portalu sie kontaktujecie Pozdro
autor 2011-12-16 18:58:35, przez dArekPL

dArekPL
skąd: LODZ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
HEY witam dopiero co zalozylem konto wiec sie pojawiam ;) i na forum ... wiecej na moim koncie gg albo NK itd etc


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl