REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 13

autor 2014-01-13 19:55:59, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "11.01 Stargazer w Scenografii"
Jak udała się impreza? Żałuje że nie słyszałem tej wokalistki na żywo tyle co w youtube to za mało żeby wyrobić sobie zdanie. Choć bardzo mi to nakreśla postać byłej wokalistki blue cafe Okupnik Tatiany.
A kim jest Wild Byczes ? ?
autor 2014-01-13 19:49:50, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam Imięnnikaa pozdrawiam
autor 2014-01-13 19:48:35, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Kupię mieszkanie w Łodzi!"
mogę zapytać do jakiej kwoty ? 1 000 000 A jeśli jest kupione to proszę pochwal się !!

Osobiście parę dni temu przeglądałem ofertę mieszkanie dla młodych, strony tbs, przepisy ubiegania się o mieszkanie komunalne np. i jest jeszcze oferta mieszkania za odstępne więc możemy podyskutować,
autor 2014-01-13 19:34:04, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Teatr"
Zapraszam do skorzystania ...

http://www.groupon.pl/oferty/dealbank_pl_pl/Teatr-Nowy-im-Kazimierza-Dejmka-w-odzi/31552714?utm_source=localhub&utm_campaign=localhub&utm_medium=lodz

REPERTUAR http://www.nowy.pl/item/repertuar/lang/pl

Jest ciekawa oferta z groupon a repertuar mnie osobiście NP TO NIE PASUJĘ
MÓJ BOSKI ROZWÓD Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek – przyjemny, ale niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby… kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło pasuję

Ale już to: Metoda Grönholm
Wyreżyserowana w Madrycie w 2004 roku sztuka stała się teatralnym hitem. Na podstawie dramatu powstał również film. O sukcesie przesądził aktualny temat i talent autora, który przestrzegając klasycznych zasad dramaturgii, potrafił napisać intrygujący thriller psychologiczny. Galcerăn pokazuje narastające napięcia i konflikty środowiska pracowników. Daje przenikliwy i gorzki obraz współzawodnictwa we współczesnym świecie, „wyścigu szczurów” i walki o władzę, które rządzą społeczeństwem. Błyskotliwie, z humorem kompromituje nowoczesne metody weryfikacji pracowników, które wykorzystują wiedzę psychologiczną, ignorując przy tym etykę. Eksperymenty, w jakich biorą udział kandydaci, naruszają ludzką intymność i stawiają ich w kategorii towaru. Konkurs odbywa się na podobnych zasadach jak telewizyjne reality show – uczestnicy zamknięci w czterech ścianach szklanego biura są obserwowani i poddawani różnym próbom, a wygra ten, który wyeliminuje resztę. Sztuka stawie ważne pytanie: jakie są moralne granice robienia zawodowej kariery?

A już na pewno ZŁODZIEJ jest do obejrzenia.
autor 2014-01-03 14:30:44, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Łyżwy"
Kto ma ochotę pośmigać na łyżwach 05.01.2014r. (niedziela)? Lodowisko \\\\\\\\\\\\\\\"Bombonierka\\\\\\\\\\\\\\\" -
ul. Stefanowskiego 28.
Zbiórka: 17:30. Wejście: 18:00.

1. Elis
2 .......

A może na retkini Ślizgawki \\\"laserowe\\\" odbywać się będą przy niemal zgaszonym świetle, w niezwykłej scenerii.w następujące dni:




sobota - godz. 19:15-20:15, 20:30-21:30

niedziela - godz. 19:15-20:15, 20:30-21:30

poniedziałek - godz. 19:30-20:30

wtorek, środa, czwartek, piątek - godz. 19:15-20:15

Przesuńmy termin Co wy na to??


http://www.mosir.lodz.pl/images/inne/green.jpg
(Podczas trwania ślizgawek laserowych zmniejszone jest oświetlenie tafli lodowiska, w związku z czym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności)
bilet normalny: 9 zł
bilet ulgowy: 7 zł
wypożyczenie pary łyżew dla grup zorganizowanych (osoba/60 min.): 3 zł
wypożyczenie pary łyżew: 5 zł
autor 2013-12-29 22:27:02, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Gra w skojarzenia"
... nowe życie->nowa miłość->emocje ->radość życia->podskoki->trening->wysiłek->zmiany -> na lepsze jutro -> futro ->norki->worki->ziemniaki>frytki->mizeria-> obiad->musztarda->parówki-> chemia>szkoła>młodzież-> alkohol>wino>Włochy>depilator>wibrator
autor 2013-12-29 22:22:56, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Łyżwy"
i jak wam się tam jeździ ??? na jazdę nigdy nie jest za późno prawda, bardzo rzadko jeżdżę Ale jestem ciekaw czy te spotkania się udają i czy jest was grupa a na bombonierce znajdzie się miejsce dla jeszcze pary łyżw. Czekam za zebranie grupy Udanego nowego Roku
autor 2013-12-08 10:07:22, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Warsztaty, Kursy, Szkolenia"
1. emada - 90%
2. JustIn (90%)
3. Krysiek25
4. ...
autor 2013-12-06 21:07:36, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Jestem mile zaskoczony hahah dostałem zaproszenie na dzisiejszy wieczór co jest miłe dzięki klubowicze.
autor 2013-12-06 14:13:34, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Hello Wellcome ewery one people, Im lock vany citizen Lodz
autor 2013-12-06 13:22:35, przez Krysiek25

Krysiek25
skąd: ŁÓDŹ
temat: "Sylwester 2013"
Czy jeszcze są prowadzone zapisy? czy może nici z tej imprezy z wami


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl