REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 6

autor 2012-11-07 15:02:21, przez Admon

Admon

ida kwietniowa napisał(a):

eur0pa napisał(a):

[ uważam że na takim portalu adminem powinna być osoba spoza naszego grona która obiektywnie będzie oceniać skalę urażenia uczuć a nie subiektywnie bo jest bezpośrednio zaangażowana w pewne układy towarzysko-biznesowe z innymi uczestnikami portalu.


Dobrze mowisz
choc nie wiem czy to niedoscigniony ideal
bo nawet bezsronny admin, bedzie podlegal wlascicielowi portalu, ktory ma swoje sympatie i antypatie

Cenzurowanie to nie latwe zadanie


To nie tak, że ingerujemy tylko wtedy jak nam coś nie pasuje. Admini zostali dobrani tak umieli oddzielić sprawy prywatne i sowie poglądy osobiste od spraw związanych z prowadzeniem forum. Nie jesteśmy wstanie wszystkiego wyłapać i tu liczymy na waszą pomoc, dlatego może ktoś odniósł wrażenie, że Admin jest stronniczy. I owszem cenzurowanie nie jest łatwym zadaniem, bo czasami się z wami zgadzam, ale mimo to trzeba robić swoje i schować swoje poglądy do kieszeni. Admin z zewnątrz nie będzie się cackał i o wiele więcej postów będzie usuwanych lub przenoszonych do odpowiednich tematów. Ale jak nie dojdziemy do porozumienia, to może będzie to jedyne sprawiedliwe wyjście.

Tomasso osoby zgłaszające post, może nie mają ochoty z Tobą dyskutować ani z innymi, od tego są właściwe osoby. Jak mają z rozmawiać skoro tylko siedzisz przed klawiatura i mało kto Cię widział. Rozmawialiśmy raz i mimo tego, co się działo na forum byłem pozytywnie nastawiony względem Ciebie.
I obrażasz około 50 osób , które przynajmniej raz zgłosiły czyjąś wypowiedź z tego czy innego powodu. Są to osoby, które bardzo łubie i szanuję, więc uważaj co piszesz, bo nic do Ciebie nie dociera.
autor 2012-11-06 23:53:59, przez Admon

Admon

tomasso napisał(a):

By rozwiać więc przynajmniej moje wątpliwości proszę w tym miejscu Admina o kopie na mojego maila donosów w temacie "PIES CZY KOT" (bez ich personalizacji oczywiście), a która to w wystarczający sposób przekonywałaby o obiektywnej obraźliwości poczynionych tam wpisów i uzasadniała ich moderację.


Nie musi być podany konkretny powód zgłoszenia postu do moderacji, wystarczy zwrócić tylko naszą uwagę. Jak jeden z adminów ma wątpliwości, to podejmujemy wspólną decyzję.
autor 2012-11-06 18:58:36, przez Admon

Admon

tomasso napisał(a):

PS: Czy mogę się dowiedzieć jak dużej grupie byłoby na rękę by mój profil i obecność na tym portalu została wykasowana (mogą być puste wiadomości na priw)? Pozdrawiam.


Wniosku w tej sprawie jeszcze nikt nie złożył.

tomasso napisał(a):

Tylko na marginesie zgłaszam konieczność wprowadzenia większej elastyczności w prowadzeniu tegoż forum, bowiem moje wpisy stanowią moją własność, nie własność Admina, czy kogokolwiek innego z grona singli !!! Rejestrując się na portalu, nie wyrażałem zgody na przeniesienie praw do moderowania ich treści czy rozporządzania nimi jako takimi. Tym bardziej nie wyrażałem bezwarunkowej zgody - by bez uprzedniej konsultacji ze mną - je kasować, modyfikować lub kroić poszczególne zdania stanowiące składową całości wypowiedzi. To jest po prostu chore, a nie jest to już pierwszy raz i nie dotyczy jedynie mnie !!!


Nie wiem ludzie z jakiej choinki się nie którzy zerwali , skoro uważacie że nasze forum jest jakoś rygorystycznie prowadzone. Jestem użytkownikiem kilku innych portali, o wiele dłużej działających i w porównaniu z nimi u nas panuje sodoma i gomora.
Admini pracują nad stworzeniem regulaminu i niebawem wszyscy będą musieli go zaakceptować albo zrezygnować.

tomasso będziesz mógł wtedy zrezygnować, jak ci coś nie będzie odpowiadać.

Żaden z Adminów niema ochoty ingerować w czyjeś posty, jakoś w realu szanujemy się na wzajem i niema między nami jakiś poważnych spięć. Więc również możemy szanować siebie nawzajem na portalu.
Twoje posty w zamieszczonym temacie zostały uznane z obraźliwe. Wystarczyło zamieścić obrazki w dziale bardziej humorystycznym i by nikt pretensji nie zgłaszał. Do działu Poza tematem - pogawędka pasowały by idealnie.
Szanujemy wasze wypowiedzi i ingerujemy tylko wtedy, jeśli to konieczne.
autor 2012-10-09 14:37:13, przez Admon

Admon
A gdzie w autokarze ulokowany jest barek i lodówka. Czy będą podawane napoję podczas podróży?
autor 2012-05-30 01:16:01, przez Admon

Admon

Aggafi napisał(a):

Kasiu z całym szanunkiem... ale uważam, że nadużywasz "władzy" i niedługo stanie się bezsensowne wypowiadanie się na forum...


Forum jest po to aby się wypowiadać. Nikt nikomu wolności nie broni pod warunkiem przestrzegania zasad.
Ten temat miał dotyczyć wyjazdu w weekend majowy.
autor 2012-05-19 22:13:13, przez Admon

Admon
Witamy i zapraszamy na nasze spotkania.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl