REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 120

autor 2014-01-06 22:26:57, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

agnesss1989 napisał(a):

Cześć! Jestem Aga ;) chętnie poznam nowych, ciekawych ludzi;)


Ależ piękne, czarne paczydła
autor 2013-11-04 23:47:39, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

Obiecywałem sobie ze zawieszam odwiedzanie tego profilu, ale muszę "tomasso" coś wyjaśnić. Widzę że zasiadasz w loży szyderców, no i dobrze siedź sobie tam i kpij z nas, nikt ci tego nie broni. Każdemu wolno wierzyć w to co chce. Ja nie chcę w tym portalu do niczego nawracać i nikogo nie chce potępić. Są tu różni ludzie ich szanuje.
Mogę Ci powiedzieć tylko, że obok osób nie wierzących w Jezusa, są osoby które bezwarunkowo zawierzają Mu swoje życie, takie jakie one jest. Wierzymy że umarł za nas na krzyżu i odkupił nas swoją krwią. Wierzymy też że zmartwychwstał, aby dać świadectwo Prawdzie. Prawdzie, że wysłał go Bóg aby nas zbawić. A zrobił to z miłości. A miłością jest Bóg. wierzymy też, że "powróci", kiedy przyjdzie na to czas.
Jak mamy chwilę zwątpienia to patrzymy sobie na ukrzyżowanego Jezusa i ofiarowujemy mu swoje cierpienia, a On je przyjmuje i nas wspiera. Wtedy raźniej nam iść dalej.
My wszyscy, którzy mają problem z naszym powołaniem zwracamy się do Niego aby nas wspomógł, prosimy Go o wyjaśnienie nam gdzie robimy błąd że nadal jesteśmy sami. Prosimy Go też o dobrą żonę lub męża dla nas. Gdy spotykamy się z szyderstwami ludzi nie wierzących, to nic sobie z tego nie robimy, bo z szatanem sobie poradził i z szydercami sobie poradzi. Albo prędzej czy później przywoła do siebie i przekona, aby pójść za nim.


Aros, też muszę Ci "coś wyjaśnić"
Uwierz mi, że też nie mam nic do Boga ..., po prostu burzą mój wewnętrzny spokój jego fanatyczne fan-cluby

Na marginesie ciekawi mnie jeszcze jedno ... Aktualnie szerokie grupy naukowców wieszczą, że w przeciągu 20-50 lat zostanie podana do publicznej wiadomości informacja o odkryciu życia (cywilizowanego bądź JESZCZE nie) na innych planetach. Zastanawiałeś się może chodząc w zaduszki po cmentarzu, jak długo napisy na nagrobkach typu "Bóg go wezwał" itp, nadal tam pozostaną ???
PS: wiara mi poważnie nie przeszkadza
Miłego wieczorku
autor 2013-11-04 19:59:12, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

Tak sobie sporadycznie zaglądam na portal wzrokiem zahaczam wybiórczo bijące wyjątkową nudą wątki portalu, ale z Bogiem to już tu pojechaliście po całości ... Jak dla mnie to rzecz jasna, ludzie lubią mieć złudzenia i nigdy nikogo wbrew jego woli żadnych złudzeń i na jakikolwiek temat nie pozbawiałem - tak i teraz czynię, czyniąc jednocześnie wzmiankę, że do nikogo znowu nie piję, nie próbuję skłócić i takie tam ..., co już parę razy tu na swój temat przeczytałem Jednak ludzie myślący choć w minimalnych kategoriach racjonalności powinni zdawać sobie sprawę, że wiara, iż Bóg za sprawą jakichkolwiek modłów czy pieśni z ułożonego choćby najbardziej starannie na świecie śpiewnika, zainterweniuje na indywidualną korzyść jednostki jest nie tylko naiwnością ale wręcz graniczy z herezją naruszającą podstawy wiary w Boga i fundamenty noszonej co przez niektórych na sztandarach egoistycznej chwały religii Wierzymy bowiem, że Bóg, jako Bóg Wszechmogący i Doskonały, stworzył ten świat. I jako Wszechwiedzący i Doskonały wiedział, że na tym świecie np.: Jan Kowalski będzie singlem. Gdyby zatem teraz miał zrobić cud i sprawić, że wskazywany powyżej poznał królową swego życia, królewnę w jego bajce, kobietę idealną pod każdym względem i pełną dla niego miłości, to by oznaczało ni mniej ni więcej, że stworzył On świat, który sam ocenia jako wadliwy, bądź zły (skoro teraz na prośbę udającego że się modli singla/singielki musi go ręcznie poprawiać). Konkludując oznaczałoby to, że albo wcale nie jest Doskonały i Wszechwiedzący, albo robi sobie jaja z Jana Kowalskiego albo ... czas Kowalskiego po prostu jeszcze nie nadszedł na spotkanie królewny ... i żadne modły po prostu tu nic nie zdziałają
Patrząc przez pryzmat historii na naszą religię, jej zmiany, postawy księży pasących umysły społecznej tłuszczy i ... kpinę ludzi robiących sobie kabaret z tak czy inaczej pojmowanej religii i wiary w Boga, osobiście jestem pełen dystansu do takich praktyk, ale - wasz wybór, wasze doznania
A tak na marginesie pytanko za piątkę do znawców pisma Czy Bóg MÓGŁBY stworzyć kamień tak ciężki, że NIE MÓGŁBY go podnieść ???

Prawda zdaje się być bardziej prozaiczna, niż chyba się wydaje:
Jeśli spotkana/y w życiu kobieta/facet jest wspaniała/y, nie będzie łatwa/y ...,
Jeśli jest łatwa/y, nie będzie wspaniała/y ...,
Jeśli jest tego warta/y, nie poddasz się ...,
Jeśli się poddasz, po prostu nie byłeś/aś jej/jego wart ...,
Każda osoba cię skrzywdzi ...,
Dlatego musisz znaleźć taką, która jest warta cierpienia
Ot i chyba cała filozofia (bez bezmyślnego wymawiania zdrowasiek w kościele przy okazji krojenia wzrokiem stojących obok, potencjalnie chętnych na szybki seks)
autor 2013-10-17 19:38:55, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"

Kasica napisał(a):

Takie małe info związane z książkami

17.10.(czw.) godz.19:00

Dom Literatury w Łodzi

KAWIARNIA LITERACKA - ŁÓDZKA PREMIERA LITERACKA
Spotkanie z Marcinem Mellerem, autorem książki Między wariatami

Spotkanie z dziennikarzem Marcinem Mellerem, autorem zbioru reportaży \"Między wariatami\".


\"Między wariatami\"
Dlaczego Marcin Meller został uznany za asystenta generała wojska polskiego, jak udawał rannego oficera polskiego batalionu, dlaczego księgowość w \"Polityce\" nie rozliczyła mu skrzynki wódki z promu oraz dlaczego ważni politycy dzwonili do jego ojca, aby zmusił syna do wycofania tekstu z druku.
Od reportaży o wyprawie z kibolami Legii do Goeteborga po wojnę ducha świętego w Ugandzie – najlepsze teksty popularnego dziennikarza.

Wstęp wolny.
Prowadzenie - Agnieszka Cytacka



Eee tam Meller, wczoraj o 19 w w Domie Literatury na Roosevelta był zaje ... spektakl "Dura sex, sed sex" (tylko dla dorosłych - dosłownie). Świetnie zrobiony, brawa na stojąco. Grają to tylko do niedzieli, chyba już tylko w dawnej Cytrynie. Każdy powienien to zobaczyć ..., polecam gorąco
autor 2013-10-03 19:00:05, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Szukam drugiej połówki - tej JEDYNEJ na całe życie :)"
Zdjęcie, zdjęciem ...
Ale tak na poważnie, to po co mu ta "druga połówka" ??? Żeby było go półtora ???
autor 2013-07-31 19:01:45, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Kino"

Sara10 napisał(a):

25.07 w kinie pojawiło się około 150 osób! Taka frekwencja podobno była ostatnio kilkadziesiąt lat temu!


Potwierdzam ...
5 minut za późno przyjdziecie i trzeba siedzieć na taśmach filmowych, których pokaźny składzik znajduje się zaraz za taboretami do siedzenia dla widowni ... Tak, tak, nie mylić z fotelami czy fotelikami z reszty łódzkich kin ... Ale klimat jest, w trakcie filmu tynk z sufitu odpada, tyłek drewnieje ale i tak sala pęka w szwach od ludzi uśmiechniętych i wyjątkowo przyjemnych, a i Darek (właściciel) służy pomocą i dobrym słowem ... Mi się podobało a i kobieta była zachwycona (nie to, żyby była w kinie dawniej figurującym pod nazwą "Moulin Rouge")
Bilety zachowuję na pamiątkę i polecam
autor 2013-07-03 22:37:32, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"

emada napisał(a):

Było nas ponad 2000. Brawo!



http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/stop-masie-krytycznej-w-lodzi-internauci-sprzeciwi,1,5555337,region-wiadomosc.html
autor 2012-11-08 18:00:43, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"
Z chęcią bym zajrzał, ale dopiero wróciłem i nie mam już siły

Yyyyhy napisał(a):

P.S. byle to uczucie nie było odrzucone :*


Yyyyhy ... Jedyne słowa, którymi mógłbym ci odpowiedzieć w tej chwili płyną z filmu Woody Allena "Jej wysokość Afrodyta", cytuje: "masz u mnie wielkie dymanie" (cytat z filmu dla młodzieży, więc z pewnością nie ma potrzeby jego moderacji).
Ale, ale ..., ciągle żywię niezłomną nadzieję, że "nowe prędkości" o których wcześniej pisałem, a mimo konsensusu jaki już zapadł w dyskusji, nie będą pozostawały jedynie w sferze zacnej ideologii, czy utopii nielicznych. Tak się bowiem zastanawiałem, ile czasu Adminom wbijającym mnie w ciasne ramy pojęcia "wszyscy" oraz pośrednio sugerujących użytkownikom, że wulgaryzmy, wyzywania, czy inwektywy pod adresem innych użytkowników wypływały z moich postów (BO NIGDY TEGO NIE ROBIŁEM !!!) - zajmie wytyczenie całkiem ŚWIEŻEJ, ŚWIEŻUUUUUNIEJ granicy pomiędzy dopuszczalną krytyką AD REM, a niedopuszczalnym wynaturzaniem AD PERSONAM. Ot, prosty przykład w wypowiedzi Juli, którą zacytuję, bo może ktoś rozmyślnie przeoczył:

jula napisał(a):

Nie chciałam zabierać głosu w tej sprawie, ale emocje wzięły górę...
ŻENADA, tomasso - ŻENADA.
Wybacz, ale odnoszę wrażenie, że cierpisz na pewnego rodzaju chwiejność emocjonalną.
Jako terapeuta zauważyłam u Ciebie pewny schemat.
Zarzucasz jakiś temat, prowokujesz, Twoje wypowiedzi są przeintelektualizowane, nierzadko obrażasz forumowiczów, a potem... przepraszasz, wyrażasz skruchę (jak dla mnie trochę ''pod publikę'') i udajesz niewiniątko.
NIEŁADNIE Tomku.....
To tyle ode mnie.

Nie to, że domagam się moderacji postu, śląc za przykładem dawanym od innych donosy. Jest bowiem dzisiaj w całym tym otaczającym nas ustrojstwie coraz mniej ciekawych kobiecych słów, które potrafią wzruszyć faceta do tego stopnia, że staje mu od tego nie tylko jego chłonące takie komplementa serce. Cóż rzec na to wszystko ..., Ponoć nie ma ludzi zdrowych, są tylko źle postawione diagnozy. No ale żeby taki samopał wypluty pod wpływem niepohamowanych emocji przez specjalistę, terapeutę-samozwańca (mgr.pedagogiki) konstruowany był w piwnicach jego umysłu, przy wątłym świetle płynącym z jego osobistych zdolności wnioskowania, to już brak słów. Adminom już chyba też z tego wszystkiego ręce opadły, więc akceptuję brak ich jakiejkolwiek reakcji. Ciągle gryzie mnie jednak ta "chwiejność emocjonalna" w postrzeganej przez terapeutę kategorii "pewnego rodzaju" WTF ??? Anita, co się z tobą porobiło, uwolnij swój umysł i wyjdź poza granice siedzącej w tobie łódzkości, przejawiającej się chociażby w takich tekstach, czy tworzonych w pośpiechu na bidecie "schematach" innych użytkowników. Plisss...
autor 2012-11-07 20:10:06, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"

Spacee napisał(a):

Tomasso napisał:

"...dwa kufelki tym, którzy nie boją się podnieść wzroku i powiedzieć, że jest coś nie tak..."

Mówię NIE:

1. Stwierdzeniu, że ludzie o odmiennej opinii to: "świński duet"

Mówię NIE:

2. Stwierdzeniu, że człowiek o odmiennej opinii to "Najgorsza - czytaj śmieciowa kategoria człowieka"

Mówię NIE:

3. Obrażaniu na forum wszystkich właścicieli psów komentarzami: pt: "pies jest tak inteligentny jak jego pan, czyli niestety przeważają osobniki debilne".

Czasem trzeba troszkę przemyśleć co się powie, napisze, czasem przyda się też trochę pokory i refleksji nad samym sobą.

Osobiście cieszę się Tomku, że portal jest na tyle ważny dla CIEBIE, że ta refleksja się pojawiła.

Ja nigdy nie spuszczam wzroku.




Kochanie, dwa pierwsze punkty odnosiły się do beznadziei "donosicielstwa" wśród forumowiczów a nie ludzi o odmiennej opinii, bo im bardziej odmienną opinię byś sama miała i im bardziej potrafiła co do niej przekonać, tym większy mój szacunek byś miała. Punkt trzeci - to nie moje słowa tylko innego Pana z forum (zerknij z samej ciekawości - do dziś tam są). Nawet ich później nigdzie nie cytowałem, za to z chęcią zacytuję ciebie "Czasem trzeba troszkę przemyśleć co się powie, napisze" - no ale skoro nigdy wzroku nie spuszczasz, to może podnosisz go za wysoko stąd to delikatne nieporozumienie.

Jednym słowem - forum staje na głowie i nareszcie krew dopływa do mózgu !!!. Ale słuszny wniosek Grześ ... czasem nawet chwila zdrowego hamowania, daje prawo do nowych prędkości.
PS: To Pawcio przynosi shishe, ja mogę służyć oryginalną yerba mate
autor 2012-11-07 17:33:33, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"

Z mojej strony, szczerze .... szacun dla wszystkich których miałem już możliwość poznać, wielki bukiet kwiatów dla Emady za wysiłek w stworzenie portalu (jest faktycznie i wartościowy i potrzebny), skrzynia śliwowicy dla Adminów pilnujących quasi-praworządności według jakiś tam swoich kryteriów (co już wystarczająco zostało powiedziane) a ewoluujących ku lepszemu, kufelek piwa dla pacyfistów i dwa kufelki tym, którzy nie boją się podnieść wzroku i powiedzieć, że jest coś nie tak. Żadna wojna nigdy nie była tu wszczynana, tym bardziej nie w kwestii jakiegoś lepiej lub mniej ujętego w kadrze aparatu kota, bo to by zakrawało już o kpinę. Dajcie spokój. Problem donosów zabolał jednak prawdziwie, bo tego się po prostu nie spodziewałem. Widziałem się z wami parę razy, za każdym razem każdy każdego serdecznie witał, było sporo śmiechu i serdeczności, nawet wśród osób poznawanych pierwszy raz (i właśnie portal z taką atmosferą w realu polecam nowym ze szczerego serca). Jakoś nie było nigdy widać, żeby ktoś żywił w pamięci do kogoś jakąkolwiek urażę za treść niepopularnych wypowiedzi na forum. I nie wydaje mi się, że to przez wrodzoną grzeczność ... nie w tym mieście. I NIECH TAKA WŁAŚNIE SERDECZNOŚĆ ZOSTANIE PO WSZE CZASY. Ale ok, do kogo kierować już wzrok, wiem. Odpowiedzi na dręczące mnie pytanie niestety uzyskałem. Sorry za zamieszanie. Jestem naprawdę spokojnym chłopcem, wrażliwym i czułym romantykiem i ten-teges, ale ... dwulicowość nigdy nie będzie miała mojego poparcia.
No to hmmm ... kiedy teraz pijemy ??? (no chyba że mam zdjąć z portalu profil) ...
autor 2012-11-07 10:54:04, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"

Admon napisał(a):

Wystarczyło zamieścić obrazki w dziale bardziej humorystycznym i by nikt pretensji nie zgłaszał. Do działu Poza tematem - pogawędka pasowały by idealnie.


Czy wszyscy to przeczytali? wstawka o kocie zamieszczona w temacie "pogawędka" nie obrażałaby uczuć jakiegoś klubowicza, ale już ta sama wstawka o kocie zamieszczona w temacie o kocie wyzwala w nim intelektualne zdziczenie każące słać do Admina donosy - a ten / ci ...

Admon napisał(a):

Nie musi być podany konkretny powód zgłoszenia postu do moderacji, wystarczy zwrócić tylko naszą uwagę. Jak jeden z adminów ma wątpliwości, to podejmujemy wspólną decyzję.


No to w końcu wszem i wobec widać, że ostateczna decyzja zapadająca w pokoiku pełnym taniej społecznej prasy ma intelektualnie naprawdę niezły rozmach. Powinszować, że wogóle człowieka post factum informujecie o swoim wandalizmie.

JustIn napisał(a):

Ja nie wiem, o co taka obraza, napisałeś posta, admin go usunął, bo uznał za niestosowny, więc następnym razem uważaj co piszesz - wielka mi rzecz.


Justin, tu nie chodzi tak naprawdę o "obrazę" za uprawianą "wolną amerykankę" w treściach wypowiedzi, która wogóle nie powinna mieć tu miejsca, bo od tego są priwy i możliwość osobistej edycji wypowiedzi przez samego użytkownika a nie Admina. Obraza bardziej dotyczy wyłaniającej się z czeluści na tym portalu społecznej miernoty, stwarzającej problemy, z głośną do nich przyśpiewką Adminów. Myślę, że każdy z nas - nie tylko ja - powinien podnieść głos w tej sprawie, bo osobom preferującym rozwiązania w formie donosów powinno się ścinać łby zaraz przy .... pośladkach a nie przyklaskiwać. To właśnie dzięki takim osobom, człowiek z zewnątrz jest utwierdzany w przekonaniu, że nie chce się utożsamiać ani z tym miastem ani z jego rdzenną społecznością. I dopiero w tym momencie możesz sobie postawić swoje "koniec i kropka".
PS: jestem dogłębnie ciekaw regulaminu forum spłodzonego przez Adminową "świętą trójcę". Będzie Bareia, oj będzie ...
autor 2012-11-06 17:08:20, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"
Janu, ale różnica zdań wśród rozsądnych ludzi jest chyba w życiu najpiękniejsza, tak czy nie ? Jeśli każdy z każdym i na każdy temat by się zgadzał to w końcu choćby przy takiej liczbie tu zarejestrowanych, między naszymi pośladkami zabrakłoby miejsca na nowe języki, nie wypominając o szczególnie wymyślnych pozycjach dla tych którzy posiadają już karnet stałego klienta.
Powstaje też pytanie o to czy to w końcu poszczególne jednostki rejestrują się na tym portalu po to by grupa mogła oddychać, sącząc przez słomkę ich świeżą krew, czy też bardziej to grupa powinna być dla poszczególnych jednostek po to, by być może znalazły tu punkt zaczepienia, pomysł na dalszy kierunek kroków, i mając prędzej czy później przy boku kogoś, kogo poznali właśnie dzięki temu portalowi?
Na marginesie, nie wypowiadam się w sposób wiążący, bo jestem tu od maja b.r. ,ale nie przypominam sobie żeby ktoś tu bluzgał, zaś używane przez portalowego "Sądziego Dredd" pojęcie "obraźliwe" też jest chybione, jako mocno niedoprecyzowane. By rozwiać więc przynajmniej moje wątpliwości proszę w tym miejscu Admina o kopie na mojego maila donosów w temacie "PIES CZY KOT" (bez ich personalizacji oczywiście), a która to w wystarczający sposób przekonywałaby o obiektywnej obraźliwości poczynionych tam wpisów i uzasadniała ich moderację. W tym miejscu również do Pawcia - dostrzeż subtelną różnice między ironią, sarkazmem, obraźliwością i w końcu pospolitym chamstwem. Kogo i kiedy zatem obraziłem?
autor 2012-11-06 15:37:21, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"
Tylko na marginesie zgłaszam konieczność wprowadzenia większej elastyczności w prowadzeniu tegoż forum, bowiem moje wpisy stanowią moją własność, nie własność Admina, czy kogokolwiek innego z grona singli !!! Rejestrując się na portalu, nie wyrażałem zgody na przeniesienie praw do moderowania ich treści czy rozporządzania nimi jako takimi. Tym bardziej nie wyrażałem bezwarunkowej zgody - by bez uprzedniej konsultacji ze mną - je kasować, modyfikować lub kroić poszczególne zdania stanowiące składową całości wypowiedzi. To jest po prostu chore, a nie jest to już pierwszy raz i nie dotyczy jedynie mnie !!!
Niezależnie od tego, chore jest również to, że liczbowo mniejszy lub większy jakiś duet, czytaj: osoby których wrażliwość ponoć przenicowywałem na wskroś w temacie "psy i koty" (WTF ???), nie napisały do mnie swoich zastrzeżeń na priw, GG które jest/było w profilu podane, tylko cichaczem ... metodą szeptów za moimi plecami popędziły do Admina donosić ... skarżyć ... szykanować ... i Bóg jeden jeszcze wie co. A jeśli coś takiego na tym portalu wśród dojrzałych ludzi o różnym wieku i wykształceniu ma miejsce - to zakrawa to już na absolutny brak powagi. Tak więc wpisy zostały wyczyszczone, by ci "dotknięci" dziś biegający po Adminach, jutro nie biegli w stronę trzyliterowych instytucji Tuskoladu. Pozostaje więc żywić jedynie nadzieję, że z czasem portal ten nie zamieni się w kółko wzajemnej adoracji dla niewielkiej grupki osób o szczególnie wrażliwym usposobieniu, bo resztę wymiecie po paru tygodniach/miesiącach gdzie indziej albo wogóle będą chromolić poszerzanie przez neta znajomości o takiej jakości. Z góry dziękuje za uwagę. PS: Czy mogę się dowiedzieć jak dużej grupie byłoby na rękę by mój profil i obecność na tym portalu została wykasowana (mogą być puste wiadomości na priw)? Pozdrawiam.
autor 2012-11-05 12:07:18, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
.
autor 2012-11-04 22:21:43, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
.
autor 2012-11-04 18:52:41, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
.
autor 2012-11-02 14:52:08, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
.
autor 2012-11-01 21:21:20, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na weekendowe wyjścia"
.
autor 2012-11-01 21:17:02, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "poszukiwana osoba zajmująca się zawodowo uzyskiwaniem odszkodowań"
.
autor 2012-10-28 21:03:08, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
.
autor 2012-10-27 15:54:42, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
.
autor 2012-10-25 20:47:19, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ploty, psoty i inne głupoty"
.
autor 2012-10-23 21:12:55, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
.
autor 2012-10-23 21:03:57, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
.
autor 2012-10-23 20:54:38, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Halloween w klubie Luka 27.10.2012 (sobota) g. 21.00"
.
autor 2012-10-23 16:47:08, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
.
autor 2012-10-23 12:35:27, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Jestem śledzony przez dziewczynę"
.
autor 2012-10-22 10:35:33, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"
.
autor 2012-10-22 10:31:00, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
.
autor 2012-10-22 10:28:04, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Jestem śledzony przez dziewczynę"
.
autor 2012-10-20 16:16:41, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Kręgle dla odmiany."
.
autor 2012-10-16 12:20:51, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Co byscie zrobili na moim miejscu? Jestem Chris :)"
.
autor 2012-10-15 18:17:26, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Co byscie zrobili na moim miejscu? Jestem Chris :)"
.
autor 2012-10-12 15:36:05, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ploty, psoty i inne głupoty"
.
autor 2012-10-03 20:59:04, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "GIEŁDA PRACY"
.
autor 2012-10-02 13:23:03, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "GIEŁDA PRACY"
.
autor 2012-10-01 20:37:47, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
.
autor 2012-09-28 16:51:26, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
.
autor 2012-09-18 19:53:22, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Integracja w Tawernie 18.09.2012 (wtorek) 19.00"
.
autor 2012-09-13 18:40:20, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Integracja w Tawernie 18.09.2012 (wtorek) 19.00"
.
autor 2012-09-13 18:38:50, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
.
autor 2012-09-01 14:48:13, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Pies czy kot?"
.
autor 2012-08-26 19:03:49, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "szukam drugiej połowy:)"
.
autor 2012-08-23 22:39:05, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Jezuici odprawiają msze dla samotnych"
.
autor 2012-08-23 22:09:13, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dobre rady"
.
autor 2012-08-23 22:06:43, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
.
autor 2012-07-23 14:25:35, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Rower, bieganie, skakanie i inne, czyli mały trening kondycyjny"
.
autor 2012-07-22 20:48:32, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
.
autor 2012-07-20 10:28:19, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-20 10:01:17, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-19 21:51:40, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Rower, bieganie, skakanie i inne, czyli mały trening kondycyjny"
.
autor 2012-07-19 17:06:31, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-15 20:14:06, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Poszukuję partnera na wesele"
.
autor 2012-07-15 20:11:24, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Wakacjie 2012 "
.
autor 2012-07-13 14:45:58, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-13 12:33:41, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-12 13:21:57, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-12 10:31:27, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-12 10:07:17, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 22:30:20, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 22:12:51, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 21:59:51, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 20:53:50, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 20:15:52, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 19:51:34, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
.
autor 2012-07-11 15:04:22, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Urodziny 10.07.12 Liroya wtorek kanjpa Andrzeja na zdrowiu "
.
autor 2012-07-11 14:43:35, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Urodziny 10.07.12 Liroya wtorek kanjpa Andrzeja na zdrowiu "
.
autor 2012-07-09 00:25:21, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Urodziny 10.07.12 Liroya wtorek kanjpa Andrzeja na zdrowiu "
.
autor 2012-07-07 23:27:10, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
.
autor 2012-07-07 16:21:56, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
.
autor 2012-07-07 16:10:58, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
.
autor 2012-07-07 12:29:48, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
.
autor 2012-07-06 13:50:47, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Wakacjie 2012 "
.
autor 2012-07-03 23:53:49, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-03 23:31:21, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-03 20:42:32, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-03 14:35:59, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-07-02 21:58:44, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Poszukuję partnera na wesele"
.
autor 2012-07-02 21:43:49, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Poszukuję partnera na wesele"
.
autor 2012-07-02 21:22:52, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Poszukuję partnera na wesele"
.
autor 2012-07-02 20:40:02, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Poszukuję partnera na wesele"
.
autor 2012-06-24 19:00:19, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-17 19:50:23, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-17 15:43:18, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-17 13:03:44, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-16 22:28:24, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-16 17:37:17, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-14 19:37:07, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 23:51:55, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 20:14:03, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 15:36:45, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 15:11:53, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 13:01:20, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-13 11:37:34, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 23:54:10, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 22:59:11, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 22:49:27, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 22:32:03, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 21:19:38, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 21:09:43, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 21:06:38, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 20:05:53, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
.
autor 2012-05-12 19:53:31, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 16:54:49, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-12 15:12:23, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-11 21:42:40, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "26-27.05.2012 (sb-nd) Wyjazd rowerowy - Jeziorsko"
.
autor 2012-05-11 21:31:17, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-11 20:46:41, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
.
autor 2012-05-10 22:00:42, przez tomasso

tomasso
skąd: Łódź
temat: "Juwenalia 2012"
.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl