REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 1

autor 2013-01-19 20:16:02, przez gosiakk

gosiakk
skąd: łódzkie
temat: "zdobywanie kobiet"

napisał(a):

Ktoś ostatnio mi wspominał o pewnych zachowaniach kobiet, które jednoznacznie dają do zrozumienia że są zainteresowane bliższą znajomością

Zainteresowało mnie to i znalazłam artukół "Licencja na podrywanie":
Z Ukrytymi Sygnałami Seksualnymi, jest jak z literami alfabetu - trzeba je znać, by biegle czytać i choć pojedyncze rzadko coś znaczą, to już ich ciągi układają się w czytelną treść. Oto 10 sygnałów erotycznego elementarza.

1. Spojrzenie
To najbardziej powszechny USS, ale i on bywa błędnie rozumiany. Jeżeli w klubie, na imprezie, w przedziale kolejowym wasze spojrzenia się spotkają i ona odwróci wzrok, to nie oznacza, że nie jest zainteresowana poznaniem Cię bliżej. Tak robią wszystkie kobiety na całym świecie!

Naukowcy skrupulatnie wyliczyli Twoje szanse: jeżeli najpierw spojrzy w dół, potem w bok i jeszcze raz spojrzy na Ciebie w ciągu 45 sekund - jest dobrze, czeka na Twój ruch. Jeżeli patrzy nieruchomo lub w górę, odpuść, szanse są prawie zerowe. Także na ukradkowe spojrzenia powinieneś reagować z czujnością. Ona sprawdza, czy ją dostrzegasz, a to jest dobry sygnał.

2. Zabawa włosami
Jeżeli tylko nie jest fryzjerką cierpiącą na chorobę zawodową, to można śmiało powiedzieć, że jest to próba zachęcenia Cię, byś wyobraził sobie, że bawisz się jej włosami. Najczęstszym wabikiem jest poprawianie ich przy jednoczesnym spoglądaniu Ci w oczy.

3. Odsłanianie szyi
Każdy wilk to wie, że odsłanianie karku i szyi jest sygnałem, który mówi: "Poddaję się". W ten sposób ona demonstruje swoją otwartość na mężczyznę, lecz nie daj się zwieść - to jeszcze nie jest bezbronność. Ale, tak czy owak, odebranie tego sygnału powinno Ci dodać animuszu. Podobnie jest z ekspozycją pach przy sukienkach na ramiączkach. Są normalnie tak rzadko widoczne, delikatne i można powiedzieć - intymne, że możesz być pewien, że ten spektakl jest dla Twoich oczu.

4. Naruszanie przestrzeni
W naszym kręgu kulturowym odległość między rozmówcami wynosi 50-70 cm; to jest tzw. przestrzeń osobista. Naruszanie tej przestrzeni jest bardzo wymownym sygnałem, że wzbudziłeś jej zainteresowanie i kobiety często stosują ten zabieg. Pozostają przy tym całkowicie świadome, jak blisko lub daleko są w danym momencie.

Naruszanie przestrzeni nie polega oczywiście na tym, że ona przerwie rozmowę i zacznie ocierać się biustem o Ciebie; to naprawdę bardziej subtelna zabawa. Sprawdzi na Twoim zegarku, która godzina, dotknie stopą Twojej nogi, będzie sięgać do miseczki z orzeszkami stojącej koło Ciebie - tylko ślepy nie zauważyłby jej zabiegów.

5. Zabawa biżuterią
Kobiety noszą biżuterię nie tylko dla ozdoby. Wykonywanie jakichś ruchów dłonią przy twarzy lub dekolcie jest najpewniejszym sposobem na przyciągnięcie męskiej uwagi w te rejony ciała. Zabawy broszką, wisiorkiem, kolczykami mają ściągnąć Twój wzrok, a delikatny dotyk i zwinność palców pobudzać wyobraźnię i dawać obietnicę.

6. Zwilżanie ust
Oczywiście, może mieć spierzchnięte wargi albo być spragniona, ale w zdecydowanej większości przypadków chce, by były wilgotne i błyszczące, a przez to bardziej ponętne. Oblizywanie ust jest silnym sygnałem seksualnym, ale przestrzegamy przed wyciąganiem pochopnych wniosków. Dobra, dobra, już my wiemy, jakich. Jeżeli jeszcze sięgnie po szminkę i umaluje usta, spoglądając na Ciebie, to eksperci od sygnałów seksualnych bardzo wysoko obstawią Twoje akcje.

7. Niewinny dotyk
Nie chodzi nawet o to, że ona podczas rozmowy "przypadkiem" dotyka Twojej dłoni, zdejmuje Ci nieistniejący włos z klapy marynarki, poprawia kołnierzyk czy rozbawiona dowcipem dotyka Twoich ramion, ale o to, że dotyka niewinnie samej siebie. Gładzi się po ramionach, przesuwa dłońmi po udach czy przedramionach, wodzi palcem wokół ust.

Część tych gestów jest mimowolna, by ukoić napięcie powierzchniowe skóry (wynikające, być może, z Twojej bliskości), ale spora część jest całkowicie świadoma. Dojrzałe kobiety wiedzą, że lubimy patrzeć, gdy dotykają swojego ciała. To przynęta, która obiecuje spełnienie.

8. Kołysanie stopą
Nie, to nie oznacza, że ma niewygodne pantofle. Kołysanie nogą z butem zsuniętym na czubki palców i pokazywanie nieosłoniętej stopy jest, według specjalistów od komunikacji niewerbalnej, przejawem pozytywnej energii seksualnej. Cokolwiek to oznacza, brzmi zachęcająco.

9. Eksponowanie ciała
Ramiączko sukienki przypadkiem zsunęło się, odsłaniając ramię, guziki w bluzce są przypadkiem rozpięte o jedną dziurkę dalej, spódnica ma intrygujące rozcięcie z boku? Tu nie ma przypadków. Kobiety są absolutnie świadome każdego centymetra ciała, które odsłaniają. Taki gest mówi: "Podejdź do mnie".

10. Pokazywanie nóg
Siadając, stara się podkreślić ich długość i smukłość - pochyli się pod pewnym kątem, założy nogę na nogę. Kobiety na widok mężczyzny, którym są zainteresowane, intuicyjnie przybierają pozę, w której wyglądają najbardziej atrakcyjnie. Jeżeli przy tej okazji spojrzy na Ciebie spod oka raz i drugi, możesz otwierać szampana. I zamawiać u barmana dwa dobrze zmrożone kieliszki.

Myślicie że jest to aż tak proste może warto wypróbować w najbliższy weekend zrówno Panie jaki Panowie oczywiście na osobach spoza sekty - singlowej






Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl