REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 5

autor 2013-02-12 20:00:37, przez Igragitara

Igragitara
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Witam Wszystkich,

Nie wiem czy to cokolwiek zmieni, ale dopiero dopadłem do kompa. Niestety jak widać mnie nie ma i nie dołączę do was dzisiaj.

Pozdrawiam
autor 2013-01-29 12:43:10, przez Igragitara

Igragitara
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
1. Aggafi
2. Spacee
3. Sylwia85
4. Dorotaj
5. Bogi
6. Liroy
7. Hazel
8. Izu
9. Estera
10. Focus
11. Janu
12. Igragitara
13. ...
autor 2013-01-27 19:04:23, przez Igragitara

Igragitara
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Z miłą chęcią coś ugotuję, ale niestety obecnie nie dysponuję odpowiednim lokum. Tak bajdełej gdyby ktoś słyszał o kawalerce do wynajęcia w dobrej cenie lub nawet pokój w jakimś miłym gronie dawajcie znać. Mam taki szalony pomysł na integrację zimową. Co byście powiedzieli na jakiś plener, ognisko i oczywiście ciepłą strawę?
autor 2013-01-27 17:26:54, przez Igragitara

Igragitara
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Serwus Wszystkim!
Dopiero dzisiaj przywiało mnie na to forum, zatem kłaniam się nisko. Super że organizujecie takie wypady. Uwielbiam gotować i smakować różnych potraw, a może ktoś jest chętny na domową restauracyjkę okazjonalną? Pomysł jest prosty: Ktoś ma ochotę zjeść coś dobrego, ale nie ma czasu na gotowanie lub zwyczajnie umiejętności. Ale chciałby zaprosić kilka osób. Jest zatem wyjście z takiej sytuacji, może "zatrudnić" kucharza/amatora/smakosza do siebie. Organizuje miejsce, zaprasza gości np. za pośrednictwem takiego forum, grupa robi zrzutkę na składniki i na drobne wynagrodzenie za pracę kucharza. Podrzucam pomysł i czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam
autor 2013-01-27 15:53:19, przez Igragitara

Igragitara
skąd: Łódź
temat: "pokój do wynajęcia 600 zł, łódź widzew z Wanilią za ścianą :D"
Hej, jestem zainteresowany, jakieś namiary czy pisać na priva?


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl