REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2013-11-03 17:13:35, przez cissi

cissi
skąd: łódź
temat: "Najgorsza wpadka na randce"
Ja miałam bardzo milutką randkę kiedy spotkałam się z facetem ( z portalu randkowego),który jak tylko zasiedliśmy na jakimś jedzonku zaczął się zwierzać z tego,że był z dziewczyną,która obecnie jest w ciąży i on się strasznie boi,że to jego dziecko. W związku z tym,że wiedział,że jestem troszkę związana z medyczną branżą poprosił mnie żebym może obliczyła czy to może być jego dziecko. Podał datę stosunku (!),czas kiedy miała okres,ja tam wszystko posprawdzałam,obliczyłam na kółeczku ginekologicznym po czym wyszło,że całkiem prawdopodobne,że będzie tatusiem. Zjadłam sałatkę i poszłam

autor 2013-11-03 16:39:01, przez cissi

cissi
skąd: łódź
temat: "Co czytacie?"
Moim ukochanym autorem jest John Irving. Na każdą jego książkę czekam z utęsknieniem. Najsławniejsza " Świat według Garpa" jest dobra,ale moim zdaniem wcale nie najlepsza. Jego najnowsza książka " W jednej osobie" jest świetna,ale polecam też " Małżeństwo wagi półśredniej", " Zanim Cię znajdę" i " Regulamin tłoczni win". Polecam wszystkie jego książki ;)
Ostatnio pochłonęłam kilka książek Isabel Allende, literatura trochę w stylu Margueza. " Dom dusz"- wg mnie najlepsza,ale piękna też jest " Paula"-autobiograficzna o tym jak Allende żegna się ze swoją córką,która zapada w śpiączkę.
Poza tym Murakami "Kronika ptaka nakręcacza"-strasznie odrywa od rzeczywistości! Fajna też jest " O czym mówię kiedy mówię o bieganiu",taka energia bije z tej książki
autor 2013-11-02 16:58:14, przez cissi

cissi
skąd: łódź
temat: "Miłość od pierwszego wejrzenia"
A ja tam wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. Jak Michael w " Ojcu Chrzestnym", taki sycylijski piorun,który powala na resztę życia. Tak,właściwie to czegoś takiego właśnie szukam! ;)
autor 2013-11-02 16:41:27, przez cissi

cissi
skąd: łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam Kama jestem i mam nadzieję,że spotkam tu przede wszystkim fajnych ludzi, druga połówka to już na dalszym planie ;)


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl