REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 3

autor 2012-06-19 01:26:33, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "noc świętojańska!"
Kilka lat temu zupełnym przypadkiem byłem późnym *bardzo wieczorem w parku na Julianowie w noc świętojańską i jak się okazało było też tam wiele osób, które puszczały wianki na taflę stawu wraz ze świeczkami... bajka... obiecałem sobie, że wrócę... mam nadzieję, że kiedyś nie sam, ale póki co... czy wiadomo gdzieś coś kiedyś ktoś jakoś o podobnych inicjatywach w tym roku??? to takie romantyczne ahhhh
autor 2012-06-03 18:20:00, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

MiniMaxi napisał(a):

Witaj Piotr!
Z takim głosem przydasz się nam jako wsparcie na co piątkowe i sobotnie karaoke!
Spotykamy się zazwyczaj w Tiradorze, Piotrkowska 55, a potem ruszamy gdzies dalej.
Więc do zobaczenia!


Bardzo mi miło
Proszę tylko o bliższe szczegóły co i jak i dziękuję za odwiedziny na mojej stronce
Póki co nie jestem tu jeszcze zbyt biegły w nawigacji na tej stronie, ale z pomocą...
Polecam się łaskawej pamięci i dzięki za ciepłe słowo
Czy w nadchodzącą sobotę tzn 9.06 też imprezujecie??
autor 2012-06-01 18:42:50, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "Idealne mieszkanie dla singla - kawalerka w Łodzi!"
Kochani, Znalezienie dobrego lokatora/ki to nie taka prosta sprawa, więc jako jeden z nas singli proszę Was o pomoc. Jeśli znacie kogoś kto pilnie szuka czterech kątów w atrakcyjnej cenie na wynajem w Łodzi i jest osobą godną zaufania, rzetelną i uczciwą... proszę o wiadomości. Z góry dziękuję! Dokładnie ogłoszenie i link do foto poniżej.

Od 1.06 br. do wynajęcia mieszkanie - kawalerka, III piętro, okolice skrzyżowania Al. Włókniarzy/Lutomierska/Wielkopolska na Żubardziu. Kwestia wyposażenia i szczegółowych ustaleń do indywidualnego dogadania w zależności od potrzeb i wspólnych, wzajemnych oczekiwań. Preferowane osoby spokojne i przede wszystkim uczciwe.

http://tablica.pl/oferta/zadbane-mieszkanie-do-wynajecia-atrakcyjna-oferta-ID1a1jF.html
autor 2012-05-27 13:39:42, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "Zemsta Nietoperza w Muzycznym, ostatni raz w tym sezonie!"
Przed samym spektaklem zawsze można kupić nieco taniej, jeśli są wolne miejsca a z tego co słyszałem dziś jest ich nawet sporo, wiec warto zaryzykować, najlepiej zadzwonić do kasy i zapytać dokładnie albo i zarezerwować
autor 2012-05-27 13:13:32, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "Zemsta Nietoperza w Muzycznym, ostatni raz w tym sezonie!"
Serdecznie zapraszam dziś na 18:30 do Teatru Muzycznego na Północną, na wyśmienitą komedię, niesamowitą opowieść o rubasznej zemście! Ostatni raz w tym sezonie przed wakacjami! Warto, wiem co mówię ZAPRASZAM
autor 2012-05-27 13:07:04, przez Baritone

Baritone
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam uprzejmie

Za namową miłej Koleżanki odnalazłem ów portal i zalogowałem się, pozdrawiając wszystkich życzę odmiany naszych statusów bycia singlem, o ile właśnie tego sobie nawzajem wszyscy życzymy. Zapraszam na moją stronę www.piotrkowalczyk.art.pl i życzę miłej niedzieli pozdrawiając raz jeszcze wszystkich ludzi dobrej woli Piotr


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl