REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 82

autor 2011-11-01 22:33:53, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://www.youtube.com/watch?v=g33gChm2HJs
And we just, and we just, and we just, and we just, GET UP AND GO!
autor 2011-08-21 22:42:33, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://www.youtube.com/watch?v=E3AD7FyycEQ a mnie to chodzi po głowie. Inaczej: "Chcieć znaczy móc!"
autor 2011-08-06 19:33:23, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://www.youtube.com/watch?v=X70VMrH3yBg
autor 2011-08-06 19:31:47, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "FILMMMMM:)"
Od niecałych dwóch dni mam internet i ściągnąłem ponad 30 filmów różnej maści. Dramaty, komedie, horrory, thrillery itd. Jak mam ochotę poprawić sobie humor, odmóżdżyć się czy obejrzeć bardziej ambitny film to zawsze coś znajdę .
autor 2011-08-06 18:56:24, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"
Już dawno przeszedłem. Zaraz po kupieniu w kilka godzin. God of War II była znacznie łatwiejsza na najtrudniejszym poziomie niż w jedynce. Teraz kończę Final Fantasy X-2 i Red Dead Revolver. Potem już tylko ps3 i FF XIII, Red Dead Redemption, NFS Shift, Star Wars Force Unleashed 2 (to muszę kupić).
Może kogoś zainteresuje grafa: http://www.youtube.com/watch?v=eJPbozRomX4
autor 2011-08-05 00:40:47, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"
ps2 mam i organizuje sobie co jakiś czas turnieje w PES 8. A jak sam gram to RPG teraz FF X-2. Mam mnóstwo gier. Dużo przeszedłem, wiele jeszcze jest do przejścia. Silent hill, Star Wars, NFS, God of War, Sing Star itp. Oczywiście na PC to Star Craft, Heroes of Might and Magic III.
autor 2011-07-16 00:56:39, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "FILMMMMM:)"
Poza tym że Gomorra to też książka jest. Autor książki opisuje i wymienia z nazwiska wszystkich członków mafii włoskiej (z tego co pamiętam) i chcą go za to zabić. Poza tym taka mała ciekawostka: w filmie grają prawdziwi przestępcy i po skończeniu produkcji zostali wsadzeni za kratki.
autor 2011-06-29 11:49:59, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Ogłoszenia"
Potrzebny jest kierowca do rozwożenia pizzy na radogoszczu. Pizzeria nazywa się Maxii i znajduje się na Liściastej 56.
autor 2011-06-13 12:52:02, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Spotkanie przedwakacyjne w Tawernie - 16.06.2011"
Ja w sumie też mogę ale po pracy. Więc będę koło 23.
autor 2011-05-11 22:58:07, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Długi weekend w czerwcu 23-26.06.2011 "
Muszę was rozczarować. Nie mam wzmacniacza. Ale mam mikrofon i nie zawaham się go wziąć :P.
autor 2011-05-10 21:23:04, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Ja też. A następnie PEWEX!! Oczywiście jak się wyśpiewamy
autor 2011-05-06 10:07:17, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Majówka "
Lepiej mnie nie naśladujcie. Może mieć to różne konsekwencje . Adasiu wydaje mi się, że wypiłeś więcej ode mnie i nie bądź już taki skromny. Koniec końców to nie ja się sam obudziłem w ośrodku ;).
autor 2011-05-05 10:06:13, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Ja też się pojawię jak mi nic innego nie wyskoczy.
autor 2011-05-05 10:01:07, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Majówka "
Dzięki za super zabawę wszystkim. Granie dla was to prawdziwa przyjemność.
Prywatny fotograf, prywatny kamerzysta... I co jeszcze? Może striptease?
autor 2011-04-24 21:54:01, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Majówka "
Ale pamiętajcie że w dzień pierwszy odpoczywamy, dzień drugi wprowadzę rytuał dobrej muzyki, reszta może się różnie potoczyć ale postaram się by karaoke też było. Więc mam nadzieję, że nas nie wyrzucą :P.
autor 2011-04-15 10:44:00, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wiosenna impreza klubowiczów w Tiradorze - 16.04.2011"
No bo jest normalna . Jak nie masz pomysłu jak się ubrać wiosennie czy akurat w garderobie nic ci nie pasuje to przecież nikt się na ciebie nie obrazi :P.
autor 2011-04-14 20:29:54, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Szachy! ;)"
Co to są te życiowe gry?
autor 2011-04-09 23:32:59, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Uwzględnię twoją propozycję.
autor 2011-04-09 22:21:01, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wiosenna impreza klubowiczów w Tiradorze - 16.04.2011"
Mnie nikt kurna nie uwzględnił a będę puszczał mjuzik! dablju ti ef się pytam grzecznie?

Ok. A teraz tak na serio. Dajecie gusta muzyczne. Tylko proszę was o jedno bo tego nie zdzierżę, BEZ disco polo! Jest naprawdę na tym świecie dużo na tyle dobrej muzyki by nie puszczać chały (bez obrażania dla disco polo). Będzie podobnie jak na sylwestrze tyle, że lepiej bo już mniej więcej wiem przy czym się bawicie/bawimy. Ale jeżeli macie jakieś specjalne życzenia nadstawiam ucha. Ostatecznie akceptuję jak zawsze pendrive. Ale to tylko raczej pojedyncze kawałki. Ostatecznie walić w tym temacie: http://www.singlelodz.pl/forum/wpisy/id_tematu/279/start/75 to przesłucham.

Wasz ukochany
DJash.
autor 2011-03-13 19:15:15, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Tournament [EVENT]"
Nie znam sąsiadów... Ale chętnie ich poznam . Przetestuje ich cierpliwość. Także można to zrobić u mnie, można gdzie indziej. Tylko ostrzegam że nie ma miejsca za dużo u mnie i raczej dobrze bo ludzie sie po mieszkaniu nie rozchodzą i wszyscy siedzą razem ;D. Nie tworzą się grupki przynajmniej i nikt nie czuje się odosobniony.
autor 2011-03-12 02:14:50, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Tournament [EVENT]"
Zarzuciłem temat bo dużo ludzi rozmawiało na temat turnieju jakiegoś w Carbona czy inne. Tak naprawdę możemy zrobić bitwę na głosy na SingStar. Oczywiście gra nie toczy się o złote kalesony ale toczyć się będzie alkohol. Będzie fajnie o ile to wypali ^.-.

Gdzieś już pisałem jakie mam gry więc wybór będzie duży. Myślę że skończy się wielką popijawą a każdy będzie grał w co będzie chciał.
autor 2011-03-10 20:16:13, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "29.03.2011 godz. 19.30 - zapraszam do SPA w Łodzi"
O, basen.

1. emada
2. wisienka
3. stromi
4. krystian
5. katarina
6. freyja87
7. Konrad84
8. Jash
autor 2011-03-08 20:43:21, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "15.03.2011 (wtorek) g. 19.00 - spotkanie w Tawernie"
1. emada
2. carrel
3. Malinowa Mamba
4. Limonka
5. katarina
6. Emilka
7. piotrek84 (20:30)
8. Agnesste
9. Kasia82
10. Andrew
11. freyja87
12. Tomek
13. Ada
14. Iris79
15. Jash
.
.
.
autor 2011-03-07 19:46:29, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Poropozycie filmów na nasz maraton "
Najszybciej i najlepiej: http://axxomovies.org/ linki w torrentach. Z dobrym łączem film ściąga się godzine.
autor 2011-03-06 14:52:32, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Tournament [EVENT]"
23 kwietnia 2011 roku odbędzie się turniej PES_2008, Virtua Fighter Evolution 4 oraz Gran Turismo 4 na konsoli PlayStation2. Liczba miejsc ograniczona metrażem mieszkaniowym.

Wydaje mi się, że 16 osób to takie minimum/maximum, żebyśmy zdążyli to rozegrać.
PES_2008 - liga 5 minut połowa każdy z każdym z rewanżem.
Virtua Figter - system eliminacji
Gran Turismo - system eliminacji

Wymagania:
Alkohol we własnym zakresie (nie ma nocnego w pobliżu).
Jakaś kasa na jedzenie (pizza, dania obiadowe 30 minut po zamówieniu).

Nagrody:
Jak będą pieniądze, będą nagrody. Póki co chcę zobaczyć jaka będzie frekwencja.
Senatorska 10, m. 1A.

Oczywiście dobra muzyka, a za tym idzie i tańce z najlepszym DJ sylwestrowym. Zapraszam.
autor 2011-03-06 14:32:09, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Trochę inaczej niż... http://www.youtube.com/watch?v=fcSuJi1b0OU

Przypominam o umieszczaniu linków między nawiasami '[ url ]'.
nekronomikon dobry kawałek.
autor 2011-03-01 18:03:13, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "lokal dla dojrzałych"
Co piątek/sobota karaoke parę godzinek, potem różnie. Raz są 77, raz kaliska, a innym razem jeszcze gdzieś indziej.
autor 2011-02-13 11:32:10, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Szachy! ;)"
Pierwsza moja refleksja po przeczytaniu Twojego posta będzie masakrycznie złośliwa: http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc.
Druga, chętnie z tobą zagram na darmowych portalach przez internet jak tylko będę miał chwile wolną. Możemy się zgadać na prv co do tego.
autor 2011-02-04 20:57:33, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Ja nie wiem. Bardzo bym chciał ale nie wiem jak mi się uda z przeprowadzką. W tej chwili nie powiem tak, ale nie powiem też nie.
autor 2011-01-29 11:44:38, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Trochę humoru nie zaszkodzi :) "
I HOPE YOU LIKE PAIN: http://www.youtube.com/watch?v=AsbagZvkrbo
___________________________________________________________

Przychodzi mała dziewczynka do sklepu zoologicznego i mówi:
- Poproszę tego czarnego króliczka.
- A nie ładniejszy ten biały?
- Proszę pana, mojego pytona to wali jakiego on będzie koloru!
autor 2011-01-28 20:00:12, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Masz bo będę śpiewał. Trochę się spóźnię ale dam radę być i wam coś pośpiewać :P.
autor 2011-01-27 20:35:05, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Nie mam za bardzo czasu ostatnio. Zobaczymy jak wyjdzie. Chociaż, jak będą tańce na stole... To chyba wpadnę w ten piątek ^^.
autor 2011-01-26 18:53:05, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Eee... Ok... American Psycho na pewno nie. Nie ten wykonawca. Być może w CSI, nie oglądam telewizji. Bardziej chodziło mi o "The Hangover".
autor 2011-01-25 18:55:07, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://www.youtube.com/watch?v=Lct7zR1BCcs to tak dla przypomnienia
A to z kolei dla fanów muzyki filmowej: http://www.youtube.com/watch?v=CcCw1ggftuQ&ob=av2el wiecie z jakiego filmu?
autor 2011-01-20 21:05:24, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Czyly piątek? Ej. Jakie autem? Nie ma! Tramwajem lub autobusem proszę się kołysać. Po dwóch głębszych nikt nie będzie prowadził!
autor 2011-01-17 19:23:44, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Katarina jak chcesz iść do Narra w doborowym towarzystwie to się umówię z siostrą i możemy się dołączyć do jej grupy znajomych. Nie musisz w to wciągać reszty singli .
autor 2011-01-17 19:20:21, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Nowe miasto - nowi ludzie..."
Zapraszam w piątki/soboty na karaoke. Gdzie tu odsyłam: http://www.singlelodz.pl/forum/wpisy/id_tematu/287/start/75#4209
autor 2011-01-13 20:23:27, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Mnie coś grypa łapie . Zresztą widać że mało chętnych. Ja odpadam niestety. Może przyszły tydzień ale to też zobaczymy jak będę z kasą i zdrowiem stał.
autor 2011-01-12 19:02:02, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Narra jest spoko. Byłem tam na wzgląd na siostrę kilka razy. Nie wiem. Ja chyba sobie odpuszczę. Nie jest to takie fajne miejsce dla singli.

Powiem tak. Fajnie można się pobawić ale z kim? Jak będzie jakaś grupa ludzi to jeszcze spoko. Poza tym trzeba się zorientować jaka muza leci. Bo z tego co byłem ostatnio to house/club, chyba że teraz mają jakąś noc z czymś tam.

P.S. Hetero mężczyźni korzystają z damskiej toalety.
autor 2011-01-11 18:22:27, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Kurde ja znowu w sobotę nie mogę . Piątek jak najbardziej! Jak coś to ja jestem za piątkiem, w sobotę mnie nie będzie.
autor 2011-01-08 01:24:41, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Dobrze było! Nawet więcej powiem. Było świetnie! Dlatego od razu mówię, w przyszłym tygodniu również planuję karaoke. Pytanie do was jest tylko czy piątek czy sobota? Godzina bez zmian 20 - by zająć dobre miejsce.

Osobiście jestem za sobotą.
autor 2011-01-07 15:32:38, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Poprawiny sylvka 8.01.2011 - sobota"
Ja tam jestem chory cały czas od początku roku. Ale kurczę wpadnę na piwko w takim razie, a potem się zwijam.
autor 2011-01-06 09:38:05, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Poprawiny sylvka 8.01.2011 - sobota"
Ej... Wywiad żałosny, masakra, telewizja to zło. Zło wtórne. Wlepili nas pod jakieś biuro matrymonialne.

Wracając do tematu, gdzie w końcu jest ta impreza bo nie wiem co z ludkami których zapraszam mam zrobić? Jeżeli ma być tylko spotkanie na piwo to ja wysiadam. Chociaż z tego względu że lepiej wyjdę kupując dwa piwa w takiej żabce i miło spędzę czas na dworzu.

Zorganizujmy się jakoś. Czy ktoś w ogóle się dogadywał w tej Tawernie z czymkolwiek? Jeżeli tak, to fajnie o tym wiedzieć zawczasu. Jeżeli nie, równie dobrze mógłbym zaproponować park Poniatowskiego, muzykę z telefonu, dużo gadania i alkoholu tyle ile zdołacie wypić. Dla mnie to to samo tylko 'chwile' chłodniej. Powiem wprost. Jeżeli nie będzie jakiejś lepszej organizacji to ja odpadam.
autor 2011-01-04 19:20:50, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Poprawiny sylvka 8.01.2011 - sobota"
Dobra to teraz na jakiej zasadzie to ma wyglądać? Spotykamy się na piwo czy regularna bibka do rana?
autor 2011-01-04 18:54:21, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Myślę że 20 na kanapach jak nie będą zajęte można się szukać w środku . Jak zwykle .
autor 2011-01-03 19:05:17, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
No ok ok. Zobaczymy jak wyjdzie. Nie chce zamulać.
autor 2011-01-02 15:00:05, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Tak, tak w Tiradorze. No mnie w Tawernie nie będzie. Urodziny wyprawiam. Chociaż muszę tam zahaczyć na pewno więc nie wiem czy się chociaż na chwilę nie pojawię ^^
autor 2011-01-02 10:19:20, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Wiem, wiem. Ale w sobotę nie mogę. Poza tym kilku moich znajomych też przyjdzie, którym sobota nie odpowiada. Pomyślałem, że w większym gronie byłoby fajniej.
autor 2011-01-01 22:21:35, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
7.01.2011 r. GODZINA 20. Kto idzie? ja będę na pewno!
autor 2011-01-01 17:12:03, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Sylwester w Tawernie dla Singli i nie tylko"
Również chciałbym podziękować wam za szampańską zabawę. Było całkiem dobrze nie licząc momentu, w którym dostawałem sprzeczne informacje w ciągu kilku sekund... Dzięki raz jeszcze i liczę na szybki replay. Niekoniecznie sylwestrowy.
autor 2010-12-31 19:37:09, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Sylwester w Tawernie dla Singli i nie tylko"
I dobrze. Nie będzie lipy chociaż. Poza tym czego się spodziewać po 3 minutowym wywiadzie? Filmu z tego by nie było xD!
autor 2010-12-30 23:48:22, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Singlowe wyjścia na Karaoke"
Śpiewaaaamy śpiewaaaamy! Właśnie ogarniam jak przerobić mp3 na kar. Jak tylko mi się uda ogarnąć temat... hu-hu. Zaśpiewam was happysad'em na dobry początek
autor 2010-12-30 23:46:07, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
A to ja zaśpiewam: jeeeeeaaaah! Jeeeeesteeeeeem z Łodzi! Łuł! Gdzie bieganieeee psom szkodziiiii-aaa jeeee. Widzew! A jak ktoś chce posłuchać mego wspaniałego głosu to zapraszamy, zapraszamy na sobotnie karaoke... tylko nie wiem kiedy będzie.
autor 2010-12-30 23:42:53, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Dzisiejszy wiatr wiejący z północy walczył bardzo z tym z południa, aczkolwiek nie był ani tak silny jak ten ze wschodu ani tak silny jak południowego zachodu. Ogólnie było bardzo ciężko i słabo utrzymać równowagę przez oblodzone i wyboiste chodniki. Oczywiście nie wspomnę już o tym że wiał bardzo silny wiatr... Cokolwiek...
autor 2010-12-28 22:13:11, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
rock&rolla nie braknie, ani i'm so excited ani nawet... kurde. Nie powiem wam co będzie leciało no . Jak będzie tak będzie. Będziemy mieli tylko 8-9 godzin. Nie wszystko będzie to wam obiecuje, bo nie zdążę puścić. Ale zrobię tak by wszyscy się bawili. Nie wiem jeszcze czy to będzie dobry pomysł. Wszystko wyjdzie w praniu. Będę testował waszą tolerancję i cierpliwość muzyczną ^^.

Tak sobie jest pisać post pod postem więc tylko edytuję: http://www.youtube.com/watch?v=wGAxeUtjrG0
autor 2010-12-27 18:00:43, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Dobra! Dzięki wszystkim. Myślę że to wystarczy. Będzie dobrze . Już ja tego dopilnuję! Do tych co się wypowiedzieli poprosiłbym o peny w dniu imprezy.
autor 2010-12-26 17:21:54, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
WooojaS, spoko, tak tylko napisałem. Chodziło mi że będzie spokojnie raczej. Mówię, że raz już coś takiego przeżyłem. Ale wiadomo, że każdy bawi się inaczej, każda impreza jest różna. Nie jestem jasnowidzem i nie przewidzę tego przy czym będą bawić się najlepiej. Nie mam ustalonej muzyki pod względem że sobie w domu ułożę 60-100 piosenek i koniec. Lista myślę że zamknie się w 2-3 tysiącach utworów. Nie wiem.

stromi, a mogłabyś to na pendrive'ie przynieść? Bo... limit mam do końca stycznia a już prawie go wykorzystałem . Tam kilkanaście piosenek mam z twojej listy ale nie wszystkie. Nie jestem takim ignorantem muzycznym ;)
autor 2010-12-26 02:04:19, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Lata 60-90 mam opanowane. Nie przesłuchalibyśmy wszystkiego w jedną noc. Jak wspomniałem mam repertuar ale nigdy nie wiadomo. Co do pendrive'wów to będzie możliwość podłączenia się.

Ostatnio jak byłem na imprezie i puszczałem muze to i tak nikt nie tańczył do momentu gdy wszyscy się mocniej nie podpili. I tak myślę, że mogę zrobić powtórkę. Do godziny zero puszczać rock, jakieś starsze kawałki z tekstem, od czasu do czasu ze starszych coś szybszego. A po północy i fajerwerkach łupanka, żeby się wytańczyć. Oczywiście to tylko założenie. Koncepcja będzie się zmieniać od zachowań ludu. I nie bój się na pewno przytulańców nie zabraknie.
autor 2010-12-25 20:45:14, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Sylwester w Tawernie dla Singli i nie tylko"
Dobra ludziska! Skupcie się! Potrzebuje kawałki które was poruszą do tańczenia na sylwestrze! Przygotowuję playlistę i nie chciałbym żeby w pewnym momencie ktoś powiedział że było do bani bo czegoś tam nie było. Mam dużo muzy ale nie mam dość tyle żeby było z czego wybierać. Dlatego jak ktoś słucha house, club, trance, r&b, d&b to dodawać linki z youtube tutaj http://www.singlelodz.pl/forum/wpisy/id_tematu/279/start/50#3749 a ja już sobie dalej poradzę.

Co do jedzenia mogę się dorzucić do zakupów. Flache sam kupie ale za jedzenie mogę oddać w dniu imprezy jak ktoś by mógł za mnie wyłożyć do tego czasu byłoby super.
autor 2010-12-25 18:35:11, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "FILMMMMM:)"
Eeee tam! Fajne są komedie romantyczne! "Masz wiadomość" gdzie Meg gra zarąbiście z Tomem, "Love Actually" gdzie jest pokazane kilka z pozoru nie znających się ludzi. Ostatnio widziałem fajną komedie "Scott Pilgrim vs the World" film całkiem całkiem. Fajny pomysł miał reżyser. Ale i tak nie przebije nikt "Gwiezdnych Wojen". Najlepsze filmy (gry) wszechczasów!
A tak poza tym to dobre thrillery "After Life" z Liam'em Neeson'em widziałem jakiś czas temu, kino Clinta Estwood'a "Million Dollar Baby", "Gran Torrino" majstersztyk! I oczywiście filmy Quentina Tarrantino - uwielbiam!
autor 2010-12-23 23:40:15, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://www.youtube.com/watch?v=REVkKGzNDZo - coś dla fanów ścieżek dźwiękowych.

Coś czego jeszcze nikt z was nie dodał do zajefajnego poruszania się i pokręcenia tyłkiem http://www.youtube.com/watch?v=2a922bm0ZdE
autor 2010-12-22 23:47:47, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
To ja zapewnię wizualne efekty z ogniem i pomogę śpiewać (czy będzie na sali lekarz?).
autor 2010-12-21 06:08:47, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Działa, działa. Trzeba usunąć niepotrzebne "ttp//" z linku i wtedy się otworzy.
autor 2010-12-13 21:43:16, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
http://lookatmyhorsemyhorseisamazing.com/

Kay. Jeśli chodzi o kicz
autor 2010-12-10 21:11:40, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
A ja ostatnio taki rock'owo-blues'owy kawałek słyszałem, niestety nie mogę nigdzie znaleźć do pobrania w żadnym formacie.
http://www.youtube.com/watch?v=wGAxeUtjrG0
autor 2010-12-06 20:31:09, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Zajefajne kawałki! Aż się chce poruszać.
Z innej beczki: D-Side - Gorillaz http://www.youtube.com/watch?v=ntbGiTIpi7s hongkongaton.
autor 2010-12-05 21:04:19, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Próbowałem na harmonijce ustnej... Zainspirował mnie ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=MduJjbcLSqE ale niestety nie potrafię :P. Może kiedyś jak życie zwolni obroty to się nauczę.
autor 2010-12-05 20:40:49, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
MD House jest świetnym serialem ze świetną ścieżką dźwiękową przy której zasypiałem wcześniej :P. Close your eyes też znam ale ze ścieżki dźwiękowej do filmu Vexille. Chłopaki są niesamowity jeżeli chodzi o Dream on, ale jednak wolę oryginał. Wokalista Aerosmith ma taki głos... przepity xD.

A to mi kumpel zapodał na gg: http://www.youtube.com/watch?v=ntbGiTIpi7s
A to dla zatwardziałych gadu-gadowców: http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc
autor 2010-12-05 16:15:57, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Pozytywny kawałek.
autor 2010-12-05 10:36:00, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "W co gracie?"
Ja tam mam PS2 i mam wszystkie typy gier:
Star Wars:
Battlefron,
Racer Revenge,
Jedi Starfigter,
Force Unleashed;
Need For Speed:
Undergroud - Undercover (wszystkie które są też pomiędzy);
Onimusha 1-3;
Ateny 2004;
Final Fantasy X, X-2;
GTA:San Andreas;
Black,
Killzone,
Red Dead Revolver,
The Getaway: Black Mondey,
God of War,
Silen Hill 2,
Resident Evil: Outbreak,
Formula 05,
Pro Evolution Soccer 2008,
Fifa Street 2.

No i ulubione:
Sing Star z bezprzewodowymi mikrofonami.

Oczywiście to nie wszystkie gry ale jest w czym przebierać. Od przygodówek do bijatyk przez wyścigi na dwóch i jednego gracza, a także z możliwością gry przez internet.

Na PC to tylko w sumie Frets on Fire (darmowa) i poker na PokerStars, Unibet - darmowe turnieje ale wygrywa się realną kasę ^^. Prawie zapomniałem o nieśmiertelnych Heroes of Might&Magic III.
autor 2010-12-04 18:13:23, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Wkręciła mi się Coma - ftmo i The Courteeners - You Overdid It Doll bardzo. Wcześniejsze tylko przesłuchałem, niektóre bardzo często na esce rock grają i po prostu mi się przejadły. Bardzo mi się podobała też chillout'owa Bonobo.
Teraz mam niestety wkrętkę na ostrzejsze utwory... ostatnio soudtrack z Final Fantasy X:
http://www.youtube.com/watch?v=sh5McG4PryM
autor 2010-12-03 21:52:36, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Uwielbiałem 3 kawałki i dawno ich nie słyszałem kapeli Tenacious D. Może ktoś kojarzy nazwę.

http://www.dailymotion.pl/video/x9l4l3_tenacious-d-music-video-classico_music
http://www.dailymotion.pl/video/x14pbk_tenacious-d-tribute-the-music-video_fun
http://www.dailymotion.pl/video/x83im_tenacious-d-fuck-her-gently-video_fun
autor 2010-12-01 20:20:56, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Kay, to co powiecie na to? http://www.dailymotion.pl/video/x6tcbg_seal-kiss-from-a-rose_music
autor 2010-11-27 18:58:08, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Wkręć się [music]"
Hej! Podzielcie się z innymi kawałkami, które wkręciły wam się i możecie ich słuchać godzinami. Wklejajcie linki do youtube, wrzuty czy innych serwisów z piosenkami. Może nie tylko wam się wkręci, a nam się udzieli?

Taki ostatni kawałek, który katuje już któryś kolejny dzień (repeat one): http://www.youtube.com/watch?v=f7FNBUVnRBw

Czekam na wasze piosenki.






/Przeniesione do odpowiedniego działu.Mod.
autor 2010-11-15 19:50:45, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Noc reklamożerców"
Kay, ale czy rezerwujesz jakoś bilety czy we własnym zakresie mamy działać? Bo jak zarezerwujesz to też chętnie pójdę ^^.
autor 2010-05-02 23:19:45, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Jakiej muzyki słuchacie ?"
Ostatnio nie mogę się powstrzymać od słuchania Razorlight - Wire to wire. Zajefajna piosenka. Jak myślicie?
autor 2010-03-04 22:46:22, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "tu wpisują się przeciwnicy palenia."
Moim zdaniem jest temat źle skonstruowany. Nie pochwalam palenia, ale nie dyskryminuję palaczy. Po prostu ja nie zapalę nigdy w życiu, a to czy ktoś sobie psuje zdrowie? Nie moja sprawa .
autor 2010-03-04 22:34:19, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Z jakiej części Łodzi jesteś?"
dbwa na zawsze ale teraz widzew . W sumie też nieźle.
autor 2010-02-14 12:26:59, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Jakiej muzyki słuchacie ?"
W zależności od humoru. Jak jestem zły/wkurzony potrafię słuchać death metalu. Jak mam humor i chce mi się tańczyć to do klubowej, reggae, starszy rock, jakieś twisty. Na doła zwykle instrumentalna muzyka, relaksacyjna. Royksopp, Mum, Rob Dougan. A tak na co dzień rock, filmowa, muzyczka z lat 60-90.

Natomiast do karaoke najlepiej właśnie rock.
autor 2010-02-14 12:15:51, przez Jash

Jash
skąd: Łódź
temat: "Grafika"
Jak najbardziej. Dużo grafików jest strasznie aroganckich i zamkniętych. Ale nie wszyscy. Jeżeli chodzi o najbardziej intuicyjny program to raczej takiego nie ma (paint?). Każdy program trzeba poznać i dopiero z czasem intuicyjnie się w nim zaczynasz poruszać.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl