REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 163

autor 2019-01-30 20:36:56, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"
Wobec przychylnych opinii Szanownych Państwa odnośnie lokalu proponuję powtórkę z rozrywki.

Propozycja na 1 lutego 2019 r. (piątek)
Miejsce: Pub Long Play - ul. Piotrkowska 90 (w podwórzu)
Czas: 20:30


Zrobiłem rezerwację na 8 osób. Przypominam, że dla powyżej 10 osób pojawia się obciążenie finansowo-organizacyjne.

1. krzyl
2. Piotras
3. justice, 60%
4. Elis
5. Jarek
6. Eeee, Yyyyhy (to "Eeee" jest skrótem myślowym zwrotu "może i moja persona się pojawi" ;) )
....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2018-08-19 16:25:20, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Portale randkowe??czy to może się udać ?"
A możesz podać tytuł dzieła nad którym pracujesz. Może będę w stanie bardziej pomóc ... ale nie tutaj na otwartym forum ... ekshibicjonizm sieciowy nie jest ze mną kompatybilny


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2018-08-19 16:16:14, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Portale randkowe??czy to może się udać ?"

Moniika napisał(a):

...trochę przedmiotowe ,ale trafne ...


Niestety, na swoich profilach zamieszczonych na portalach, przez długi okres czasu, jesteśmy tylko "czymś". Towarem w galerii 1001 drobiazgów, ze swoją autoprezentacją w postaci kilku zdjęć, kilku wersów, które i tak mało kto czyta, a nawet jak to zrobi to z mizernym zrozumieniem, a wśród setek słów, wyłapane zostaną "sex", "szpilki", "chcę". Nasze pudełka są czasem kolorowe i to przykuwa uwagę. Niestety ... selekcja, preselekcja, wybory "miss marketu" ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2018-08-19 15:40:02, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Portale randkowe??czy to może się udać ?"
PS. I jeszcze ważna wskazówka - zbyt często poszukujemy tego co chcemy, a nie tego co potrzebujemy ;) ... i w tym co robimy, zatracamy swoją wiarygodność.

I znów będzie o samochodach - mieszkamy w lesie, gdzie droga dojazdowa to ciężki, przeprawowy dukt leśny. W sportowym aucie w wyzywającym kolorze czerwonym będziemy oczywiście lepiej postrzegani przez obserwatorów, będzie się czym pochwalić przed znajomymi, ale dojazd nim do naszego domu i użytkowanie codzienne będzie utrapieniem. Wybierzmy w takim przypadku coś wolniejszego, cięższego ale bardziej terenowego i bardziej praktycznego.
Oczywiście, czasem w życiu bywają sytuacje, że można posiadać dwa samochody ;). Jest to mało ekonomiczne, ale ma mnóstwo plusów ;).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2018-08-19 15:21:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Portale randkowe??czy to może się udać ?"
Jak "dowcipnie" napisany post ;)

Moniika napisał(a):

Po kilkunastu rozczarowaniach,zaczynam mieć wątpliwości czy to ze mną coś nie tak czy może z tymi portalami i ludźmi tam zalogowanymi.


Nie znam Ciebie, a także nie poznałem tych ludzi z którymi miałaś do czynienia. Ale w takich przypadkach jak Twój, wina leży zawsze po stronach obu. Opisz kilka swoich przypadków z tych kilkunastu, to i wnioski same się nasuną, choć wiem, że będzie to tylko subiektywny punkt widzenia (pamiętam film "O czym marzą faceci", gdzie bardzo dobrze widać jak inny jest punkty widzenia )

Użyję analogii - przyrównam takie poszukiwania partnera/partnerki do poszukiwań używanego samochodu, gdzie nasz budżet jest tym, co możemy zaoferować w zamian. Wiadomo, sprzęt używany, ktoś z jakiś wiadomych lub mniej wiadomych przyczyn się go chce pozbyć, ma swoje lata, swoje usterki, puści czasem dymek, ściąga na lewo, dużo pali, ma dziurki w tapicerce i kilka rysek, bo pazur czasu niestety go drapnął. Jego stan, zależy od tego, jak mocno był eksploatowany w przeszłości, są usterki które naprawić łatwiej, są takie, na które potrzeba więcej czasu i energii. I teraz ten nasz budżet ... mając mało i dając tyle ile mamy, nie oczekujmy wzorowego stanu ... będzie adekwatny do naszych zasobów. Czyli wniosek, trzeba zrobić rachunek sumienia i samemu ustalić, ile jesteśmy w stanie dać za dobry i zadbany egzemplarz. Niestety taka to korelacja krzyżowa - dając mało, nie oczekujmy cudów ... to tak nie działa w przyrodzie .

A na pytania odpowiem szybciutko

Moniika napisał(a):

1.Możliwe jest miłość (nie lubię tego słowa używać)przez Internet?


Tak

Moniika napisał(a):

2.Czy sądzicie ,że portale randkowe to jedno wielkie oszustwo?


I tak, i nie Zależy od której strony spojrzeć ;)

Moniika napisał(a):

3.Udało wam się kiedyś kogoś poznać ?


Mnie tak

Moniika napisał(a):

4.Może jakaś ciekawa historia ku przestrodze lub obalająca plotkę o oszustwach?


Zacznij pierwsza, bo to Ty "zgłaszasz reklamację" życiową. A jak chcesz gotowe historie, to mnóstwo jest ich w sieci .


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2018-05-16 21:10:55, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"
Proponuję spotkanie, ale nie w Cottonie i nie w Peweksie...

Miejsce: Klub Longplay, ul. Piotrkowska 90
Termin: Piątek, 18.05.2018 r., godz. 20:00


Zrobiłem rezerwację na 8 osób. Jeśli dopiszecie będziemy rotować lub udostępniać kolana.

1. krzyl
2. justice
3. xylose
4. JustIn
5. Agnieszka
6. ja (na 66,6 % ... może dojdę, a jak będę, to rezerwuję kolana u justice )
7. ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-08-08 16:57:40, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Rowery nocą!"

emada napisał(a):

Ejjj... bo dopiero zajrzałam, kiedy powtórka?


No co jak co, ale myślałem, że Ty Emilka, częściej zaglądasz na to forum ;).
Powtórka pewnie będzie, chyba aż tak nie zanudziłem dziewczyn (z naciskiem na "aż tak" ;) )

inessa napisał(a):

Sandro, Yyyyhy! Dzięki za super wyprawę i wszystkie przygody po drodze


Ja też dziękuję za nocno-wieczorny wypad, a przygody to same się nie zrobiły .


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-08-01 14:08:23, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Rowery nocą!"

inessa napisał(a):

UWAGA! Najbliższy piątek o 21, stacja rowerów miejskich przy Kaliskim. Kto chętny?



1. Inessa
2. Sandra 474
3. Emada
4. Yyyyhy
5. ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-08-01 09:41:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Rowery nocą!"

inessa napisał(a):

Reklamy Forda nie widziałam ...


Ja też jej nie widziałem, bo takiej nigdy nie było ;) ... to nie tyle reklama, co dewiza Henry'ego Forda z 1914 roku dotycząca legendarnego modelu Forda T.

Z Elizabeth porozmawiam, a osoby towarzyszące są zawsze mile widziane .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2017-07-31 17:43:30, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Rowery nocą!"
Hej,
Jak dla mnie, to jak w reklamie Forda T - "Możesz kupić Forda w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny" ...
... czyli może to być dowolny dzień tygodnia, pod warunkiem, że będzie to piątek ;)

A już teraz przyziemnie i poważnie - dowolny dzień tygodnia po godz 21.00 (praca na kasie w Castoramie to jednak wyrzeczenia ;) ). I jeszcze prośba, aby nie była to informacja z dnia na dzień, bym mógł się rozlokować w czasoprzestrzeni .

Z dnia na dzień przyjmuję tylko zaproszenia na kolację od Królowej Anglii i zaproszenia na partyjkę szachów od Bogusia L.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-07-28 22:10:14, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Rowery nocą!"
Inesso i Sandro - to kiedy te rowery?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-05-16 00:22:28, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "PLANSZÓWKI"

ania100 napisał(a):

zbieramy się w jakieś knajpie która oferuje oprócz picia i jedzenia gry planszowe np. monopol albo inne


W sumie to korzystna zamiana - zamiast zwyczajnego picia, jest cały monopol ;).

Sprytnie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-04-01 17:53:28, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 31 marca 2017 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. justice, 60%
3. JustIn
4. Agnieszka
5. Pomarańcza
6. Promo
7. EdYtKa
8. Teo
9. Piotras
10. Kala
11. mayon
12. Jarek
Szczęśliwa trzynastka - 13. Yyyyhy (szybkim przelotem )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2017-02-02 22:57:12, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam "
Zachęcasz Scout innych do inicjatywy ... ;-)

Jakoś tak mi się skojarzyło ----> https://www.youtube.com/watch?v=VfzaEBYsyPw

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


autor 2017-01-29 23:25:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam "
Słowik - ale mam wrażenie, że na tej kawie pojawimy się tylko my dwoje ...
Reszta pozostanie w swoim "wirtualnym" świecie ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-01-24 22:09:24, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam "
Z chęcią się przyłączę do tego spotkania ... mogę robić za testera jakości cukru do kawy ;) ... lub poddać analizie słodzik

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-01-16 22:44:10, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Koncert walentynkowy w Atlas Arenie - 11 lutego 2017"
Koncert walentynkowy w Atlas Arenie - 11 lutego 2017
Szczegóły tutaj: http://www.atlasarena.pl/index.php?page=koncert-walentynkowy

1. Polo (siedzące za 109 zł, tak z czystego wygodnictwa!)
2. krzyl (siedzące za 99 zł)
3. Yyyyhy (siedzące za 109 zł - wolę dopłacić to 10 zeta, może nie dostanę miejsca 007 jak w linku poniżej)
4. Zuzel (siedzące 99 lub 109 zł)
5. Słowik
6. ...............

LINK ----->http://www.gieksa.pl/wp-content/uploads/2014/05/DSC03140.jpg

PS. Nie jestem tak rozwiązły w udach ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-01-13 21:43:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Koncert walentynkowy w Atlas Arenie - 11 lutego 2017"
Koncert walentynkowy w Atlas Arenie - 11 lutego 2017
Szczegóły tutaj: http://www.atlasarena.pl/index.php?page=koncert-walentynkowy

1. Polo
2. krzyl
3. Yyyyhy
4.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2017-01-12 20:31:54, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 13 stycznia 2017 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. Doreen (50%)
3. justice 50%
4. Krzyszof
5. Zuzel
6. Słowik
7. Menaa

Halooooo ... dziewczyny ... nie szalejcie z tą Waszą ilością, bo charakternie będę zmuszony aby przyjść na kara_oko ;-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-12-08 21:30:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 9 grudnia 2016 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. justice
3. Pawel607
4. szekspir55
5. Monika79
6. EdYtKa
7. Kala (wedle wszelkiego prawdopodobieństwa)
8. Promo
9. Menaa
10. Zuska
11. Polo
12. Zuzel
13 sylwiak
14. ....................

Podczas mojej ostatniej wizyty na "kara_oko", rzekłem, iż będę się dopisywał tylko wtedy, gdy na liście będzie kobieca przewaga ;). Jeśli proporcje zostaną zachowane do jutra, zadeklaruję swoją obecność :] (charakternym i słownym trzeba być).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-12-05 00:09:54, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Szukam Partnerki do życia"
Po jakimś czasie pobytu tutaj, napiszę od siebie ...

Ten portal , to miejsce jak każde inne, w którym możemy się znaleźć dnia powszedniego, miejsce gdzie zdarzają się przypadki, wypadki i wpadki. Opera, fryzjer czy też międzynarodowa wystawa kotów także nie są stworzone do typowego umawiania się na randki, ale podobnie jak tutaj, przy odrobinie szczęścia i oczywiście swoich umiejętności , wszystko się zdarzyć może ... tylko trzeba umieć pomóc swojemu losowi, a życiem czasem rządzi przypadek .

Także Sylwek, pamiętaj - Twój los, w Twoich rękach ... a Scout tak pisze, by odstraszyć absztyfikantów.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-11-27 20:33:21, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "sylwester 2016/2017"

Polo napisał(a):


Oto co udało mi się wygooglać. Faktycznie, czasu mało, więc trzeba się ruszać. W/g mnie Broadway się sprawdził, więc chyba warto brać to miejsce pod uwagę, ale oczywiście czekamy na inne propozycje. Propozycja nr 3 też chyba wygląda całkiem dobrze.

https://www.sylwestrowo.pl/lodz/4791


https://www.sylwestrowo.pl/lodz/4799


http://www.salaigraszka.pl/oferta/sylwester





Z tym Broadwayem w tym roku byłbym ostrożny ... mają pakiety i za cenę 179 pln może się okazać, że nawet nie ma miejsca siedzącego przy barze, bo takowe jest dopiero w pakiecie srebrnym za 189 pln. Ale Igraszka brzmi ciekawie .

Można zawsze uderzyć w Arturówek, a przecież mamy tam znajomych .

https://www.sylwestrowo.pl/lodz/3407

Ofert jest sporo, tylko trzeba ruszyć dupę i chcieć coś załatwić, lecz większość tutaj tylko czeka na gotowe i umie staropolskim zwyczajem marudzić i narzekać .

https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/lodz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-11-20 15:30:36, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Międzynarodowa wystawa kotów - 05/06.11.2016 - Hala Społem"

monisia napisał(a):

Piękny Sfinks w przyszłym roku napewno sie wybiore


A już miałem obawy, że nikt nie doceni jego piękna i że tylko ja mam tak specyficzny gust :/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-11-19 04:30:32, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 18 listopada 2016 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. beecik
3. Marian_W
4. WooQash
5.
6. Monika79
7. Menaa +1
9. Promo
10. Scout
11. Hubkom
12. Aga89
13. Iwona i Paweł
15. Czarnychlebiczarnakawa (75%)
16. athena
17. Krzyszof
18.Zuska
19. Thral
20. Yyyyhy - też byłem, ale zapomniałem się dopisać, jako "nowy sponsor wejścia do klubu Futurysta"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-11-06 22:27:50, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Międzynarodowa wystawa kotów - 05/06.11.2016 - Hala Społem"

issabel03 napisał(a):

:-) dziękujemy za informację


A proszę Cię bardzo issabel03

monisia napisał(a):

Jak wystawa?


Cóż mogę napisać ... hmmm ... chyba to, że warto było iść ...
"Ale" oczywiście też są.

Niestety, jak to bywa na takich imprezach, nie pojawili się wszyscy hodowcy, których spotkać chciałem :/ i czuję niedosyt zdobytych informacji . Mimo, że ta impreza od lat odbywa się w tym samym miejscu, odnieśliśmy wrażenie, że było zbyt ciasno w alejkach wypełnionych oglądającymi.
Ale dzień uznaję za udany - Maine Coony, Neva Masquerade, Syberyjskie Szare , Rude i Niebieskie, słodziaki Brytyjskie , cętkowane Bengalskie i Sfinksy obejrzane ze wszystkich stron



oczęta jak pies Husky ... i ładna właścicielka :P


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-11-06 08:15:57, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Międzynarodowa wystawa kotów - 05/06.11.2016 - Hala Społem"
Życie czasem zaskakuje, dlatego chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych, czyli nikogo, że niestety nie będzie mnie pod teatrem o tej godz.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-11-05 16:08:19, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Międzynarodowa wystawa kotów - 05/06.11.2016 - Hala Społem"
Właśnie usłyszałem w radio, że w Łodzi, w dniach 05-06 listopada, na terenie hali Społem, przy ulicy Północnej 36 odbywa się Miedzynarodowa Wystawa Kotów

Broszura reklamowa pod adresem ---> http://www.supremecatclub.pl/listopad2016info.pdf

Jeśli ktoś miałby ochotę się wybrać, to chętnie potowarzyszę

Wystawa jest w godz 10-17, to można się spotkać jutro, czyli niedziela, o godz. 12:00 pod Teatrem Muzycznym.

Jeśli ktoś zainteresowany, proszę się dopisywać.

1. Yyyyhy
2. ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-10-04 17:42:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Strach u mężczyzn przed związkiem"

Lojka napisał(a):

Moi drodzy,
Co myślicie o facetach,którzy panicznie boją się związku?


To nie związku boją się mężczyźni, tylko kobiet, które na siłę szukają "miłości"

A tak na marginesie - po co prawdziwemu singlowi związek?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-10-04 17:39:04, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Ciekawe kto tak straszy te nowe "singielki" ...

Spieszmy się poznawać nowych forumowiczów, tak szybko odchodzą

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-09-21 13:00:37, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Charlie kocha kobiety"

Thral napisał(a):

A po kinie gdzieś idziecie?


Wszystkie pewnie pojechały na festiwal rockowy ...

PS. 3 to chyba najlepsza część BJ ... ale kontynuacji, w stylu "BJ Juniorka" nie będzie ... urodził się samiec

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-08-24 12:35:30, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Osada Czarnocin"
Sobota, 27 sierpnia, Osada Czarnocin


1. Emada
2. Agnieszka (namiot)
3. JustIn (namiot)
4. Pawcio
5. Yyyyhy (chyba, może się też pojawię przelotem, ale jeszcze nie wiem ;) )
6. ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-07-24 00:45:52, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"

krzyl napisał(a):

Pozdrowienia dla tych, którzy wpadli niespodziewanie (lukasj, Yhyyy).


Moja obecność na tej edycji kara_oko była znikoma i się nie liczy do rankingów popularności, wszedłem tylko na 80 min ... pokręciłem się troszkę i poszedłem dalej czynić dobro na świecie, a nawet chyba poszłem ;-).
autor 2016-07-08 19:40:14, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 8 lipca 2016 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. Promo
3. WooQash +1
5. ania 100 - 50%
6. Menaa
7. JustIn (50%)
8. Seraphin
9. Kokan
10. Mlekowit
11. Yyyyhy (37,5 %)
12. ...

Się spontanicznie dopisałem ... może dziś "dojdę"
autor 2016-07-02 11:53:30, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "spływ kajakowy"
Hey,

Masz na myśli:

http://rospuda.pl/package/splyw-tygodniowy-rospuda/ ??


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



autor 2016-06-30 17:17:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Badminton, tenis stołowy, siłownia"

Dorkala napisał(a):

Dobrze Yhyyy, że nie przestraszyłeś się deszczu


No bałem się troszkę, że moja trwała ondulacja na zimno ulegnie dewastacji O_o.

Też chciałem podziękować obecnym za pogrywanie, ogrywanie, rozdeptanie Oshee i za ciałokształ spotkania .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-06-29 18:47:54, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Badminton, tenis stołowy, siłownia"
Uuu la la ... no pogoda na dziś to w jakimś pakiecie promocyjnym chyba
A już miałem/chciałem/myślałem aby się pojawić ... ale mi rower się ubrudzi ;)

PS. Się troszkę niebo rozweseliło ... to jadę (dodane 19:30)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-03-19 21:33:02, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 18 marca 2016 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00.

1. krzyl (50%)
2. Lunaa + 1
4. Zuzel
5. Menaa
6. Zuska
7. JustIn
8. Słonko
9. Seraphin (50%)
10. Scout (chyba spóźniony ale będę)
11. Zenek (70%)
12. Yyyyhy (przelotem)

Dopisałem się do listy ... żeby nie było że przyszedłem bez zapowiedzi ... ;]


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2016-02-15 22:55:13, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
... bądźcie jak Kossakowski ... zróbcie inicjację :P




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2016-02-13 18:39:31, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Twoj samochod marzen i w jakim kolorze?"
Marzenie zostanie tylko marzeniem ... nie do spełnienia ... G60 mk2 nigdy od nowości nie było zielone ... idąc dalej wersja G60 Limited Edition Syncro ,mimo że nie zielona, do wyrwania ciężka bo zbudowano tylko 71 szt

Ale zawsze kolego możesz szukać G60 na jedną ośkę na forach albo giełdzie klasyków ... lub kupić dobrą, w miarę zdrową i nie zajechaną bazę mk2 GTI i corka g60 w dobrej cenie ... mk2 rozebrać, odbudować od podstaw, przemalować na ten przykład w LC6U, g60 do budy i banan na paszczy ... A corka na części albo zrobić z niego daily car.

Pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


autor 2016-01-06 15:44:49, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

JustIn napisał(a):

25 zł wstęp??? Skąd taka cena? ...


Natural selection & prestige ;)

MariuszSoko napisał(a):

... Wstęp 25 zł od osoby ...


A ja mam informację że wstęp 10 pln :P
autor 2015-10-09 19:50:58, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
Ja bym się chętnie przeszedł do Fanaberii ... ale ... nie piję już trzeci dzień :O ... a nie chcę psuć tej passy

Taaa Daaa :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-08-06 00:35:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "II Zlot Vag w Łowiczu - 02.08.2015, niedziela "
... cóż ja mogę napisać ... troszkę męcząca noc przygotowań i dzień imprezy, ale finalnie fajnie że tam byliśmy i podziękowania dla tych którzy dotarli




... i złapany na gorącym uczynku czyli podczas pracy w niedzielę ;)

Pójdę do spowiedzi następnym razem ;)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-07-31 21:56:52, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "piątek piąteczek piątunio"
Spontanicznie, jakby ktoś miał ochotę na kino perła w OFF Piotrkowska dziś o 21, to wcześniej spotykamy się w Chmielowej Dolinie, powiedzmy na 18

1. ŁCz
2. Fanta
3. Krzyl (19)
4 Yyyyhy - 1 ;) - skład skromny ale fajny i dałem się namówić ... nie liczy się ilość ale jakość :P (będę Was łapał w terenie)
5 ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-07-30 17:19:28, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "II Zlot Vag w Łowiczu - 02.08.2015, niedziela "
Mnie nigdy nie jest za dużo ... i dlatego jako dość aktywna osoba łódzkiego świata tuningowego chciałbym zaprosić singli na odwiedziny imprezy organizowanej przez VAG Łowicz. Będzie to druga edycja Zlotu w Łowiczu pod znakiem grupy VAG i odbędzie się w dniu 02 sierpnia, niedziela w centrum Łowicza na tamtejszym ryneczku - impreza dla widzów zaczyna się od godz 10.00.

Widzowie będą mieli okazję ujrzeć projekty wybrane ze zgłoszeń czyli nie będzie tandety .
Spas, gleba, AirRide, Stance, Show&Shine, CarAudio - wszystko w jednym miejscu.

W planach zlotu są:
- plebiscyt na najładniejsze auto zlotu
- konkurs na najniższe auto
- przeciąganie Vaga na czas
- bitwa Air Ride
- konkurs na najlepsze car audio

Więcej o zlocie można poczytać pod adresem:

https://pl-pl.facebook.com/events/523506344456868/

Lista chętnych:

1. Ja + moje drugie ja + "białogłowa" + "ekipa"

Zapraszam do odwiedzin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-07-28 02:55:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Best Of 2015 - Zalew Sulejowski 24-26.07.2015"
... no i niestety po evencie ... a było znów tłusto i gruubo



"ekipa przy scenie"



... a tak się wszystko ładnie wieczorem "kręciło" i ... pojawiła się "nagle" niemiecka policja ...



... a teraz czas brać się do roboty, aby za rok znów się tam pojawić


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-06-10 19:41:16, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Best Of 2015 - Zalew Sulejowski 24-26.07.2015"
I także w tym roku następna, IV edycja zlotu aut tuningowych The Best Of - Centrum MOLO nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego, 24-26 lipca 2015 (piątek-niedziela).

Jest to event zorganizowany z dużym rozmachem, spotkanie właścicieli aut tuningowych z całej Polski i wszystkich marek pod patronatem Mapet-TUNING.

Teren zlotu będzie otwarty dla odwiedzających tylko w sobotę 25.07 w godz 10-19:30 - bilet wstępu dla widzów 10 zł - zapraszam singli na wypad zza komputerów bo warto

Więcej o zlocie można poczytać pod linkiem:

http://www.thebestof.com.pl/o_zlocie.php

Dla ciekawych jak to wygląda relacje z poprzednich edycji:

http://www.thebestof.com.pl/media.php

Edycja 2014

https://www.youtube.com/watch?v=DE7qskzcWgg#t=129

Podsumowując imprezę w kilku słowach ------> fanatycy tuningu z całej Polski i ich najlepsze projekty w jednym miejscu i jeśli tylko interesujesz się motoryzacją musisz tam być razem z nami.

Na takich eventach jest na co popatrzeć i jest co podziwiać, a pomysłowość właścicieli samochodów i zakres modyfikacji oraz przeróbek jest w stanie zadziwić TurboDymomena i niejednego fantastę . Najważniejsze że na takim spotkaniu nie zobaczycie agrotuningu, tony żywic, siatexów i "tuningu na niebiesko czyli wszystkie diody z Tesco" - na TheBestOf są wyłącznie zaproszone auta wyselekcjonowane z kilku miesięcznych zgłoszeń.

Lista chętnych:

1. Yyyyhy + 1
2. ...

Nie mam możliwości zabranie nikogo (jestem na całej imprezie od piątku do niedzieli jako uczestnik).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-05-15 16:53:02, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jamal-koncert w Łodzi 29.05.2015"

Rav napisał(a):


"Ludzie nie czytają. A jak już czytają to nie rozumieją."


Jak czegoś Rav nie rozumiesz to poproś kogoś o wyjaśnienie ... tutaj na forum jest sporo bystrych i lotnych osób ... tylko nie można się krępować zapytać ...

"Gdy pytasz, wstydzisz się jeden raz. Gdy nie wiesz, wstyd pozostaje na całe życie."


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-05-15 13:55:25, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycja gry w bilrad – klub Frame, Narutowicza"
Pod tym linkiem jest zawarte kilka wyjaśnień w kwestii regulaminu dla rozgrywek pool w grze 8 (czyli 15 bil na stole ustawionych w trójkącie)

http://www.bilard-sport.pl/archiwum/regulamny/przepis8+.htm

oczywiście kto tego wszystkiego przestrzega ... i jak na początek większość zwyczajnie olejemy


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-05-14 19:03:46, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

ŁódzkaCzarownica napisał(a):

... Ale na pewno będą tam młodzi i inteligentni studenci ;) (albo wykładowcy ;))


Zawsze miła ... szczera i troszkę zgryźliwa

... to że dopadł mnie kryzys wieku średniego i zacząłem nosić skarpetki w krzykliwym czarnym kolorze, nic nie oznacza ;) :P i nie jestem do końca pewny czy wykładowcy to już mój przedział wiekowy ;)

O_o

-_-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2015-05-14 15:26:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
ŁC no coś Ty ... szaleju się najadła :O ... na polibudzie ponoć są brzydkie dziewczyny :/ .... ;)



O_o

-_-


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


autor 2015-05-13 23:44:23, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycja gry w bilrad – klub Frame, Narutowicza"

Altivar napisał(a):

... a z Grzesiem grał nie będę. ...


gardzisz mną Ludwiku ? ;)


Skoro jest chętna grupka, chyba lepszym rozwiązaniem będzie zebrać się w kilka osób i "puknąć kijem".
Jak na próbę, to zaproponuję inny klub a mianowicie Tago na Brzeźniej 3 - "mniej pali na godzinę" ;) a stoły też pełnowymiarowe "dziewiąteczki" (pominę bardziej wybite bandy i skromniejsze wnętrze lokalu) - i co Wy na to ?

Nie wspomniałem wcześniej, iż pisząc o grze w bilard miałem na myśli pool'a (nad snooker'em popracujemy w przyszłym roku).


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-05-09 11:32:20, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycja gry w bilrad – klub Frame, Narutowicza"
Witam,
Poszukuję osoby chętnej do treningów i szlifowania umiejętności gry w bilard – nie ukrywam, że z kobietą przy stole gra mi się bardziej komfortowo i dlatego do kobiecego grona forumowego kieruję ten dość specyficzny post …

Proponowane miejsce rozgrywek – klub Frame, Łódź, ul. Narutowicza 7/9
Proponowane terminy – w tygodniu (pon.-pt.) w godz. wczesno wieczornych lub weekendy od godz. popołudniowych
Mój poziom gry - amator

Ze względu na „specyficzny klimat” forum (jątrzenia, plotkowania, pomówienia, niedomówienia) proszę zainteresowane osoby o kontakt ze mną wyłącznie przy użyciu wiadomości prywatnych gdzie ustalimy wspólnie szczegóły.

Dziękuję i przepraszam „za usterki”.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-04-24 13:55:01, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Lubisz zapach spalin i ropy?"

Dixia napisał(a):

Panowie...? ;)


Przecież ktoś musi startować ...

... pompony przygotujcie ;) ... singlowe cheerleaderki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-04-06 14:07:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Piątek, 10 kwietnia 2015 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

Rezerwacja na 8 miejsc. Chętnych - "starych" oraz nowych stażem klubowiczów - serdecznie zapraszam.

1. Krzyl (50/50 - niezależne ode mnie)
2. Yyyyhy (50/50 - zależne ode mnie)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
autor 2015-03-25 12:36:50, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

Pablo napisał(a):

Panie Prezesie, czy to wszystko w tym temacie? A może 31 października napisze Pan, że czas zakończyć sezon???
Grzesiek, zabieraj się do organizowania rozgrywek weekendowych!!


... nie jest dobrze ... akurat teraz weekendy zupełnie mi nie pasują ... bo mam indywidualny, weekendowy tok nauczania ;) ...
... ale jeśli ktoś inny ma sprzęt do pingla, mógłby się tym zająć (ja i tak swojego "spersonalizowanego" nie użyczę już)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-03-05 23:29:26, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "22.03.2015 - Klub Broadway - Sympatyczne spotkanie dla Singli :)"
Znalazłem coś takiego ...

Może kogoś zainteresuje i postanowi się wybrać - klub nam znany i lubiany


Spotkanie dla Singli "Do tanga trzeba dwojga", single mile widziany 35 - 50 lat, 2015-03-22 godzina: 18:00

Klub Muzyczny Broadway, ul. Stefanowskiego 17 (róg Radwańskiej), Łódź


Dokładniej można poczytać pod linkiem

http://sympatia.onet.pl/entertainment-zone/4055,imprezy-dla-singli-detal.html
autor 2015-03-03 22:31:40, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

Polo napisał(a):



Jan Ove Waldner to ja nie jestem ale jeśli tylko czas pozwoli chętnie się wybiorę przy okazji kolejnej edycji rozgrywek




Ja to nawet nie wiem kto to był ten Waldner ;) ... a tak na marginesie ja jestem dopiero na etapie kompletowania sprzętu do pingla pod swoje umiejętności i styl gry ...
Następny spontan pewnie jak troszkę się zrobi cieplej bo coś nas jeszcze zima zaskoczyła

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-03-02 21:37:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"
Ja także jestem skłonny pojawić się na gokartach ... ale 07.03 to też nie mój czas ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-03-01 20:34:32, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
01.03.2015 - temperatura powietrza 9 stopni, wiatr umiarkowany ....

Postanowiłem coś z tym zrobić i uderzyć w spontana ... poszło rozpędem ...

I podjechałem ... na Zdrowie ... powyrywałem chwasty, wyczyściłem stoły, wypoziomowałem i naciągnąłem siatkę na stołach, pocałowałem piłeczkę Tibhar i zagrałem kilka godzin ...

I tym samym uznaję pierwszy dzień marca jako czas inauguracji Singiel Pingiel Open Cup 2015


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-29 15:46:46, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - V urodziny portalu - 13.02.2015 g. 20.00 klub Futurysta"
... dobrze że te Antywalentynki są w ten dzień przed dzień ;), bo będzie można następnego zrobić ... Walentynki ... i pewnie się wpiszą te same osoby


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-29 11:10:20, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Glow Klub "
Hmmm ....

.... kuszące ....


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-28 14:09:35, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Uwolnij łacha czyli ..."
A czy ja też mogę dołączyć ... skoro będzie żarełko ;) i zdrowe winko :P ... do tego mogę być za stylistę, doradcę albo zwyczajnie mogę siedzieć i "drzeć łacha" ;) ... ?

Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojego pytania


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-08 00:17:58, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
9 stycznia 2015, piątek Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00
Pierwsze w tym roku, serdecznie zapraszam
Rezerwacja zrobiona ;)

1. raju
2. Dixia (na chwilkę)
3. Scout
4. Przemo - na 90% będę
5. JustIn
6. Krzyl
7. Nick_Zast(Agata) 50 %
8. Słonko
9. eM(50 %)
10. mysiaczek87
11. Si (~ 53 %)
12. Jagoda
13. Niki___
14. mariusz
15. Olla301 (50%)
16. Ola3 (50% - zobaczymy jak ten tydzień się ułoży )
17. Dorkala
18. Piotrr
19. Szadzik +1
20. Elis
21. D789--- OCZKO
22. Promo
23. fanta
24. Yyyyhy (40 %, no maks 72 % jeśli to śliwowica - mocniejszego nie pijam bo nie umiem)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-08 00:11:03, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Linapark Atlas Arena"

morsik napisał(a):

jeśli stworzymy grupę minimum 10 osobową będziemy traktowani jak uczniowie

powinniśmy przeznaczyć na to około 2 godziny wiec moja propozycja to sobota godzina 15

jesli refkektujecie to robie rezerwacje


Linapark Atlas Arena, 10 stycznia g. 15.00

Lista chętnych:

1.Słonko
2.Nick_Zast (Agata)
3.Przemo (Przemek ;) )
4. Jola
5. Emilka
6. emada (50%)
7. Moniq
8. Yyyyhy + 1
....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2015-01-02 17:16:57, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Singlowy Piątkowy Event - Chmielowa Dolina"
Chciałbym uprzejmie poinformować i zaprosić wszystkich chętnych na małe spotkanie towarzyskie.

Sugerowana godz 20:00 - termin 02.01.2015

Lokalizacja - Chmielowa Dolina, Piotrkowska 123

Więcej o wskazanym miejscu można poczytać ------>
https://pl-pl.facebook.com/PubChmielowadolina

Zapraszam.

Lista uczestników:

1. Grzegorz vel Yyyyhy alias Tofik
2. Agata (amcka)
3. Asia (Si) ....+ dusza na ramieniu
4. Przemek vel Przemo - będę na 50% (połowę spotkania )
5. Krzyl
6. Kamas (60%)
7. abe
8. margit
9. ilon@ - rozglądającą się
10. fanta
11. Łukasz_89 (50%)
12. ....

Czeka na Nas zarezerwowany stolik na hasło witusiek

Spytajcie sie przy barze, to obsługa wskaże nowym osobom którzy to nasi - ale i bez pytania chyba damy sobie radę


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2015-01-01 15:55:39, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Singlowy Piątkowy Event - Chmielowa Dolina"
Witam,

Chciałbym uprzejmie poinformować i zaprosić wszystkich chętnych na małe spotkanie towarzyskie.

Sugerowana godz 20:00 - termin 02.01.2015

Lokalizacja - Chmielowa Dolina, Piotrkowska 123

Więcej o wskazanym miejscu można poczytać ------>
https://pl-pl.facebook.com/PubChmielowadolina

Zapraszam.

Lista uczestników:

1. Grzegorz vel Yyyyhy alias Tofik
2.



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2015-01-01 07:49:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."
Proszę spojrzeć w ten temat, niczym prawdzie w oczy ...


http://www.singlelodz.pl/forum/wpisy/id_tematu/2020/start/100#51537


autor 2015-01-01 07:36:06, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "SYLWESTER 2014/2015"
Jestem qrwa ciekaw, jak wygląda "singlowa" organizacja z tego portalu, skoro o godz 05:04, blisko szatni klubu Broadway, na sam koniec sylwestra organizowanego przez jakieś grupy, ja się dowiaduje, iż na parterze, bawiła się także grupa 45 + która sobie prywatnie załatwiła miejsca .... jako osoba dość wtajemniczona w całości istnienia portalu, kulturalnie wyjaśniłem, wymieniłem poglądy i ...
numery telefonów by nastepnym razem, ten SINGLOWY sylwester wyglądał inaczej .. bez "głodnych" pośredników, mających w "dupie" problemy osób samotnych i mających problem z nawiązaniem kontaktów


"To śpiewałem ja ... Jarząbek Wacław ... trener drugiej klasy ... :0 "

Proszę na priv osoby, zainteresowane nawiązaniem znajomości w celach towarzyskich ... pomogę w nawiązaniu kontaktu.

Pozdrawiam

Grzegorz W. vel Yyyyhy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2014-12-28 17:16:46, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "wyjście do kina w niedziele 21.12.2014"
Że ja dopiero teraz zobaczyłem ten wpis :/

I nic nie wymyślone, czy już coś mnie ominęło ?


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2014-12-28 05:30:52, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
Thank you, very much ... but not all ... see you next time ... a nice evening ... everyone knows what's going on - I love you :-*... and who do'es not write more :P..... maybe next time ;) ..... maybe .......

:-*


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2014-12-21 04:46:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Wigilijne spotkanie integracyjne w Tawernie - 15.12.2014 poniedziałek "
Eeeee .... taaaaa ....

Jak to czytam, mam wrażenie, iż wszyscy w tym temacie mają "SWOJĄ" rację, niczym jedna, zgodna, singlowa, zgrana rodzina (jak zawsze) ....

Ale, jak zaczynam to analizować, to ...

+ 20 do niesmiertelności dla Don Kichot'a

oraz ...
+ 10 do "rispectu" dla Sancho Pansy, że to wszystko ogarnia

A tak pomijając wszystko ... wiecie, że była premiera ... "Star Wars: The Force Awakens"

"Niech Moc Będzie z Wami"



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2014-12-20 12:01:50, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
20.12.2014 Sobota godz. 20:00, Pub Ferajna, ul. Piotrkowska 79 (w bramie).
Później, około godziny 22-23 Klub PRL, Piotrkowska 86

1. Scout - ok. 22 w PRL
2. Słonko
3. Dixia
4. polo (ok 22 - 23 w PRL)
5. Babkasia
6. Agmu
7. Ola3 (pewnie spóźnię się)
8. Pabloo (PRL)
9. Elis
10. Promo
11. Kamas (pewnie będę dopiero w PRL)
12. Piotrr
13. dzazga
14. Yyyyhy (54 %)
15. ...
autor 2014-12-20 04:41:32, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Przepraszam, że znów się nie wpisałem na listę, ale moje spontaniczne przyjścia po północy się nie łapią na datę i godzinę, o której mowa w poście .


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2014-12-20 04:31:44, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Pomoc w doborze prezentu świątecznego :)"

Przemo napisał(a):

Ty Yyhyy nie świruj, tylko kup jakiegoś badyla, flaszkę wina i paczkę orbitek


Propozycja zacna, ale ... badyl zwiędnie i w pamięci nie zostanie, wino sam gotów jestem wypić bo zdrowe ;), a orbitki ... hmmm ... nie śmierdzi jej z ust ... to walnie na półce i się przeterminują .

Nikt tutaj z singli nie ma doświadczenia :/

Proszę - pomóżcie ... chyba będę zmuszony napisać do Bravo Girl


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2014-12-19 20:20:24, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Pomoc w doborze prezentu świątecznego :)"



Hmmm ... Kasę sklepową z podajnikiem taśmowym mam jej kupić :O

O_o sam nie wiem ... :/ ... wolę jednak zostać przy pejczyku - ma małe mieszkanie ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
autor 2014-12-19 13:18:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Pomoc w doborze prezentu świątecznego :)"
Mam pewien problem - jak widać większy niż co roku skoro pytam aż tutaj.
Chciałem kupić koleżance prezent - dość specyficzny - bo mnie czasem kobitka "drażni" i się zdecydowałem na ... pejczyk.

Wszedłem wstępnie na allegro, a tam ... różne długości i kolory ...
Jak z kolorem to nie ma problemu, bo wiadomo, czarny pasuje do wszystkiego ale długość już stanowi dla mnie zagadkę. I chciałem się zapytać tutaj co wybrać - czy krótki, symboliczny pejczyk pleciony (troszkę ta opcja mnie przerażą bo te są z rączką analną), czy wybrać troszkę dłuższy czy może ten 2 metry - takie max biczysko :P.

Pewnie ma ktoś jakieś doświadczenie z Was to może coś mi podpowie :P - z góry dziękuje


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2014-12-18 18:40:44, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Single z Pabianic"
No u mnie zaczyna być pod coraz większym znakiem zapytania - także chyba się spotkamy następnym razem.



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor 2014-12-18 12:17:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "singlelodz.pl - modyfikacja funkcjonalności"
I następna:

Korzystam z różnych portali społecznościowych, tematycznych, towarzyskich i jest to jedyny z tak spartańską obsługą klienta off-line - a chodzi mi dokładnie o ubogą informację na skrzynce e-mail o zawartości naszego singlowego PW. Mając wcześniej wzgląd od kogo mam wiadomość prywatną, jestem w stanie szybko stwierdzić czy wymaga ona natychmiastowego odczytania czy też może poczekać. Jak wiadomo każdy ma swoje priorytety społecznościowe i wielu użytkownikom portalu, wcześniejsza informacja o autorze korespondencji ułatwi kontakt.
autor 2014-12-18 12:01:29, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "singlelodz.pl - modyfikacja funkcjonalności"
Problem naprawiony przez kolegę Justina :P

Dziękuje

Scout - 10 punkt do usunięcia
autor 2014-12-16 23:00:17, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "SYLWESTER 2014/2015"
Dziękuje za odpowiedź - myślałem że więcej osób z forum się zadeklarowało ...
autor 2014-12-16 22:23:00, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "SYLWESTER 2014/2015"
elizabet - a wyjawisz kto jest na liście i idzie do Ambasady na Sylwestra ?
autor 2014-12-16 12:33:19, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Single z Pabianic"
POZNAJMY SIĘ W PABIANICACH.
********** 19.12.2014 **********
piątek: pizzeria Quattro Pabianice ul. Grobelna 7 godzina 19.00


1. Margit
2. michal1987 - pozdrawiam
3. abe
4. Yyyyhy + 1 50/50 - proszę nas zachęcić ;) bo mamy alternatywne plany
autor 2014-12-15 17:51:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Wigilijne spotkanie integracyjne w Tawernie - 15.12.2014 poniedziałek "

Scout napisał(a):

Yyyyhy napisał(a):

Też chyba się wybiorę bo już mam odleżyny i odciski na du.pie od tego L4 :/

Wszystkich zarazisz, a poźniej zrobimy zbiorowe...



...leżakowanie u Ciebie? :-D takie z piątku na niedzielę...


Się zrobi integracyjny wieczorek z piątku na wtorek ... I znów będą śpiewy "tak się bawi, tak się bawi singiel Łódź" ;)

Już nie zarażam - ale chętnie mogę coś przygarnąć bo mi szkoda urlopu na okres między świętami a sylwkiem ;)
autor 2014-12-15 16:42:47, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Wigilijne spotkanie integracyjne w Tawernie - 15.12.2014 poniedziałek "
Też chyba się wybiorę bo już mam odleżyny i odciski na du.pie od tego L4 :/ - przypomnę sobie jak ludzie wyglądają ;)

Mam nadzieję że przyjmiecie nowego z uśmiechem :P
autor 2014-12-15 14:59:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"
Tak samo gokarty na singlach będą mi się wyłącznie kojarzyć z Tobą

I też masz być na następnej edycji - nie ma zmiłuj ...
autor 2014-12-15 12:08:02, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Single z Pabianic"
A która godzina w grę w chodzi ?
autor 2014-12-15 12:00:17, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "singlelodz.pl - modyfikacja funkcjonalności"
Duży błąd do poprawy - pozycjonowanie fotografii w profilu

Jeśli różni użytkownicy, mają tak samo zdefiniowaną fotografię nie jest powiedziane że po umieszczeniu na forum ujrzą ją jeszcze w galerii swojego profilu. I w ten sposób użytkownik o nicku dawidu ma fotkę Kathy, lea ma cholera wie kogo ... jak widać nie są to odosobnione przypadki.

Miałem to samo do momentu jak nie zmieniłem nazw plików.

Błąd ten jest duży i się dziwię że nie został do tej pory usunięty
autor 2014-12-14 22:18:52, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"
No wiesz co Emilka ... a Ty sobie wyobrażasz pingla bez mojej osoby ? ;)
autor 2014-12-14 00:51:58, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"
Organizatorka Emilka zapewniła nas, że następna edycja gokartowa już w przyszłym roku.
Także trzymamy za słowo i czekamy z niecierpliwością .
autor 2014-12-14 00:49:36, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Wspólnie kupujemy marzenia :)"
Ja wiedziałem że tak będzie, stąd pomysł na ten temat :P
autor 2014-12-12 19:29:01, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam Pabainice"
Zostawmy to na przyszły tydzień - w ten ja nie wydołam z powodu już innych wieczornych planów ... przepraszam
autor 2014-12-12 19:24:09, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Wspólnie kupujemy marzenia :)"
Skoro taki nurt został już na portalu zapoczątkowany, to warto podtrzymać tą tradycję.

W temacie tym proszę o zamieszczanie propozycji swoich marzeń, na które wszyscy będziemy się składać by pomóc marzycielowi w ich realizacji.

Ze zgłoszeń będą wybrane te najciekawsze i jakoś pewnie będzie się to kręcić :P

1. zgłoszenie: Przemo
- chciałby polecieć awionetką

2. zgłoszenie: Emilka
- prośba o mieszkanie własnościowe M2
autor 2014-12-12 18:58:57, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam Pabainice"
Albo od siebie, ja proponuję odwiedzić "Pestkę" - pewnie jeszcze w tym tygodniu zrobię rozpoznanie tego miejsca bo z tego co czytałem i słyszałem to zapowiada się interesująco.

W "Starej Tkalni" też jeszcze nie byłem - to już mamy scenariusz na pierwsze, singlowe spotkanie pabianickie .
autor 2014-12-11 22:49:30, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Witam Pabainice"
Z racji że w Łodzi ostatnio mały wybór na ciekawe spędzanie czasu - dołączam się do grupy Pabianickiej - nie jest to strasznie daleko, a mam tam także znajomych ....

Tylko czy mnie przygarniecie .... ?

PS. Co to w Pabianicach za grupa, która reguluje gęstość zaludnienia, przez wpychanie rowerzystów pod autobusy :/ - czyżby takie problemy mieszkaniowe i to próba ich poprawy ....
autor 2014-12-10 16:14:16, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
To się Olu dopisz do listy do PRL'u - decyzja o tym gdzie impreza, jak widzisz jest już podjęta ;)
autor 2014-12-10 13:52:20, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
A ja od siebie bym zaproponował sprawdzony Riff-Raff - najwyżej się zrobi dwie propozycje i każdy wybierze wedle swoich upodobań i wizji
autor 2014-12-10 01:08:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

morsik napisał(a):

znaczy dajesz sie adoptowac


I tej wersji Adam się trzymajmy ... jest nad wyraz rozwojowa
autor 2014-12-10 01:01:25, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
Jestem tylko towarzyski i opiekuńczy, a zarazem cechują mnie wysoko rozwinięte własności adaptacyjne ;)

Ot cała filozofia - prosta jak tabliczka mnożenia
autor 2014-12-10 00:43:50, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

Olla301 napisał(a):

Hej,
I jak tam plany na sobotę?


A co Olu proponujesz ... bo nie wiem jak się ustosunkować ... w sumie z Tobą to ja wszędzie
autor 2014-12-08 23:12:30, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kolacja Wigilijna 2014"
Ignac ma troszkę więcej lat i raczej chodziło o prawdziwą kolację, by mógł poczuć bliskość innych osób w ten specyficzny świąteczny dzień, kiedy nikt nie powinien poczuć się i być samotnym. Nie sądzę aby nasze spotkanie integracyjne było dla Niego osobistym wyzwaniem :/.

Z całym szacunkiem do dobrych chęci - ale spójrzmy z ciekawości w profil i spróbujmy zrozumieć intencje postu nim zaczniemy "klepać" stałe slogany i wyuczone formułki.
autor 2014-12-04 21:50:08, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
Jeśli mam udawać kogoś innego, na siłę robić z siebie cnotkę-niewydymkę i tym samym pozwolić na to by ktoś całkiem obcy wszedł nam na głowę to ja dziękuje . Może następnym razem, w odpowiedniej ekipie, która doceni jednak całą sytuację w pozytywny sposób ze szczególnym zwróceniem uwagi na bardzo dyplomatyczny finał - bo zacząć to każdy głupi umie ;).

Jak to powiadają ----> przecież mało ważne jak się zaczyna ... najważniejsze jak się kończy.

Tymczasem proszę o wykreślenie mnie z listy
autor 2014-12-04 16:22:51, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
Jakby się zebrał skład andrzejkowy z Riff-Raffu to ja nawet mogę na Placu Wolności albo w dowolnej bramie
autor 2014-11-30 23:23:17, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "29 listopada - Andrzejki "
Wow Olla301 - w końcu jesteś kobietą
Ale masz już zastępstwo
autor 2014-11-30 16:53:37, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "29 listopada - Andrzejki "
Było dobrze

"Poranny mix w pluszu" ;)
autor 2014-11-29 16:06:35, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "29 listopada - Andrzejki "
Spotkanie taneczno-andrzejkowe, 29 listopada, klub Riff-Raff, Roosevelta 10, rezerwacja stolika do godz 20:00, rezerwacja na hasło Single.

Ja od siebie proponuję spotkanie o 19:40 pod Domem Jubilerskim A&A, który to znajduje się na rogu Roosevelta i Piotrkowskiej. Później już grupą udać się w docelowe miejsce - chyba że się zmieni koncepcja co do lokalu

1. Mariola
2. active
3. Kamas
4. before5on
5. Olla301
6. adaś
7. Yyyyhy

Do zobaczenia
autor 2014-11-21 19:02:45, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "21.11.2014-wyjście do pubu,dyskoteki.Cel-potańczyć,porozmawiać,miło spędzic czas.Wiek nie ma znaczenia."
Nawet, jeśli ktoś byłby chętny to w tym wpisie mnóstwo treści, ale tylko 2 % konkretów. Ogłoszenie w stylu "Spotykamy się w grudniu po południu, w niedziele po kościele, tam koło tego, tuż za rogiem. To do zobaczenia."

Może się dziewczyny nauczą na swoich błędach ... oby.
autor 2014-11-14 16:41:34, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"

Kasica napisał(a):

Gokartarena - ul. Smugowa 19
http://www.gokartarena.pl/


Czy odpowiada Wam w sobotę o 17?

Jeśli uzbiera się minimum 6 osób chętnych to zrobię rezerwację

Chętni na przejażdżkę:
1. Emilka
2. Yyyyhy
3. Mayon
4. Agmu
5. Kasica - ja postaram się być...
6. Selena
... i Kto jeszcze?


I mamy rezerwację ??

Będę pracował by być punktualnie
autor 2014-11-10 18:26:47, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Gokarty"
Ja jestem za - już myślałem dawno żeby takie coś zorganizować ale zawsze był "deficyt" czasowy
Ale jeśli ten tydzień to dopiero wolny jestem od soboty (chyba że mi znów coś wyskoczy w stylu "last minute"

Wstępnie się wpisuję na listę chetnych

1. Emilka
2. Yyyyhy
autor 2014-11-10 17:14:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Łódź End of The Season - 11.11, godz 14:00, Tesco Pojezierska"
Zapraszam na lokalne spotkanie wielbicieli motoryzacji i tuningu, mające na celu symboliczne zamknięcie sezonu tuningowego 2014. Będzie można obejrzeć wiele fajnych aut jeszcze w starej szacie, podejrzeć pomysły i wymienić się doświadczeniem z ludźmi, którzy w modyfikacje bawią się każdego dnia. Nie ma co oczekiwać, że odliczą się wszystkie "grube auta", ale pewnie będzie na czym oko zawiesić.

Więcej można poczytać -------> https://www.facebook.com/events/865040363530716/?ref=4

Podsumowując ------> Łódź End of The Season - lokalne spotkanie fanów motoryzacji - 11 Listopada, godz 14:00, parking Tesco, ul. Pojezierska 93

Oczywiście wstęp wolny bez ograniczeń jeśli chodzi o poziom auta, wiek oraz markę (czyli spodziewać się można wszystkiego :P )
autor 2014-09-06 17:16:12, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Style'd - Event w Poznaniu 13.09.2014"
I kolejne spotkanie "z górnej półki" dla tych którzy interesują się tuningiem i motoryzacją - Style'd, 13.09.2014, teren lotniska Biernat w Gądkach koło Poznania, bramy otwarte dla odwiedzających 10:00-18:00.

Jest to ostatni grubszy zlot krajowy w tym roku (chociaż nie wiem czy forma wystawa nie jest bliższa by zdefiniować całokształt imprezy), kolejny wyłącznie na zaproszenia dla wybranych projektów, ostatni pod patronatem VolxZone i Racesim (ale pewnie i ekipa Volkstreffen też będzie).
Oczywiście dużo wystawianych samochodów to te same "grubasy" które można było obejrzeć na innych spotach, ale jak zawsze pojawią się nowe projekty lokalne.

Żeby zachęcić podam kilka linków by spojrzeć jak to było wcześniej

https://www.youtube.com/watch?v=UBm_-OdAyQo
http://vimeo.com/74043641

Lista chętnych:
1. Yyyyhy (bez możliwości zabrania kogoś - jestem od godz 8:00 jak uczestnik)
2. ...
autor 2014-08-21 17:07:07, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Best Of 2014 - Zalew Sulejowski 15-17.08.2014"
Uuuuu - napiszę tylko tyle że impra w ch.j gruba ... klimat jakby piknik rodzinny i "worki pieniędzy" na kółkach w jednym miejscu.

Mimo że pojechałem sam nie nudziłem się, bo zbyt wiele osób znałem ja, znały mnie a jeszcze więcej osób z Polski chciałem osobiście poznać, więc 3 dni były mocno napięte i wypełnione twórczym dialogiem i wymianą doświadczeń - ludzie z pasją nigdy się ze sobą nie nudzą

Możliwość obejrzenia z bliska projektów budowanych latami, o których do tej pory tylko czytałem w sieci, bezcenna - stanąć koło Skylina Bee-R z 1994 roku wycenionego na 200 tys albo ujrzenie Golfa z 1991 roku z całym chromowanym podwoziem i jego elementami zostaje w pamięci.

Czas brać się do roboty by za rok znów się tam pojawić :P

Do zobaczenia.
autor 2014-07-25 01:36:53, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Best Of 2014 - Zalew Sulejowski 15-17.08.2014"
Ledwo co minęły emocje po zlocie aut tuningowych w Łowiczu a już mam okazję zaprosić wszystkich chętnych na odwiedziny imprezy o nazwie The Best Of 2014 która odbędzie się w Centrum MOLO nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego w dniach 15-17 sierpnia 2014 (piątek-niedziela). Jest to już III edycja zlotu aut tuningowych z całej Polski i wszystkich marek organizowana przez Mapet-TUNING.
Teren zlotu będzie otwarty dla odwiedzających w sobotę 16.08 w godz 10-19 oraz w niedzielę 17.08 między godz. 10-13 - bilet wstępu dla widzów 10 zł (od siebie podpowiem że sobota jest dniem kluczowym).

Więcej można poczytać pod linkiem:

http://www.thebestof.com.pl/o_zlocie.php

Dla ciekawych jak to wygląda relacje z poprzednich edycji:

http://www.thebestof.com.pl/media.php


Podsumowując imprezę w kilku słowach ------> fanatycy tuningu z całej Polski i ich najlepsze projekty w jednym miejscu i jeśli tylko interesujesz się motoryzacją musisz tam być razem z nami.

Na takich eventach jest na co popatrzeć i jest co podziwiać, a pomysłowość właścicieli samochodów i zakres modyfikacji oraz przeróbek jest w stanie zadziwić TurboDymomena i niejednego fantastę . Najważniejsze że na takim spotkaniu nie zobaczycie agrotuningu, tony żywic, siatexów i "tuningu na niebiesko czyli wszystkie diody z Tesco" - na TheBestOf są wyłącznie zaproszone auta wyselekcjonowane z kilku miesięcznych zgłoszeń.

Lista chętnych:

1. Doreen + Yyyyhy
2. ...

Nie mamy możliwości zabranie nikogo, tym bardziej że jestem na całej imprezie od piątku do niedzieli jako uczestnik.
autor 2014-07-15 01:32:36, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "I Zlot Vag w Łowiczu - 13.07.2014"
Link do kilku fotek zlotowych, które i tak nie oddają uroku i pełnego obrazu wydarzeń niedzielnego popołudnia w Łowiczu.

https://plus.google.com/photos/102542149334787327101/albums/6035636204733587873?authkey=CP_A0LTa8sHplwE

https://plus.google.com/photos/100935997970293136572/albums/6036625405758406577?sort=1

https://plus.google.com/photos/105336839769598199153/albums/6039351514952485409

i krótki filmik:

http://vimeo.com/101645305

Było na co popatrzeć i nie ma co ukrywać, że tuning to jednak pewien rodzaj sztuki.

Ja z Doreen nie żałujemy tego wyjazdu .
autor 2014-06-27 18:41:03, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "I Zlot Vag w Łowiczu - 13.07.2014"
Na FB, na stronie organizatorów, została dołączona mapka poglądowa planowanego eventu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=710731002331124&set=gm.802695033096763&type=1&theater

Na priv, zainteresowanym i tym co odwiedzą zlot, podam wskazówki jak Nas czyli mnie i Doreen odnaleźć na placu wśród innych uczestników prezentujących swoje samochody.

Do zobaczenia.
autor 2014-06-23 01:24:51, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "I Zlot Vag w Łowiczu - 13.07.2014"
Jako dość aktywna osoba łódzkiego świata tuningowego chciałbym zaprosić singli na imprezę organizowaną przez VAG Łowicz. Będzie to I Zlot spod znaku VAG a odbędzie się w dniu 13 lipca w centrum Łowicza na tamtejszym ryneczku - impreza dla widzów zaczyna się od godz 10.00. Widzowie będą mieli okazję ujrzeć te skromniejsze projekty, jak i te grube, wszystko w jednym miejscu czyli spas, gleba, AirRide, Stance, Show&Shine.

W planach zlotu są także:
- zmiana koła na czas ( konkurencja dla Pań)
- konkurs na najniższe auto
- przeciąganie Golfa na czas
- bitwa Air Ride
- Pokaz Ratownictwa w wykonaniu PSP Łowicz
- konkurs na najlepsze car audio

Więcej o zlocie można poczytać pod adresem:

https://www.facebook.com/events/716216911744576/.

Lista chętnych:

1. Doreen + Yyyyhy + kilku naszych funfli z branży
autor 2014-06-08 12:08:45, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
Cytat z w/w strony:

"Niezbędnymi do oznakowania roweru są:

dokument tożsamości ze zdjęciem
dowód zakupu roweru"

Ciekawe czy SM ma na tyle wyedukowanych w branży rowerowej ludzi, by ocenić autentyczność i zweryfikować kilkadziesiąt rachunków zakupu części i podzespołów do bika składanego samodzielnie.

Muszę z czystej ciekawości podjechać z segregatorem i skontrolować ich fachowość
autor 2014-04-26 15:56:55, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Majówka 2014 w wersji mobilnej :)"
autor 2014-03-08 15:49:56, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

Trolle 9 marca br. mam dużo czasu. Może zechcecie się zemną spotkać i udowodnić swoje racie i istnienie. ...


No i data pasuje idealnie - w pubie Eclipse przy Piotrkowskiej 80 jest organizowana integracja starszej społeczności portalu (i nie mowa tu o wieku ) z nowymi ludzikami i jak znam życie to potrwa do po północy a więc data się zgadzać będzie - czyli 09 marca, godz 0:15, Pub Eclipse - single będą czekać na "nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy", bo jakby nie patrzeć na każdego przychodzi kiedyś czas "...by udowodnić swoje ... istnienie" .
Chyba taka charyzmatyczna bystrzacha :P nie będzie miała problemu z odnalezieniem, wśród obcej i przypadkowej społeczności, docelowej grupy.

Pozdrawiam :P

"Jeśli wejdziesz między wrony, zacznij krakać jak i one"
autor 2014-01-09 18:35:03, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Powtórka z Sylwestra?"

mi napisał(a):

Sylwester bałkański - czy ktoś wybiera się?
http://klubszafa.pl/sylwester-balkanski-koncert-balkan-sevdah/515/


Chyba jeszcze nikt z singli nie umie podróżować w czasie, dlatego mi nie oczekuj na odzew w kwestii imprezy z linku

Aktualny odsyłacz do postu:

http://klubszafa.pl/sylwester-balkanski/

Pozdrawiam
autor 2014-01-03 12:33:22, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"
1.Zakręcona
2.Focus
3.JustIn
4.Agnieszka
5.Dorota1963
6 Kober
7. emada 70%
8. Janu (50/50 - się postaram)
9.Aggafi (mówiła że raczej będzie)
10. Elis (70%)
11. Doreen & Yyyyhy (oba my na trzy kwadranse albo nawet przelotem )
autor 2013-12-31 18:59:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Sylwester 2013"
Ile funkcji kwadratowych co nie mają miejsc zerowych, Ile krzywe mają siecznych, Ile jest układów sprzecznych, Ile różnych jest symetrii, Ile twierdzeń w geometrii, Tyle szczęścia w każdym kroku życzą Wam Doreen i Yyyhy W Nowym Roku,

autor 2013-12-07 14:08:53, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Sylwester 2013"

gosikn napisał(a):

UWAGA! SYLWESTER

Zapraszamy na Sylwestra w klubie Riff RAff. ul. ROOSEVELTA 10



Rok temu był sylwester w klimatach James Bond i tak jakoś na ten rok wyobraziłem sobie kobiece kreacje sylwestrowe ze skór lamparta :P i może zrobić powitanie nowego roku w tonacji "singlowi troglodyci"
autor 2013-12-07 12:59:29, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Red Lips - Futurysta - 07.12.2013"

julka napisał(a):


... To już chyba wiadomo, w którym klubie i na czyim koncercie będziesz bawił się w najbliższą sobotę . ...


Proszę nie siać "plotek" i błędnych osądów, bo tam mnie też nie będzie
autor 2013-12-04 11:36:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Red Lips - Futurysta - 07.12.2013"
Tak jest Julka, zgadzam się z Tobą Julka ... ależ oczywiście rację masz...
Porównując "wielkość" artystyczną grupy Red Lips (a może bardziej odpowiednią opcją będzie stwierdzenie "uwzględniając ich mniejszość" ) i cenę to, jak sama napisałaś, jest troszkę ona przesadzona i sam nie wiem kto chce na tym zarobić czy redsi czy futuryściaki

Podsumowując - ja i tak nie pójdę bo mam inne plany na wieczór, a 50 zeta do których i tak byłem średnio przywiązany ;) zainwestowałem w "Upojenie" (za namową Lady Di )

Pewnie z redsami będzie tak, iż za 6 miechów nikt już nie będzie ich pamiętał
autor 2013-12-02 18:38:51, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Red Lips - Futurysta - 07.12.2013"
Trochę imprez koncertowych przypadło na ten grudniowy weekend , ale dobrze wiadomo że im większy wybór nam daje życie, tym bardziej czujemy swobodę.

Niesamowita okazja, żeby zobaczyć i posłuchać zespołu na żywo - po raz pierwszy w Łodzi.
Twórcy takich hitów jak : "To co nam było" ; "Czarne i Białe" ; "Zanim odejdziesz"

Koncert kameralny na żywo grupy Red Lips - Klub Futurysta, ul. Politechniki 7, Łódź
Czas: Sobota, 7 grudnia 2013, początek godz. 19:00

Przystępna cena biletów w przedsprzedaży - tylko 50 zł (to tylko 10 piw w Cottonie więc chyba stać każdego )

Bilety do nabycia:
Klub Futurysta, ul. Politechniki 7, Łódź
Cotton Club, ul. Politechniki 9, Łódź
Klub Indeks, ul. Stefanowskiego 17, Łódź

Dla tych co jeszcze nie znają ...

"To co nam było" -----> http://www.youtube.com/watch?v=M-6Bj5GmUH4

"Czarne i białe" ----->http://www.youtube.com/watch?v=PIG_U5hnoLE

Jeśli ktoś chętny proszę się wpisywać na listę poniżej

1. ...
2. ...
3. ...
....
....
autor 2013-11-18 22:53:49, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Cuts - Stereo Krogs - 15.11.2013"
Skoro tak nalegają to ja "wrzucę" kilka spostrzeżeń ...

Co do samego zespołu, ich zaangażowania w zbudowanie koncertowego klimatu piątkowego czepić się nie można i pójść warto było by ich posłuchać "live" i nowych kawałków (i nie żałuję że jednak wróciłem na ten wieczór do Łodzi)

A teraz coś z innej beczki - Stereo Krogs to nie Atlas Arena, Torwar czy Ergo Arena i sami The Cuts nie mają techników i zaplecza które wożą 15-stoma tirami, stąd niestety efekty nagłośnienia grożące utratą słuchu przy samej "scenie" (dlatego wolałem zająć pozycję bezpieczną, osłaniając tyły sali i pilnując rowerów )

W skali od 1-5 dam 4-
autor 2013-11-14 23:34:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Cuts - Stereo Krogs - 15.11.2013"

julka napisał(a):

... Jestem w szoku ! Nie sądziłam, że moje słowa mają taką moc i że posiadam aż taki dar przekonywania ! ...


może Twoja moc podziała na innych, bo ja płytkę kupiłem już ponad 2 lata temu, po tym jak ktoś, kiedyś zapodał mi linka właśnie do tej nuty :P

julka napisał(a):

... Yyyyhy, a dlaczego nie wpisałeś się na listę do Stereo Krogs ?


bo w obecnej chwili mam zbyt daleko pod "ósemkę" i jutro też wcale nie będzie bliżej, ale gdyby nie te mało sprzyjające okoliczności to z bananem na paszczy yyyyhy by pląsał w rytmach muzy na zielonej
autor 2013-11-14 22:04:41, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "The Cuts - Stereo Krogs - 15.11.2013"

julka napisał(a):

... Ze wszystkich ich kawałków najbardziej lubię ten:

www.youtube.com/watch?v=fjO5z2PPsqI

...


kawałek wymiata - specjalnie dla tego bitu kupiłem "syreny nad miastem" (dodam że wersja płytowa delikatnie różni się tekstem od tej Official Video)

choć ostatnio na topie mam Red Lips -------->

http://www.youtube.com/watch?v=PIG_U5hnoLE

i oczywiście "to co nam było" od kilkunastu dni się już kręci w cd :P
autor 2013-10-30 17:28:38, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Co to za "kaznodzieje-czarodzieje małżeńscy" ??

Widzę że "czarne" pcha się już wszędzie starając się pokazać swoją moc - ale to nie XIV wiek.

P.S. Czytając się ubawiłem jak na Neonówce - lekturę wyżej polecam na poprawę nastroju
autor 2013-10-09 20:17:34, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

Iniesta85 napisał(a):

... Cos malo chetnych. Wszyscy juz z planami na sobote? ;p


Nie poddawaj się Iniesta85 Jakby nie było na nowo warto przyzwyczaić towarzystwo do sobotnich zabaw, bo z uwagi na to że ostatnio nic tu się szczególnego nie dzieje (nawet wiatr tu nie dociera bo zawrócił 3 serwery wcześniej) ludki zaczęli się organizować off-line w bardziej zaprzyjaźnionych bezpiecznych towarzysko grupach.
Według mnie nawet warto wcześniej wspomnieć na portalu o "imprezie" sobotniej by więcej osób mogło się zaznajomić z propozycja i zaagitować swoich ziomków do wspólnej zabawy

A jeśli chodzi o RR to nawet była o nim wzmianka na ostatnich kulinarnych i znalazł się na liście "miejsc do odwiedzenia"
autor 2013-10-02 18:39:47, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

Liroy napisał(a):

Witamy


O jaaaa ... Ty chłopaku żyjesz
autor 2013-09-30 18:12:54, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."

Aggafi napisał(a):

Kulinarne igraszki... czyli zwiedzamy restauracje! Part XXII... - 1.10.2013 godz. 18:30

Po przerwie wakacyjnej powracamy do zwiedzania łódzkich restauracji

Kuchnia galicyjska od Lwowa do Wiednia...

Restauracja Galicja znajduje się w centrum handlowo-usługowym Manufaktura, w alejce przy Pałacu Poznańskiego prowadzącej do ulicy Ogrodowej

Zapisy również na FB więc bardzo proszę o zapisywanie się tylko w jednym miejscu

Do zobaczyska!!

1. Gotanka
2. Anja
3. Doreen
4. Yyyyhy
5. Kasica
6. Janu - Franfurterki mi się przejadły ;)
7. oldorando
8. Joanna697
9. Kasia82


Pięknie - skład mi się podoba - 7 kobiet i nas dwóch zagubionych.

Gdzie tu się klika na "lubię to" ?? ;)
autor 2013-09-23 18:57:10, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."

Aggafi napisał(a):

Kulinarne igraszki... czyli zwiedzamy restauracje! Part XXII... - 1.10.2013 godz. 18:30

Po przerwie wakacyjnej powracamy do zwiedzania łódzkich restauracji

Kuchnia galicyjska od Lwowa do Wiednia...

Restauracja Galicja znajduje się w centrum handlowo-usługowym Manufaktura, w alejce przy Pałacu Poznańskiego prowadzącej do ulicy Ogrodowej.

Powstała z zamiłowania właścicieli do podróży jak również dobrej kuchni. Swoją nazwę wzięła od terenów Austro-Węgier, Ukrainy i Polski, które niegdyś były zwane Galicją.

Oto menu jakie zostało nam zaproponowane:

Zupa:
Rosół z makaronem, marchewką i natką pietruszki 7,99zł
Węgierska zupa gulaszowa 9,99zł

Danie główne:
Polędwiczki na maślakach z ziemniakami opiekanymi oraz kompozycją surówek 28,97zł
Filet z kurczaka (sous vide 65`) z grilla podany na warzywach z sosem śmietanowo-winnym (kalafior, fasola szparagowa, marchewka) z ziemniakami opiekanymi oraz kompozycją surówek
25,97 zł
Pierogi z kapustą i grzybami oraz bukiet surówek 20,99 zł
Sałatka „Rumcajs” z Hermelinem (czeskim serem typu Camembert) topionym w cieście piwnym oraz sosem jogurtowo-miętowym 18,99 zł

Deser:
Lody z bitą śmietaną i konfiturą wiśniową 13,99 zł
Ciastko czekoladowe 14,99 zł

Napoje zimne 0,2l
Soki owocowe, woda mineralna gazowana i niegazowana , napoje gazowane 4,99 zł
Napoje ciepłe 0,2 na osobę
Kawa 6,50 zł
Herbata 6,50 zł

Alkohol płatny dodatkowo według cen :
Wino domu białe lub czerwone , karafka 0,7l 35,99 zł
Wódka Bols 0,5l 65,00 zł
Wódka Absolut 0,5l 85,00 zł
Piwa z nalewaka 0,5l 8,99 zł
Piwa butelkowe Lwowskie, Tyskie, Dębowe Mocne 9,99 zł

Jest to skrócone menu restauracji aby obsługa była sprawniejsza... wiem, że różnie to w przeszłości bywało dlatego lepiej nie ryzykować wybierania z pełnej karty ;-)

Zapisy również na FB więc bardzo proszę o zapisywanie się tylko w jednym miejscu

Do zobaczyska!!


1. Gotanka
2. Anja
3. Doreen
4. Yyyyhy
5.
autor 2013-09-22 22:45:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Czy potrawy już trzeba wybrać i zaznaczyć przy wpisie?
autor 2013-08-24 12:57:15, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Prawie koniec wakacji, pogoda jeszcze daje radę I to jakby pora by rozruszać stare kości dlatego CICHUTKO proponuję -------->

Singiel Pingiel Open Cup 2013, jutro czyli niedziela, 25.08.2013, Park na Zdrowiu (dzielnica Polesie)

Zbiórka chętnych i zainteresowanych na rogu Unii Lubelskiej i Srebrzyńskiej przy ścieżce rowerowej, godz 14:00 - 14:15 a później marsz na stól . Nawet gdy nie umiesz grać przyjdź, zawsze możesz pokibicować i poznać nowych, ciekawych ludzi albo zwyczajnie zacząć grać.

Lista chętnych:

1. ja czyli Yyyyhy (oba ma ... czyli paletki i piłeczki ma)
2. ...

Zapraszam.
autor 2013-08-19 18:27:11, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"

Orni napisał(a):

29 sierpnia jest w łodzi masa krytyczna, jak w każy ostatni piątek miesiąca........................


Na kalendarzu to trzeba się znać Panie Orni - 29.08 to jest przeddzień masowy bo to jest czwartek
autor 2013-08-10 14:54:45, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
To jak tak totalnie spontanicznie i wakacyjnie :d

Dziś na zalewem, w miejscowości Czarnocin kolejna dyskoteka w Beach Clubie rodem z manieczek
Z tego co mi wiadome to start o godz 22:00 (idealnie jak dla singli bo wcześniej się zaprawiają) i wejście 12 pln.

Więcej można poczytać tutaj -----> https://pl-pl.facebook.com/beachclubzalew

Może ktoś byłby chętny na taka wyjątkową noc ?? :P
autor 2013-07-04 19:46:49, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
- szlachetna propozycja i godna "liźnięcia", lecz przepraszamy bo nie damy rady z Dotką w ten week.

Ale innym razem bardzo chętnie (jeśli tylko nie będziemy globtroterować)

Pozdrawiam ping-pongistów
autor 2013-06-16 23:27:43, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Z przyczyn technicznych Doreen i Ja rezygnujemy z tej edycji Kulinarnych Igraszek i tym samym miejsca na liście 32 i 33 są wolne.

Przepraszamy za usterki
autor 2013-06-10 16:06:04, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

emada napisał(a):

I jak się zawody udały? ...


Zawody i chora rywalizacja jest wyłącznie dla dowartościowania a propozycja gry na zdrowiu, o której mowa w tym poście, jest czysto rekreacyjna, ma być zabawą, ma jednać i skupiać ludzi oraz ma na celu promowanie ping-ponga wśród tych którzy nigdy w niego nie grali i tacy są naprawdę mile widziani przy stołach. I jak najbardziej zabawa się udała z kilkoma małymi ale: zbyt duzy wiatr momentami przeplatany z dusznością (było przed deszczem) i wszech obecne meszki pylącej lipy ktore irytowały bardziej niż mucha latem, komary wieczorem i teściowa przy niedzielnym obiedzie ;)

W tygodniu zawsze możesz Emilko zrobić swoje zawody - ja w tygodniu jestem zajęty żebraniem na dworcu centralnym by na weekend zakupić nowe piłeczki do pingla .
autor 2013-06-08 10:27:31, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Zaraz będzie po wiośnie a połowa średnio pamięta gdzie odłożyła paletki

To czas na przypomnienie sobie jak się gra w pingla i gdzie leży sprzęt

Zapraszam wszystkich chętnych na Singiel Pingiel Open Cup 2013, 09.06.2013 godz 14:00 (niedziela), zbiórka róg Unii Lubelskiej i Srebrzyńskiej przy ścieżce rowerowej. - nawet gdy nie umiesz grać przyjdź, zawsze możesz pokibicować i poznać nowych, ciekawych ludzi albo zwyczajnie zacząć grać.

Lista chętnych:

1. Doreen
2. Yyyyhy (oba ma czyli paletki i piłeczki ma)
3. ...

Zapraszamy
autor 2013-06-08 10:19:53, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

slodkawanilia napisał(a):

Kto chętny dziś (8.06) na 22:00 do ambasady na tańce?


O masz no trzeba przemyśleć propozycje bo czuje, że dawno nic nie wylałem w towarzystwie (ostatni raz chyba gdzieś w restauracji i były później napoje gratis )

A tak poważnie to skonsultuje z moim Aniołem, ale jak znam życie to wybierze wieczornego Moët & Chandon'a w klimatach face to face.
autor 2013-06-06 19:09:26, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."

Aggafi napisał(a):

Deseo Tapas Bar potwierdzili rezerwację na 30 osób
w dniu 18.06.2013 o godzinie 18:00
Łódź, ul. Piotrkowska 60


W restauracji tej zagłębimy się w hiszpańskie TAPAS (czyli przystawki) oraz dania pochodzące w głównej mierze z Andaluzji.

http://bardeseo.pl/menu/

Jak zwykle wszystkich chętnych do spotkania towarzyskiego przy smacznym jedzonku zapraszam do przyjścia.

Tapasowcy:

1. Aggafi
2. Dorotaj
3. Liroy
4.Spacee
5.Ania
6. Kasica
7. - 22 fejsbukowicze
23. Flamenco
24. Pabloo
25 - 28 fejsbuk sie nie poddaje ;)
29. +1
30. Krystian
31. Doreen
32. Ja
33.
34.
35.

Ps. Osoby zapisujące się przez FB są również członkami naszej społeczności singlowej, tylko FB opanował ich doszczętnie ;)

Jutro mieli mi dać odpowiedź z restauracji czy mogą tak połączyć stoły aby zmieścić 35 osób ale mam wielką nadzieję, że się postarają i nie będzie z tym problemu więc te dodatkowe 5 miejsc daję do informacji tylko tu
Zapraszam do zapisów.

Do zobaczyska.
autor 2013-06-03 18:30:34, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"
... a pogoda idealna dziś na rower ...
autor 2013-05-16 22:07:49, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"

SzalonyChemik napisał(a):

Cześć Wam :-) Idzie ktoś może w sobotę szwędać się po muzeach i przyległościach? ;-) Szukam towarzystwa bo z moimi znajomymi to z dnia na dzień coraz gorzej jest ;-)


SzalonyChemik, looknij w ten post ----> http://www.singlelodz.pl/forum/wpisy/id_tematu/454/start/50#43964
tam jest wzmianka o muzealniczej nocy

Pozdrawiam
autor 2013-05-16 21:55:45, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"

krzyl napisał(a):

czy jutro ktoś, coś, gdzieś, czy też nikt, nic, nigdzie ?

proponuję ponownie DD na start, a potem "się zobaczy"...

godz. 21:00 ?


Kusisz proszę Pana, Panie Krzysiu :P ...

ale zaraz wyjdzie że jestem stary i marudny, ale tam ----> właśnie tam, na dole "wali skarpetami" (i nie moimi ) .... tylko że ja wolę nigdzie nie iść, bo moja połówka nie może, a ja bez tej połówki sięgam po dwie połówki a później żeby było weselej to się mnie "szwendacz krajobrazowy włącza" .

autor 2013-05-10 18:33:05, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na piątkowe wyjścia"

krzyl napisał(a):

Może dla odmiany jakieś karaoke ? Już dawno nie spędzaliśmy wieczoru przy piwku i mikrofonie

Proponuję Dwie Dłonie...


Osobiście to nie wiem czy będę w DD, tak samo jak nie wiem gdzie będę tego wieczoru ;) - jedynie co mogę dziś i teraz, to z pełną świadomością wyrazić że gdzieś będę i mogę jednoznacznie określić gdzie mnie nie będzie i mianowicie będą to takie miejsca jak moje miejsce zamieszkania, miejsce mojego pobytu tymczasowego, nie będzie mnie także u mojego przyjaciela, nie będzie mnie w taniej piwialce pokroju co.....

Użyję tylko cichcem słowa Studio80
autor 2013-04-26 13:22:33, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Tuningowa Wojna Północ-Południe 27-28.04 Manufaktura Łódź"

Aggafi napisał(a):

... ja tam przyjeżdżam autem :P nie ma co się zastanawiać ;)) ...


ale zgłoszenia i zapisy aut do rywalizacji już dawno zamknięte - ale autem przyjechać można

Jeśli chodzi o nasze singlowe spotkanie na terenie to zostawie numer fona do siebie na priv tym z listy (Doreen i Aggafi oczywiście mają to prześle Piotrkowi i będziemy się łapać już na miejscu)

Niech Moc Będzie z Nami
autor 2013-04-22 18:38:04, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Tuningowa Wojna Północ-Południe 27-28.04 Manufaktura Łódź"
Coś nowego na skale wydarzeń w Polsce, coś nowego w Łodzi dla singla na ostatni weekend kwietnia - Druga eliminacja Tuningowej Wojny Północ-Południe 2013 która odbędzie sie pierwszy raz w Łodzi na terenie łódzkiej Manufaktury.

Dla mało wtajemniczonych w weekend 27-28.04 (start pojedynku 27.04.2013 godz 12:00) odbędzie się potężne Car Show gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze nowinki z branży samochodowej, będziemy mieli możliwość podejrzenia najnowszych trendów w dziedzinie modingu i stylingu czyli coś w stylu "jak to robią inni" a także być tak blisko świata tuningowego podczas rywalizacji przedstawicieli krańców (i centralnej też) Polski.

Więcej do obejrzenia pod adresem:

http://www.forumsamochodowe.pl/druga-eliminacja-wojny-polnoc-poludnie-2013-w-lodzi-vt64351.htm

jak również mała relacja z pierwszej edycji Starcia Tytanów - Szczecin 2013, 13-14.04 :P

http://szanuj-sie.pl/wojna-polnoc-poludnie-motoshow-13-14-kwietnia-2013/

Wstępna lista:

1. Yyyyhy (nie zdradzam czy będę swoim autem brał udział - ale kto przybędzie się przekona )
2. Doreen
3. ...
4. ...

Zapraszam bo naprawdę warto
autor 2013-04-17 18:53:58, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Ufff ... Troszkę się bałem ale całe szczęście obyło się bez bombowych przygód i bez przykrych niespodzianek w składzie osobowym - czyli dwudzieste kulinarne igraszki mogę uznać za udane

Niby się wydawało wstępnie że lokalizacja jakaś taka sztywna (miałem obawy czy taki prosty chłop od pługa się odnajdzie w tych klimatach) ale finalnie było jak zawsze czyli zabawnie, smacznie i pozytywnie. Jak na restauracje na pietrynie to cenowo naprawdę przystępnie (miło czasem zjeść coś przy stole - taka odmiana od konsumowania czegoś na jednorazówce na dywanie ).

Cieszę się że mogłem spędzić z Wami czas i dziękuje wszystkim obecnym a szczególnie Agaffi za organizacje i niespodzianki .
autor 2013-04-15 22:54:53, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
Po wydarzeniach w Bostonie aż mam obawy o bezpieczeństwo naszego kulinarnego spotkania, bo jakby nie patrzeć tyle ważnych osób będzie w jednym miejscu że można się spodziewać wszystkiego...

Żebyś Aguś słowami "oczekujcie nieoczekiwanego" nie wykrakała czegoś, bo al kaida jest czujna jak kuna

Chyba wezmę kamizelkę :/
autor 2013-04-06 12:23:38, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

Agguska napisał(a):

Yyyyhy idziesz?


Zapodałem propozycje do wykorzystania, lecz sam na wieczór mam inne plany i w pomarańczy się nie pojawie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by liste na "pomarańczowe" wyjscie rozpoczać.
autor 2013-04-05 17:29:05, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"
A ja na tą sobote, czyli 06.04.2013 znalazłem coś takiego:

Klub Pomarańcza zaprasza singli na wyjątkową imprezę pełną afrodyzjaków!

Przeżyj niezapomniany wieczór. Baw się z singlami z całego miasta! To wyjątkowa okazja, by poznać niesamowitych ludzi – być może wśród nich spotkasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie... Przyjdź i zakochaj się! Poczuj moc feromonów, którymi tego wieczoru pachnieć będzie powietrze.


KLUB POMARAŃCZA, Al. Piłsudskiego 14
Data:
2013-04-06
Godzina:
20:00

Więcej info pod tym linkiem ------->

http://sympatia.onet.pl/entertainment-zone/1223,imprezy-dla-singli-detal.html
autor 2013-03-27 23:35:58, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."

Aggafi napisał(a):



Ci którzy są szczęśliwymi "nieposiadaczami" konta na FB oczywiście zapisy tutaj




Dopiszcie mnie Towarzyszko na FB ...

Dziękuje :*
autor 2013-03-10 22:24:48, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Dziękuje tym pasjonatom, których pogoda nie wystraszyła i przybyli na pierwsze rozgrywki Pingiel Singiel Open Cup 2013.

Stół do rozgrywek, z wielkim uśmiechem na twarzy, przygotowałem własnoręcznie i nie musiałem nikogo namawiać do gry. Jak zawsze było zabawnie, czasem aż do przesady że trzeba było przerywać mecz. .
Po dzisiejszym dniu
---------------------------Ogłaszam Pinglowy Sezon 2013 za otwarty----------------------------
i zapraszamy wszystkich na nasze następne spotkania.
autor 2013-03-09 22:51:05, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Chciałem zakomunikowac ze mimo mało sprzyjającej aury spotkanie uwazam za aktualne i ja przybede ma umowione miejsce - oczywiscie z paletkami i pileczkami - ulepimy pingpongowego balwana :P
autor 2013-03-05 20:59:31, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"

Pabloo napisał(a):

Lepimy bałwana i rzucamy się śnieżkami...


Czyli juz wiem ze rower zostaje przy łożku a w niedziele bedzie balwan i spotkanie z ludzikami ktorych dosc dawno nie widzialem - albo nawet wcale.
autor 2013-03-05 18:18:12, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Każdego dnia sprawdzajac pogode dlugoterminowa ulega ona zmianie i zeby nie bylo kontroluje ciagle na tym samym portalu ... i jest ona z dnia na dzien coraz gorsza . Jeszcze w dniu pisania postu była do zaakceptowania bo widniała na 10-tego temp 9 stopni .... ale jak znam zycie damy rade - dotra na zdrowie sami pasjonaci .

A co do turnieju - mozna pomyslec w przyszlosci o jego zorganizowaniu po uprzednim stworzeniu listy i zebraniu chetnych do rywalizacji przy stole, bo tak jak wspomina Pablo, do tej pory raczej gra byla tylko rozrywka i nikt nie mial takiego parcia na puchary. Ale mysle ze z taka organizacja poczekamy na "glebsza" wiosne jak sie rozruszamy po snie zimowym.
autor 2013-03-04 23:56:48, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Koncert Bad Boys Blue, Alphaville - Wrocław, 27 kwietnia 2013 (sobota)"
Treść postu wyedytowana i usunięta przez autora z powodu nieaktualności propozycji.

Dziękuje za uwage
autor 2013-03-02 15:28:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Ping-pong w plenerze - Park Zdrowie"
Wiosna coraz niżej "wisi" w powietrzu, pogody sugeruja ze trzeba zacząć znów robic cos w plenerze.
I jesli aura sie utrzyma na tym poziomie lub nawet lepszym (a prognozy wskazuja ze tak),

osmiele sie zaproponować dnia 10.03.2013 inauguracje Singiel Pingiel Open Cup 2013

Czyli pierwsze rozgrywki plenerowe ping-ponga w roku 2013

Miejsce nie ulega zmianie czyli Park Zdrowie Polesie - stoły do pingla sa ulokowane od strony ulicy Srebrzyńskiej w ilosci sztuk 2 oraz na terenie odgrodzonego placu zabaw (3 sztuki) - krótko pisząc stoły znajdują sie w bezpośrednim sąsiedztwie boisk do siatkówki i kosza oraz blisko "terenowej siłowni"

Spotkanie, podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku, proponuje zrobic u zbiegu Unii Lubelskiej i Srebrzyńskiej przy ścieżce rowerowej otaczającej park.

Podsumowując ----> Inauguracje Singiel Pingiel Open Cup 2013 , 10.03 .2013 godz 14:00, zbiórka róg Unii Lubelskiej i Srebrzyńskiej przy ścieżce rowerowej.

Serdecznie zapraszam wszystkich, tych nowych jak i starych uczestników plenerowych rozgrywek (ilość miejsc nie jest ograniczona żadnymi obostrzeniami).

Lista chętnych:

1. Doreen
2. Yyyyhy - posiadam paletki 2 szt i piłeczki
3. ...
4. ...
5. ...
autor 2013-02-23 16:41:14, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

Piotr_Mietus napisał(a):

A może ktoś będzie miał ochote na spotkanie dzisiaj w Dwóch Dłoniach o 20?


Piotruś, ale jeśli się nie myle dziś w DD nie ma karaoke - czyli rozumiem ze chcesz sie spotkac i chlapnac browarka i zagaworzyc kilka chwil z kims ze znajomych ??
autor 2013-02-22 00:21:36, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."
To ja dla Doreen w takim razie dorzucam Hinkali Ostre (ja nadale poszcze )...

Czyli teraz wyglada to następująco:
3. Doreen (Naleśniki na słono, Pielmieni Syberyjskie (wołowina+wieprzowina), Bielaszy, Hinkali Ostre)
4. Yyyyhy (tym razem ja nic nie jem zeby znow nie bylo plotek ile jadam ;) )
autor 2013-02-21 21:49:53, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Mam nadzieje że na żartach sie rozeznajesz Martyno ...

A lecąc dalej tropem tych spotkan rozrywkowo-kulturalno-sportowo-kulinarnych, to warto być czujnym jak ważka by czegoś ciekawego dla siebie nie pominąć i być zawsze w tym miejscu gdzie być sie chciało .
autor 2013-02-21 21:36:17, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

martyna334 napisał(a):

... i co teraz?


Teraz czekasz na otrzęsiny, dezycje czy reszta grupy Cię zaakceptuje. W międzyczasie pomyśl jakiej wysokości haracz możesz uiszczać na poczet zabaw grupowych i wyjazdów w ktorych oczywiście brać udziału nie będziesz - chyba tyle na początek ;).

A czasem możesz się pojawic na roznych imprezach rozrywwkowo-kulturalno-sportowo-kulinarnych organizowanych przez forumowiczow a o ktorych jest mowa w poszczególnych dzialach forum na które właśnie trafiłaś
autor 2013-02-18 20:27:18, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Kulinarne igraszki..."

Aggafi napisał(a):

Jesteście niesamowici, ale to już wiecie ;D
Ida lista rezerwowa sie absolutnie przyda

Mamy dwie godzinki na degustację łącznie z zebraniem się w restauracji i jej opuszczeniem...
Dlatego tez, abyśmy mogli sprawnie porzeprowadzić akcję Teremok i aby były dostepne dania, które chcemy zamówić, bardzo proszę o przesyłanie do mnie preferencji co do zamawianych potraw lub dopisywanie do listy.

Oto menu z jakiego możemy wybierać:

BLINY / NALEŚNIKI
Naleśniki na słodko 2szt. 8zł.
Naleśniki na słono (ser+szynka) 2szt. 9zł.
Blin po cesarski (z kawiorem) 1szt. 18zł.
Blin z różnymi dodatkami 1szt. 7zł.

WYROBY Z MIĘSEM
Pielmieni Domowe (wołowina) 20szt. 15zł.
PielmieniSyberyjskie (wołowina+wieprzowina) 20szt. 13zł.
Pielmieni Muzulmańskie (baranina+wołowina) 20szt. 18zł.
Manty** (gotowane na parze) 3szt. 15zł.
Cieburieki (z mięsem lub szpinakiem) 1szt. 7zł.
Bielaszy** (w cieście drodrożdżowym) 1szt. 7zł.
Hinkali Ostre 9szt. 15zł.
Hinkali Wiosna 9szt. 15zł.
Hinkali ze szpinakiem 9szt. 15zł.

PIEROGI
Pierogi Ruskie (ser+ziemniaki+boczek) 7szt. 12,50zł.
Pierogi z kapustą i grzybami 7szt. 15zł.
Pierogi z ziemniakami i grzybami 7szt. 15zł.
Pierogi z serem 7szt. 12zł.
Pierogi z owocami (truskawka, wiśnia, malina) 7szt. 15zł.
Wareniki po-kazachstańsku(ziemniaki z cebulką) 10szt. 12zł.

SAŁATKI
Cim-ci (kapusta pekińska na ostro) 170g. 7zł.
Funcioza (makaron ryżowy z warzyw.) 170g. 7zł.
Kamdicza (specjalne warzywo) 170g. 7zł.
Marchewka po koreańsku 170g. 7zł.

Manty i Bielaszy jedynie po wcześniejszym zamówieniu na miejscu nie będzie możliwości domówienia.


Lista rosyjskich zajadaczy Teremok 05.03.2013 godz. 18:00 - 20:00 - max 25 miejsc
1. Aggafi (bielaszy, manty) + 1
3. Doreen (Naleśniki na słono, Pielmieni Syberyjskie (wołowina+wieprzowina), Manty, Bielaszy)
4. Yyyyhy (tym razem ja nic nie jem zeby znow nie bylo plotek ile jadam ;) )
5. Grzegorz77
6. Nikaaa83
7. Karla
8. Dorotaj
9. Kasia1980
10. Sebastian
11. Dorocia
12. Trąbalski
13. Magnolia
14. Xylomena
15. Klara
16. kyso
17. Janu + 1
19. Dorota1963
20. Kober
21. Liroy
22. Pablo
23. Moniczka13
24. Kalamondynka
25. Catherine

Lista rezerwowa:
1. Ida kwietniowa +1
3.
autor 2013-02-17 11:21:49, przez Yyyyhy

Yyyyhy
skąd: Łódź
temat: "Koncert Walentynkowy: Sandra, Thomas Anders & Modern Talking Band 16 lutego 2013 (sobota)"
No i z "bananem na paszczy" wracalem z koncertu powtarzajac slowa "warto było". Bardzo dobrym wyborem byl zakup biletow na plycie (mimo ze poczatkowo mialem dosc mieszane uczucia czy moje starcze konczyny dolne-chodne to wytrzymaja - ale przeciez czasem w klubach tanczy sie dluzej niz 3 godz). Finalnie i tak trybuny zaczely schodzic na dol, tworzac wielki parkiet tanczacych koncertowiczow w wieku od 16 lat do 70 - ogolnie powstala jedna wielka dyskoteka (Pomarańcza sie chowa :P). Szkoda ze faktyczny koncert trwal 2 godz i 15 min a nie jak zapowiadano kolo 3 plus bisy . Podsumowujac - opóźniony o 45 min start imprezy, Sandra nudzila strasznie, jej playback byl zrealizowany na dosc miernym poziomie, a o slowach poczatkowych brzmiacych "Good evening Warsaw" nawet nie bede sie wypowiadal bo gwizdy ludzi jeszcze wybrzmiewaja mi w uszach.Thomas Anders i Modern Talking Band staneli na wysokosci zadania i przy ich utworach w mocnej grupie singli z tafli (ktorych wiekszosci nie ma liscie) wytanczylem sie jak nastolatek oraz doswiadczylem przygody o tytule "jak w szybki sposob popsuc gigantyczny balonik" . Końcowe solówki perkusisty i gitarzysty basowego prawie mnie polozyly na kolana a przy bisach, podczas wykonania "Cheri Cheri Lady" i "You're My Heart, You're My Soul", gęsia skórka potargała mi włosy na niedepilowanych od kilkudziesięciu lat kończynach .

Ale cóż to - jest apetyt na przyszlosc i sa takze mozliwosci, tylko trzeba to realizowac:

16.03.2013 - Discotex with Bad Boys Blue - Gdańsk (Poland) /Ergo Arena/ - tutaj chyba chodzi o Bad Boys Blue, Thomas Anders, Modern Talking Band, Savage - Sopot (Pomorskie) - Ergo Arena
27.04.2013 - Discotex with Bad Boys Blue - Wrocław (Poland) /Hala Stulecia/
25.05.2013 - Discotex with Bad Boys Blue - Poznań (Poland) / Hala Arena/

Ja stawiam na Wrocław i nie ukrywam ze sie wybieram z Doreen - zapraszamy do tworzenia grypu wyjazdowej :P.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl