REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 8

autor 2013-04-06 21:31:48, przez majk

majk
Ostatnio odkryłam Hooverphonic - Eden i się zakochałam

http://www.youtube.com/watch?v=Ue0x04PhQkA
autor 2012-11-05 15:34:52, przez majk

majk
Posiadam psa rasy golden, którego znalazłam w lesie 4 lata temu. Najkochańszy pies jakiego można mieć. Wierny, oddany. Jeszcze miesiąc temu był z nami kto, czarny Mefisto, ale niestety odszedł. I gdybym miała wybierać pies czy kot, to zawsze powiem -oba i to nawet pod jednym dachem. Moje zwierzęta tworzyły niesamowity duet od samego początku. Ale to pies powitał kota na włościach, więc może dlatego, bo z tego co wiem, to z koty nowych domowników niechętnie witają
autor 2012-11-04 21:28:12, przez majk

majk
Coś co odkładam z roku na rok, a mianowicie podróż do Finlandii. W sumie to już marzenie, które staram się od prawie 10 lat spełnic i zawsze coś mi przeszkodzi
autor 2012-11-04 20:51:47, przez majk

majk
U mnie zimno i wieje, a ten kawałek zawsze kojarzy mi się z latem

http://www.youtube.com/watch?v=GUB89paYrQg
autor 2012-11-04 19:56:38, przez majk

majk
Ten artykuł przywodzi mi na myśl jedno zdanie "Chciałabym i boję się", bo przecież tak czy owak związek się rozpadnie, ponieważ...i tutaj można wymieniać liczne argumenty. Tylko po co? Po co zakładać z góry, że coś nie ma sensu, że ktoś nas skrzywdzi, a my później będziemy cierpieć. Myśląc w ten sposób to nie opłaca nam się rano wstawać, bo przecież wieczorem znowu musimy się położyć ;) Oczywiście jestem przeciwnikiem wiązania się pod presją, tudziez z braku laku, ale również jestem przeciwnikiem zakłdania, że nic nie ma sensu, bo i tak się rozpadnie. Czasami trzeba po prostu zaryzykować i zmierzyć się ze strachami i obawami ;)
autor 2012-11-04 19:10:28, przez majk

majk
Rozumiem, że z dobrodziejstw Anioła Stróża mogą skorzystać tylko osoby z Łodzi, bo na odległość to raczej już nie bardzo? ;)
autor 2012-11-04 19:03:22, przez majk

majk
Najogólniej mówiąc jestem nauczycielem. A bardziej szczegółowo-nauczycielem przedmiotów ekonomicznych w różnego typu szkołach, ponieważ pracuję w szkole specjalnej, uczę ludzi dorosłych w LO i szkole policealnej, a także prowadzę szkolenia
autor 2012-11-04 18:55:40, przez majk

majk
Skoro każdy świeżak powinnien się przywitać, w takim razie- hej


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl