REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 5

autor 2012-01-27 09:44:08, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Dzięki za info Haidi . Czyli do plażowania i kąpieli najlepszy kwiecień Swoją drogą Indie (Goa) widziałem gdzieś za mniej niż 3 tys. na tydzień .
autor 2012-01-26 22:20:42, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Jeszcze pytanie do Haidi ; Jak jest na Kanarach zimą ? Byłaś w styczniu ? I co najważniejsze ..woda w morzu "zdatna" do kąpieli ? Chodzi o temperaturę oczywiście ,bo co do czystości to raczej nie mam wątpliwości Ja osobiście odwiedził bym Teneryfę lub Gran Canarię
autor 2012-01-26 22:17:29, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Hej Tao To jak coś będziesz miała atrakcyjnego cenowo ,oraz turystycznie to daj znać ..na egzotycznych wojażach jeszcze nie byłem ...a w końcu przecież musi być ten pierwszy raz .
autor 2012-01-26 15:34:39, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Cieszę się że są ludzie lubiący wypoczywać i podróżować .Może uda się nam spotkać ,porozmawiać o tym ,wymienić się poglądami . ..etc .Jak coś jestem otwarty na propozycję Pozdrawiam
autor 2012-01-26 14:59:04, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Pracujesz w biurze podróży?
autor 2012-01-25 15:28:09, przez Marian

Marian
skąd: Ksawerów
temat: "Ciepłe kraje w kwiatniu. "
Witajcie .Jestem tu nowy , może zarzucę ciekawy temat .A mianowicie wyjazd do Egiptu lub innego ciepłego kraju w kwietniu .. Ciężko kogokolwiek namówić gdziekolwiek ,można też samemu (co już robiłem) ale te dopłaty do 1 nek są niekonieczne ..A więc singlowi globtroterzy z Łodzi ,może rozważymy to? Temat jest co najmniej ciekawy -Pozdrawiam


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl