REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 29

autor 2015-01-09 22:39:54, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Biznes na dziurawe kieszenie :)"
Chętnie piszę się na niedzielę
autor 2014-06-29 18:24:47, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Last minute ! Spływ kajakowy 5-12.07"
Spływ Brdą 5-12.07 lub Drwą 6.07-12.07. Jeżeli ktoś ma urlop w tym czasie i nie bardzo ma co z sobą zrobić, to zapraszam do spółki Oczywiście, jeżeli więcej osób się zgłosi - tym lepiej. Tak wiec szybka decyzja, bo czasu zostało niewiele !!!
autor 2013-07-07 17:15:51, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Żagle - 20-27.07 - PILNE !"
Śpimy na jachcie. Cena wypożyczenia łódki, opłaty portowe i prąd - co drugi dzień - w sumie ok 650 zł za siedem dni. Dziś podobno kolega ma rezerwować jacht, więc dokładniej będzie można określić cenę wyjazdu. Mieszkamy wszyscy w W-wie, wiec jest pewien problem żeby się spotkać i trochę poznać - oczywiście zapraszamy do stolicy - wtedy będzie można skrzyknąć ludzi.
autor 2013-07-07 16:33:09, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Żagle - 20-27.07 - PILNE !"
Cześć!
Jesteśmy wesołą ekipą i chcemy zaprosić miłe i kulturalne osoby na wspólny wyjazd na Mazury w celu pożeglowania. Trasa do ustalenia, koszty takiego wyjazdu wahają się w zależności od ilości osób. Na razie jest nas 5 osób. Dwie kobiety i trzech mężczyzn. Chętnie zaprosimy kolejne dwie osoby - kobiety lub parę. Planujemy się dobrze bawić i wypoczywać. Pozostało niewiele czasu, więc prosimy osoby zdecydowane o pilny kontakt.
autor 2012-11-17 10:11:53, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Koncert „…by starzeć się nie doroślejąc…” Scenografia 02.12.12"
1.europa
2.gosikn + 1
4.Elis
5.Hania
6.Mag213
7.Klaudiaell
8.Toja - niestety na ok. 30% - ehh
9.
autor 2012-11-08 22:57:50, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "
Ja ja jeszcze poproszę o uwzględnienie mojej skromnej osoby - chętnie zobaczę ulubione pyszczki, które mimo upływu czasu ciągle dzielnie udzielają się na forum Mam nadzieję na urlop i powrót z zaświatów na stare łódzkie śmieci
autor 2012-02-01 21:21:51, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Piatek 3 lutego Sahara"
A ja nie mogę się dopisać, choć przecież też jestem najpiękniejsza
Życzę Wam wspaniałej zabawy - aż mnie serce boli, że nie pojawię się na weekend w Łodzi - przesyłam moc buziaczków dla wszystkich Ślicznotek
autor 2012-01-24 12:05:40, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Ja muszę wytrząsnąć moją świnkę - skarbonkę celem nabycia stosownego - zimowego obuwia na tego typu imprezy - obecne nie spełnia żadnych dopuszczalnych parametrów - szczególnie w Waszym towarzystwie, które raczej nie wysiaduje dziur w kanapach
autor 2012-01-18 22:57:40, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Nasze macki są dużo dłuższe, niż myślisz EurOpo i jest ich trochę więcej niż trzy Co do transportu, to oczywiście jedziemy razem
autor 2012-01-18 21:46:58, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Sobota 21.01.2012 START godz. 20:00 Tirador, a po występach wokalnych tany w SIÓDEMKACH

1. Liroy
2. krzyl
3. mrwiech
4. CudzoziemkA (wstępnie)
5. JustIn
6. ida kwietniowa - postaram sie przybyc, by Was mobilizowac do wyjscia przed polnoca
7.Eur0pa - pomoc dla Idy w mobilizowaniu
8. Fazunia
9. zakrecona - w siódemkach jeszcze nie byłam, i jest mi to obojętne dokąd pójdę, z Wami wszędzie będzie wesoło
10.mrwiech
11.Grzesiek21 (pośpiewam trochę chyba umiem :P
12. Toja - pojawię się jako wsparcie przy ewakuacji
autor 2012-01-17 14:07:22, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Klub 77 - sobota 21.01.2011"
Nie sądzę - z własnego, długoletniego doświadczenia wiem, że jabłuszko to minimum komfortu - do nabycia w każdym zabawkowym sklepie i wielu marketach - też muszę ponieść ten nieplanowany wydatek, bo mój sprzęt jest zlokalizowany pod niedostępnym obecnie adresem
Po dłuższym zastanowieniu ... może ktoś posiada dużą pałatkę lub folię aluminiową- wtedy można by zorganizować zbiorowy zjazd - ciekawe czy by się udało przeprowadzić akcję w dobrym stylu ???? Nie zapomnijcie o dowodach osobistych, bo nie jest wykluczone, że będą nas chcieli wylegitymować... na tej górce - oczywiście
autor 2012-01-17 14:01:21, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Saaaaanki"
Godzinę zawsze można przesunąć w demokratycznych, tajnych wyborach- Organizator jest elastyczny niemal jak jogin w asanach
autor 2012-01-17 13:53:53, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Saaaaanki"
Jesteś EurOpo moim 100% pewniakiem - nawet przez chwilę nie wątpiłam w Twój udział ... ale odpowiedź niemal on-line ... miło mnie zaskoczyła
Jak zbierze się większa grupka, to wspólnie ustalimy godzinę i miejsce
autor 2012-01-17 13:42:46, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Saaaaanki"
Może 22.01 tak lekkim popołudniem, jeżeli oczywiście nie zawita do tego czasu wiosna Jest jeszcze opcja uroczej, intymnej imprezy ok 2,oo (z soboty na niedzielę) po zaliczeniu gorących rytmów w Klubie 77 - osobiście ta druga możliwość bardziej mi się podoba - jedyny problem to sprzęt, który trzeba ze sobą taszczyć ale to przecież nieistotny szczegół - można stworzyć ekipę sympatyków bliskiego spotkania ze śniegiem, czyli slalomów na jabłuszku Są jacyś chętni ???
autor 2012-01-17 13:15:45, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Stadion Narodowy w Warszawie"
Ja oczywiście będę EurOpo - jeżeli się zdecydujesz na wycieczkę po mieście to masz we mnie wsparcie - przegonimy trochę Towarzystwo nim przyjdzie im pomarznąć na Stadionie
autor 2012-01-17 13:10:00, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Klub 77 - sobota 21.01.2011"
Przyjmujemy zapisy - obecność nieobowiązkowa ale wskazana.
Godzina 22.00, tak żeby wszyscy zdążyli się wyspać przed imprezą.
Dla zainteresowanych i niezdecydowanych podaję poniżej trochę informacji na temat atrakcji wieczoru


http://www.klubsiodemki.com.pl/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Po imprezie możliwość nocnych slalomów na jabłuszkach dla Nocnych Marków - jeżeli będą po temu sprzyjające warunki pogodowe - organizator nie zapewnia sprzętu, tak więc trzeba go zabrać ze sobą z domku

autor 2012-01-15 23:28:56, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
Dzięki za wspaniałą wycieczkę EurOpo - to było naprawdę profesjonalne - wielki buziak
autor 2012-01-13 19:58:23, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
Jak rozumiem wycieczka szlakiem łódzkich nożowników odbędzie się w późniejszym terminie ? Szkoda - trzeba będzie zaczekać
Dla wytrwałych proponuję na zakończenie niedzielnego spotkania z kulturą wystawę w Experymentarium (Manufaktura) - "Chiński Smok i Armia Terakotowa Cesarza Qin"
http://cjg.gazeta.pl/CJG_Lodz/1,104407,10877882,Terakotowa_armia__osmy_cud_swiata_w_Experymentarium.html
autor 2012-01-12 12:53:05, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
EurOpa, zdradź nam gdzie zamierzasz zakończyć zwiedzanie - może rozejrzymy się wcześniej za jakimś fajnym, klimatycznym miejscem w pobliżu, gdzie będzie można przeliczyć straty w ludziach po morderczym maratonie w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz udzielić pierwszej lub ostatniej pomocy potrzebującym ...no chyba, że jest to Twój końcowy punkt programu wliczony w cenę wycieczki
autor 2012-01-11 23:10:58, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
1.Eur0pa
2. Aligatorek
3. Kati
4. Aggafi (jeśli będę w Łodzi)
5. adamldz (90%)
6. Tanare
7. Camelleoni
8. Bacillus
9.Egzotyczna Pomarańcza
10. Zakręcona
11. Mimbla
12.Marcin_1977_
13. Piotr_Mietus
14. Limonka (pewnie dołączę troszeczkę później)
15. JustIn (tak na 3,141592%)
16. Kasia82
17. Aga100
18. Toja
autor 2012-01-09 00:09:42, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
Toja - też będę
autor 2012-01-08 14:21:46, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Miło było mi poznać reprezentacyjną, kameralną grupkę Klubowiczów - waszą energią można by zasilić całą Łódź - jaśniałaby nam jak Berlin, czy Paryż nocą Dzięki za fajną zabawę Ida - jesteś nie do zdarcia, więc wszystko jest możliwe - może w niedalekiej przyszłości zaprezentujesz nam na parkiecie jakiś breakdance z elementami jogi
autor 2012-01-08 14:03:16, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Profesjonalne zwiedzanie Łodzi "
Ja też chętnie zapiszę się u EurOpy na wycieczkę, jeżeli odbędzie się w przyszły weekend
autor 2012-01-07 18:14:08, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Zwykle najlepsze wyjścia to te dopinane w ostatniej chwili - to nie miejsce a ludzie tworzą klimat, a lokal ? Zawsze można zmienić
autor 2012-01-07 16:05:34, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Podsumowanie:
Spotykamy się przy mBanku (Piłsudskiego 14) obok Pomarańczy o godz 20,00 z dopuszczalnym studenckim kwadransem dla spóźnionych - a co dalej ze sobą "zrobimy" - uzgodnimy na miejscu.
autor 2012-01-06 15:30:16, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
No no - skład da niektórym bywalcom Pomarańczy do myślenia - jeden facet i tyle bab Trzeba go będzie dobrze pilnować, bo wiadomo, że jak jeden mężczyzna jest osaczony kilkoma kobietami, to jego atrakcyjność rośnie więcej niż wprost proporcjonalnie. Chłopak wie co robi :
autor 2012-01-05 20:39:02, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Więc jakie miejsce spotkania proponujecie ? Nie jestem na bieżąco w temacie łódzkich knajp, dlatego bez szemrania się dostosuję Do uzgodnienia pozostaje więc godzina spotkania i lokal - ja mogę się stawić na 20.00 i powiedzieć sobie "cześć, mam na imię"
autor 2012-01-04 13:54:18, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
No to jak na razie jesteśmy właśnie w czwórkę - chętnie jednak zrezygnuję z sali exclusive na rzecz mniej reprezentacyjnego miejsca jeżeli stawi się większa grupa osób
autor 2012-01-04 11:19:06, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
No właśnie - również wolę jak udzielają się wokalnie profesjonaliści Nie byłam jeszcze w tym klubie ale fajnie się prezentuje w necie, więc może warto zobaczyć to miejsce na własne oczy - możemy spotkać się ok 21.00 żeby zająć jakiś ustronny stolik i (pewnie zaraz po Sylwestrze rezerwacja nie jest konieczna) i spokojnie porozmawiać dokąd nas nie zdominuje DJ
autor 2012-01-03 21:49:23, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Spóźniona impreza ?"
Dla tych, którzy nie zdążyli odpowiednio hucznie przywitać Nowy Rok oraz twardzieli gotowych na małą powtórkę z rozrywki w karnawałowych klimatach proponuję dyskotekę w sobotę 07 stycznia w Pomarańczy - są jakieś chętne i odważne osoby ?
autor 2012-01-01 14:25:31, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Sylwester w Indeksie 2011/2012 "
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich Singli i Nie-singli. Niestety ja nie dotarłam na imprezę czego bardzo żałuję - może z myślą o niedobitkach zorganizujecie w Karnawale małą powtórkę najlepszych ujęć z minionego wieczoru/poranka
autor 2011-12-31 00:49:07, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Hej - jestem Toja - obecne miejsce pobytu - Łódź. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
autor 2011-12-30 23:09:59, przez Toja

Toja
skąd: Łódź
temat: "Sylwestrowe menu i stoliki"
Witam - tu Toja - mogę jeszcze się załapać na jakiś stolik ? Może mnie ktoś przygarnie - tak w ostatniej chwili - Nowa


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl