REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 39

autor 2014-01-14 08:06:30, przez Martusia

Martusia

czarnulka.mk napisał(a):

a Ty Misiu taki otwarty jesteś na poznanie ludzi? Siedzisz i piszesz dyrdymały od rzeczy sensu. Przyszedłbyś na spotkania , przedstawił się i pogadal realnie o tych wywodach, a nie pitu pitu na forum bez pokrycia. Czytając Twoje posty, odnosze wrażenie, ze jesteś starym, zgorzknialym, zakompleksionym, niezadowolonym z życia i niedopieszczonym malutkim facecikiem.

hehe:-) no wyjelas mi to z ust...a byla taka fajna zabawa ;-)
...ale z tym \"starym\" to przesadzilas
autor 2014-01-12 19:00:45, przez Martusia

Martusia
Próbowałam doszukac się konsekwencji w tym co piszesz i jednoznaczności mógłbyś być politykiem, dzięki darowi dyplomacji i wielowątkowych odpowiedzi :p hehehe
ale dziękuje za korespondencje poznałam inne oblicze i mam przynajmniej nowe zdanie na temat "singli"
autor 2014-01-11 14:45:07, przez Martusia

Martusia
"...Właśnie jest na tym portalu kilka osób, które są w związku a uważają się za singli /proszę nie zaliczać osób, które są w związku i osiągnęły cel dzięki portalowi..." a czemu nie? to jakis wyjatek od reguly? to pary ktore sie przez portal poznaly sa jakies "specjalne" (bez obrazy! w sensie specjalnie traktowane?) zgadzam sie ze sa osoby ktore sa w zwiazku, a uwazaja sie za singli (i to bez roznicy czy sa dzieki portalowi czy nie- sa w zwiazku i to jest wiarzacy fakt.
Dodam wiecej, ze sa osoby ktore przez portal stracily zwiazek na rzecz innego "singlowego" (nowe znajomosci, imprezy, jak napisales "brak czasu dla partnera" itd... moje pytanie - wtedy te osoby sa singlami wg.Ciebie? bo ja uwazam ze na takie miano zasluguja i to doslownie
Z milymi pozdrowieniami!
autor 2014-01-09 21:15:22, przez Martusia

Martusia
Chyba raczej powinienieś napisać, ze singlem NIE MOŻE być osoba która JEST w związku małżeńskim, a nie która w nim BYŁA.
Dla wyjaśnienia singiel to osoba, która \"żyje w pojedynkę z własnego świadomego wyboru lub z przyczyn losowych. Należy zauważyć, że to określenie dotyczy osoby, której wyborem jest życie bez partnera, a nie osoby, która po prostu jest sama\", ale to z definicji, a każdy rozumie jak potrafi, albo jak chce zrozumieć
Poza tym określenie, że osoba, która \"nie jest singlem, jest osobą wolną\" jest trochę sprzeczne, bo może ktoś być jednocześnie singlem i wolnym nie być? ...no, ale może się czepiam
autor 2014-01-09 07:25:13, przez Martusia

Martusia
w takim razie niektorych trzeba WYELIMINOWAC
autor 2013-06-20 00:17:27, przez Martusia

Martusia
.. dobrze ze burza nie jest "bużą" bo to byloby dopiero niewyjasnione zjawisko atmosferyczne
autor 2013-06-20 00:09:42, przez Martusia

Martusia
mózg pisze sie przez "ó"...chyba ze macie inne mózgi...
autor 2013-04-05 07:10:31, przez Martusia

Martusia
wtorek, 09.04.2013 godz 19
1.Dario
2.Karla
3.liroy
4. Marta:-)

trzeba sie ruszac nie tylko na wiosne;-)
autor 2013-03-09 10:04:00, przez Martusia

Martusia

Gosiulek napisał(a):

Wybaczyć można, ale czy da się zapomnieć, zaufać, poukładać od nowa? Wątpię.


a czy wybaczenie nie jest właśnie zapomnieniem, zaufaniem i checia poukladania od nowa?
bo póki sie nie wybaczy to sie nie zaufa, a póki sie nie zaufa to nie da sie poukładac od nowa...
a zapomniec - NIGDY SIE NIE ZAPOMNI "CHWILI SŁABOŚCI"
jak raz ktos bedzie słaby to bedzie i drugi, trzeci, kolejny...
najgorzej wybaczyc takiej "słabej" osobie...wtedy poczuje sie na tyle kochana i wazna dla nas, ze nic jej nie powstrzyma od kolejnego romansu bo przeciez uzna "i tak mi wybaczy bo mnie kocha" tylko moze bedzie bardziej ostrozna/ostrozny by nie wpasc kolejny raz i nie musiec sie tlumaczyc, widziec lez, bolu osoby ktora skrzywdzil/ła...(o ile robi to na nim/niej jakiegolwiek wrazenie, bo skoro romansuje-zdradza-rani to raczej JEST POZBAWIONY/POZBAWIONA JAKICHKOLWIEK UCZYC)!

To ze tak robi to tylko oznaka ze chce sie dowartosciowac, szkoda ze kosztem uczuc innej osoby, nie potrafi kochac i ZAWSZE bedzie sam!
autor 2013-02-27 20:40:59, przez Martusia

Martusia
...ale kto chetny na masaż w sensie komu chcesz zrobic? hahaha
no fakt, jak ma sie zajecie to nie mysli sie o bolu!
mysle ze jakis chetny sie znajdzie:p
autor 2013-02-26 22:55:57, przez Martusia

Martusia
no to bardzo dobry pomysl, tym bardziej ze ma byc juz wkrotce wiosna... ja chetnie pojade! historii nie lubilam ale jesli Dario poprowadzi lekcje to chyba polubie hihihi
autor 2013-02-06 21:04:47, przez Martusia

Martusia
Miłość nie wybiera...coś o tym wiem! teraz sie zarzekacie ale w obliczu uczucia tak pięknego jak MIłość..."Miłość nie zna granic!" i wiem ze mozemy zrobic dla niej wiele..o wiele za duzo;)
nawet sobie nie zdajecie sprawy!
autor 2013-02-02 19:34:42, przez Martusia

Martusia
no właśnie, tak śledzę i nie wierzę reszta ściągnie pewnie po 22, ja tez bede przed 23 nawet
hej, nie zbierajcie sił na ostatki to za tydzień a dziś - robimy rozgrzeweczkę;)
autor 2013-02-01 08:58:03, przez Martusia

Martusia
no to chetnych co raz wiecej:-) ciesze sie! "bedzie grubo";-)
autor 2013-01-30 22:56:12, przez Martusia

Martusia
proponuje AMBASADE ..i miejsce przy DJ-u , tylko prosze o liste na ile os,ób mam zareserwowaś miejsca?
1. Marta
2.
autor 2013-01-27 11:43:46, przez Martusia

Martusia
po odpowiedniej dawce alkoholowej to niektóre pozy przypominały nawet sceny niczym z filmu dla nieletnich po 23... te wyginańce do przodu/tyłu na boki...;) Dirty Dancing sie umywa!
autor 2013-01-26 15:21:46, przez Martusia

Martusia
10. Marta tez bede i palic...zamierzam
autor 2013-01-25 17:21:30, przez Martusia

Martusia
jutro ide na ABS na 9:30 do Sportery jak ktos chetny...zapraszam!
autor 2013-01-25 07:58:35, przez Martusia

Martusia
nr 0- ja musze sie z Wami spotkac:-P
autor 2013-01-09 07:29:18, przez Martusia

Martusia
Alpy...mmm super! jestem chetna zawsze na sporty i te zimowe tez. tylko napiszcie prosze jesli juz jest wiadomo kiedy wyjazd i na ile bo urlopik musze zalatwic? tam jest cudownie,ile jest miejsc wolnych to moze kumpele namowie
pozd.M.
autor 2013-01-05 20:50:38, przez Martusia

Martusia
hejka, ja podobie jak Anusia chetnie bede grac ale narazie popatrze
poziom pewnie wysoki,ale ja do niskich nie naleze wiec dorównam poziomowi
pozdrawiam cieplusio!
autor 2013-01-05 20:31:11, przez Martusia

Martusia
dzięki za wyjaśnienia juz nie bede jak "dziecko we mgle" , juz sie poprawiam
autor 2013-01-05 20:30:01, przez Martusia

Martusia
no to zacznę jeszcze raz:P wczesniej napisalam ale kolega mnie poprawil..(z reszta pozdrowienia dla Ciebie)
hejka, jestem "nowa" bardzo miło, że jest taka strefa dla singli i nnie tylko. widzę, że można miło i aktywnie spędzać czas w Waszym towarzystwie...pozwolicie, że sie dołączę przy następej okazji
a tak wogóle jestem Marta...już mi miło Was poznać, hejka!
autor 2013-01-04 22:12:50, przez Martusia

Martusia
wszystkiego naj w Nowym Roku życzę!
autor 2013-01-04 22:01:24, przez Martusia

Martusia
hejka, jestem "nowa" bardzo miło, że jest taka strefa dla singli i nnie tylko. widzę, że można miło i aktywnie spędzać czas w Waszym towarzystwie...pozwolicie, że sie dołączę przy następej okazji
a tak wogóle jestem Marta...już mi miło Was poznać, hejka!


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl