REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 46

autor 2012-04-10 10:45:34, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "9.04.12 pomarańcza"
Jak to się mówi - wszystkie drogi prowadzą do Pomarańczy ;)
autor 2012-03-19 11:31:32, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"
Pan Ramaj w bardzo wyważonym, rozsądnym i dyplomatycznym mailu zawarł chyba wszystko A ja napiszę w skrócie - jedyne miejsce w Łodzi, w którym czuję się jak w prawdziwym nowoczesnym klubie, a nie na dyskotece/potańcówce, jest właśnie Pomarańcza. Jak dobrze mieszkać 3 minuty obok
Do następnego niedługiego ;)
autor 2012-03-17 10:29:58, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"

Dulce napisał(a):

To jeśli można to i ja się dopisze
1. donSimon
2. ida kwietniowa - jak przezyje wyprawe rowerowa
3. grzegorz77
4. Fazunia, ale to nie jest na 100%
5. sylviaaa
6. EgzotycznaPomarańcza [?]
7. jacek
8. goana
9. Ania1376
10. Dulce (zgarnijcie mnie proszę, jeśli nie rozpoznam Was...)

Zgarniemy ;) A schodki są od strony Piłsudskiego, innego wejścia do Pomarańczy nie ma, więc na pewno się odnajdziemy ;)
autor 2012-03-15 14:55:31, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"
A miejsce zbiórki proponuję przy schodkach na górę, tam obok apteki. Ktoś za? Ktoś przeciw? Ktoś się wstrzymał?
autor 2012-03-15 12:06:12, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"

EgzotycznaPomarańcza napisał(a):

Prawdopodobnie będę,ale narazie się na liste nie dopisuję,będę wiedzieć w sobotę jakoś w południe:-)

Nie prawdopodobnie, tylko masz być i koniec inaczej czeka Cię karny jeżyk!!!
autor 2012-03-14 17:16:34, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"
Święta racja pani Sylwio Poza tym wolę wydać 20 zł na zabawę w fajnym lokalu, niż pójść za darmo gdzieś, gdzie jest kiepsko ;)
autor 2012-03-14 12:23:50, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Klub Pomarańcza - 17.03., godz.21"
Hej
Na tiradorowym Dniu Kobiet z paroma osobami umówiliśmy się na to, że w najbliższą sobotę wybierzemy się do Pomarańczy. Z osób, z którymi już o tym rozmawiałem, zainteresowanych było 5-6. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, zapraszamy ;)
P.S. Okazało się, że tego dnia będzie w Pomarańczy jakaś wielka impreza, którą reklamują na stronie tak: "Skrzypce, wiolonczela, kontrabas, flet, klarnet, pianino elektryczne, zestaw perkusyjny + zestaw pionier 2000 – Brzmi niewiarygodnie? A może ciekawie? Wielkie zderzenie muzyki klasycznej z muzyką klubową. Wydaje się że to dwa zupełnie różne światy? – Słusznie, ale nie do końca. Po raz pierwszy w Polsce orkiestra oraz D.J. zagrają w klubie największe hity w zupełnie nowych aranżacjach."
Oczywiście jeżeli uznamy, że w sali, gdzie będzie ta impreza będzie średnio, pozostają do dyspozycji dwie inne ;) A więc?
Miejsce: Klub Pomarańcza. Data: 17.03., godz.21.
1. donSimon
2...?
autor 2012-02-09 14:37:59, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
A ja jako jeden z trójki wczorajszych "odmieńców" stwierdzam z pełnym przekonaniem, że najlepsza kuchnia azjatycka... jest w dzielnicy na pietrynie . Nie ma to jak porządny kurczak bac-bo
autor 2012-02-07 23:34:37, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - II urodziny portalu - 11.02.2012 (sobota) Klub Luka"

freyja87 napisał(a):

donSimon napisał(a):

69. donSimon
Swoją drugą ale mi się liczba trafiła...

Eeej, to miała być moja liczba :p
No ale niech juz bedzie...

A czemu tak Ci na tej liczbie zależało, hmmm :p ?
autor 2012-02-07 23:13:01, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - II urodziny portalu - 11.02.2012 (sobota) Klub Luka"
69. donSimon
Swoją drugą ale mi się liczba trafiła...
autor 2012-02-07 22:43:27, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Czy raj to nie jestem przekonany, ale i tak z chęcią się wybiorę. Choćby dla samego towarzystwa ;) Także:
20.. donSimon
autor 2012-01-08 21:04:51, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"

Mirabelka napisał(a):

Wieczór w Pomarańczy był rewelacyjny Muzyczne klimaty dosyć współczesne (ja lubię chociaż nie dotarłam do sali R'n'B. Za fajnie grali na klubowej, prawda Simon ? ;)

Oj, prawda, prawda. Uwielbiam takie klimaty. I bardzo mnie cieszy, że nie ja jeden ;) więc już możesz się szykować na kolejny podbój klubowych parkietów ;)
autor 2012-01-08 16:24:44, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Jak dla mnie impreza super pod każdym względem zresztą jak mógłbym sądzić inaczej, skoro przez kilka pięknych godzin byłem w kręgu nie dość, że wspaniale tańczących, to jeszcze pięknych kobiet ;) no i przystojnego Ramaja . Super tańce, fajny klimat, a dzięki trzem salom - muza dla każdego. Mam nadzieję, że to był pierwszy i nie ostatni raz, gdy wybraliśmy się do Pomarańczy.
A że trzeba płacić za lożę? Od straty 5 czy 10 zł z głodu nie umrę. Zresztą tak jak pisała Ida pozostałe ceny są całkiem przystępne, a poza tym kobiety mają wstęp za free. Więc dodając wszystko do siebie te 5 czy 10 zł po kieszeni naprawdę nie bije ;)
Faktycznie minusem było to, że nie mogłem wbić się na podest. Perspektywa mnie tańczącego przy wianuszku 10 kobiet była bardzo kusząca, no ale niestety :P. No i mimo wszystko spodziewałem się nieco większych parkietów... choć i tak na tle pozostałych łódzkich klubów wyróżniają się dość mocno. Poza tym - same pozytywy
Także jeszcze raz dzięki za imprezkę i do zobaczenia wkrótce;)
autor 2012-01-06 17:01:18, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"

ida kwietniowa napisał(a):

donSimon napisał(a):

Ida im więcej pań tym lepiej ja nie uznaję sytuacji, że pań może być za dużo, co najwyżej panów :P :P :P.. A co do mojego wstępnego przyjścia to już mogę potwierdzić, że wybieram się na pewno także widzimy się jutro, jak rozumiem o 20 na schodach?


Cieszy, cieszy dobrze ze sie wyzwan nie boisz, bo teraz... jak juz potwierdziles swoje przybycie to moge powiedziec otwarcie, ze bedziesz musial wszystkie panny obtanczyc no jak nie bedziesz dawal rady, to rozejrzymy sie za jakims wsparciem ;P wiec luz

I dobrze kumasz schody o 20tej jutro do milego zobaczenia


spokojnie, dam radę, zapewniam ;) jeszcze będziecie miały mnie dosyć :P
autor 2012-01-06 14:21:23, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Ida im więcej pań tym lepiej ja nie uznaję sytuacji, że pań może być za dużo, co najwyżej panów :P :P :P.. A co do mojego wstępnego przyjścia to już mogę potwierdzić, że wybieram się na pewno także widzimy się jutro, jak rozumiem o 20 na schodach?
autor 2012-01-05 11:33:05, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "shantowo-rokowe karaoke 04.01"
ja też dziękuję. Co prawda nie było mnie, ale jak tak wszyscy sobie dziękują, to postanowiłem się dołączyć
autor 2012-01-05 11:31:58, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Manekin Naleśnikarnia 06.01.2012"
nie chcę być złym prorokiem, ale manekin jest praktycznie zawsze oblegany, a już na pewno w okresie weekendowym. Szanse na to, że 10 lub więcej osób usiądzie sobie przy jednym połączonym stoliku są więc raczej minimalne. Niestety. O ile w ogóle będzie tyle wolnych miejsc w całym manekinie...Szkoda, że tych rezerwacji nie ma
autor 2012-01-04 12:41:25, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Manekin Naleśnikarnia 06.01.2012"
Też się piszę zwłaszcza, że wypadało by wreszcie zapoznać się z moim drugim skrzydłem, prawda Ida ? Chyba, że nie będę w stanie po czwartku :P.
autor 2012-01-04 12:39:51, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Ja też wstępnie jestem za. Mieszkam rzut beretem od Pomarańczy i uwielbiam takie kluby, ale jeszcze niestety nie byłem, bo moje towarzystwo tego uwielbienia nie podziela. I jak coś mam cztery darmowe wejściówki do sali exclusive, z którymi się z chęcią podzielę ;)
p.s. określam się wstępnie, bo być może w weekend wypadnie mi coś innego. Czy dam radę na pewno będę wiedział w piątek
autor 2012-01-02 19:29:56, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"

ida kwietniowa napisał(a):

donSimon napisał(a):

Doszedłem do siebie po sylwestrowym dłuuuuuuuuuugim weekendzie i wcześniejszych równie długich dniach, więc wreszcie mogę napisać


A to tak Ci sie z tych emocji rece trzesly, ze nie byles w stanie pisac? no ale dobrze ze doszedles do siebie i jestes chetny na tance cieszy

Jakoś przez ostatni czas nie miałem weny by napisać cokolwiek :P. A co do tańców to mnie ucieszy dopiero wieczór, gdy nie będę miał okazji do odpoczęcia choćby przez 10 minut. Mam nadzieję, że dzięki singlom takiego wieczoru się doczekam
autor 2012-01-02 15:40:41, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Doszedłem do siebie po sylwestrowym dłuuuuuuuuuugim weekendzie i wcześniejszych równie długich dniach, więc wreszcie mogę napisać - impreza przedsylwestrowa była naprawdę udana . niestety na sylwestra wywiało mnie gdzie indziej, ale jak coś, to na posylwestrowe spotkanie piszę się jak najbardziej ;) zwłaszcza, że w porównaniu z moimi sylwestrowymi partnerkami w tańcu singielki wygrywają bezapelacyjnie ;)
autor 2012-01-02 15:36:23, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Sylwester w Indeksie 2011/2012 "
Widzę po zdjęciach i wpisach, że ominęła mnie całkiem udana noc sylwestrowa mam nadzieję, że w najbliższym czasie nadrobimy to z nawiązką ;)
autor 2011-12-27 10:09:56, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Łyżwy"
Z tego co mi wiadomo łyżwy mają być na 18, ale niech lepiej tę informację potwierdzą bardziej wtajemniczone osoby
autor 2011-12-27 10:07:45, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Imprezka przednia co prawda 1/3 osób w ogóle nie poznałem, ale i tak poznałem więcej niż się spodziewałem. A wyjście tym bardziej udane, bo nie dość, że się naprawdę długo potańczyło, to jeszcze w naprawdę miłym towarzystwie czekam na powtórkę ;)
autor 2011-12-26 12:05:34, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "23 grudnia 2011 Tirador Karaoke 20.00"

ida kwietniowa napisał(a):

donSimon napisał(a):

świeżak też zadowolony tylko tańców mogło być więcej, bo dla mnie ich zawsze jest za mało :P.


Znam ten bol

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak uwielbiam taniec
autor 2011-12-26 12:04:37, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "23 grudnia 2011 Tirador Karaoke 20.00"

dariusia napisał(a):

donSimon napisał(a):

świeżak też zadowolony tylko tańców mogło być więcej, bo dla mnie ich zawsze jest za mało :P.



Szymon nadrobimy

Na to liczę
autor 2011-12-26 11:36:18, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Łyżwy"
Ja też się z chęcią wybiorę, zwłaszcza po świątecznym obżarstwie Co prawda kilka lat od mojego ostatniego wypadu na łyżwy już minęło, ale co tam, najwyżej będziecie mnie często zbierać z lodu :P. Bo nie zostawicie mnie na lodzie, prawda ?
autor 2011-12-24 18:32:08, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "23 grudnia 2011 Tirador Karaoke 20.00"
świeżak też zadowolony tylko tańców mogło być więcej, bo dla mnie ich zawsze jest za mało :P.
autor 2011-12-23 16:58:54, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Miłość od pierwszego wejrzenia"
A Ty Daria wierzysz ?
autor 2011-12-23 14:22:18, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Miłość od pierwszego wejrzenia"
W miłość nie, bo na to potrzeba wielu wspólnie spędzonych chwil i przegadanych godzin. Ale zauroczenie czy zafascynowanie to już coś zupełnie innego
autor 2011-12-22 15:55:28, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Lista rośnie, a ja się już wcześniej zadeklarowałem, że stawiam wszystkim po urodzinowym piwku. Choroba...
autor 2011-12-22 11:20:03, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"

dariusia napisał(a):

1. gregor7
2. emada
3. mars3
4. mkaczarek
5. Aggafi
6. pietras404
7. Dariusia 19.00
8. aklip
9. Echelon + (2 osoby?)
10.Anszel 19.00

11. donSimon, 19 pod Cinema
P.S. Wychodzi na to, że będziemy grac przynajmniej na dwa tory, więc może zarezerwujemy wcześniej jakieś dwa sąsiadujące? Bo ze znalezieniem dwóch wolnych problemów być raczej nie powinno, ale z tym, żeby było one obok siebie już może być gorzej
autor 2011-12-22 11:18:03, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Ja na pewno nie będę wiedział którzy nasi, więc będę czekał pod Cinema
autor 2011-12-20 20:53:44, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"

dariusia napisał(a):

Wzięłam wolne w pracy na wtorek, więc możemy się bawić, może Anszel się z nami wybierze, jutro będę się z nim widzieć to dopytam tak już bardziej, ale myślę, że uda mi się "Tatusia" wyciągnąć.

Dobrze z tym wolnym zrobiłaś mam przeczucie, że się przyda :P
autor 2011-12-20 20:51:45, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"

ida kwietniowa napisał(a):

donSimon napisał(a):

ale mam nadzieję, że na Twoje skrzydła też mogę liczyć ;) ? A co do miejsca -Grakula jest tam, gdzie ta siłownia Pure. W tym budyneczku na środku rynku, obok Elektrowni. Ale skoro części osób nigdy tam nie było, to może w takim razie umówimy się przy wejściu do Cinema City? Tam mam nadzieję trafią już wszyscy bez problemu


Widzialam, ze juz jedno anielskie skrzydelko sobie juz zalatwiles, ale jesli bedzie taka potrzeba to na mnie mozna liczyc jak na Zawisze

Nie wiem tylko czy wyrobie sie tak wczesnie... w razie czego wezme od kogos telefon i bede Was namierzac

Ok, zakodowane ;) już teraz możesz być pewna, że skorzystam na 100%
autor 2011-12-20 15:04:36, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Cóż, to w takim razie spotkamy się na miejscu ;)
autor 2011-12-20 14:55:00, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Ja jestem ze Śródmieścia A dokładnie z tyłu Galerii Łódzkiej . Zainteresowana Aniele ?
autor 2011-12-20 14:53:42, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Szukam Anioła Stróża"
Pewnie zazdrości, bo też chciałaby być Aniołkiem ;) to jak, masz już jakąś propozycję co do ewentualnego miejsca i daty wprowadzającego spotkania?
autor 2011-12-20 14:44:33, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
czyli jak, ustalamy oficjalnie 19? Bo z tego co widzę to chyba najbardziej kompromisowa godzina
autor 2011-12-20 14:19:35, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Jeśli świeżaki też mogą organizować spotkania, to ja proponuję około 20-21. Jakieś dwie godzinki gry w kręgle i mamy 22-23, jakieś piwko gdzieś indziej i mamy 23-24. A wtedy taka godzina jest idealna, by rozpocząć imprezę co o tym myślicie?
autor 2011-12-20 14:12:27, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Szukam Anioła Stróża"

dariusia napisał(a):

Ja chętnie zostanę Aniołkiem mogę sobie nawet skrzydła dorobić , żeby wyglądać wiarygodniej

A ja z chęcią skorzystam w sumie już z Twoich anielskich usług korzystam, ale teraz będzie to już tak oficjalnie :P.
autor 2011-12-20 09:55:14, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"

ida kwietniowa napisał(a):

donSimon napisał(a):

Ja na kręgle też się z chęcią wybiorę a na tańce jeszcze chętniej tylko jestem tu nowy, więc proszę o mentalne wsparcie i przygarnięcie pod skrzydła

Nie lam sie;) z tego co widze, to wybiera sie sporo osob nowych i jesli tylko precyzyjnie ustalimy miejsce zbiorki, to bedziesz mial stada skrzdelek do wyboru
Bo szczerze mowiac, to ja... dokladnie nie wiem gdzie jest ta kregielnia, poza tym ze w Manufakturze
i postuluje o ustalenie miejsca zbiorki gdzies na rynku Manufaktury, w charakterystycznym, latwym do zidentyfikowania miejscu

Obyś miała rację ale mam nadzieję, że na Twoje skrzydła też mogę liczyć ;) ? A co do miejsca -Grakula jest tam, gdzie ta siłownia Pure. W tym budyneczku na środku rynku, obok Elektrowni. Ale skoro części osób nigdy tam nie było, to może w takim razie umówimy się przy wejściu do Cinema City? Tam mam nadzieję trafią już wszyscy bez problemu
autor 2011-12-20 09:39:54, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Oj nie wiesz na co się zdecydowałeś ;)
takie imprezy Singlowe rzadko kończą się na kilku osobach, przeważnie jest nas kilkanasie a nawet kilkadziesiąt


Kilkadziesiąt? To wiesz, yyyyy, zapomniałem napisać, że 26 mi coś wypadło i yyyyy, nie mogę przyjść . A tak na poważnie to słowo się rzekło i obietnica padła, więc trzeba się z niej wywiązać ;)
autor 2011-12-19 23:30:34, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Przedsylwestrowe spotkanie - 26.12.2011"
Ja na kręgle też się z chęcią wybiorę a na tańce jeszcze chętniej tylko jestem tu nowy, więc proszę o mentalne wsparcie i przygarnięcie pod skrzydła
P.S. 25 grudnia mam urodziny, więc stawiam po piwku. Tak na dobry początek znajomości No, chyba że zbierze się nas 30 osób :P:P
autor 2011-12-19 16:54:20, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Szukam Anioła Stróża"
A czy dla mnie jakiś anioł też się znajdzie... ??? Obiecuję, że jakbyśmy mieli się spotkać na jedzeniu, to nie zamówię żadnych skrzydełek
autor 2011-12-19 00:35:07, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Szukam Anioła Stróża"
AAAAAAAAAAAAAAŚwieżak poszukuje anioła.
Cześć wszystkim. Właśnie zaczynam przygodę z forum i z chęcią skorzystałbym z pomocy anioła, który wprowadzi mnie w jego tajniki (zresztą nie tylko forum) Jesteś gdzieś tutaj, niebiańska istoto ?
autor 2011-12-19 00:15:42, przez donSimon

donSimon
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Cześć wszystkim po raz pierwszy. Dzisiaj przedstawiam się internetowo, ale mam nadzieję, że już wkrótce będzie okazja, by przedstawić się także w świecie rzeczywistym. I że legendy, jakie krążą o sympatycznej atmosferze na singlowych spotkaniach, okażą się prawdziwe ;) ale zanim to nastąpi... czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która przygarnie świeżaka i wprowadzi go w forumowe życie i zwyczaje? Świeżak będzie wdzięczny
P.S. A na imię mam Szymon Życzę nam wszystkim miłego poznawania się


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl