REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 42

autor 2014-12-31 20:27:21, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "zyczenia noworoczne"
Wszystkim singlom wszystkiego naj...

Miś z Pietryny
autor 2014-04-16 16:55:09, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Kulinarne igraszki..."
Czy potrawy przyrządzał, któryś z singli. Jeżeli któraś singielka to godna na żonę.

Gratuluję ciekawego pomysłu.

Z czasem kiepsko, ale może uda mi się wybrać na "Kulinarne Igraszki"

Pozdrawiam wszystkich zwolenników smacznego jedzenia....
autor 2014-03-03 17:49:36, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

czarnulka.mk napisał(a):

piszesz o odwadze spojrzenia komus w oczy, więc czemu sam nie stawisz czola na spotkaniach i nie porozmawiasz o tym? W pisaniu jestes wielki, ale w realnej rozmowie wymiękasz...


To ja mam dyskutować z Twoją sektą, miałaś okazję zemną się spotkać, stchórzyłaś, a później mnie oskarżyłaś o czyny, których nie popełniłem.

Dla Ciebie nie mam czasu interesują mnie trolle, które najwięcej wierzgają,

Byłem na kilku imprach i miałem okazje przyjrzenia się co sobą reprezentujecie.

Jesteście ludźmi, którzy ograniczają się do zamkniętego towarzystwa, unikacie osób, które są zainteresowane waszym sekciarstwem, ale obawiają się waszych obyczajów...
autor 2014-02-26 16:10:02, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

czarnulka.mk napisał(a):

Krzyl... popieram ;) szkoda klawiatury ! hihi


Właśnie szkoda mi Was jesteście małą nieszczęśliwą grupką, która uważa się za ciało decydujące.

Promujcie swoje produkty i nie popisujcie się swoimi błahostkami.

Jak zwykle zabrakło odwagi spojrzenia prosto w oczy drugiej osobie.

Nie dziwi mnie to zjawisko, wśród was "trolle" jest to powszechne zjawisko, w tym odłamie łódzkich singli.

Wprawdzie jest Was bardzo mała grupka, a nieźle dymicie.
autor 2014-02-26 12:49:49, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"
Trolle 9 marca br. mam dużo czasu. Może zechcecie się zemną spotkać i udowodnić swoje racie i istnienie.

Czas w waszym przypadku udowodnić swoje poglądy, obecnie ujadacie jak pieski podwórkowe przynosząc temu portalowi ujmę.
autor 2014-02-24 15:43:48, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

kristof napisał(a):

czy ktoś tego " misia " wystrzeli " wreszcie w kosmos ???


Co monolit się burzy? Chyba nie !!!

To tylko jeden osobnik kosmonauta ma kilka Nicków...

W całej rozciągłości potwierdzam brak dojrzałości określonej grupy z tego portalu !!!

autor 2014-02-24 06:11:41, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

Gonzo napisał(a):

Zastanawiam się czego to wszystko ma dowodzić.
Jak można coś lub kogoś oceniać jak się niczego nie spróbowało bądź nikogo nie poznało.
Dla zamotania, wywołania zamieszania? Tylko po co?
To że portal nie podoba się osobom, które można policzyć na palcach 1 ręki, a przewinęło się kilka tysięcy osób pewnie i reszta była w większości zadowolona - ba, nawet się pary potworzyły - już samo to daje do myślenia, że coś może być nie tak z tymi narzekającymi.

"Pomidor jest niedobry, wiem bo nie jadłem". To się kupy nie trzyma.

Może czas się przyznać , że się ma problemy z poznaniem innych ludzi, a może Misiu Ty ludzi nienawidzisz?

I tak zawsze będzie rzesza zadowolonych ludzi, którzy po prostu potrafią się dogadać w ramach tego portalu, niezależnie od faktu, ile jednostek będzie próbowało robić tu smród. I obawiam się, że tych zadowolonych będzie mocna przewaga





Koleżka Gonzo ma problemy egzystencjalne - jak już wcześniej zostało zauważone tu się wyżywa na ludziach, którzy nie podzielają zdania monolitu. To jest sztandarowy przykład hejtera typowego w tym serwisie, a na takich Krzysztof Materna niedawno powiedział, że ma ich w d...e. I takie proponuję podejść do komentarzy hejtera Gonzo...
autor 2014-02-18 11:32:53, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

krzyl napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

krzyl napisał(a):

Nie jestem przekonany czy Miś Uszatek jest zadowolony, że jego postać jest nickiem osoby, która jest tak negatywnie nastawiona do bliźnich


Nie jestem przekonany czy Twoja osoba jest pozytywnie zakręcona i mile widziana w tym towarzystwie. Czy tylko szukasz okazji wyżycia się na osobach, które mają inne zdanie.

Zapewne nigdy nie zrozumiesz, że w żadnej grupie nie ma ludzi, którzy by myśleli identycznie.

Nie zauważyłem, abyś na tym portalu przewodził konkretnemu ugrupowaniu choć może się mylę...


A ja nie jestem przekonany czy Ty powienieneś się wypowiadać w temacie mojej osoby w imieniu "tego towarzystwa". Wystarczy, że Ty jesteś negatywnie zakręcony i wypowiadasz się w temacie, o którym nie masz pojęcia, gdyż o ile mi wiadomo, nie uczestniczysz w spotkaniach. Zabrałem głos w wymianie poglądów z Tobą po raz pierwszy i to w sposób jak się wydaje delikatny, zatem trudno mówić, że się wyżywam. Nie wypowiadaj się proszę na temat tego czy coś zrozumiem, czy też nie, bo to że nie ma ludzi myślących identycznie to oczywista oczywistość. A to, że nie przewodzę konkretnemu ugrupowaniu wynika z faktu, iż tutaj nie ma ugrupowań - to nie Sejm.

To tyle w ramach sprostowania. Więcej nie zamierzam reagować na bezpodstawne insynuacje. I o to samo apeluję do wszystkich forumowiczów.



Kali, Kalego, Kalemu ....


To przeróbmy tę lekcję do końca...?
Jak ktoś da ci w łab na ulicy, to ten, co zawiadomi policję to donosiciel...
Jak ktoś okrada twoje mieszkanie, to ten, co powiadomi policję to
donosiciel ...?

Jak ktoś powie ci w twarz, że ściągając na maturze okazujesz się być zwykłą
łajzą, to jest donosicielem ...?
Jak ktoś powie o dyrektorze podpowiadającym swoim uczniom na maturze, że nie
jest godzien wykonywania tego zawodu, to jest donosicielem ...?

Powtarzajcie chórem: Kali, Kalego, Kalemu ...

Jaki nasuwa się wniosek, wiem, że niektórzy z was temu portalowi wystawili opinię, ale ja na was patrzę jak na jednostki, którym się nie powiodło.

Nie dawno grzmiałeś, aby administrator usuną wpisy, a tym razem twierdzisz, iż pierwszy raz śmiałeś się wtrącić.

Czyżby ludzka pamięć była tak krótka, czy tylko Ci się wydaje?
autor 2014-02-17 14:29:57, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

Gonzo napisał(a):

Misiek już tu na forum jest jeden gościu co mu się nic nie podoba.

Skumaj się z mnim i założycie Spółdzielnię Misiek i Krzysiek.
I se będziecie razem tańcować a tęgo.

Po co w kółko na coś mamrotać i biadolić, jak mnie coś wkur...a to to ignoruję i zostawiam za sobą.
No ale hejt musi być i jad, a jakże.




Prawdziwa cnota krytyk się nie boi

Dlaczego tak się obawiacie prawdy, wcześniej czy później wyjdzie na jaw co sobą reprezentujecie i co macie na celu...
autor 2014-02-17 08:20:06, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

krzyl napisał(a):

Nie jestem przekonany czy Miś Uszatek jest zadowolony, że jego postać jest nickiem osoby, która jest tak negatywnie nastawiona do bliźnich


Nie jestem przekonany czy Twoja osoba jest pozytywnie zakręcona i mile widziana w tym towarzystwie. Czy tylko szukasz okazji wyżycia się na osobach, które mają inne zdanie.

Zapewne nigdy nie zrozumiesz, że w żadnej grupie nie ma ludzi, którzy by myśleli identycznie.

Nie zauważyłem, abyś na tym portalu przewodził konkretnemu ugrupowaniu choć może się mylę...
autor 2014-02-17 08:18:26, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

autor 2014-02-16 16:14:42, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"

thorn napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

No cóż impreza dla zamkniętej i hermetycznej grupy dobiegła końca i kolejne potwierdzenie, że w tej grupie nie znajdziemy ludzi którzy nas interesują. Jednym słowy ugrupowanie dla tych, którym się nie powiodło. Osoby, które nie dostrzegają wokół siebie ludzi to typowe zjawisko wśród ludzkich singli.

Grupa wzajemnej adoracji i załatwiania spraw małego grona. Powiedzmy krótko osób, które nie potrafią się odnaleźć w życiu...

Nawet przywódca najbardziej radykalnego ruchu po raz kolejny ujawnił się publicznie.

Organizatorzy wywiązali się z zadania super.. Gratuluję!!!


Czekam na objazdówkę na moją osobę

Jeśli w tak zróżnicowanej grupie singli pod względem osobowości, zainteresowań, wykształcenia itd. nie potrafisz się odnaleźć to zamiast narzekać spróbuj poszukać swoich wśród obcych cywilizacji. My jesteśmy przecież tacy przyziemni a tam jako ziemski odmieniec będziesz na pewno adorowany i może tam wreszcie Ci się powiedzie. Podobno już szukają chętnych do lotu w kosmos i co ciekawe w jedną stronę Powodzenia Misiu...jeszcze z Piotrkowskiej a niedługo być może z Marsa!


Ufolutku pisałeś:

Kurczę, a ja jeszcze do niedawna myślałem, że singiel to osoba która aktualnie nie jest w związku i życie było takie proste

Znalazłeś swoich jesteś super odmieńcem od normalnego Łodzianina i dlatego czujesz się w tym towarzystwie bardzo dobrze.

Gratuluję Ci ufoludku trzymaj tak dalej, zdanie innych się nie liczy tylko monolitu
autor 2014-02-16 10:45:47, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Antywalentynki - IV urodziny portalu - 14.02.2014 (piątek) Klub Luka"
No cóż impreza dla zamkniętej i hermetycznej grupy dobiegła końca i kolejne potwierdzenie, że w tej grupie nie znajdziemy ludzi którzy nas interesują. Jednym słowy ugrupowanie dla tych, którym się nie powiodło. Osoby, które nie dostrzegają wokół siebie ludzi to typowe zjawisko wśród ludzkich singli.

Grupa wzajemnej adoracji i załatwiania spraw małego grona. Powiedzmy krótko osób, które nie potrafią się odnaleźć w życiu...

Nawet przywódca najbardziej radykalnego ruchu po raz kolejny ujawnił się publicznie.

Organizatorzy wywiązali się z zadania super.. Gratuluję!!!


Czekam na objazdówkę na moją osobę
autor 2014-02-09 21:05:10, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"

Mirabelka napisał(a):

czarnulka.mk napisał(a):

a Ty Misiu taki otwarty jesteś na poznanie ludzi? Siedzisz i piszesz dyrdymały od rzeczy sensu. Przyszedłbyś na spotkania , przedstawił się i pogadal realnie o tych wywodach, a nie pitu pitu na forum bez pokrycia. Czytając Twoje posty, odnosze wrażenie, ze jesteś starym, zgorzknialym, zakompleksionym, niezadowolonym z życia i niedopieszczonym malutkim facecikiem.



Niekoniecznie Czarnulka, może jest po prostu brzydki?


Mirabelka chyba masz rację, iż na tym portalu jest nie wiele osób, które nie grzeszą urodą.

Brzydkich kobiet niema tylko czasem:

https://www.youtube.com/watch?v=06LVuK-Yh8o
autor 2014-01-26 13:28:09, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"

czarnulka.mk napisał(a):

Koles z Piotrkowskiej, teksty, ktore na priva mi słałeś wołały o pomstę do nieba. Myslales, ze polece na te gadki? Żenada.





Oceńcie swoje czyny wynika, że portal towarzyski single wykorzystujecie jako specyficzne medium do nienawiści wobec osób, które nie podzielają waszych poglądów.

Czytaj więcej:

http://wyborcza.pl/1,91446,15320895,Podkomisja__nie_trzeba_zmieniac_prawa__zeby_walczyc.html
autor 2014-01-17 09:28:21, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"

polterek napisał(a):

hahaha ale kabaret


To co robią Trole nie da się nazwać kabaretem, to ich osobiste problemy w kontaktach z innymi ludźmi.

Na tym portalu osoba, która ma inne poglądy niż określano grupa jest poniżana i obśmiewana zawsze przez tych samych Troli.

Wydają w ten sposób o sobie świadectwo...
autor 2014-01-15 10:16:07, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"

czarnulka.mk napisał(a):

Koles z Piotrkowskiej, teksty, ktore na priva mi słałeś wołały o pomstę do nieba. Myslales, ze polece na te gadki? Żenada.



Może upublicznię ten tekst , który rzekomo słałem Ci na priva nie zobaczą kim naprawdę jesteś. Co sobą reprezentujesz., pisząc na forum, iż wszyscy są źli, czepiasz się do innych. Na forum każdy może pisać wszystko co tylko mu się podoba, aby nie było słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.

Dla mnie osoba rozwiedziona jest osobą rozwiedzioną a nie singlem. Mam prawo mieć takie zdanie i nikt nie może zachowywać się tak jak trole na tym serwisie.

Czy zrozumieliśmy się że wolność poglądów jest dla każdego taka sama, a nie tylko dla tych, którym się wydaje, że są wielcy....

Pozdrawiam wszystkich myślących ludzi na tym portalu...



.
autor 2014-01-14 20:25:01, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
Widzę, ze i trole się pojawiły jest właściciel parkingu rowerowego, sklepu monopolowego, zakładu francuskiego czyli zabawa odjazdowa.


Czyli na tym portalu nie znajdziesz człowieka, który wie czego chce.

Faktycznie zapraszano mnie na degustację jakiś trunków, ale ja akurat w towarzystwie, któremu się nie powiodło.

Jesteście wszędzie tam gdzie nie ma ludzi otwartych na wasze biadolenie.

Czarnulka czasami widuję Cię, ale mnie osoby, które są nieszczęśliwe nie interesują.


Niewiele masz lat a już uporczywie po serwisach szukasz szczęścia.

Zaproponowałem Ci spotkanie ale stchórzyłaś, no cóż trol zawsze boi się człowieka, dobrze czuje się w swoim klubie, choć ktoś te wasze kluby nazwał sektami.

Czarnulka tyle już zaliczyłaś imprezek i nikt Ci nie przypadł do gustu, a może nikt nie chce się tobą zainteresować...
autor 2014-01-12 20:53:59, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
Martusiu ja się z tymi singlami nie utożsamiam, znaczna część ma zasady nie do przyjęcia. Single na tym serwisie to większość specyficzne osoby, Niektórzy uważają, że ta witryna nie jest portalem randkowym.

Nie jestem naukowcem, który by drożył temat definicji. Niema to dla mnie większego znaczenia.

Nie ukrywam dla mnie kim innym jest singiel, a kim innym osoba wolna.

Każdy ma prawo szukać tego co go interesuje.

Nie znajdziemy bratniej duszy jeżeli nie będziemy otwarci na poznanie innej osoby.. Inicjatywa należy do każdego z nas, nie czekajmy wychodźmy na przeciw oczekiwaniom innym,

Jedni na tym portalu mają ambitne cele inni szukają towarzystwa na spotkania przy kufelku...



autor 2014-01-12 08:50:24, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
Jeżeli napisałem niezrozumiale to bardzo przepraszam.

Osoby które osiągnęły sukces dzięki portalowi zasługują na szczególny szacunek, gdyż będą w tym miejscu ich obecność zaowocowała.

Osoby, które zarejestrowały się na portalu będąc w związku i szukają tylko kochanka to duży znak zapytania.

Singiel z wyboru to ten który nie był w związku i ewentualnie ten, któremu się nie powiodło, ale to sprawa dyskusyjna.


Przyznasz zapewne, że osoba, która niesie bagaż nieudanego związku jest trudna w kontaktach tak również jest problem z utrzymaniem kontaktu z osobami, które tak naprawdę nie wiedzą czego chcą.

Pozdrawiam ciepło z Plichtowa...
autor 2014-01-10 08:59:39, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"

Martusia napisał(a):

Chyba raczej powinienieś napisać, ze singlem NIE MOŻE być osoba która JEST w związku małżeńskim, a nie która w nim BYŁA.
Dla wyjaśnienia singiel to osoba, która \"żyje w pojedynkę z własnego świadomego wyboru lub z przyczyn losowych. Należy zauważyć, że to określenie dotyczy osoby, której wyborem jest życie bez partnera, a nie osoby, która po prostu jest sama\", ale to z definicji, a każdy rozumie jak potrafi, albo jak chce zrozumieć
Poza tym określenie, że osoba, która \"nie jest singlem, jest osobą wolną\" jest trochę sprzeczne, bo może ktoś być jednocześnie singlem i wolnym nie być? ...no, ale może się czepiam


Masz rację definicja co do pojęcia singiel jest jednoznaczna. Osoba, która była w związku raczej nie jest singlem mimo że jest "samotna".

Właśnie jest na tym portalu kilka osób, które są w związku a uważają się za singli /proszę nie zaliczać osób, które są w związku i osiągnęły cel dzięki portalowi/.

Umówiła się zemną Pani, która jest w związku małżeńskim i twierdziła, że poszukuje tylko "kochanka", a tak naprawdę poszukiwał sponsora, który by ją woził po ekskluzywnych miejscach...

Regulamin serwisu nie jest jednoznaczny dlatego właśnie niektórzy dostosowują do swoich celów.

Zapis w regulaminie: Forum ma na celu wymianę informacji między klubowiczami - w zakresie spotkań, doświadczeń, poglądów i innych., słowo "innych" jest interpretowany w dowolny sposób.

W innych krajach są specjalne kluby, które są przeznaczone tylko i wyłącznie dla singli w Łodzi pewna grupa tworzy bardzo zamknięte grono z guru na czele, uważając, iż mężczyzna, który chce się umówić z kobietą to tylko i wyłącznie może się spotkać we wskazanym miejscu z zacnym gronem, a nie wybraną kobietą.

To nie targ "niewolników", a czysta gra.

Nie wszyscy Lubią imprezować, każdy z nas jest inną osobą i to że każdy z nas jest inny to jest cudowne.

May wolną wolę i wybieramy, a nie pozastosowujemy się pod narzucone zasady przez określone osoby.

Wróćmy do definicji: w cywilistyce wolny oznacza osobę nie będącą w związku i są to osoby z wyboru, które są singlami i osoby z rożnych przyczyn, które stały się osobami wolnymi...

Przyznam szczerze, że założenia określonych osób na tym portalu dowodzą, że portal jest tylko i wyłącznie dla osób, które nie potrafią nawiązać relacji z drugim człowiekiem i utrzymywać tych relacji, również uważają że portal ma służyć tylko i wyłącznie dla ich celów, a nie dla celów osób, które założyły konto.

Mnie interesują kobiety, które mają jasno sprecyzowane cele i swoje zdanie, anie są podatne na sum osób, które mając nie wile do powiedzenia.

Właśnie czy osoba, która nie ma z kim pójść na piwo jest singlem, czy tylko osobą szukającą towarzystwa.?

Nie jest prawdą, że singiel nie mam przyjaciół znajomych, kolegów. Samotność, a bycie singlem to zupełnie inne okoliczności.

Pozdrawiam ciepło i życzę rozsądnych rozważań....

autor 2014-01-09 20:02:42, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
Timon masz rację, rekreacja, a nie eliminacja...

Wprawdzie osoba, która była w związku małżeńskim nie jest singlem, ale jest osobą wolną. Przyznacie, że inna sytuacja jest osoby, która stan singla wybrała, a inna, która singlem się stała...

Jeżeli poszukuje partnera czy towarzystwa to go znajdzie. Na spędzenie czasu w związku partnerskim czy na imprezkach, wyjściach na zakupy, wyjazdach na łono natury, teatr czy kino.

Zupełny relaks to relaks z kobietą, która jest zdecydowana na przyjaciółkę, kochankę i żonę. Takie jest moje zdanie Wasze może byś zupełnie inne.


Nieco inaczej wygląda sytuacja osób, które są w związku i zapominają o swoim towarzyszu.
autor 2014-01-09 06:35:15, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
No cóż, ale żadna z Pań na zdjęciu nie jest singlem?

Singiel to osoba wolna, która nie była w związku małżeńskim...
autor 2013-12-31 19:21:29, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Sylwester 2013"
Dla wszystkich już mi znanych i dla jeszcze nie znanych

smacznego szampana, udanej zabawy do białego rana ,tak aby bolały kolana i kaca małego bo go lubicie.

W nowym roku nowych udanych związków...

życzy Misiaczkowa i Miś z Piotrkowskiej
autor 2013-12-26 14:10:11, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Singlowa Masa Krytyczna - manifestacja rowerzystów"
Jak zwykle Miś z Piotrkowskiej przemknie w "Krytycznej - manifestacji rowerzystów"

http://masakrytyczna.org/zaproszenie/grudniowa-masa-krytyczna-zaproszenie.html
autor 2013-12-22 18:18:05, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Moda na bycie singlem"
Dzień singla obchodzony jest 15 lutego, dzień po Walentynkach. Święto singli przypada w uroczystość św. Faustyna - patrona samotnych osób. Święto zostało zapoczątkowane we Włoszech, gdzie mieszka ponad 6 mln singli. W Mediolanie ponad połowa mieszkańców to osoby samotne. W Polsce już od kilku lat odnotowuje się wzrost liczby singli, obecnie jest ich około 5 mln. W środowisku młodych ludzi zapanowała nawet moda na bycie singlem. W święto singli w wielu klubach, lokalach i dyskotekach odbywają się specjalne imprezy dla singli. Polski singiel to niekoniecznie osoba, która nie zawarła związku małżeńskiego to również liczna grupa osób rozwiedzionych.

Wszystkim singlom w te szczególne Dni Bożego Narodzenia szczęścia, pomyślności i osiągnięcia wymarzonych celów w 2014 Roku...


Miś z Piotrkowskiej
autor 2013-11-07 13:59:48, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "XXVI Łódzki Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości "

BigMama napisał(a):

"Misiu z Piotrkowskiej" z ludzi co wieżą w Boga się naśmiewasz a sam się zapisujesz na czary mary ???


BigMam nie wiedziałem że chrześcijanie zajmują się carami marami. Biblia potępia wszytki praktyki takie właśnie jak na tych targach.

Ja nie mam obowiązku podporządkowywania się guru, który tak naprawdę oskarżył mnie w prywatnej korespondencji o brak posłuszeństwa, stwierdził, że jestem jego puklem, który się zagubił.

Portal singli nie jest portalem do manifestacji przynależności religijnej czy politycznej.

Może za kilka dni na tym portalu ktoś zamieści informacje, że dla ludzi o poglądach lewicowych organizuje spotkanie z psychologiem.

Może warto zacząć czytać ze zrozumieniem, anie to co się widzi przez pryzmat wlanych poglądów.

Proszę o zacytowanie zdań w których naśmiewam się z ludzi wierzących z Boga!!!

Jesteście specjalistami o intryg gratuluję zamiłowania do bezsensownej walki z ludźmi, którzy mają prawo myśleć inaczej...
autor 2013-11-07 09:11:33, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "XXVI Łódzki Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości "
Lista chętnych :
1. julka
2 Miś z Piotrkowskiej
3
autor 2013-11-04 14:12:15, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

Orni napisał(a):

Hmmm, nie wiem dokładnie keidy wrócę. A jeśli chodzi o randki to ja już dawno się nie umawiam. Już nie mam takiej potrzeby. Ale jak wróćę to się odezwę.


Za każdym razem piszesz: kopiuj wklej w swoich postach obstajesz, ze serwis jest "towarzyski" czemu nie regulamin zezwala również na matrymonialne zaintersowania.

Chłopie piszesz o randce z chłopem nie widziałem, że takie numery również tu są możliwe.

Masz gościu poczucie humoru...
autor 2013-11-04 12:38:36, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Orni ma się rozumieć jesteś zapewne obecnie w szkole Perfect Dating, ale do następnej mszy zapewne wrócisz...?
autor 2013-11-03 21:54:10, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

Ten fragment dotyczy kobiety idealnej. Ponieważ nikt nigdy nie będzie idealny, musisz pozwolić aby ona była sobą i zaakceptować jej wady i je również pokochać. Tego również od nich oczekujemy.


Arnos masz rację doskonały jest tylko BÓG. Tylko wzajemność i partnerstwo, gwarantuje sukces.
autor 2013-11-03 21:51:31, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

Orni napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

paulina1711 napisał(a):

Mis z Piotrkowskiej chyba zawsze zostanie Ci lewa lub prawa dłoń nie ważne, ważne że jest Ci bliska bo czytać się tego nie da frustracje może zostaw gdzieś gdzie kogokolwiek to interesuje ale pozdrawiam


Wniosek:


Masz rację zawsze rączka zostaje tym w (...),co najwięcej mówią o małżeństwie bo nigdy nie byli i nie będą w związku z oczywistych przyczyn. Są wśród singli bo tu nieźle można się pobawić choćby klikaniem z drugiej strony.

Oczywiście można przeczytać kilka poradników i posługiwać się teorią do tego pouczać innych jak to ma wyglądać.

Jeżeli na swoich profilach nie potraficie napisać kim jesteście i kogo poszukujecie to zawsze będziecie tkwić w miejscu.

Jeżeli tak naprawdę lubicie wykłady na temat małżeństwa to wyszukajcie w sieci wykłady ks. Mieczysława Malińskiego, który w swoich kazaniach wskazuje, że w naszym życiu występują stereotypy i to jest naj poważniejszy problem dla tych, którzy mają długa praktykę na portalu, a nie w relacjach między ludzkich.

Życzę kolejnych spotkań i mam nadzieje że takie spotkania przyniosą zamierzony rezultat, a nie staż na portalu...


Ja dodam tylko, ze to nie jest portal matrymonialny. Spotykamy się tu by milo spedzic czas, poznac ciekawe miejsca czy po prostu odpoczac po ciezkim tygodniu. A szukanie drugiej osoby na sile, ciagle tylko o tym myslenie nic dobrego nie wnosi. Trzeba byc soba i zyc i cieszyc się zyciem. A kiedys kazdy z nasz spotka ta druga osoba. Tu na imprezach mozna spotkac wartosciowe osoby i druga polowke. Pare par się potorzylo i piekne uczucie pomiedzy nimi jest. Ale raczej nie szukali na sile, po prostu uczestniczyli w zyciu portalu. A swoja droga nie kazdy chce wszystko pisac w profilu. Nie jest to obowiazek. Mam dla Was wszystkich rade, przyjdzcie po prostu na spotkania i cieszcie się zyciem. Radosni ludzie przyciagaja radosne osobki. I wpierw poznajcie druga osobe a nie od razu budujecie liste wymagan. Orni


Orni masz zupełną rację regulamin mówi: " Portal i forum ma na celu integrację singli z Łodzi i okolic, niezależnie od wykształcenia, wieku i czegokolwiek." Orni warto mieć wymagania, człowiek, który nie ma wymagania jest podatny na wpływy. Orni takim razie wybieramy się na piwo zobaczymy co potrafisz w realu...
autor 2013-11-03 09:09:41, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

Bardzo proszę już się na siebie nie obrażać i nie docinać sobie, bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi. Wątek jest na temat mszy świętej w wiadomej intencji, oraz ewentualnej integracji, a nie o naszych frustracjach.
Załóż sobie Misiu z Piotrkowskiej swój wątek i pogadaj z ludźmi którzy chcą z tobą rozmawiać. Ok?


Dawno temu do mistrza zen przyszedł człowiek. Powiedział, że nie może znaleźć dla siebie partnerki, takiej, która by mu odpowiadała i którą bezgranicznie kochałby do końca życia.

– A jaka miałaby być ta kobieta? – zapytał mędrzec.

Człowiek zastanowił się przez chwilę, a potem rzekł:

– Wyobrażam ją sobie jako osobę mądrą, uczciwą, odpowiedzialną, miłą, czułą, wrażliwą, delikatną, piękną, zaradną, traktującą nasz związek w sposób partnerski, wierną, kochającą dzieci…

Dodał jeszcze kilka równie pozytywnych cech, po czym zapytał mnicha, co ma począć. Mędrzec zajrzał głęboko w oczy człowieka i odpowiedział spokojnie:

– Znam absolutnie pewną metodę, dzięki której będziesz mógł spotkać taką kobietę.

– Jaką?! – krzyknął radośnie człowiek. – Jeśli mi ją zdradzisz, oddam ci wszystko, co posiadam!

– Niczego od ciebie nie chcę – odparł zagadkowo mistrz. – Problem w tym, że musisz mi przysiąc, iż zastosujesz tę metodę.

Przybysz zaczął więc przysięgać na wszystkie świętości, a kiedy trochę ochłonął, usłyszał cichy głos starca:

– Jeżeli pragniesz spotkać kobietę, która byłaby piękna, czuła, opiekuńcza, mądra, pogodna, uczciwa, zaradna i traktowała związek z tobą po partnersku, to sam taki musisz się stać. Tylko wtedy będziesz mógł ją znaleźć, a nawet jeśli jej nie spotkasz, będzie to dla ciebie bez znaczenia
autor 2013-11-03 08:14:18, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

paulina1711 napisał(a):

Mis z Piotrkowskiej chyba zawsze zostanie Ci lewa lub prawa dłoń nie ważne, ważne że jest Ci bliska bo czytać się tego nie da frustracje może zostaw gdzieś gdzie kogokolwiek to interesuje ale pozdrawiam


Wniosek:


Masz rację zawsze rączka zostaje tym w (...),co najwięcej mówią o małżeństwie bo nigdy nie byli i nie będą w związku z oczywistych przyczyn. Są wśród singli bo tu nieźle można się pobawić choćby klikaniem z drugiej strony.

Oczywiście można przeczytać kilka poradników i posługiwać się teorią do tego pouczać innych jak to ma wyglądać.

Jeżeli na swoich profilach nie potraficie napisać kim jesteście i kogo poszukujecie to zawsze będziecie tkwić w miejscu.

Jeżeli tak naprawdę lubicie wykłady na temat małżeństwa to wyszukajcie w sieci wykłady ks. Mieczysława Malińskiego, który w swoich kazaniach wskazuje, że w naszym życiu występują stereotypy i to jest naj poważniejszy problem dla tych, którzy mają długa praktykę na portalu, a nie w relacjach między ludzkich.

Życzę kolejnych spotkań i mam nadzieje że takie spotkania przyniosą zamierzony rezultat, a nie staż na portalu...
autor 2013-11-02 21:50:25, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

Na tym portalu, jak i innych portalach społecznościowych o charakterze randkowo- towarzyskim są różni ludzie o różnym wykształceniu, różnych poglądach, o różnej sytuacji materialnej, o różnych charakterach. Każdy jest inny i każdy po swojemu patrzy na drugiego człowieka i w sposób indywidualny go ocenia. Wielu z nas od lat przesiaduje przed ekranami naszych komputerów i godzinami przegląda profile uczestników tych że portali. Nie każdy ma szczęście i odwagę napisać do drugiej osoby. Aby spotkać się z drugą osobą i ją poznać, niestety trzeba wyjść z domu. Zauważcie, że sporo czasu już straciliśmy i ile jeszcze czasu mamy siedzieć przed tymi komputerami.
Mają rację moi przedmówcy, że trzeba nam stanowczej decyzji zmiany naszego myślenia i zaangażowania i dopuszczenie do naszego życia drugiej osoby.
Po mszy była okazja spotkania się na 15 minut w kawiarence, ale niestety większość ludzi nie skorzystała z zaproszenia. Pozytywne jest jedynie to, że na mszy pojawiło się ponad 100 osób i możliwe, że na następnej mszy w tej intencji będzie jeszcze więcej.

Pozwolę sobie na przytoczenie słów mądrego kapłana, który na takiej mszy modlił się z ludźmi:

Przynagleni miłością chcemy odnaleźć swoje miejsce w kościele, miejscu pracy i życiu.
Przynosimy Ojcu Niebieskiemu swoje lęki, że nie jesteśmy w miejscu gdzie sięgały nasze marzenia, i kiedy rozeznawaliśmy do czego Bóg nas powołuje.

Ojcze chcemy popatrzeć Twoimi oczyma, jak wygląda nasze życie, chcemy próbować naprawić nasze błędy, oraz gdzie nie odpowiedzieliśmy swoim życiem na Twoją miłość.
Oddajemy Ci nasze życie, takie jakie jest, i pragniemy abyś Ty napisał scenariusz naszego przyszłego życia. Chcemy stanąć z Tobą Twarzą w twarz, abyśmy mogli dowiedzieć się, co ty masz dla nas najlepszego i czego od nas oczekujesz.

Uzdrów nas z egoizmu, przez który zamykamy się na drugiego człowieka. Naucz nas dawać a nie liczyć na zaszczyty, naucz nas stawać po stronie słabszych, pomagać im kiedy nas potrzebują, naucz nas dostrzegać dobro w ludziach, którzy się pogubili.

A tym których powołałeś do małżeństwa dopomóż odnaleźć tę ukochaną osobę na którą czekali od tak dawna, oraz dopomóż aby się pokochali.


Czy w takim razie czy jest to portal dla ludzi z zasadami? Czy nadzwyczajnie unika się spotkania z drugim człowiekiem? Inicjatywa specjalnej mszy była dla wszystkich. Nasuwa się pytanie ile osób zdecydują się na zmianę zasad życia, które mogą doprowadzić do zmian. Zapewne wyjazd do Wrocławia był intrygujący, ale czy coś zmienił?

Zauważyłem, że są osoby, które lubią korespondować a boją się spotkań choć w niektórych przypadkach trudno się dziwić. Niektóre osoby mają po dwa konta i czy to zwiększa wyniki spotkania kogoś drugiego. Jeżeli się unika spotkań. Czy wizyta w klubie jest najodpowiedniejszym miejscem na poznanie drugiej osoby. Możemy tam poznać osoby, które lubią określony tryb życia, a nie zasady, które były by oparte np. na słowie Bożym czy innych zasadach.

Jest faktem, że na tym portalu są osoby, które poszukują kompana na wyjście na browara, ale i są osoby które mają ochotę na zmianę życia.

W mszy uczestniczyło ko 100 osób ile jest osób, które tworzą zamknięte grupy, które są hermetyczne i nie reagują na osoby, które próbują nawiązać kontakt.

Czas ucieka, mam nadzieję, że Ci co byli na spotkaniu otwartym znajdą się nawet przypadkiem na ulicy.

Łódź jest bardzo mała, zawsze gdzieś przypadkiem możemy spotkać osobę, której zapamiętaliśmy twarz...

Szkoda, że koleżanka się oburza i uważa, że pisałem pod jej adresem. Niestety myli się...

Zasugerowałem spotkanie i udało mi się nawiązać kontakt z osobą, która nie jest uczestnikiem tego portalu, ale byłą w określonym miejscu o określonym czasie i to jest właśnie to Nie musi się bać, że ktoś do niej napisze i coś chce.
autor 2013-11-02 17:46:10, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

A może ktoś był na mszy świętej u Jezuitów w ten czwartek? Jakie wrażenia i jak odbieracie duszpasterza, który skierował do Was słowo? Czy kogoś to słowo poruszyło i zachęciło do aktywniejszej pracy nad znalezieniem kochanej osoby? Albo dodało odwagi aby zrobić pierwszy krok?


Słowa słowami, ale jak ktoś nie zacznie wprowadzać zmian w sowim życiu to nic nie osiągnie.

Zauważ, że koleżanka pisze, iż ten portal nie jest dla osób, które mają ochotę spotkać kogoś wartościowego z zasadami prawości i nauk ze słowa bożego.


Mam nadzieję, że były tam osoby, które postanowiły wprowadzić zmiany w swoim życiu i rozpoczęły małymi krokami aktywne poszukiwanie tej drugiej połówki pomarańczy...
autor 2013-11-02 17:40:13, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

gotanka napisał(a):

Hej,

Czytam to co piszecie i nie mam serca nie skomentowac ;o)

Czy wszyscy / nikt nie jest singlem na portalu to ciezko stwierdzic. Ten portal, na ile go znam, jest portalem gdzie rozni ludzie moga razem robic ciekawe rzeczy, wedle zainteresowac, gdzie mozna dowiedziec sie co sie ciekawego dzieje w Lodzi i spedzic czas w fajnym, otwartym gronie. A jesli uda sie poznac kogos blizej to tylko super ;o)

Moja obserwacja jest tutaj tez taka, ze ten kto organizuje rozne spotkania dla innych i sam tez w nich uczestniczy - ten szybciej znajduje swoja polowke. Niestety dla portalu, wowczas jego aktywnosc nieco przycicha (co zdaje sie ma miejsce obecnie).

Delikatnie mowiac Twoj komentarz odnosnie "żony która biega w wolnych chwilach po imprezkach w towarzystwie bawidamków" jest co najmniej krzywdzacy i bardzo seksistowski. To samo moglabym napisac o panach biegajacych ciagle po pubach - po co mi taki maz?! A tak powaznie to - co widoczne jest natym portalu - kto sobie kogos znajduje na chwile znila, a potem czasem pojawia sie juz w parze na roznych imprezach, bo tutaj sa naprawde fajni ludzie i szkoda / nie ma potrzeby sie z nimi rozstawac.

No i nareszcie - to portal spotkan ludzi, najczesciej grupowych, co de facto rozluznia atmosfere, sprawia, ze mozna sobie niezobowiazujaco porozmawiac, przyjezec sie roznum osobom i jak ktos Cie zainteresuje - podejsc i porozmawiac. Tak to dziala w moim rozumieniu. Osobiscie jesli ktos by mi proponowal spotkanie solo na privie - nie sadze, bym sie zdecydowala. Tak naprawde oprocz paru cyferek i nicka poki kogos nie spotkasz, to nie wiesz o nim nic. Spotkania grupowe, zwlaszcza wedle zainteresowan daja szanse, by sie lepiej poznac i byc moze cos dalej.

Bardzo milo wapominam wspolny wyjazd z singlami do Wroclawia - POZDROWIENIA DLA CALEJ WROCLAWSKIEJ EKIPY!!!!!! ;o)


Spotkania w grupie to nawet ciekawe zjawisko, ale wszyscy i tak rozchodzą się w swoim kierunku jak się było singlem tak się jest nadal singlem. Liczą się efekty, chyba że odpowiada nam stan singla, No cóż nawet po tych luźnych spotkaniach nadal można być samotnym i czekać do następnego spotkania z wiarą, ze może coś się wydarzy.
autor 2013-11-02 09:38:45, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

JustIn napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):


Zauważyłem, że na portalu jest liczna grupa singli "zawodowych", którym taki stan rzeczy odpowiada i starają się narzucać innym taki sposób myślenia i działania.

To może tylko takie wrażenie. Ja jestem na portalu od dawna, chodziłem na bardzo, bardzo, bardzo dużo spotkań różnego rodzaju i większość osób z portalu w którymś momencie była w związku, albo jest w związku obecnie, więc ja nie potrafiłbym wskazać nawet jednej osoby, która byłoby "zawodowym" singlem Nie jest tak źle


Sprawdziłem już kilkanaście osób i okazuje się że są nadal siglami maruderami, którzy to najchętniej zajmowali by czas w korespondencję. Boją się spotkania z drugą osobą. Chodzenie po imprezka takich czy innych nie ułatwia poznanie partnera, a wręcz przeciwnie utrudnia. W szczególności nie spotkamy tej jednej na spotkaniach, które są oparte o bar. Czy wyobrażasz sobie żonę która biega w wolnych chwilach po imprezkach w towarzystwie bawidamków, bo ja nie....

Jeżeli co niektórzy są w "związku" jak piszesz to po co czas zabierają na klikanie innym. Jedna z Pań odpowiedziała mi "tu jesteśmy wszyscy singlami" i z miejsca zajęła się klikaniem.

Warto "wyjść" z sieci i spotkać się z kimś tylko po to, aby zobaczyć normalnych ludzi, którzy nie przekładając kolejnego dnia na następny dzień.

Pewna dama pisze mi że spotka się zemną w tym i dniu, ale musi ustalić czy koleżanka czasami nie organizuje kolejnego wieczoru panieńskiego.

Sama narzuca termin spotkania i odpowiada, że raczej z tobą nie spotka się, bo może jej koleżanka być przeciwna.

Jeżeli nie chcesz spotkać się z drugą osobą i spojrzeć jej prosto w oczy porozmawiać to będziesz tkwił w takim czy innym serwisie wiecznie.

Choć nie wiem poco narzekać. Jeżeli ktoś pisał ostatnio na tym portalu, że ten portal nie jest portalem matrymonialnym.

W prawdzie ma ułatwić poznanie bratniej duszy na wyjazd w góry czy wyjście na browara.

Więc poszukiwanie w takim przypadku osoby do trwałego związku partnerskiego może być nie zasadne.

Jeżeli kobieta, która chętne spotkała by się ze mną jest w takim czy innym związku to w jakim celu podejmuje próbę spotkania się zemną...

Więc nie spacerujmy do knajpki do knajpki tylko damą proponujmy, konkretne spotkania, a dowiesz się czy ta osoba po drugiej stronie to zawodowy singiel, który na domiar tego ma kilka kont na tym serwisie....
autor 2013-11-01 13:03:00, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

JustIn napisał(a):

Miś z Piotrkowskiej napisał(a):

anros napisał(a):

Lekarstwem na nasz egoizm jest otworzenie się na Boga, oraz drugiego człowieka. Czasami trzeba pokonać samego siebie, aby wyjść z utartych schematów naszego życia i przestać biadolić na swoja samotność. Nawet gdy nie znajdziesz teraz kandydatki na żonę, czy męża, to jest szansa że zyskasz może nowych przyjaciół.


Tyle że do niektórych nie dociera, że powinni zacząć od siebie, a nie biadolić.

Najwyższy czas zmienić swoja roszczeniową postawę i zacząć dawać to co mamy najwartościowsze, czyli siebie takiego jakim się jest. Każdy z nas jest wartościowy i ma bardzo dużo do zaoferowania innym.

>>>>>>>>

Zgadzam się, ale czasem to dociera i wiemy o tym, ale zmiana schematu swojego życia i postępowania jest bardzo trudna. Czasem chcemy coś zmienić, a wszystko i wszyscy dookoła nie pozwalają nam się wyrwać z tego codziennego rytuału do którego przywykliśmy przez wszystkie dotychczasowe lata naszego życia. Praca nad sobą to długotrwały i czasem bolesny proces, więc łatwo nie jest Ale warto Jednemu może pomóc wiara, innemu mentor, jeszcze innemu szkolenia np. z Internetu - każdy sposób jest dobry, wszystkiego warto spróbować w imię dążenia do lepszego życia, do wejścia na wyższy poziom samego siebie


Masz rację wyrwanie się z monolitu jest bardzo ciężkie, ale można spróbować poprosić o pomoc psychologa, Zauważyłem, że na portalu jest liczna grupa singli "zawodowych", którym taki stan rzeczy odpowiada i starają się narzucać innym taki sposób myślenia i działania.

Niektórzy bardzo boją się spotkani z drugą osobą chętnie by się spotykali tylko i wyłącznie na imprezach grupowych i to w klubach gdzie mogą dodać sobie animuszu wodą ognistą. Spotkanie w grupie nie zobowiązuje, ale spotkanie z drugą osobą nakłada obowiązki i zobowiązania. Osoby mające nawyki bycia w samotności odrzucają inne osoby, bo ich porostu się boją.

Musimy chcieć się wyrwać i musi to być naszym marzeniem, a nie mrzonkami.

Mam wielka nadzieję, że ktoś wkrótce napisze, iż po mszy w dniu 32 października 2013 r. nawiązał relacje z drugą i star się kontynuować i zmieniać swoje życie będzie mi bardzo miło...

Życzę wszystkim zmiany sposobu myślenia i realizacji życiowych planów.
autor 2013-10-31 18:25:59, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"

anros napisał(a):

Lekarstwem na nasz egoizm jest otworzenie się na Boga, oraz drugiego człowieka. Czasami trzeba pokonać samego siebie, aby wyjść z utartych schematów naszego życia i przestać biadolić na swoja samotność. Nawet gdy nie znajdziesz teraz kandydatki na żonę, czy męża, to jest szansa że zyskasz może nowych przyjaciół.


Tyle że do niektórych nie dociera, że powinni zacząć od siebie, a nie biadolić.

Najwyższy czas zmienić swoja roszczeniową postawę i zacząć dawać to co mamy najwartościowsze, czyli siebie takiego jakim się jest. Każdy z nas jest wartościowy i ma bardzo dużo do zaoferowania innym.

>>>>>>>>
autor 2013-10-31 11:46:30, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "31 październik 2013r - Msza w intencji poszukujących męża lub żony na Sienkiewicza 60 w Łodzi; godzina 19ta w kaplicy św. Krzysztofa"
Czarnulka

Masz rację. Jeżeli ktoś nie chce osiągnąć sukcesu to go nie osiągnie, bo będzie zwlekał i twierdził, że się nic nie da no bo zły los, zła pogoda i wszyscy wokół nas to źli.

Lekarstwa w tym przypadku koniecznie należy zmienić zanim będzie za późno.

Choć przyznam, że na takie schorzenie to niema tabletki, która usunęła by dolegliwości mrzonek, iż po ową damę przyjedzie książę na złotym rumaku i porwie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najszybszych zmian, a przede zmiany wszystkim sposobu myślenia i postrzegania innych...
autor 2013-09-26 22:30:42, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkim mam na imię Kornel jestem z Lutomierska.
autor 2013-09-26 09:47:10, przez Miś z Piotrkowskiej

Miś z Piotrkowskiej
skąd: Lutomiersk
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Jaki jestem? Ciężko coś o sobie powiedzieć obiektywnie. Biorąc pod uwagę, że całe moje życie mieszkam w Lutomiersku a pracuję w Łodzi. Poniżej subiektywny opis mojej własnej osoby.

Obecnie mieszkaniec pięknego Lutomierska, którego uroki staram się doceniać każdego dnia. Tutaj także obserwuje otaczającą rzeczywistość, która nie zawsze przypada mi do gustu. Przez te ostatnie okres swojego pięknego życia udało mi się poznać trochę świata i trochę ludzi. Nieustannie stara się podtrzymać tę tendencję, ale nie zawsze jest to takie łatwe jak bym chciał. Jednak widziałem już parę rzeczy w swoim życiu, niektóre z nich sam przeszedłem. Ma jednak świadomość, iż nie wiem wszystkiego, dlatego też stara się być otwarty na innych, którzy mają coś ciekawego do zaoferowania. Ciągle się czegoś uczę, ciągle coś poznaje i doświadczam. Optymista z domieszką realisty, a czasem realista z domieszką optymisty. Lubię fotografować przejrzeje, w fotografii fasują mnie miejsca w których są rzeki, stawy, piesze długie spacery, kolacje przy świecach i dobrej muzyce. Uwielbiam gotować dla...

Poszukuję kobiety pozytywnie zakręconej i przedsiębiorczej. Mam ochotę na przygodę do końca świata i jeden dzień dłużej...


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl