REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 16

autor 2012-07-26 22:05:16, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"

JustIn napisał(a):

Dzwoniłem do Liroya, ale się za dużo nie dowiedziałem. Robimy jutro imprezę pożegnalną w Tiradorze - zamykamy pewien rozdział singlowego imprezowania

piątek, 27 lipca, Tirador, godzina 20:00

Lista na Tiradorową stypę:
1. JustIn
2. ...


Zajrzę - ale będę około 21.00, może chwilę po.

1. JustIn
2. illy
3. VoyCJ
autor 2012-07-24 17:29:20, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Waniliowe Urodziny 11.08.2012r"
Ćwiarteczka.. Pamiętam jak gdybym ją miał.. 2 miesiące temu.

1.Dario
2.reaktywacja
3.coiffeur
4. pannak
5.mkczarek
6. gosikn
7-8. Haidi i Cisowianka
9.orni
10.Pomarańczka
11. Miśka
12. VoyCJ
autor 2012-07-22 21:55:58, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
1984 - George Orwell ? Niesamowita książka, która daje dużo do myślenia.
autor 2012-07-22 21:49:55, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Electro - od kołyski aż po grób."
Tak jak w temacie.. Poszukuję ludzi, którzy tak samo jak ja, są przesiąknięci uwielbieniem do tego gatunku muzyki. Osobiście słucham electro około 17-stu lat. Z zabawy w produkcję na syntezatorach, programach do komponowania i DJ-owania musiałem zrezygnować niestety z powodu braku czasu.

Fajnie by było - gdyby zaistniała możliwość również podzielenia się informacjami dotyczącymi tejże muzyki. Jakaś wymiana poglądów.. Konfrontacje wykonawców?

Zapraszam do dyskusji.
autor 2012-07-21 22:32:59, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witaj
autor 2012-07-21 18:12:03, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Dzięki za wczorajsze wyjście - świetny klimat. Po takiej zabawie wiem już, że na pewno nie będzie to ostatnie spotkanie.
autor 2012-07-19 19:05:46, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Hmm... Nigdy tam nie byłem szczerze mówiąc. Jak będę mógł Was poznać? Nie zamierzam wejść do lokalu i usiąść przy barze samotnie...
autor 2012-07-18 22:30:42, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
No proszę - zainteresowanie jest. Może więc ktoś z nowych zaproponuje lokal na spotkanie?
Jakieś propozycje?
autor 2012-07-18 18:27:54, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Podpisuje się pod komentarzem wyżej.

Jeżeli będziecie się gdzieś spotykać na jakieś piwko - bardzo chętnie wpadnę na jedno czy dwa.
autor 2012-07-17 17:08:49, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Cześć Edytko.
autor 2012-07-16 17:40:42, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "9 kategorii facetów"
Kiedyś siedząc w ogródku wraz z grupą przyjaciół - ktoś powiedział bardzo ciekawą rzecz. Otóż, jeden ze znajomych zwrócił uwagę na przechodzącą nieopodal Nas parę. Zdziwił się - co tak atrakcyjna kobieta robi z chłopakiem, który jej towarzyszył. W tym momencie głos zabrał znajomy stwierdzając - że przystojny czy nie - ma jaja. Nie przejmuje się odrzuceniem, nie jest zakompleksiony, nie ma problemów z samym sobą. To właśnie tacy faceci, przystojni czy nie, mają największe powodzenie. Tak naprawdę liczy się pewność siebie, świadomość własnych możliwości. Dążenie do celu, czy wiele innych powodów.

A co do uczucia odrzucenia.. Nie oszukujmy się. Każdy dostał kiedyś kosza... Jednak Ci, którzy sobie nic z tego nie robią - mają największe możliwości.
autor 2012-07-15 15:34:46, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
http://jonesbo.pl/ - Jeśli ktoś lubi mocne kryminały.
autor 2012-07-15 15:32:21, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Jeżeli uda się znaleźć odpowiedni termin - oczywiście bardzo chętnie skorzystam z tego zaproszenia.
autor 2012-07-14 23:28:56, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"
PS3. Głównie grałem w Pro Evolution Soccer 2012, natomiast ostatnio wpadła w moje ręce płytka z Final Fantasy XIII. Cóż, można powiedzieć, że przeżywam drugie dzieciństwo przy tej grze.
autor 2012-07-14 23:24:59, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Burial - Fostercare. Dodatkowo urywki z jakże świetnego filmu jakim jest Mechanik. Kto go jeszcze nie zna - zachęcam do poznania.
http://www.youtube.com/watch?v=vTs7KXqZRmA
autor 2012-07-14 23:15:07, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich. Mam na imię Jacek - i jest to również w moim przypadku pierwszy dzień na portalu. Chociaż może o wiele bardziej pasowałoby tutaj: pierwsza noc.. Mam nadzieję, że poznam tutaj wielu ciekawych ludzi, którzy mogą podzielić moje zainteresowania oraz pasje.
autor 2012-07-14 23:00:57, przez VoyCJ

VoyCJ
skąd: Łódź
temat: "Najgorsza wpadka na randce"
Jako iż nigdy nie noszę przy sobie gotówki - tylko kartę.. Tak było i tym razem. Zaprosiłem dziewczynę na sympatyczną kolację + drinka. Siedzieliśmy razem kilka godzin, cały czas rozmawiając. Ogólnie - randka była bardzo udana, dopóki nie doszło do podania rachunku. Chcąc zapłacić kartą, okazało się, iż bank xxx ma awarię i nie można zrealizować żadnych transakcji bezgotówkowych.. Nie muszę chyba opowiadać jak wyglądała jej mina, kiedy się dowiedziała o tym, iż nie dysponuje żadną gotówką przy sobie


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl