REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 24

autor 2013-07-14 23:27:50, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "niepotrzebne płyty cd/dvd"

Jerzy napisał(a):

Mam sporo płyt których już nie używam, myślę, że to trzycyfrowa ilość. Jeśli ktoś chce, chętnie oddam, szkoda mi wyrzucić


Hej a co to za muzyka? jeśli klasyka rocka, indie rock lub alternatywa, ewentualnie lata 80 (mam sentyment) to ja chętnie jeśli masz jakąś listę to podeślij pls na priv
autor 2013-06-09 09:25:14, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "wymiana umiejętności / usługi"
1.. czarnulka.mk - instruktor narciarstwa, amatorsko snowboard, nauka windsurfingu, wizaż, stylizacja paznokci
2. emada - doradztwo w zakresie promocji firmy
3. JustIn - pozycjonowanie, programowanie PHP, strony WWW, promocja w Internecie
4. Orni - druk i wszystko co związane z nim (offset&grawiura ); normy ISO - audytor; Six Sigma; audytor ds. bhp;
5. Apsik - matematyka (pełny zakres - oprócz r-ku macierzowego i lczb zespolonych)
6. U2 - pomogę w rozwinięciu umiejętności interpersonalnych, w szczególności wystąpień publicznych. Amatorsko pomogę w opanowaniu podstaw fotografii oraz Photo Shop'a i Corel'a.
7.lukasj-Transport towarów do 3,5 t cały kraj, auta 8 paletowe z windami samozaładowczymi,pełna pomoc
przy przeprowadzkach.MASZ PROBLEM Z TRANSPORTEM ZAPRASZAM
8. Mamba - pomogę z angielskim oraz ze sprawami prawnymi i administracyjnoprawnymi, chętnie potowarzyszę przy fotografowaniu w plenerze.
9.arttika - architekt,projektant wnętrz, nadzory, wykonawstwo budów.............. wkrótce absolwentka podyplomowego Konserwatorstwa i Zabytkoznawstwa Dziedzictwa Architektonicznego na UMK w Toruniu
10. Scout - informatyka w szerszym i węższym zakresie ;)
11. ida kwietniowa - pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy oraz pomoc w tanecznym rozkrecaniu imprezy i nauka zjazdu na jabluszku
12. piluta - robótki ręczne, telepatia i wróżbiarstwo, dorabianie filozofii do mydła
13. krzych2x - Naprawy komputerów stacjonarnych PC, udzielanie porad przy ich zakupie i naprawie
14. mkczarek - naprawa komputerów, pozycjonowanie, strony WWW, audyt stron WWW, marketing internetowy, doradztwo w zakresie programów fakturowo magazynowych, doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz, doradztwo w zakresie urządzeń do ogrzewania (systemy centralnego ogrzewania, kominki, układy otwarte i zamknięte), język angielski, język niemiecki.
15.Monika1001-geodeta
16. grrin- rehabilitacja,osteopatia,terapia manualna, czyli wszytko co potrzeba jeśli coś Cię boli, doskwiera i uwiera wiecej na www.grin.com.pl
17. Vesper - kontroling (tajemnicze słowo-czyli planowanie, budżetowanie,raportowanie), trochę księgowość, sporządzanie sprawozdań finansowych. Amatorsko-zorganizuję wyjazd (najlepiej w góry), uporządkuję/skoryguję Twoje zdjęcia
autor 2013-06-09 09:06:20, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Weekend 08-09.06.2013 wyjazd rowerowo-kajakowy."
no szkoda, że dopiero teraz to zauważyłam... ale wtedy na Noc Podróżnika bym nie zdążyła
Może następnym razem dołączę.
autor 2013-03-09 16:45:03, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Explorers Festiwal na dachu Polski - 28 szczytów, 15.06.2013 g. 15"
Hej

Zamieszczam informacje o ciekawym projekcie: Explorers Festiwal na Dachu Polski.
Poniżej emali, który otrzymałam zgłaszając swoje uczestnictwo. Info również na facebooku.
Spotkanie organizacyjne ma się odbyć pod koniec marca i wtedy nastąpi również "przydział" szczytu

Email:explorers.festival@o2.pl

https://www.facebook.com/ExplorersFestivalNaDachuPolski


"Witajcie Kochani Wolontariusze!
14. Explorers Festival zakończył się już ponad 2 miesiące temu i chociaż wydarzyło się od tego czasu sporo, to jestem pewien, że każdy z nas, w natłoku pilnych spraw, gdzieś tam w głębi duszy myśli już o jakiejś wakacyjnej przygodzie, jakieś plany krystalizują się powoli w naszych umysłach. Bo jak może być inaczej? Jak żyć bez przygody, bez stawiania sobie kolejnych wyzwań?
I właśnie ta wiadomość jest zaproszeniem do wspólnej przygody. Do zrobienia czegoś, a w zasadzie CZEGOŚ wyjątkowego!
Może pamiętacie, że podczas 14. Explorers Festival rozmawialiśmy o pewnym projekcie, a mianowicie o zdobyciu wspólnymi siłami Korony Gór Polski. I właśnie do tego was zapraszamy! Ale po kolei.
Projekt "Explorers Festiwal na dachu Polski", bo tak nazywa się nasza akcja, to plan zdobycia 28 najwyższych szczytów Polski jednocześnie przez wolontariuszy EF. Jednego dnia (wstępnie 15. czerwca) o tej samej godzinie (godzina 15) staniemy wszyscy na 28 szczytach. Czemu? Ponieważ chcemy, żeby EF nie ograniczał się do tych 5 dni w Łodzi ale żeby wyszedł też w świat. Chcemy podziękować Zbyszkowi za te minione festiwale, uczynić pierwszy krok ku temu, aby EF trwał dalej, i zrobić festiwalowi prezent na 15. urodziny, bo to w końcu mały jubileusz!
Każda drużyna zdobywająca szczyt musi się składać z co najmniej 2 osób (w tym jeden wolontariusz i druga osoba może być waszym przyjacielem albo kimś innym zaufanym). Na szczycie zrobimy zdjęcia (szczegóły później) i potem połączymy to w całość.
Jeśli to się uda to chyba będzie to pierwsze takie zdobycie Korony Gór Polski więc wspaniała rzecz!
Wszystkie szczegóły logistyczne ustalimy na spotkaniu, które zrobimy gdy już zamkniemy listę (również wtedy przyporządkujemy szczyty). A więc teraz czas dla was na zdecydowanie się, znalezienie sobie kompana i odpisanie nam maila, który powstał specjalnie dla potrzeb projektu, jest też konto na fejsie.

Czekamy na wasze maile do połowy lutego, tj 15. bo może niektórzy dopiero po walentynkach będą mieli partnera do naszej wędrówki

Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na waszą mobilizację i zaangażowanie!"
autor 2013-03-09 16:25:50, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Wypady po Polsce"
Jeśli tylko termin byłby ok to bardzo chętnie
autor 2013-03-09 16:24:15, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Wypady po Polsce"

akuku napisał(a):

Jeśli chodzi o bunkry to polecam Międzyrzecki Rejon Umocniony Kawał historii, terenu do zwiedzania, przystępna agroturystyka i śliczna pełna przeczystych jezior okolica oraz!!! największe w Polsce (i chyba Europie) skupisko wszelkiej maści nietoperzy)



Potwierdzam MRU to bardzo ciekawe miejsce, zwiedzanie podziemnych tras z przewodnikiem i latarką a nad głową nietoperze
autor 2012-07-25 10:16:32, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Koszykówka plenerowa :-)"
Bardzo Was przepraszam ale nie dotrę piiiiiii praca!
autor 2012-07-20 14:58:29, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Koszykówka plenerowa :-)"
to ja będę - piłkę do koszta posiadam ale rozmiar młodzieżowy...może na początek wystarczy
autor 2012-07-13 23:52:00, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
A! no to dla przypomnienia bardzo proszę, za wikipedią:

"Koszykówka (piłka koszykowa) – dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu. Za początek narodzin tej gry uważa się grudzień 1892 roku, a za jej twórcę uznaje się Jamesa Naismitha.

Reguły gry:

W koszykówkę grają dwie drużyny, po pięciu zawodników każda. Celem każdej z drużyn jest zdobywanie punktów za celne rzuty do kosza przeciwnika!!! i zapobieganie zdobywaniu punktów przez drużynę przeciwną. Nad właściwym przebiegiem gry czuwają sędziowie, sędziowie stolikowi i komisarz(Alex...). Zwycięzcą meczu zostaje drużyna, która na koniec czasu gry uzyska większą liczbę punktów.
Kosze umieszczone są na wysokości 3,05 metra. Punkty otrzymuje się za umieszczenie piłki w koszu
1 punkt za udany rzut osobisty z linii rzutów wolnych
2 punkty za rzut z akcji wykonany z odległości mniejszej niż linia rzutów za trzy punkty
3 punkty za rzut zza linii rzutów za trzy punkty (6,75 m) [w NBA 7,24 m]
Boisko do gry to płaska, twarda powierzchnia wolna od przeszkód, o wymiarach 28 m długości i 15 m szerokości, mierzonych od wewnętrznych krawędzi linii ograniczających boisko.

Pozycje koszykarskie ("pozycje" z czymś innym mi się kojarzą,ale w końcu to gra kontaktowa...):
Rozgrywający
Rzucający obrońca
Niski skrzydłowy
Silny skrzydłowy
Środkowy środkowymi zostają najczęściej najwyżsi gracze w drużynie." KONIEC

Jak widać powyżej jest sporo pozycji do obsadzenia!....
Dwutakt i kozłowanie zweryfikujemy na boisku
autor 2012-07-11 22:33:09, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "9 kategorii facetów"
ale jak facet ma patrzeć "oczyma kobiety"? ...... przecież ma swoje.....
autor 2012-07-08 23:26:42, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

Camelleoni napisał(a):

Yyyyhy napisał(a):

a moze ktos dzisiaj tak spontanicznie, po niedzielnym rosole ma ochote \"przyciac\" w pingla ??

bo czuje ze chyba mnie nosi


Szkoda że wcześniej nie widziałam wpisu. Chętnie bym sobie spróbowała pograć. Wczoraj nie udało mi sie dotrzeć.
Ale może jakieś spotkanie\"pinglowe\" ;) w tygodniu?


W tygodniu też bym zagrała, wzięłabym znów piłkę do kosza, może ktoś by się skusił
autor 2012-07-05 22:39:05, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
zmobilizuję się
Dobrze znam 3 place zabaw na Zdrowiu (nie licząc tego wielkiego w postaci Lunaparku...)

Cze stoły są może w pobliżu quasi siłowni w okolicach tego największego, ogrodzonego, drewnianego placu zabaw? tam chyba też jest plac do koszykówki.
autor 2012-07-05 22:14:07, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
ja bym była (może tym razem Was znajdę....ale kto się spóźnia to tak ma) to gdzie Was szukać??
autor 2012-07-03 07:19:54, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Inauguracja Singiel-Pingiel-Open-Cup, 3 lipca, wtorek, godzina 19:00, zbiórka u zbiegu ulic Srebrzyńskiej i Unii Lubelskiej, róg po stronie parku na Zdrowiu

1. Yyyyhy
2. ida kwietniowa
3. moniczka13
4. wilczusia
5. JustIn (tak na 62%)
6. Vesper (jak Pan Szef pozwoli-koniec miesiąca w pracy więc wyrabiamy nadgodziny)
autor 2012-07-03 07:18:07, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

dArekPL napisał(a):

sentymentalna ;) gra .... no ale Ja np nigdy nie;)trafialem w tą pileczke ...



to masz okazję to zmienić

autor 2012-07-01 21:54:57, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Spływ kajakowy Pilicą - 14 lipca "
W tym samym czasie będę "spływać" też Pilicą tylko tyle, że na odcinku: Tomaszów-Zakościele
Pogoda już też została zarezerwowana;)
autor 2012-07-01 11:48:01, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "

JustIn napisał(a):

1. Eur0pa
2. ---------------
3. --------------- (Zrobię sobie wypad na rowerek)
4. Piotr_Mietus
5. Monika1979 (bardzo chętnie )
6. U2
7. Aggafi
8. Ania1376
9. Bacillus
9. ida kwietniowa
10.arttika
11.Egzotyczna Pomarańczka
12. Margarita
13. gosikn
14. grzegorz77
15. -------------- (jednak rower)
14 i 15. wilczusia z Filipkiem
16. JustIn
17. Monk
autor 2012-06-30 11:57:38, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Koncert Public Relations 30.06.2012 Lizard King"
może bym się wybrała, jak Was tam namierzyć?
autor 2012-06-30 10:11:43, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
1. Eur0pa
2. Zakrecona
3. Rademenes
4. Piotr_Mietus
5. Monika1979 (bardzo chętnie )
6. U2
7. Aggafi
8. Ania1376
9. Bacillus
9. ida kwietniowa
10.arttika
11.Egzotyczna Pomarańczka
12. Margarita
13. gosikn
14. grzegorz77
15. Vesper
autor 2012-04-12 00:03:11, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Nocny przejazd rowerowy 14 04"
Tak, obejrzałam sobie gruntownie ten temat wyjazdu do Sulejowa, super propozycja ale niestety w ten weekend to już znajdę czas tylko na nocne jazdy rowerem
Poczekam na II rajd rowerowy ewentualnie wypady jednodniowe
Chyba, że nastąpi cud, coś się zmieni i wtedy pojadę w sobotę z Wami i wrócę wieczorem PKP z Tomaszowa.
autor 2012-04-11 23:40:30, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Nocny przejazd rowerowy 14 04"
Hej może ktoś się wybiera?

start o 22:00
Szczegóły w linkach:

http://masakrytyczna.org/forum/viewtopic.php?f=8&t=1620
http://www.facebook.com/events/154108598045782/
autor 2012-03-30 23:08:10, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "

dariusia napisał(a):

1. Eur0pa
2.Margarita
3.Ania1376
4.Piotr_Mietus
5.Kallla
6. gosikn
7. Ali Gatorres
8. Zakręcona
9. Paweł jeśli nic nagle nie wypadnie ;)
10. ja też - Tao
11. Mirabelka
12. Nikka
13. Bacillus
14. grzegorz77
15.
16.
17. jacek w czapce;)
18. jacek1979
19.Lola88
20.kober
21 mania68
22 Monika1979 - jeśli dam radę
23 Jowan
24 Ewus
25. ucek
26. dorota1963
27.monk63
28. Paskudka
29. Jacek
30. Ilonen
31 . Aga100
32. Vesper
autor 2012-01-15 17:31:26, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
Bardzo dziękuję Pani Przewodnik, to było wzbogacające doświadczenie
autor 2012-01-15 01:03:22, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Kino"
ja też bym poszła 27.01
autor 2012-01-15 00:56:17, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
To i ja dołączę, chociaż nikogo z Was nie znam ale takiej gromady chyba nie ominę na miejscu zbiórki......

To i ja się pojawię:
1. Eur0pa
2. Aligatorek
3. Kati
4. Aggafi (jeśli będę w Łodzi)
5. adamldz (90%)
6. Tanare
7. Camelleoni
8. Bacillus
9.Egzotyczna Pomarańcza
10. Zakręcona
11. Mimbla
12.Marcin_1977_
13. Piotr_Mietus
14. Limonka (pewnie dołączę troszeczkę później)
15. JustIn (tak na 3,141592%)
16. Kasia82
17. Aga100
18. Toja
19. Grzegorz77
20. slodkawanilia (jak wstanę)
21. Wojtek
22. stromi
23. lman
24. parvatti
25. Rademenes
26. Vesper
autor 2011-12-24 16:13:32, przez Vesper

Vesper
skąd: Chojny
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Świąteczne, uśmiechnięte i radosne-Dzień Dobry

Kasia


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl