REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 111

autor 2015-06-22 13:37:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Wyjazdy weekendowe - Bar "Mewa" zaprasza :)"
Ja też chcę wszystkim uczestnikom tej wrocławskiej eskapady podziękować za bardzo miłe towarzystwo
Szczególne podziękowania należą się tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjazdu....brawa dla Scouta i Adasia
P.S. Bar Mewa pomimo naszego gorącego zapału (czytaj: głodu) zamnknął drzwi dla gości o godz 16.00 , więc za 2 lata powtórka
autor 2015-06-02 14:24:03, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Wyjazdy weekendowe - Bar "Mewa" zaprasza :)"
20-21.06.2015
1. Scout +1
3. Selena (zapłacone:ZOO)
4. beecik (zapłacone: ZOO)
5. Dorkala (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA)
6. Zenek (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA)
7. Moniq (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA
8. Anija (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA)
9. Jagoda (zapłacone: ZOO)
10. Abe (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA)
11. Przemo
12. Mariola (zapłacone:ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA)
13. Ramay +1

P.S. Szczególne pozdrowionka dla tych co byli we Wrocku 2 lata temu
autor 2013-01-09 19:18:35, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Oj Emilka .....ładnie to tak, już XIV edycja kulinarnych igraszek, a Ty dopiero pierwszy raz ??????????? Spoko, spoko, gratulujemy odwagi i witamy w doborowym towarzystwie kulinarnych smakoszy
autor 2013-01-05 00:42:35, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
Jak dla mnie to jego najlepsza książka, perfekcyjne oddane studium i realia działalności szpiega w czasach zimnej wojny wcześniej przeczytałem też jego Specnaz i Żołnierze wolności ale nie dorównują one Akwarium Suworow był nawet w Polsce i co ciekawe, że jego wizerunek zdecydowanie odbiega od postaci prezentowanych nam w filmach z Bondem
autor 2013-01-02 19:42:30, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
W dniu 08.01.2013 roku zapraszam chętnych na poznawanie smaków AFRYKI
Spotykamy się o 19:00 w restauracji MEG MU (Piotrkkowska 138/140 - płatność tylko gotówką)

Stolik dla 20 osób już zarezerwowany

1. Aggafi
2. Hazel
3. Pawcio
4. Trąbalski
5. Kasia82
6. Kasia82
7. Orni - do potwierdzenia
8. Ananka - do potwierdzenia bo jeszcze nie rozmawiałem
9. Bogi
10.Catherine
11. Darek
12. Kasica
13..Dario
14. camelleoni(50%)
15. Radek (50%)
16. Agguska
17. Kalla
18. grzegorz77 (50%)
19. Doreen
20. Yyyyhy

Lista rezerwowa:
21. Dorocia
22. Rademenes ( spotkanie dopiero za tydzień, więc może ktoś się rozmyśli, a jak nie to trudno )
23. Sylviaaa
24. Ramay

Za zgodą organizatorki, poprawiłem co nieco. Istnieje możliwość zarezerwowania całego lokalu, więc na razie nie ma się co przejmować, że ktoś jest na liście rezerwowej. Wszytko będzie wiadomo po potwierdzeniu obecności przez osoby z listy.
autor 2012-12-01 09:59:16, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "

ida kwietniowa napisał(a):

Iwone napisał(a):

ida kwietniowa napisał(a):

moniczka13 napisał(a):

Trzeba było przyjść, każdy z portalu kto przyszedł został wpuszczony do lokalu, jak ktoś chce to to zrobi...


Raczej nie bylo takiej informacji, ze kazdy zostanie wpuszczony, wiec nie dziwie sie Iwone, ze nie ryzykowala calowania klamki. Tym bardziej, ze lokal nie byl z gumy

I conajmniej nieeleganckie bylo, to ze Ci, ktorzy byli zapisani i nie mogli przyjsc z jakiegos powodu, nie dali znac o tym na forum, by inne chetne osoby przyszly... tym bardziej, ze byli chetni.


Ja zostałam wyeliminowana z listy - ktoś mnie wykreślił na sylwestra, potem juz honorowo zrezygnowałam
jako najmłodsza stażem oddałam swoje miejsce starszakom miau miau
dobrej i udanej zabawy życząc i muszę dodać nie mwię złośliwie tak na wszelki wypadek bym nie została o to posadzona


Droga Iwone, tak to sie czasem dzieje jak dwie osoby w tym samym czasie sie wpisuja na liste, ze jedna moze niechcacy i zupelnie nieswiadomie wyeliminowac druga

Wiec bardzo prosze nie bierz takich sutuacji do siebie tylko nastepnym razem skoryguj wpis.
A tak na marginesie, to jeden z kolegow byl na tyle mily, ze zauwazyl, ze wypadlas z listy i znow Cie na nia wpisal, wiec skad ta obraza????

I taka jeszcze sugestia dla nowych i niesmialych z wlasnego doswiadczenia wiem, ze latwiej zagadac i nawiazac kontakt w mniejszym gronie, wiec polecam np. wyjscia na karaoke lub do kina czy teatru.

Choc sa tu tez tacy, ktorzy na duzej imprezie od razu poczuli sie jak w domu

Masz racje Iwone nie jest latwo byc nowym, ale ten stan zwykle trwa bardzo krotko
najczesciej wystarczy jedno wyscie z singlami, by nawiazac kontakt choc z jedna osoba

No i mozna poszukac aniola stroza - tu na forum - lub napisac do jednej z osob na liscie i zaproponowac wspolne spotkanie przed wejsciem, by bylo razniej



Tak siostro, święte słowa
autor 2012-11-30 17:37:46, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "

moniczka13 napisał(a):

ewentualnie zbierać pieniądze wcześniej, co bardziej mobilizuje do przyjścia...



Jeśli chodzi o wczorajszą frekwencję, to moje oko nie pomyliło się......z listy nie odliczyło prawie 20 osób, z resztą info poparte ze źródeł organizatorów dlatego trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i przy organizowaniu tego rodzaju imprez zaproponować jednak sprzedaż biletów, tak jak to odbywa się przy obecnie organizowanej imprezie sylwestrowej damy w ten sposób realną szansę udziału wszystkim w imprezie, zamiast mamienia się wirtualnymi wpisami na tworzonych listach. Zaznaczam, że opinia ta nie jest żadnym prztyczkiem dla organizatorów Andrzejek, a jedynie sugestią do rozważenia na przyszłość.
autor 2012-11-30 16:59:36, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "

emada napisał(a):

sylviaaa napisał(a):

emada napisał(a):


Impreza była fajna choć nadal nie wiem co oznacza mój woskowy konik morski. HELP!?!?

Poznasz Marynarza ???

Wróżka nic nie wspominała o Marynarzu, bynajmniej nie w tym roku... ale może być, mi pasuje
A może mamy jakiegoś Marynarza na pokładzie singlowym?



w takim razie pamiętaj emada, że szczęściu trzeba też pomóc, więc proponuję od dzisiaj wykreśl wszelkie wyjazdy w góry na rzecz morza i jezior .....tym samym na pewno zwiększysz swoje szanse poznania prawdziwego wilka morskiego i kto wie .....może wróżba się spełni
autor 2012-11-27 19:41:23, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Sylwester dla Singli 2012 / 2013 w klubie Broadway"
Spoko, a teraz proponuję utworzyć listę rezerwową
1.
autor 2012-11-25 11:04:36, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe spotkanie w sobotę - 24.11.2012"

JustIn napisał(a):

Spotkanie murek, Tuwima 7, koło stacji benzynowej, sobota, 24 listopada, godzina 20:07

Lista chętnych:
1. Pawcio
2. JustIn
3. ...



Widzę, że znów poprawność polityczna wzięła górę. Admin kolejny raz wziął się za nożyczki. Musimy sobie zdać sprawę, że jesteśmy łakomym kąskiem dla penetracji wszelkiej maści środowisk, w tym również dziennikarskich. Dla nich przeprowadzanie prowokacji w mediach, jak i na portalach społecznościowych jest chlebem powszednim. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest to powód do ukrywania tego rodzaju działań na portalu. Moim skromnym zdaniem powinniśmy ten fakt zasygnalizować w wątku np: co sądzicie, oczywiście bez sztucznej nadętości i bicia piany ale jako realne zagrożenie mogące mieć wpływ dla wszystkich naszych klubowiczów. Jeżeli chcemy dbać o dobry wizerunek naszego portalu, to nie zamiatajmy takich tematów pod dywan, ponieważ w przyszłości mogą one wywołać efekt rozpędzonej kuli śnieżnej.
autor 2012-11-19 14:48:51, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Karaoke - Głosowanie na lokal, w którym będziemy się spotykać"
Z całym szacunkiem Panie Prezesie oraz Ty Pawcio, również członku zarządu ......ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś złożył wcześniej propozycję spotkania w tym temacie, to chyba nie po to żeby jego wątek pomijać Nie należało jednak wcześniej porozumieć się z tymi zapisanymi osobami z zapytaniem czy jednak chciałyby przystać na Waszą nową propozycję ?
autor 2012-11-18 21:23:58, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
No wreszcie w domeczku muszę powiedzieć, że surprise Wam się udał ......nawet Sylviaaa do końca nie puściła pary może mojego wzruszenia nie było widać ale łezka też poleciała organizacja 1 klasa ......z resztą jakby miało być inaczej ....inwencja twórcza singli nie zna granic. Tak więc wielkie dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania mojej fety urodzinowej i w ten oto sposób zakończyłem ponad 2 tygodniowe oblewanie moich urodzin ......jeszcze raz wielkie dzięki
autor 2012-11-16 18:09:09, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Spotkanie dotyczące rozwoju portalu 16.11.2012 g. 20.00"
Spotkanie dotyczące rozwoju portalu - Pub Dwie Dłonie, Wólczańska 40/42, piątek 16.11.2012, g. 20.00

1. emada
2. PannaK
3. Mkczarek
4. Pawcio148
5. eur0pa
6. Janu
7. ida kwietniowa
8. Rademenes
9. Yyyyhy
10.JustIn
11. witusiek po 21
12. krzyl
13. Elis
14. Spacee
15. Pablo
16. Karla (choć pewnie po 20h)
17. reaktywacja
18. coiffeur
19. wanilka
20. Catherine
21. Sylviaaa
22. Ramay
autor 2012-11-13 21:06:28, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Tak więc ......drodzy smakosze 20.11. o godz. 18.00 spotykamy się na kolejnej edycji kulinarnych doznań
W kręgu naszego zainteresowania mamy do zaproponowania 3 knajpki:

1. Restauracja the Mexican - Łódź, CH Manufaktura, ul. Ogrodowa 19 A - kuchnia meksykańska
2. Restauracja Pozytywka - Łódź, ul. Piotrkowska 69 przy Grand Hotelu - pierogarnia
3. Restauracja Sioux - Łódź, CH Manufaktura, ul. Drewnowska 58 lok 62 - kuchnia amerykańska


zgodnie z sugestią dopisałem pierogarnię przy Grandce ....a więc głosujcie
autor 2012-11-13 18:05:07, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Oj ....nie wiem czym sobie zasłużyłem ale szefowa od kulinarnych igraszek pozwoliła mi w drodze wyjątku napisać tego posta tak więc ......drodzy smakosze 20.11. o godz. 18.00 spotykamy się na kolejnej edycji kulinarnych doznań
W kręgu naszego zainteresowania mamy do zaproponowania 3 knajpki:

1. Restauracja the Mexican - Łódź, CH Manufaktura, ul. Ogrodowa 19 A - kuchnia meksykańska
2. Restauracja Pozytywka - Łódź, ul. Piotrkowska 267 - pierogarnia
3. Restauracja Sioux - Łódź, CH Manufaktura, ul. Drewnowska 58 lok 62 - kuchnia amerykańska

i teraz chwila namysłu i .....zabieramy się do głosowania. Tylko proszę o szybkie głosowanie ......bo już mi ślinka ......
autor 2012-11-12 15:18:44, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Poznań 10-11 listopada 2012 imieniny świętego Marcina "
No Europa brawo......świetna recenzja z udanej eskapady do Poznania i tak właśnie powinno wyglądać również przejrzyste dla wszystkich rozliczenie finansowe takich przedsięwzięć widzę, że masz smykałkę do tego rodzaju akcji.....najpierw spacery po naszym mieście .....a teraz zorganizowane wypady do ciekawych miejsc w Polsce rozumiem, że na tym nie koniec i masz w planach kolejną wyprawę ?
autor 2012-11-12 11:01:49, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe Andrzejki 2012 - czwartek, 29.11.2012 "
Singlowe Andrzejki 29.11.2012 odbędą się w klubie KreDance mieszczącym się przy ul. Wólczańskiej 40/42 (ten sam budynek co Dwie Dłonie ale bliżej ul. 6-go Sierpnia)

koszt 13-17 zł

LISTA CHĘTNYCH:
1. yyyyhy
2. Doreen
3. nikaaa83
4. Eur0pa
5. Amal35
6. Aggafi
7. Borys
8. Borys
9. Borys
10. ida kwietniowa
11. gosikn
12. Karla
13. Liroy
14. goana
15. Lola88
16. mag213
17. Catherine
18. grzegorz77
19. irena_78
20. blaccurant
21. PeZet
22. dorota1963
23. kober
24. Elis
25. Kasia1980
26. Silvi40
27. Malgorzata
28. Piotr_Mietus
29. witusiek
30. Łukasz
31. Ankafriend
32. Gosiulek
33. Hazel
34. reaktywacja
35. coiffeur
36. r4ph4ell
37. Pawcio148
38. Mariko
39. Gwidon
40. Klaudiaell
41. Rademenes
42. Michał I
43. Paskutka
44. Jacek
45. Emilka
46. Toja
47. Iwone
48. Ananka
49. jagodka84
50. jagodka84
51 .wioletta
52. wisnia
53. Moniczka
54. Jaga32
55. Marga
56. Sylviaaa
57. Ramay
autor 2012-11-09 09:45:56, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Testy i uwagi do forum"

dArekPL napisał(a):

.... to WIELE osob na priva "skarzylo" sie MI ze nie moze sie odnalezc w takim VIPklimacie lub zwyczajnie nie ma kasy na imprezy jedynie dla wybrancow ...



Brawo Darku, widzę kolejną grupę niezadowolonych .....będziesz miał na tyle odwagi, żeby nam tą grupę w przyszły piątek objawić, czy tylko chować się za swoją złotoustą klawiaturą ?
autor 2012-11-07 10:35:23, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Kolejna kuchnia świata zaliczona tym razem raczyliśmy się i delektowaliśmy się smakami arabskimi głównie z okolic Turcji. Lokal obszerny, więc spoko ponad 20 osób zmieściło w głównej sali Pierwszy plus: czas oczekiwania na zmówienie okazał się nawet bardzo krótki, w porównaniu z poprzednimi odwiedzanymi lokalami Drugi: przepyszne gorące danie nr 108 Beyti, oczywiście lekko pikantne ale dla złagodzenia obok był jogurcik, też bardzo kojący poruszone kubki smakowe Tak więc gorąco polecam innym to przepyszne danie Trzeci: obsługa, może miała poważny wyraz twarzy ale naprawdę starała się nam wszystko podać łącznie ze zgodą na wniesienie pewnego obcego kulinarnego specjału Czwarty: integracja z PP.....wow nie sądziłem, że to też są tak pozytywnie zakręceni ludzie Piątka: wszystkim bardzo dziękuję za tak liczne przybycie w dniu moich urodzin i dzięki za pamięć
autor 2012-10-24 23:08:48, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Ja tylko chciałbym dodać do tego co powiedziała Aggafi i Sylviaaa...... zaserwowane nam dania bardzo smaczne aczkolwiek znów udzielił się nam syndrom z restauracji z Krajna czekaliśmy ponad 2 godz na zamówienie .....całe szczęście, że mieliśmy co opowiadać z wypadu do Krzyżtoporu nie mniej jednak polecam tą kuchnię
autor 2012-10-24 15:19:11, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
widzę, że przywiązujesz dużą wagę do oczka kolego ......ok niech Ci przyniesie szczęście
autor 2012-10-24 14:36:40, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowy halloween w Pewex-ie, 26.10.2012 (piątek)"
piątek, 26 października, Pawex godz.21:00


Po ustaleniach mamy rezerwacje na dwie kanapy z tyłu konsoli (niestety aby była sala powinno być około 60 osób ) ..wnosimy drobne przekąski typu chipsy paluszki itp.... wstęp 5 zł ale każda osoba zapisana na liście i obecna dostanie darmowe wejście na Halloween organizowane przez Pewex w środe 31.10

najlepiej wejśc grupą jak największą .....kto nie da rady dotrze później


1. witusiek
2. ida kwietniowa
3. Reaktywacja
4. Coiffeur
5. gosikn
6. JustIn
7. Eur0pa
8. Elis
9. Catherine
10. Pawcio148
11. Mamba
12. Carrel
13. Aggafi
14. Dariusz
15. Liroy
16. tomasz
17. marga
18 .Hania
19 .Kasia1980
20. Lola88
21. Sylviaaa
22. Ramay
autor 2012-10-21 22:56:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"
Tak.....pierwszy autokarowy wypad singli dobiegł do finału Europa .....brawo zdałaś egzamin na szóstkę z organizacji tej eskapady..... z resztą jakby miało być inaczej, sądząc po organizacji wycieczek po Łodzi Trzeba przyznać, że tym razem wykazałaś się twardą ręką w prowadzeniu tej wesołej ferajny i z resztą a dobrym skutkiem.....a najważniejsze, że humor do końca wszystkim dopisywał zabawa trwała w najlepsze ......a wrażenia z pobytu zobaczymy pewnie na fotach naszych stałych paparazzi Szczególne podziękowania dla naszego showmana Yyyyhy, który ciągle tryskał swoim dowcipem i dzielnie starał się abyśmy się nie nudzili Również wielkie dzięki wszystkim uczestnikom tego wypadu i do następnego
autor 2012-10-18 13:48:29, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"

eur0pa napisał(a):

UWAGA !!!

[/b]Mamy już jesień więc wieczory już nie najcieplejsze dlatego ciepła bielizna, polar i kurtka przeciwdeszczowa też jest mile widziana a do tego jakaś czapka i rękawiczki .
Panie suszarki, prostownice i inne kobiece gadżety ...



nie no ja wiem, że nasze Panie są ciepłolubne ale myślę, że tym razem prognoza pogody się sprawdzi i będzie ciepełko.....więc dorzuciłbym do tej listy jeszcze .....zestaw plażowy
autor 2012-10-17 18:51:07, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Mundial 2014 Brazylia"
niestety tym razem bez komentarza chyba jestem prorokiem
autor 2012-10-16 22:16:45, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Mundial 2014 Brazylia"
no i po meczu a może to i dobrze ....zamiast gry zobaczyliśmy inną masakrę ......piękny stadion, który tonie w deszczu bo nie można było przewidzieć wcześniej, że może dzisiaj jednak padać deszcz i zamknąć dach na czas po prostu żenada i kompromitacja .....eh brak słów
autor 2012-10-16 16:49:47, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Mundial 2014 Brazylia"
Może nie wszyscy wiedzą ale dziś o 21.00 biało-czerwoni będą nas raczyć swym kunsztem piłkarskim z Anglikami w ramach eliminacji MŚ Brazylia 2014 rozumiem, że po ostatnich występach naszych piłkarzy na Euro 2012 para i entuzjazm wygasł więc spodziewam się, że cudu nad Wisłą nie będzie aczkolwiek bramki jakie będą wpadać..... jednak warto obejrzeć znów niestety trzeba tu przypomnieć to słynne powiedzenie, że remis będzie naszym zwycięstwem Oj....... oby tylko nie powtórzył się wynik też dzisiejszego meczu Brazylia-Japonia 4:0, bo nocka może być lekko ciężka
autor 2012-10-16 09:27:19, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"

eur0pa napisał(a):

UWAGA !!!

Co niektórzy piszą do mnie co mają zabrać - każdy bierze to co mu potrzebne i co będzie używał.

Podręczną apteczkę, dobrze wyposarzoną obiecał zabrać yyyyhy.




oj oj oj .....to pewnie będzie bardzo ciężka apteczka ......z jednym głównym lekarstwem
autor 2012-10-15 22:57:08, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"

eur0pa napisał(a):

UWAGA !!!

Co niektórzy piszą do mnie co mają zabrać - każdy bierze to co mu potrzebne i co będzie używał.


Panie suszarki, prostownice i inne kobiece gadżety ...






zaraz zaraz .....a gdzie jest żelazko i deska do prasowania
autor 2012-10-12 00:31:45, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Centrum Wspinaczkowe Stratosfera start 6 października 2012"

eur0pa napisał(a):

reaktywacja napisał(a):

Mam to samo. Obudzilam się z refleksja że trzeba było się częściej puszczać


Tak, tak, ale wiesz tak na pierwszym spotkaniu trochę się krępowałyśmy puszczać




nie no dziewczyny .....tak otwartym tekstem......zaraz to admin pewnie wytnie
autor 2012-10-11 17:54:52, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"

Aggafi napisał(a):

eur0pa napisał(a):

...Dostaną ŻÓŁTĄ KARTKĘ to znaczy że jeżeli ja lub gosikn będziemy organizować jakiś wyjazd, osoby te nie będą brane pod uwagę...


Co za rygor... jak w zakładzie poprawczym... chyba się wypiszę ;) :P



No co Ty Aggafi ......nie pękaj ....a kto będzie prowadził kulinarne igraszki ? dla naszej sekty byłaby to wielka strata
autor 2012-10-03 14:26:41, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Krzyżtopór 20-21 października 2012"
Proszę wszystkich o ostateczną deklarację czy jadą do dnia 3 października 2012 do godz.20:00. Większością głosów zdecydowaliśmy że jedziemy autokarem.

AUTOKAR
1. Eur0pa zapłacone
2. Hania zapłacone
3. Karla zapłacone
4. Rademenes zapłacone
5. dorotaj zapłacone
6. gosikn zapłacone
7. Catherine
8. nikaaa83
9. wiśnia
10. Pawcio148
11. mariusz
12. Gosiulek
13. JustIn
14. Pitolek
15. Coiffeur
16. Reaktywacja
17. slodkawanilia
18. grzegorz77
19. Kasia1980
20. Aggafi
21. Camelleoni
22. Blue7
23. Sylviaaa
24. Ramay

25. Jumika 100% auto

SEKCJA SIATKÓWKI DOJAZD WŁASNY
26. Dario
27. moniczka13
28. Haidi
29. Cisowianka

OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTWIERDZIŁY UDZIAŁU
30. 4nia ???

Proszę o przelanie kwoty 100 pln (osoby dojeżdzające później 23 pln za nocleg) na nr konta:
52 1240 1545 1111 0000 1162 8912 Agnieszka Królikowska
w tytule proszę podać Krzyżtopór, nick oraz imię i nazwisko
jeżeli po rozliczeniu transportu i noclegu zostaną jakieś pieniądze to zostaną zakupione napoje
autor 2012-09-24 00:33:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na weekendowe wyjścia"

krzyl napisał(a):

to mamy już niezawodne muzycznie miejsce na sobotnie pląsy

mieszanka Gustavo Limy, Krzysia Krawczyka, Jurija Szatunowa i Shakina Stevensa - tego nie ma chyba nigdzie indziej



faktycznie.....muza w tym zestawie jest powalająca na kolana


nikaaa83 napisał(a):

plus ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU&feature=relmfu



a ja bym dodał jeszcze ten "gorący" złotousty kawałek:


http://www.youtube.com/watch?v=sGv5tdm7AQw

a więc tyłeczki do góry

autor 2012-09-23 22:47:19, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na weekendowe wyjścia"
Muszę przyznać, że w pewexie nie byłem już prawie rok face lifting oceniam ogólnie pozytywnie, aczkolwiek znów zwyciężyła koncepcja baru na pierwszym planie, przez co znów generalnie jest mało miejsca na parkiecie ale to widocznie już standard w tego typu lokalach najważniejsze, że zabawa odbywała się w szampańskiej atmosferze..... do białego rana dzięki wszystkim za świetną zabawę
autor 2012-09-23 22:28:29, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Łyżwy"
Europa, spoko......wśród singli jest wielu łyżwiarzy, którzy chętnie Ci pomogą w tych pierwszych lodowych piruetach a tymczasem szykuj sprzęt i poduszeczki też
autor 2012-09-20 22:56:08, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na weekendowe wyjścia"
hmmmm......rozumiem, że tematy jak "disco bandżo" i "Sahara...... w piątek" to już passe
autor 2012-09-18 15:49:00, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Integracja w Tawernie 18.09.2012 (wtorek) 19.00"
Zapraszamy wszystkich nowych uczestników!
Pizzera Bella Capri Tawerna, Łódź, u, Stefanowskiego 17 przy ul. Radwańskiej
http://mapa.targeo.pl/Tawerna,19,19.45277,51.75192


1. emada
2. dorota86
3. krzyl
4. Piotr_Mietus
5. Wiva
6. Agafi
7. Dario
8. JustIn
9. Pablo
10. Rademenes
11. CudzoziemkA
12. madera
13. india72
14. jagodka84
15. Malgorzata
16. Mariko
17. MBI01
18. karola81
19. fredzior
20. moniczka
21. Asica84
22. Markosia
23. Yyyyhy
24. Andzka
25. Trąbalski
26. piluta
27. Absolutely
28. Jacek
29. Tomek
30. Catherine
31. Kasia1980
32. ellenaa
33. Karla
34. PannaK
35. mkczarek
36. Emilka
37. Jumika
38. Eur0pa
39. Haidi (na 50%)
40. dorota1963
41. kober
42. carrel
43. Mamba
44. kinia
45. wisienka
46. Apsik
47. nikaaa83
48. Liroy
49. Gana
50. Baja
51. Hazel
52. Gregorsky
53. pp83
54. jula (wow, ale lista!)
55. Daniel
56. Kath
57. femme
58. Doreen
59. Pitolek
60. gosikn
61. dorotaj
62. Tomasz
63. Margarita
64. k_
65. slodkawanilia
666. WooojaS
67. Katarzyna82
68. JACEK.G
69. Pawcio148
70. stefanka
71. Kleopatra
72. surprise
73. Tomek81
74. Vee
75. dArekPL
76. omeusz90
77. George
78. MBI (od 20:10)
79. Basik
82. Pomarańczka (niestety około 21.30 dopiero,bo do 21 praca)
83. umin66
84. Ananka
85. Athena
86. Gosiulek
87. seksualna
88. Yanis
89. wisienka (i niech nikt nie mówi na mnie, że jestem tu nowy, bo nie jestem ]
90. Secik
91. Ewa7
92. Sylwia
93. Krzysztof(na 40%)
94. Spacee
95. grzegorz77 ...przyjde bez zielonego worka co by bardziej ciasno nie było
96. asmok
97. Sylviaaa
98. Ramay
99.
100.
autor 2012-09-14 10:32:43, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "kącik globtrotera"
o tak.....stronki debeściaste
autor 2012-09-14 08:57:15, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"

Aggafi napisał(a):

Single nie tylko na zdjęciach ale i na filmie...




nawet nie wiemy, że gwiazdy są wśród nas ..... wow
autor 2012-08-09 09:15:01, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"

EgzotycznaPomarańcza napisał(a):

Zbyszek?Chyba nie jestem w temacie:-)




cóż......trzeba było być do końca imprezy ogniskowej metamorfoza szalała
autor 2012-08-08 23:46:28, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"

reaktywacja napisał(a):

witusiek napisał(a):

rochna


https://picasaweb.google.com/108680687394513152821/Rochna?authkey=Gv1sRgCKik9abo-s-wnwE


No, to wreszcie wiadomo co się działo ;)



nie tak do końca .......wciąż nie widać k..... Zbyszka
autor 2012-08-07 10:30:44, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Srody z orange"
Madagaskar silver screen


pałeczkę przejmuje Dario


środa 8.08.2012 godz. 20:00 zbiorka 19:15

ilość miejsc 16


1. Aggafi (kod)
2. gosikn (20.15)
3. isabel ( bliżej 20 ) , bez kodu
4. Pablo (bez kodu)
5. Beta28 (bez kodu)
6. Karla (bez kodu)
7. Yyyyhy (yyyy.... tez bez kodu )
8. samotna (bez kodu)
9. Jumika ( kod )
10. Rademenes (kod)
11. Dario+ 12.Pomarańcza(kod)
13. Margarita
14. Ralph
15. Sylviaaa
16. Ramay (kod)

Do zobaczyska :-***
autor 2012-08-05 21:14:36, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"
Zaje.......y wyjazd ....oby więcej takich wyjazdów było.......po prostu szał ciał i rewelacyjny kawałek nr 1 playlisty wyjazdowych singli "Gdzie jest K..... Zbyszek ?" Do tej pory nie wiemy gdzie on się ukrywa.....ale śledztwo zostawiamy detektywowi monkowi Ekipa singlowa bawiła się świetnie przy ognisku i nie tylko rozwijała swoje pasje .....i właśnie być może już niedługo nasi single będą startować w konkursach na najlepszego drwala miesiąca polała się nawet krew ale okazało się, że sekcja ambulatoryjna była na swoim miejscu i zadziałała prawidłowo Natomiast jeśli chodzi o nową pasję .....jeździectwo ......myślę, że sekcja rowerowa również z i z tym tematem się zmierzy i to bardzo nawet pozytywnie oj oj oj naprawdę szkoda wracać i dzięki wszystkim za wyśmienitą zabawę i towarzystwo
autor 2012-08-03 13:12:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"

eur0pa napisał(a):

Witusiek 10:00 a spóźnialscy będą nas gonić no może 5 minutek poczekamy




Europa, a co Ty dzisiaj taka rygorystyczna......przecież zjeżdżamy się z całej Łodzi, więc kwadrans akademicki to standard przy takiej wyprawie tylu ludzi
autor 2012-07-30 13:25:33, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"
a na test z psychiki najlepszy jest...... łyk z bobovity
autor 2012-07-27 11:38:53, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"

grzegorz77 napisał(a):

Masa Krytyczna, piątek, 27 lipca, miejsce zbiórki: godzina 17.45 pod Pizzerią In Centro (róg Piotrkowskiej i Mickiewicza).

1. freyja87
2. beta28
3. JustIn
4. sylviaaa
5. Ramay

Aktualizacja listy ...ja jednak jutro nie dojadę :/



spoko......sekcja rowerowa trochę w okrojonym składzie jednak pojawi się
autor 2012-07-26 23:44:48, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"

JustIn napisał(a):

Dzwoniłem do Liroya, ale się za dużo nie dowiedziałem. Robimy jutro imprezę pożegnalną w Tiradorze - zamykamy pewien rozdział singlowego imprezowania

piątek, 27 lipca, Tirador, godzina 20:00

Lista na Tiradorową stypę:
1. JustIn
2. ...



Łezka w oku Panie Prezesie......elektrownia, fever, riff raff, ambasada, pewex, wanila
autor 2012-07-26 20:23:02, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
to kiedy jest to zamknięcie tiradorka ? a nowy lokal już mamy jakby co ? czyżby scenografia bez karaoke jest optymalnym rozwiązaniem ?
autor 2012-07-26 15:13:06, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
Masa Krytyczna, piątek, 27 lipca, miejsce zbiórki: godzina 17.45 pod Pizzerią In Centro (róg Piotrkowskiej i Mickiewicza).

1. grzegorz77
2. freyja87
3. beta28
4. JustIn
5. sylviaaa
6. Ramay
autor 2012-07-26 10:13:06, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"

sylviaaa napisał(a):

witusiek napisał(a):


a tak wygląda Rochna


https://picasaweb.google.com/108680687394513152821/Rochna?authkey=Gv1sRgCKik9abo-s-wnwE



Dla mnie bomba




No nie powiem .....ropuszki nad wyraz rozwinięte ale plenery ....bajeczne i bardzo zachęcające
autor 2012-07-24 10:10:25, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"
Ha ha Europa.......ale my nie jedziemy na Majorkę....walizki z kreacjami możesz zostawić a tak poważnie.....Witusiek dzisiaj jedzie na rekonesans tego ośrodka, więc poczekajmy na jego ewentualne sugestie
autor 2012-07-23 23:23:03, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Dowcipy "
ciekawe co na to nasz TVN .....pewnie masakra .....tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach
autor 2012-07-23 21:56:35, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Rochna 4-5 sierpnia 2012"
kolejny wyjazd rowerowy nad wode niedaleko bo maksymalnie to 30km
Rochna pomiędzy Koluszkami a Brzezinami

cena noclegu 35 zł/osoba przy większej ilości osób do negocjacji

pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami


http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=4651/

wstępna rezerwacja zrobiona do środy podjąc należy decyzje czy jedziemy

na miejscu sa kajaki i rowery wodne oraz trasy rowerowe

jutro jade na obejrzenie

startujemy z zapisami

1.Eur0pa
2.JustIn
3.beta28
4.samotna
5. Sylviaaa ( Witusiek a Ty nie wpisany ?? )
6. Ramay
autor 2012-07-23 00:54:52, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"
witusiek, no nie powiem......"zgniłe" fotki rewelacyjne kolejna kolekcja niesamowitych wrażeń oj będzie co wspominać komentować również, np słynne upadki
autor 2012-07-22 22:48:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Srody z orange"
Reaktywujemy środy z orange
startujemy z filmem
Epoka lodowcowa 4

silver screen


środa godz.19:30


1.witusiek
2. Margarita
3. Pablo (czy to ma jakieś znaczenie, że nie widziłaem 1., 2. i 3. części??)
4. Sylviaaa
5. Ramay
autor 2012-07-21 21:32:18, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"
No ja też tylko 57 km i całkiem całkiem nieźle Towarzystwo też dało radę ......a jaka zabawa..... to trzeba było to zobaczyć Witusiek czekamy na foty z tego pasjonującego zgniłego rowerka Brawa dla sekcji rowerowej, a teraz czas na dance
autor 2012-07-19 16:10:42, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
czytaliście ten artykuł......jak nie to polecam:
http://zdrowie.onet.pl/psychologia/bycie-singlem-nie-jest-super,1,5192310,artykul.html
autor 2012-07-19 08:52:21, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"
Zgniłe Błota ( 26km z Widzewa)
http://www.zgnile-bloto.pl/?mode=galeria&dir=/Osrodek_Zgnile_Bloto

Zbiórka godz. 11:00 róg Al. Unii Lubelskiej a Konstantynowskiej ( wszyscy będą mieli dobry dojazd )
Lista osób które chcą jechać i wracać w sobotę :

1. Eur0pa
2. Beta28
3. Sylviaaa
4. Ramay
autor 2012-07-16 08:13:31, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Spływ kajakowy Pilicą - 14 lipca "
no jak to po co ............po złote runo a przy okazji okazało się, że mamy jednak pasję i ambicję
autor 2012-07-15 23:57:51, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Spływ kajakowy Pilicą - 14 lipca "
Ja też chciałbym wszystkim uczestnikom podziękować za te niesamowite przeżycia podczas spływu kajakowego Muszę się przyznać, że to była moja pierwsza tego rodzaju eskapada i wrażenia pozostaną fantastyczne, z widokami również Dobrze, że nasi paparazzi nie zawiedli i mimo wszystko zabrali swój nieodzowny sprzęt i dzięki temu możemy się teraz rozkoszować tymi niezapomnianymi chwilami Janu.....widzę, że miałeś nie tylko w swoim polu widzenia nas ale również miejscową faunę.....myślę, że niedługo możesz śmiało dołączyć do ekipy National Geographic Czy bez cenzury to niech każdy oceni, oczywiście nie ważki i muszki A Ty Ida też masz niezłą smykałkę do pstrykania ale jednak wolisz nas i plenery .....też wielkie dzięki Natomiast Ty Gosiu świetnie przygotowałaś wyjazd i nieskromnie powiem, że apetyt rośnie na następny
autor 2012-07-03 14:14:20, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"

ida kwietniowa napisał(a):

JustIn napisał(a):

ida kwietniowa napisał(a):

JustIn napisał(a):

Niemcy strasznie kiepsko dzisiaj grali

Justin chyba za duzo piw strzeliles dla ochlody, bo Niemcy, to wczoraj nie grali

Jak to nie grali? To jaki ty mecz oglądałaś? Oczywiście, że grali, tylko kiepsko ;)


Ja wiem Justin, ze Wlosi trzymali kiedys z Niemcami i probowali podbic swiat, ale to stare dzieje




A ja myślę Ida, że to jest dowód na istnienie przesunięcia fazowego czasoprzestrzeni w lokalu Justina i zgodnie z tą prawidłowością będzie mu dane by mógł wreszcie obejrzeć mecz finałowy myślę też, że jutro pojawią się na forum jego ostatnie acz bardzo profesjonalne komentarze pomeczowe tak więc czekamy
autor 2012-07-02 10:39:48, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
Kibicowałem Hiszpanom i nie pomyliłem się choć przyznam się, że miałem pewne obawy szczególnie po ostatniej metamorfozie Azzurri Tym razem nie pomógł sam Super Mario, widocznie obecność ojca na trybunach nie dodała mu dodatkowych skrzydeł Hiszpanie to fantastyczna drużyna ale wczoraj dla mnie bohaterem nr 1 był Casillas, choć nie strzelał bramek ale za to jak bronił, niesamowicie i z wyczuciem Wielki Buffon też zaliczył niezłą lekcję pokory i musiał 4 razy wyjmować piłkę z własnej siatki i przez to uznać wyższość Hiszpanom A Ci rozegrali wspaniały mecz i tacy zawodnicy jak: Inesta, Torres, Siva, Alba i Mata są również jego bohaterami Brawa dla mistrzów, Viva Espanol
autor 2012-06-29 20:12:21, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Wakacjie 2012 "

JustIn napisał(a):

Ramay napisał(a):

i co w te wakacje zaliczamy lub planujemy zaliczyć ???

Ja chętnie zaliczę coś w te wakacje ;) Nie no Ramay, ale Ty to jesteś bezpośredni i szczery do bólu ;)



Panie Prezesie, bardzo piękne skojarzenia i widać, że głodnemu........ ale proponuję żebyśmy jednak nie szli dalej w tych skojarzeniach ponieważ może się Pan przekonać o każącej ręce osoby o której się Pan tak usilnie dopytywał
autor 2012-06-29 15:01:38, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Wakacjie 2012 "

ida kwietniowa napisał(a):

Ramay napisał(a):

No Kochani może to mało odkrywcze stwierdzenie ale mamy dziś wakacje ??


znaczy... pokazales juz swiadectwo tacie i lanie juz bylo?




no muszę Cię zaskoczyć ale raczej pilnie się uczyłem no może trochę chodziło się na wagary ale kto tego nie lubi
autor 2012-06-29 14:29:43, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Wakacjie 2012 "
No Kochani może to mało odkrywcze stwierdzenie ale mamy dziś wakacje no może nie wszyscy jeszcze je mają ale.....fakt i co w te wakacje zaliczamy lub planujemy zaliczyć ???
autor 2012-06-29 13:58:12, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Spływ kajakowy Pilicą - 14 lipca "
Zapraszam na spływ kajakowy 14 lipca, trasa Spała – Misiakowiec - 22 km, ok. +- 6 godzin.

Plan kajakowy:

Zbiórka 9:05 – stacja BP przed Carrefour’em, na Rzgowskiej przy Kolumny
Stamtąd jedziemy wszyscy razem do Spały, ładujemy się na kajaki i wio. Płyniemy sobie ok. 6 godzin. Trasa prosta, łatwa i przyjemna. Po spływie organizator odwozi nas do samochodów. Potem jakieś jedzonko w Spale, możemy tez pojechać nad zalew, co nam przyjdzie do głowy.

Co należy wziąć:

- przede wszystkim dobry HUMOR
- jedzenie: np kanapki, jakieś paluszki, chipsy, owoce, polecam słonecznik do skubania
- piwo, oczywiście dla NIE-kierowców
- ręcznik, jeśli ktoś myśli o kąpielach, a nawet jeśli nie to warto wziąć, aby podłożyć pod dupkę
- jak będzie ciepło: czapka na głowę, krem do opalania
- jak pochmurnie coś przeciwdeszczowego
- 65 zł do rozliczenia się za kajak (dwójki ) czyli 32,5 od osoby

Zgłaszać można się do 10 lipca, choć organizator jest bardzo wyrozumiały i do ostatniego dnia przyjmuje wszelkie zmiany

1. gosikn - nocleg
2. janu
3. kaska
4. ida kwietniowa
5. Eur0pa - nocleg
6. JustIn- nocleg
7. grzegorz77 (55%) - nocleg
8. moniczka13 - nocleg
9. reaktywacja (z FB) - nocleg
10. coiffeur - nocleg
11. slodkawanilka - nocleg
12. 13. - Sylviaaa + 1
14. 15. - Ramay +1
autor 2012-06-29 10:59:05, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
A więc znamy już finalistów Euro 2012 Analizując wczorajszy mecz...... przyznam się szczerze, że Włosi nie byli moimi faworytami tego spotkania ale zagrali fantastycznie i koncertowo Tak, to była lekcja pokory dla Niemców, że nie można nigdy lekceważyć przeciwnika Moim zdaniem to był najlepszy mecz Azurri na tym turnieju i wielkie brawa dla Mario Balotelli, bo to on swoją gwiazdą, przyczynił się w głównej mierze do ich zwycięstwa Niemcy praktycznie nie istnieli na boisku, no może poza jednym Mesutem Ozil, który coś tam jeszcze próbował zdziałać na boisku, a reszta po prostu wysiadła kondycyjnie Tak jak pisałem wcześniej...... faworyt też może mieć swój kryzysowy dzień i wydaje mi się, że akurat tak się przydarzyło Niemcom Podsumowując, wielka sensacja ale i cóż taka jest piłka i turniej......nieprzewidywalny do końca
autor 2012-06-28 08:05:16, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
Panie Prezesie......czyżby to był mały rebusik ? a odpowiedź jest taka prosta
autor 2012-06-27 23:36:05, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
Panie Prezesie, proponuję troszkę uważniej czytać posty, a by Pan wiedział kim teraz jest osoba o nicku użytkownik nieznany
autor 2012-06-26 13:07:16, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Koncert Public Relations 30.06.2012 Lizard King"
Brawo Europa, cóż za przytomność umysłu widać, że główka pracuje i oczy też
autor 2012-06-24 21:40:05, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
Drogi Adminie,
Pragnę zwrócić uwagę, ze ostatni post tomasso odbiega znacząco od tematu, z resztą sam nawet stwierdza, że: ".... zaskoczyła mnie kwestia, która się przewinęła niejako na marginesie ogólnego tematu." W związku z tym, proponuję przenieść ten post do wątku " Co sądzicie " . Pozdrawiam serdecznie i liczę na zrozumienie
autor 2012-06-23 12:28:26, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
Kolejny świetny mecz Dawida z Goliatem i skończyło się tak jak miało być oczywiście zanosiło się na sensację bo Grecy przez moment nawet zdołali zremisować ale rozpędzona lokomotywa nie dała im żadnych szans Niemcy potwierdzili swoją klasę oraz wielkie aspiracje do tytułu mistrza Europy ale piłka cały czas w grze......Anglia, Francja, Hiszpania i Portugalia też ostrzą swoje pazurki
autor 2012-06-22 15:50:27, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
wiesz mars.....z tym krążkiem na murawie to byłby problem .......ale jaki ubaw dla nas
autor 2012-06-22 13:28:53, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
no ale Panie Prezesie dlaczego tylko 2 piłki ......może pójdźmy dalej i niech każdy zawodnik ma swoją piłkę to wtedy byśmy mieli wyniki......hokejowe
autor 2012-06-21 23:58:45, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
wspaniały mecz no i wreszcie miał swój dzień Ronaldo....pokazał Czechom gdzie jest ich miejsce zatem Portugalia dzisiaj bawi się w wawie co prawda Portugalczycy pokazali dziś niezłe widowisko ale nie są moimi faworytami do tytułu ale dopóki piłka w grze......jeszcze wszystko jest możliwe
autor 2012-06-20 20:37:26, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
no to dzisiaj odpoczywamy.....jeden dzień przerwy to dobry pomysł, a jutro ciąg dalszy szaleństwa:
http://www.youtube.com/watch?v=NdBYBhy1kHM
autor 2012-06-20 00:03:12, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
no i stało się.....współgospodarze euro poza burtą ale szacun dla Ukrainy, grali świetnie no i ten gol nieuznany dla mnie ewidentna brama ale wiadomo.....decyzja sędziego no i po tym zwycięstwie Anglicy świętują razem z Francją swoje wejścia w ćwierćfinały wielkie brawa również dla Szwedów za świetną grę i za majstersztyk Ibrahimovic`a....to będzie hit w necie
autor 2012-06-18 23:54:00, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
Piotrze widzę, że masz świetną intuicję, choć przyznać trzeba, że dzisiaj specjalnie Hiszpanie nie pokazali swojej klasy, a nawet wydawało się, że dojdzie do sensacji ze strony Chorwatów, no ale jednak rutyna zwyciężyła również zgadzam się z Tobą co do oceny Duńczyków - gra pełna poświęcenia i niesamowity mecz z Portugalią wielkie brawa za to widowisko
autor 2012-06-17 22:59:56, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Euro 2012 wspólne kibicowanie"
To jest turniej, a więc każdy zespół może mieć słabszy dzień jak na razie Hiszpania i Niemcy nie zawodzą i im zamierzam kibicować ale ......sensacje zawsze są możliwe i im też może noga się podwinąć
autor 2012-06-01 22:00:07, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Salsoteka w piatek 01.06"
Aggafi wymiękasz.....tam już cenzura nie sięga, więc bierz aparat i przybywaj
autor 2012-05-31 09:47:40, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"

ida kwietniowa napisał(a):

JustIn napisał(a):

gosikn napisał(a):

Są na forum osoby, które nie pamiętam, żeby były trzeźwe na imprezach.


A to są jeszcze jakieś inne? Wymień chociaż jedną ;)


Bo tupne nozka




lepiej nie......bo jeszcze będzie jak w tym przysłowiu o kózce.....a drugie, że nieszczęścia...... a salsa jeszcze przed Tobą
autor 2012-05-30 10:49:33, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Drodzy smakosze,
Trzeba przyznać, że niestety ale połączenie kuchni węgierskiej serwowanej w restauracji żydowskiej delikatnie mówiąc spaliło na panewce co prawda doczekaliśmy się po prawie 2 godz na nasze upragnione zamówione dania ale dla nas ten czas wydawał się, że się nigdy nie skończy I tu zgadzam się z tym co powiedziały wcześniej Sylviaaa i Jumika, że czas ten wykorzystaliśmy znakomicie na rozmowę na wszystkie aktualne tematy poruszane i nie poruszane, w tym ocenzurowane również na forum i bawiliśmy się przy tym świetnie
Oceniając same potrawy to powiem, że mój gulasz Siedmiu Wodzów był pyszny ale.....mógł być lepszy ale to już kwestia ......indywidualnych kubków smakowych
Dziękuje więc wszystkim za wspaniałe towarzystwo i mam nadzieję, że następne degustacje kulinarne odbędą się już bez tych nieprzewidzianych dla nas niespodzianek
autor 2012-05-29 14:25:54, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "26-27.05.2012 (sb-nd) Wyjazd rowerowy - Jeziorsko"
Co prawda na wyjeździe nie byłem ale zdjęcie......bardzo odważne i strasznie bez ambicji
autor 2012-05-29 08:47:13, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Magyar konyha - czyli kuchnia węgierska:
1. Janu
2. beta28
3. Pawcio148
4. Aggafi
5. Hulk
6. micheleNr5
7. samotna77
8. MiniMaxi
9. Sylviaaa
10. Ramay


Zapraszamy wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych ;-)

Do zobaczenia 29.05 o 19:00!
Reatauracja Varoska
Kuchnia Węgierska

ul. Traugutta 4
90-422 Łódź
autor 2012-05-28 23:54:18, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Zdjęcia z imprez"
z całym szacunkiem Limonko ale gdy podany jest link ze zdjęciami, admin nie może ich usunąć z postu tylko ewentualnie ten link albowiem foty są nie na serwerze singlelodz.pl.....natomiast prawa autorskie należą do właściciela tych zdjęć i tylko on może nimi rozporządzać czy je usunąć lub nie
autor 2012-05-26 21:59:35, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Tatrzańska Majówka"

Fazunia napisał(a):

Nie owieczki są bardzo fajne
Po prostu zapobiegam bezsensownym dyskusjom, kto jest bardziej głupszy




Fazuniu gratuluję nowej posady mam nadzieję, że sarkazm nie będzie wycinany również ?
autor 2012-05-25 15:06:24, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Tatrzańska Majówka"

Fazunia napisał(a):

Pewnie moderator się dorwał

Majówka się skończyła także i temat uważam za zakończony




Fazunia a możesz powiedzieć dlaczego uważasz temat za zakończony, czyżbyś przez to chciała powiedzieć, że owieczki na forum są passe ?
autor 2012-05-20 10:45:46, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"

Rademenes napisał(a):

Dzięki za dzisiejszy wypad rowerowy.
Trasa :
Widzew(Lodowa) - Andrespol - Kurowice - Czarnocin - Wiśniowa Góra - Telepizza i Dom(Lodowa).
Dystans - 61 km
Liczba uczestników - 1

ha ha Adaś czyli nie ma to jak solóweczki.......i widzę też, że bez pizzy się jednak nie dało
autor 2012-05-19 23:42:58, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Noc Muzeów 2012 19/20 maja 2012"
Noc muzeów 2012 Muzeum Rozproszone zaliczone kolejna porcja wiedzy o naszym mieście z czasów istnienia getta dzięki fantastycznej naszej Europie i jej koleżance również współczuję tylko tym co będą zwiedzać w godz nocnych......adrenalinka gotowa ale to bułka z masłem dla Agi.....ona lubi ten nocny hard core dla mnie 2 godz minęły błyskawicznie.....no może nie dla wszystkich i dlatego następne zwiedzanie zaliczyliśmy....... w manu
autor 2012-05-16 18:35:55, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
....przyznam, że Esplanada pod względem kulinarnym zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie ciągle jeszcze czuję smak tego krwistego argentyńskiego steku....gorąco polecam szkoda tylko, że jako drajwer ominęła mnie niestety wiśnióweczka .... ha....ciekawe jak tam dziewczyny Wasze dania na wynos.....też dzisiaj je sobie odgrzałyście ?
autor 2012-05-14 13:57:45, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Piotrkowska 100. Po uzgodnieniu z Agaffi zmianie ulega godzina. Spotykamy się o 19:30

1. Janu - świetne jedzenie w jeszcze lepszej cenie
2. freyja - od dawna już czekam na ten właśnie lokal
3. Aggafi
4. samotna77
5. beta28
6. michel32
7. acani73
8. Rademenes
9. Sylviaaa
10. Ramay

- zapraszamy do wspólnego biesiadowania ;)
autor 2012-05-14 12:42:00, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
Drogi Adminie,
Uważam, że zachowujesz się jak cenzor z czasów minionych
autor 2012-05-14 01:07:35, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "co sądzicie ?"
jak każdy singiel masz prawo do swoich wypowiedzi. Pomimo, że jestem za wszelaką otwartością prowadzenia dyskusji, to jednak nie za wywoływaniem polemiki na siłę proponuję więc odrzucenie tego dalszego "koksu", a zajęcie się może jednak wyborem jakiegoś spotkania, gdzie mógłbyś nas spotkać w realu i po rozmowie z nami ocenić jak to się ma do przeprowadzonych badań statystycznych, które jak widzę dla Ciebie są solą w oku
autor 2012-05-10 01:01:51, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Dzięki za powitanie wiedziałem, że na Was mogę zawsze liczyć
autor 2012-05-07 01:51:27, przez Ramay

Ramay
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich,
Okazało się, że tak łatwo nie można opuścić Waszej sekty....posypuję głowę popiołem i proszę o ponowne przyjęcie mnie do tak szanownej społeczności
Ramaj, a od dziś Ramay

P.S. Dzięki wszystkim za wsparcie... jesteście po prostu bezcenni


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl