REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 25

autor 2013-07-05 19:59:02, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
.
autor 2013-07-05 19:57:50, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
Ja uważam ze na rower warto jeżdzić nie do centrum miasta ale w celach wypoczynkowych np do lasu czy parki
autor 2013-07-05 19:54:32, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"

krzysiek2xpab napisał(a):

Gdyby w Polsce było więcej dró rowerowych to rowerzyści nie jeździliby chodnikami czy jezdnią a swoimi drogami rowerowymi.
Pod warunkiem także, że piesi nauczyliby się, że droga rowerowa jest dla rowerzystów a chodnik dla pieszych.



Dróg rowerowych jest znacznie więcej niż kilka lat temu , prawie przy każdym remoncie powstaje scieżka rowerowa , miasto jak widać stara się zadowolić rowerzystów , nie da się w każdym miejscu zbudować scieżki rowerowej a rowery na bus pasach to nie jest dobry pomysł gdyż autobusy nie są w stanie minąć rowerzystę nie zjeżdzając na drugi pas ruchu ( na plecach autobusu przegubowego jest znak iż może nim zarzucać do pól metra w jedną i drugą strone )
autor 2013-07-05 19:33:50, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
emada - to nie było do Ciebie ale bardziej do tych którzy żeby przejechać kilkaset metrów koniecznie muszą jechać samochodem zamiast przejść się pieszo ( pobliski sklep lub kościół )
autor 2013-07-05 18:08:04, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
zresztą jestem pewny ze większość z was ma samochód i sami w jakimś stopniu dzięki poruszaniu się tym środkiem transportu przyczyniacie się do powstawania korków - niż gdybyście wybrali taki tramwaj czy autobus
autor 2013-07-05 18:00:51, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"

emada napisał(a):

Wcale się nie dziwie, że ludzie się wkurzają bo to piątek po południu jak wracają zmęczeni po pracy, szczególnie teraz jak było tylu rowerzystów i pewnie jedynka zablokowana na pół godziny. Moim zdaniem w mediach powinna być cała akcja bardziej nagłośniona, żeby kierowcy wiedzieli kiedy i gdzie nie jeździć autem po Łodzi. Może przejazd powinien być po mniej uczęszczanych trasach choć celowo są wybierane te najpopularniejsza. Sama idea ma pokazać ilu jest rowerzystów w mieście, jakie są nasze potrzeby.
Czemu nikt nie protestuje, że codziennie auta korkują całą łódź.
Będzie więcej rowerzystów, będzie mniej korków na co dzień. Może w ten sposób spójrzmy? To tylko 2 godziny w miesiącu..


z tym ze będzie więcej rowerzystów - będzie mniej korków to bym się nie zgodził - bo gdyby Ci rowerzysci przesiedli się do tramwajów czy autobusów to byłoby lepiej niż gdy ( co często widzę ) jadą srodkiem ulicy za nim autobus ktory nie może wyminąć rowerzysty i przez to za autobusem tworzy się korek
autor 2013-07-05 17:56:11, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Kino Polówka"
Mi to tam rybka - co za przyjemność oglądania filmów na polowce gdy komary żyć nie dają
autor 2013-07-05 17:52:07, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"

emada napisał(a):

Wcale się nie dziwie, że ludzie się wkurzają bo to piątek po południu jak wracają zmęczeni po pracy, szczególnie teraz jak było tylu rowerzystów i pewnie jedynka zablokowana na pół godziny. Moim zdaniem w mediach powinna być cała akcja bardziej nagłośniona, żeby kierowcy wiedzieli kiedy i gdzie nie jeździć autem po Łodzi. Może przejazd powinien być po mniej uczęszczanych trasach choć celowo są wybierane te najpopularniejsza. Sama idea ma pokazać ilu jest rowerzystów w mieście, jakie są nasze potrzeby.
Czemu nikt nie protestuje, że codziennie auta korkują całą łódź.
Będzie więcej rowerzystów, będzie mniej korków na co dzień. Może w ten sposób spójrzmy? To tylko 2 godziny w miesiącu..


Tu nie chodzi o to ze rowerzyści swoimi akcjami blokują ruch samochodów ale to ze często blokują też ruch tramwajowy i autobusowy - srodki komunikacji które powinny stanowić główny element poruszania się po zakorkowanym miescie . Co do ulic po których porusza się masa krytyczna - w przypadku takiej alei Włókniarzy - tą ulicą poruszają się nie tylko Łodzianie ale także mieszkańcy południowej czy zachodniej Polski - w końcu oni nie muszą wiedzieć ze teraz odbywa się masa krytyczna - a gdy się dowiedzą to nie znają tak naszego miasta jak my i mogą zabłądzić
autor 2013-06-28 20:41:53, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Wycieczki koleją"
Organizacja wycieczek kolejowych do parków krajobrazowych to jeden wielki zart .
Na Piotrkowskiej 87 gdzie wydawane są bilety pierwsi ludzie przychodzą nawet na 7 godzin przed wyznaczoną godziną ( w tym tygodniu były rozdawane bilety o 16.00 a pierwsi pojawili się juz o 9.00 ) ja byłem dwa razy raz o 15 a drugi raz o 14.20 i nie udało mi się zdobyć biletów
Wielkim błędem jest to ze każdy może pobrać 4 bilety - a więc prawie każdy bierze komplet co powoduje ze większa częsc kolejki odchodzi z kwitkiem .
autor 2011-12-05 22:14:36, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Wiglia Singlowa w Tawernie - 13.12.2011 g. 19.00 (wtorek)"
23 borg
autor 2011-11-28 18:03:33, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Sylwester w Indeksie 2011/2012 "

Tomek napisał(a):

1 - 4. CudzoziemkA (+3 osoby) - do końca tygodnia sytuacja się wyklaruje
5. JustIn
6. Haidi
7. Cisowianka
8. Stromi
10. Piterro
11. Liroy
12. Alexandra88
13. Slodkawanilia
14. Rademenes
15. Orni
16. PannaK
17. Dariusia ( na 70 %)
18 - 19.Carrel + 1osoba
20 - 34. Mamba + 14 osób (do końca tygodnia potwierdzę)
35. Amal35
36. Agga (na 90%)
37. Madzia 7509
38 - 39. Aggafi + Asiula (zakładam z góry... będzie wyjaśnione wkrótce)
40. Arturro( na 80%)
41. Ramaj
42-acani73
43. isabel
44. Adria |( na 70%)
45. Egzotyczna Pomarańcza
46. mariusz
47.Joanna & blue + 2 osoby
51. Kasia82 ( + ewentualnie 4 osoby, wyjaśni się wkrótce)
56. - 60. Anula (koleżanka Mamby) + 5 osób
61. - 64 piotrek84 + 3 osoby
65. Pawcio148
66 -68. Limonka + 2 os. do końca tyg. się wyklaruje
69. Tomek
70. .borg -(na 68%)
autor 2011-10-18 19:59:23, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Kino"
w ramach projektu edukacyjnego \\\" skarbonka \\\" w kinie Charlie od 17 do 20 pażdziernika odbywają się bezplatne projekcje filmowe http://www.charlie.pl/index.php?i=r&id=19-10-2011, http://www.charlie.pl/index.php?i=r&id=20-10-2011 czy może ktoś sie wybiera ?
autor 2011-08-05 22:29:11, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Wycieczka samolotem"
choc przyznam sie ze skandynawia mnie pociaga zwlasza latem
autor 2011-08-05 22:21:20, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Wycieczka samolotem"
wszystko ladnie wyglada ale dojazd do sztokholmu z lotniska jest duzo drozszy nawet niz nocleg , z lotniska do Sztokholmu jest 100 km a koszt dojazdu w w dwie strony to ponad 130 zl , biorac pod uwage dojazd do sztokholmu jak i do katowic cena samego wyjazdu znacznie sie zwieksza
autor 2011-08-05 19:47:13, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "tu wpisuja sie osoby niepijace piwa i wodki "
zadne badania tylko naprawde chcialbym poznać tych co tak jak ja nie przepadaja za napojami alkoholowymi
na tym forum znajduje sie tez watek - z papierosami o podovnej tresci wiec stworzylem nowy watek dla tych ktorzy zamiast alkoholu wola sie napic herbaty lub kawy np w herbaciarni , a nie w pubie na tzw > pusznym piwku " ( zastanawia mnie to jak moze byc cos takiego gorzkiego pyszne bo we mnie rodzi wstret )
autor 2011-08-04 18:24:17, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "tu wpisuja sie osoby niepijace piwa i wodki "
wedlug kategorii :
1. nie lubiące piwa
2. nie lubiace wodki

1 i 2 kategoria- borg
autor 2011-04-28 20:47:16, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "majówka w łodzi"
musze stwierdzic ze ponad 10 postow powinno isc do likwidacji razem z moimi , robi sie niepotrzebne zamieszanie a przez to nie wiadomo o co chodzi - swoje dalem do likwidacji u administratora
autor 2011-04-28 20:34:18, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "majówka w łodzi"

magiczny napisał(a):

borg napisał(a):

oczywiscie 3 maja tez na godzinę 15
ps. a ile bylo osob w ogrodzie botanicznym w swieta ?


z 12 ?


ech jaka szkoda ze tak pozno przeczytalem o tym spotkaniu w ogrodzie napewno bym sie zjawil
autor 2011-04-28 20:31:56, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "majówka w łodzi"
To ja zrobię konkurencję - listę osób do ogrodu botanicznego na 3 maja na godzine 15
1.borg
autor 2011-04-28 20:25:02, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "majówka w łodzi"
oczywiscie 3 maja tez na godzinę 15
ps. a ile bylo osob w ogrodzie botanicznym w swieta ?
autor 2011-04-28 20:16:05, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "majówka w łodzi"
Ja jestem za godzina 15, chcialbym w końcu was poznac na 14 się nie wyrobię ale coż nie ja decyduje .W kazdym razie miejsce spotkania przy centrum handlowym jak najbardziej mi odpowiada .

Choc chodzi mi po glowie jeszcze jedna opcja - ogrod botaniczny - wszedzie w telewizji w gazetach pisza jak jest tam teraz pieknie przez roznobarwne tulipany , czytalem ze w swieta mialo byc spotkanie w ogrodzie ale przez pogode chyba sie nie odbylo , nie wiem bo bylo cicho
oczywiscie możemy do ogrodu udac sie 3 maja , czy ktos jest chetny ?
autor 2011-04-12 13:08:25, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Czekamy na propozycje tematów i działów"

admin napisał(a):

borg napisał(a):

LISTA KLUBOWICZÓW NA PORTALU
Przegladam portal i nie moge znalezc , a moze nie ma ? Mam na mysli listę klubowiczów na portalu , bo nie kazdy udziela sie na forum , a dzieki takiej liscie moznabyłoby poznac wiecej singli .
Na innych forach internetowych takie sa , dzieki temu mozna łatwiej nawiazac z kims kontakt .
pozdrawiam


Borg, jak już pewnie zdążyłeś się zorientować, nie jest to typowe forum i portal, tym bardziej typowy portal randkowy. Stąd brak chatu, listy użytkowników, wyszukiwarki użytkowników itp...
Założenia są takie by można było podyskutować w zaproponowanych tematach, ale dyskusję najlepiej dokończyć na żywo, umówić się na spotkanie, wspólnie dzielić pasje...

P.S. Lista użytkowników niebawem będzie, ale będzie to raczej lista osób, które udzielają się na forum.
Dziękujemy za Twoje sugetie


Oczywiscie ze się zorientowałem , tylko ze chcialbym poznać wiecej osób będących jak ja singlami \'
Niestety nie da sie ich poznac tylko z forum i na imprezach , zapewne jest duzo takich osob które tutaj tylko załozyly konto i o ktorych nic nie wiemy a to dlatego ze mogą byc mniej smiałe niż pozostali .
Nie porownuje tego portalu do portalu randkowego , bo on działa na innych zasadach .
autor 2011-04-12 12:42:13, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Czekamy na propozycje tematów i działów"
LISTA KLUBOWICZÓW NA PORTALU
Przegladam portal i nie moge znalezc , a moze nie ma ? Mam na mysli listę klubowiczów na portalu , bo nie kazdy udziela sie na forum , a dzieki takiej liscie moznabyłoby poznac wiecej singli .
Na innych forach internetowych takie sa , dzieki temu mozna łatwiej nawiazac z kims kontakt .
pozdrawiam
autor 2011-04-09 21:57:18, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "czat"

Szymek napisał(a):

fajna sprawa ale przecież prawie wszyscy podali numery kom i gg więc chyba czat nie jest potrzebny,

"Prawie ? " - może jakaś część , ale na pewno nie prawie wszyscy , ja osobiscie nie podaje swojego numeru telefonu czy gg wszystkim jak leci , bo muszę na poczatku daną osobę poznać .
autor 2011-04-09 21:37:28, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "czat"
Cześć
Przegladajac forum pomyslałem sobie , dlaczego nie ma tutaj mozliwosci bezposredniej rozmowy z kims z obecnych w tej chwili osob , niby jest poczta ale to nie to samo co rozmowa on-line taka jak min. na czacie.wydaje mi się ze cos takiego byłoby dobrym rozwiązaniem , zważywszy na fakt ze na spotkania ktore i tak czesto nie sa organizowane nie kazdemu pasuje , bo sa tez osoby ktore w weekendy pracują
autor 2011-04-07 18:22:13, przez borg

borg
skąd: Łodź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
czesc mam na imię Zbyszek
Po dłuzszym czasie zastanowienia postanowiłem dołączyc do was aby nie czuc sie samotny ,ale poznac nowych znajomych , a noż widelec może poznam swoja drugą połówkę


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl