REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 6

autor 2014-08-21 23:07:58, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "Nocne rowerowanie po Łodzi"
Hej, czy może 24.08 ktoś z Was wybiera się na rowerowanie?
1. pamsia
2. ...
autor 2014-01-22 19:24:50, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"

emada napisał(a):

pamsia napisał(a):

Czy ktoś z Was grywa w brydża? I Potrzebuje Czwartej osoby? Która bardzo chętnie się przyłoży, żeby się wciągnąć i nauczyć?
Bo ja jestem bardzo zainteresowana Jeśli miałabym się tylko przyglądać, jako Piąta- to też Ok na początek.

Gdyby był ktoś, kto pozytywnie odpowie na mój post, to proszę się nie krępować i odpowiadać


Była sekcja brydżowa ale coś ostatnio ucichł temat. Nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wrócili do wieczorku gier wszelakich


To ja wnioskuję o przywrócenie tejże praktyki i zgłaszam swoje wszelkie chęci
1. pamsia
2.
autor 2014-01-20 16:53:48, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"
Czy ktoś z Was grywa w brydża? I Potrzebuje Czwartej osoby? Która bardzo chętnie się przyłoży, żeby się wciągnąć i nauczyć?
Bo ja jestem bardzo zainteresowana Jeśli miałabym się tylko przyglądać, jako Piąta- to też Ok na początek.

Gdyby był ktoś, kto pozytywnie odpowie na mój post, to proszę się nie krępować i odpowiadać
autor 2013-10-25 12:09:57, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "Co czytacie?"
Odnośnie czytania, to pochłonęła mnie właśnie książka Tadeusza Dołęgi-Mostowicza "Świat pani Malinowskiej". Czasy międzywojenne, stara Warszawa, relacje międzyludzkie opisywane przez ówczesnego pisarza. Wciąga.
autor 2013-10-02 15:09:14, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam wszystkich, mam na imię Dominika i jestem z Widzewa
autor 2013-10-02 13:48:38, przez pamsia

pamsia
skąd: Łódź
temat: "Szukam drugiej połówki - tej JEDYNEJ na całe życie :)"
Cóż, strasznie to banalne, ale jakże prawdziwe. Podzielam Twoje pragnienia, podobnie jak pewnie większość z nas tu obecnych. Pozdrawiam życząc szczęścia w poszukiwaniach.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl