REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 14

autor 2012-11-30 00:02:09, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Godne polecenia kluby Poszukuje "świeży" "
Na szczęście nikt z "chłopaków" mnie nie podrywał Owszem bardzo pozytywnie
autor 2012-11-26 17:29:40, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Otwary nabór do żeńskiej drużyny rugby Pin-up girls of GRC !"
I Ty bierzesz w tym udział?
autor 2012-11-26 17:24:06, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Godne polecenia kluby Poszukuje "świeży" "
emada ! Dzięki serdeczne - trafiłem do DOMU świetna muzyka, klimat i ludzie - chociaż zdziwiłem się dużą ilością "chłopaków grających w przeciwnej drużynie"
autor 2012-11-22 22:09:41, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Bilad? Czy ktoś grywa?"
Witam.
Osobiście bardzo lubię grać w Bilard - może jest ktoś kto również lubi czasem postrzelać?
Zawsze jest to okazja do spotkania i poznania ;)
autor 2012-11-16 23:16:40, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Perfumy FM - w 99% zapach podobny do oryginału - czy warto ? zobacz ...."
emada owszem, perfum obecnie są tysiące nie jak kiedyś... wybór ogromny i ja sam znajduje super zapachy pośród oryginałów np PUMA Free Flowing męski genialny zapach podobający się i jednej i drugiej stronie - koszt: ok 30 zł - więc można
Co do FM w moim przypadku to przypadek bo ktoś mi reklamował te perfumy a ja nie znając marek po prostu wąchałem i wybierałem które mi się podobają nie bacząc na oryginalny wzorzec.
autor 2012-11-14 00:02:47, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Godne polecenia kluby Poszukuje "świeży" "
Extra! O coś właśnie takiego mi chodziło. Często mniej znane kluby są o wiele ciekawsze.
W Bagdad Cafe byłem baardz dawno aż zapomniałem - ale dwukrotnie trafiłem na imprezy Reggae, reszty absolutnie nie znam ale przynajmniej mam nowe horyzonty do zbadania

Kiedyś przypadkiem wylądowałem w Klubie 19-stka niestety już go nie ma, w którym wybawiłem się niesamowicie przypadkiem akurat grał Adamus.

Czekam na kolejne propozycję na moja listę ;)
autor 2012-11-13 15:34:44, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Godne polecenia kluby Poszukuje "świeży" "
Witajcie!
Fakt faktem mieszkam w Łodzi ledwo nie całe dwa lata ale mało odwiedziłem klubów. Z natury jestem wybredny i we wszystkim doszukuje się smaku. Szukam klubu w którym będzie miły klimat i muzyka w gatunku House, Soulful / Deep House, a z klubów które do tej pory odwiedziłem (Pomarańcza, Kaliska, Lordis, Vanilla, Riff Raff..., jedynie Czekolada wypadała najlepiej.

Czy znacie kluby odpowiadające tym kryteriom?
Wole zapytać niż trafić jak kiedyś do Incognito i.... bardzo się zawieść
autor 2012-11-13 15:07:49, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Perfumy FM - w 99% zapach podobny do oryginału - czy warto ? zobacz ...."
Witam!
Wypowiem się bo temat mi znany
Jak najbardziej warto! Firma bardzo dobrze podrabia oryginalne zapachy do tego stopnia, że raczej przeciętny "wąchacz" nie rozróżni jednego od drugiego
Osobiście perfumy to moje oczko w głowie niczym Amelia w filmie :p

Używam obecnie i na 10 osób 5 zwraca mi uwagę super zapach a jakieś 2,3 osoby że zapach zawrócił im w głowie - polecam wersje HOT czyli o większym stopniu zaperfumowania!

Pozdro!
autor 2012-11-09 19:25:04, przez FireBird

FireBird
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Świeży duchem, świeży na forum - witam wszystkich !! Obym się nie zgubił


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl