REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 23

autor 2019-12-04 20:44:18, przez Arturro

Arturro
Zapraszam serdecznie na MIKOŁAJKI

miejsce:
Rademenes
ul. Piotrkowska 83 Łódź (w bramie)
godzina: 21.00
6.12.2019 piątek

Bo jak uczcić taki dzień, to tylko wspólnie.

Stąd chętne osoby proszone są o kupowanie drobiazgów do wartości 15 zł (tylko bez upominków, które mogą być obraźliwe czy zbyt kontrowersyjne).
A to dlatego, że prezenty wrzuci się do mikołajkowego worka i zrobi się losowanie. By ponownie poczuć \"dziecięcą radość\", gdy znalazło się mały upominek od Mikołaja

Można przynieść słodycze, ciasto, ciasteczka, cukierki.

Napoje (duży wybór) oraz niesłodkie posiłki do kupienia na miejscu w pubie.

Jeśli ktoś by był przed 21.00 to na hasło Mikołajki single - będzie pokierowany na odpowiednie miejsce, które jest dla nas zarezerwowane.
Lista:
1. szekspir55 - będę ok 21.30 (przyniosę nóż do krojenia ciasta i serwetki, cos słodkiego także oraz mały prezent)
2. Piotrr
3. WooQash (prezent też będzie)
4-5.buli.m+1 (coś słodkiego + worek na prezenty)
6. Berneńczyk
7. Elis
8. Ella (cos slodkiego + prezent)
9. ania 100
10. SylwiaL (coś dobrego+prezencik)
11. Kasica (prezencik)
12. LenaK
13. Ruda (prezencik)
14. Asia (prezencik)
15. Panna Nikt (prezencik)
16. Piotras (prezencik)
17.Marta (prezencik, slodycze)
18. Gregorsky123 (prezencik,słodycze)
19 AnetaM (prezencik)
20.NIK578432 (prezencik)
21 Arturro (prezent)
autor 2018-05-17 11:06:52, przez Arturro

Arturro
TRANSPORT KAJAKI
Kierowca 1- Paweł 1978 wyjazd i powrót w sobotę
- Transport na kajaki
1. Emilka
2. Mayon
3. Daario
4. Darek Ł.
- Transport do Łodzi. Godzina do uzgodnienia.
1. Emilka
2. Darek Ł
3. Daario
4.

Kierowca 2 Gaja
1.Menaa
2. justice
3.Dario
4. Szekspir

Kierowca 3 Daniel Cotton
1.nic578432
2.Micha
3.


Kierowca 4 Waldek
1.-3 KasiaK
pełny

Kierowca 5
1.
2.
3.
4

Kierowca 6
1.
2.
3.
4

Motocykl 1 Arturro

itd.
autor 2018-05-09 07:50:19, przez Arturro

Arturro
spływ kajakowy rzeką Pilicą.
Termin 9-10.06.2018r

Cena 40 zł od osoby (wypożyczenie kajaka+transport w górę rzeki).
Trasa Łęg Ręczyński-Kurnędz 26 km, 6-8 godz,
po spływie planowany grill/ognisko
Szczegóły wyjazdy (godzina wyjazdu, miejsce zbiórki, transport) podam później
Organizator "KajMar" Marcin Szuszka KajakiSulejów.pl
Liczba miejsc ograniczona
Dodatkowo przewidziany nocleg w Obozowisku ZMCh "Polska YMCA" w Kurnędzu
Międzynarodowy Ośrodek Integracji Młodzieży "PILICA". -> o ośrodku Cena 1 doba ok 40zł/osoba (domki 8-10 osobowe)

Zapisy do końca tygodnia do 13.05.2018r. Kto będzie chętny na nocleg, proszę wpisać obok nicku "+ nocleg"
Zaliczki będę zbierała od 14.05.2018r 20zł (kajak)+20zł (nocleg)

1.buli.m +nocleg
2.gorzata +nocleg
3.justice+ nocleg
4.Micha +nocleg
5.Berneńczyk+nocleg
6.szekspir55+nocleg
7-8 mirekk +nocleg
9.Elis+nocleg
10.Piotrr+nocleg
11-14. KasiaK+3
15. Paweł1978
16. Daario +nocleg
17.Ania 100 +nocleg
18.Daniel cotton + nocleg
19.nic578432 + nocleg
20. Gaja + nocleg
21. Menaa + nocleg
22. WooQash + nocleg (wstępnie)
23. Aggafi (ognicho i nocleg bez kajaków)
24. Arturro + nocleg
autor 2017-08-29 12:35:28, przez Arturro

Arturro
iątek, 1 września 2017 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 20:30

Informuję, że najprawdopodobniej najpierw będzie transmisja meczu Dania - Polska. Dlatego chętnych zapraszam na 20:30.

1. krzyl
2. justice
3. Wiki18
4.
autor 2017-08-25 09:18:30, przez Arturro

Arturro

Elis
skąd: Łódź
dzielnica: Widzew
Dorkala]Witam:-)
Zapraszamy na ognisko w najbliższą sobotę 26.08.2017 . Start o 18:00.

Wcześniej o godzinie 16.00 planowane są podchody w lesie. Organizator - Dorkala.
W razie pytań piszcie. Z racji zakazu wstępu do lasu łagiewnickiego odwołuję grę w podchody].

Przynosimy ze sobą:
- jedzonko na ognisko dla siebie
- picie, alkohol
- koc, żeby było na czym siedzieć
- i co tam kto chce :-)

Miejsce ogniska

https://goo.gl/maps/nVDQrUfapXw

Zapraszamy:-)

1. Jagoda
2.Altivar
3.sula
4. ania 100
5. Piotrr
6.Pomarancza
7.Dorkala
8.Morsik
9. Elis
10. Arturro
11.
autor 2017-01-25 12:34:14, przez Arturro

Arturro
Angelo Ristorante Restauracja Włoska
6 Sierpnia 1/3 piątek 03.02.17 godzina 18.30
Komu pasuje niech się na listę wpisuje.....

1. Rafał
2. ania 100
3. gorzata
4. justice
5. Aggafi
6. Arturro
7.
autor 2017-01-24 11:02:57, przez Arturro

Arturro
Też wolę Angelo ale w środę mógłbym od 19tej , schabowy z kapustą w PRL jakoś mnie nie przekonuje.
autor 2017-01-22 23:36:47, przez Arturro

Arturro
pora coś zjeść
autor 2016-09-24 21:02:45, przez Arturro

Arturro
1. Scout
2. Slonko
3. Michal
4. Arturro


Jesteście już na miejscu ?
autor 2016-08-31 18:11:57, przez Arturro

Arturro
zekspir55 napisał(a):
W pierwszy poniedziałek września zapraszam do budzącej wiele obaw i nadziei Gorącej Kiełbasiarni.

05.09.20116, Godz. 18:00
,,Gorąca kiałbasiarnia"
ul Głowackiego 5/5A
https://www.facebook.com/GoracaKielbasiarnia

1. gorzata
2. Aggafi
3. Europa
4. szekspir55 - nie wiem czy dam radę na 18.00, mogę się spóźnić ok. 15 min
5. Bogi
6. Arturo na 50% i jeślii dojdzie do skutku zabiorę znajomego
autor 2016-05-16 16:29:56, przez Arturro

Arturro
Miejsce ,,Szafran" www.szafran-lodz.pl
ul. Kościuszki 132 / Piotrkowska 217

Poniedziałek 16.05.2016 godz. 18.30
1) gorzata
2) Aggafi
3) Bogi
4) Szekspir55
5) justice
6) Arturro
w Ostatniej chwili
autor 2014-07-20 16:25:54, przez Arturro

Arturro
Będę jechał ze śródmieścia mogę kogoś zabrać.
autor 2014-05-30 10:47:02, przez Arturro

Arturro
Względem tematycznym i sposobu spędzania czasu są to dwa różne wyjazdy, czyli dwa odrębne regulaminy, a wiec sporo roboty, poza tym nadal pozostaje dla mnie zagadką czego by dokładnie oczekiwali organizatorzy wyjazdu - jakie przyjęli założenia. Ewentualne pytania na priv proszę.
autor 2014-05-29 07:59:24, przez Arturro

Arturro
wszystko zależy o stanu faktycznego którego przecież nie znam więc nie mogę sie wypowiedzieć. Od tego jaka jest formy organizacyjna całego przedsięwzięcia: czy jest to luźny wyjazd znajomych, czy tez ma bardziej zorganizowany charakter, czy sa wynajmowane pokoje bądź domki, robione składki, cel wyjazdu np. wyjazd w góry , zwiedzanie itd.
Jednakże proponuję rozpocząć od spisania regulaminu wyjazdu.

Jakby ktoś miał jakiś problem prawny proszę o wiadomość na priv bądź facebooku
autor 2014-05-28 16:58:01, przez Arturro

Arturro
Jako prawnik powiem, że podane przez JustIna przykładowe oświadczenie to po prostu pseudo-prawniczy bełkot

Bo czyż można wyłączyć odpowiedzialność organizatora względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po wycieczce gdy według brzmienia art. 415 k.c. kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia Pomijam głębsze dywagacje co organizator rozumie przez straty osobowe Bo chyba nie wyłączenie odpowiedzialności karnej

Bądź następny kwiatek do kożucha: Przez akceptację niniejszej deklaracji uczestnicy zrzekają się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora, partnerów lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z wycieczką.
Co mnie już kompletnie rozwaliło to zdanie: Swoim podpisem zapewniam, że wypełniłem/wypełniłam oświadczenie zgodnie z prawdą. - czyli, że co organizator już na wstępie zakłada, że deklaracja jest oświadczeniem woli złożonym dla pozoru a wiec jest nieważne i nie wywołuje żadnych skutków prawnych (art- 83 § l k.c.) i tym niedołężnym zapisem che tę pozorność wyeliminować .
Choć według mnie deklaracje tą tak właśnie należny traktować

W każdym bądź razie dziękuje JustIn za zabawę jaką miałem przy czytaniu i może gdyby przy Thomas Jefferson i inni ojcowie narodu mieli by podobne do organizatora wycieczki rowerowej poczucie humoru przy spisywaniu Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych świat byłby radośniejszy i ciekawszy
autor 2014-05-19 16:38:59, przez Arturro

Arturro
i ja niestety też nie dotrę
autor 2014-05-16 10:42:06, przez Arturro

Arturro
też bym się wybrał jeśli będzie choć odrobinę słoneczka
autor 2014-01-11 00:22:48, przez Arturro

Arturro
Ja mogę pomóc, kancelaria w której pracuje zajmuje się również powadzeniem spraw przeciwko dłużnikom.
autor 2013-08-17 09:50:56, przez Arturro

Arturro

tomtom90 napisał(a):

Pewnie że od czegoś trzeba zacząć patrz motorower a przykłady takich którzy zaczęli od motocykla ważącego 200 kg i mającego 150KM możemy poczytać przeważnie w nekrologach


Widzisz jest tak jak pisałem wyżej, jeszcze nie zaczęłaś naprawdę jeździć, a już jakaś dobra dusza poczuła się w moralnym obowiązku przypomnieć Ci o negatywnych konsekwencjach jazdy na motocyklu
autor 2013-08-14 14:26:38, przez Arturro

Arturro
Mnie w żadnym razie nie uraza, zaczęcie przygody od skuterka czy motoroweru jest dobrym pomysłem i pozwoli ogarnąć temat przed przejściem na większy sprzęt.
autor 2013-08-14 11:02:12, przez Arturro

Arturro

Musisz się przyzwyczaić, że prawie każdy, kto dowie się ze jeździsz motocyklem, nie omieszka się podzielić z tobą swoim poglądem, że motocyklista to dawca nerek i inne tego typu historie. Nawet na skrzyżowaniu podczas czekania na zmianę świateł może zdarzyć się ze ledwie trzymający pozycje pionową a tym bardziej kierownice rowerzysta uraczy cię historią jak to jego kolega jadąc na motocyklu …………. i nie było co zbierać.
Powiem jedno wszystkie te historie i tych wszystkich co je opowiadają trzeba włożyć w głęboko w poszanowanie, nie zapominają przy tym, o ostrożności i stałej koncentracji podczas jazdy.

Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza oprócz latania samolotem rzecz jaką można robić w ubraniu daje poczucie wolności i frajdy.
Nie ma nic sexowniejszego, niż dziewczyna na sportowym motocyklu, dlatego też ze swojej strony z całego serca zachęcam wszystkie Panie do rozpoczęcia przygody z motorkiem
autor 2013-08-14 10:35:01, przez Arturro

Arturro
Mimo różnych doświadczeń mam odmienne zapatrywania w tym zakresie, wole dzielić radość z kimś bliskim niż przezywać ją samotnie, mimo że bycie z kimś to nie tylko stąpanie po płatkach różanych.

Nie będę się w pełni odnosił do Twoich przemyśleń, nie znam przecież ich podłoża, nakreślę jedynie fragment moich wniosków w tej materii.

Przyczyny samotności mogą być różne, począwszy od tego ze dana osoba jest introwertykiem i wewnętrznie czuje, że woli być sama, a wychowanie i presja społeczna sprawiają, że taka osoba nie chcąc zawieść otoczenia stara się więc z kimś związać. Powstają napięcia, taka osoba czyje się rozerwana, nie dobrze jest jej samej, bo mamusia czy tatuś mówili, że powinna się kimś związać, z kolei będąc z związku też się męczy.

Inna przyczyna to złe doświadczenia i nawyki zebrane w poprzednich związkach, które sprawiają, że boimy się wejść w następną relacje by nie być znów zranieni. Może być też tak, że w „spadku” po poprzedniku zostało nam zaburzone poczucie własnej wartości. Wtedy bojąc się następnych cierpień nie wchodzimy w następny związek.

Może też być tak, że mamy pewien określony wzór, wyobrażanie, czy też jak to się mówi ideał partnera, problem wtedy, gdy przekonania są tak silne, że zaczynamy postrzegać partnera poprzez pryzmat tych wyobrażonych cech, przestając widzieć w nim żywą istotę a jedynie przedmiot naszych imaginacji. W tedy pojawia się pytanie, kogo naprawdę kochamy; czy partnera z krwi i kości ze wszystkimi zaletami, ale też i słabościami, czy też będący wytworem naszej wyobraźni ideał, do którego ten biedny partner ma darzyć i aspirować. Taka tresura w końcu skutkuje rozpadem związku, w którym i tak nikt nie jest szczęśliwy. Cierpią wtedy dwie strony zarówno treser, bo znów nie znalazł wymarzonego ideału jak i tresowany, bo, mimo że kochał i robił wszystko by zadowolić partnera to i tak się nie nadaje.

Osobny problem to nawyki i określone wzorce relacji wyniesione z domu, ale to już temat na inną dyskusję.

Większość osób będących w różnych związkach zbiera cały wachlarz doświadczeń, po kolejnej nieudanej relacji można w końcu dość do przekonania, że ja się nie nadaję do związku i lepiej być samemu, bo bezpieczniej.
autor 2012-11-24 11:05:56, przez Arturro

Arturro
Znam osobę która ma manekin, i wiem że chciałaby się go pozbyć


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl