REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 5

autor 2014-03-11 21:10:16, przez byniek

byniek
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."

Milka napisał(a):

Sorry 50 bez plusa!!!!! ))))))
Witaj !!!!! Ja też tu nowy i pomału to ogarniam to i Ty dasz radę
autor 2014-03-10 20:32:39, przez byniek

byniek
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."

byniek napisał(a):

Bacillus napisał(a):

Witaj w klubie Sławek! Wątków faktycznie jest sporo i można się pogubić. W każdym razie szukaj wśród nich tego, co Cię interesuje czy na co masz akurat ochotę (kino, teatr, wyjście na rowery, do knajpy itd.), niezależnie od tego czy jest to 45+ czy nie. Młodsi też są niezwykle życzliwi i grupy potrafią być bardzo zróżnicowane wiekowo. Możesz też napisać do kogoś prywatnie, by nie było to ogólnie dostępne na forum (kliknij na nick delikwenta, by rozwinąć nowe okno). Baw się dobrze!
Dzięki ! Rzeczywiście muszę najpierw to wszystko ogarnąć
autor 2014-03-10 20:29:12, przez byniek

byniek
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."

Bacillus napisał(a):

Witaj w klubie Sławek! Wątków faktycznie jest sporo i można się pogubić. W każdym razie szukaj wśród nich tego, co Cię interesuje czy na co masz akurat ochotę (kino, teatr, wyjście na rowery, do knajpy itd.), niezależnie od tego czy jest to 45+ czy nie. Młodsi też są niezwykle życzliwi i grupy potrafią być bardzo zróżnicowane wiekowo. Możesz też napisać do kogoś prywatnie, by nie było to ogólnie dostępne na forum (kliknij na nick delikwenta, by rozwinąć nowe okno). Baw się dobrze!
autor 2014-03-10 13:57:12, przez byniek

byniek
skąd: Łódź
temat: "Masz 45 lat lub więcej? Przywitaj się z nami..."
Witam wszystkich !!!! Dopiero się zarejestrowałem i napisałem troszkę o sobie na Forum , nie wiedziałem że młodzi tacy jak ja mają tutaj taki swój kącik ale to fajnie
autor 2014-03-10 13:42:20, przez byniek

byniek
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Witam Wszystkich Na imię mam Sławek , mieszkam w m. Łodzi na śródmieściu , skończyłem 50-tkę i cóż trochę smutno samemu no może nie tak do końca sam ( wychowuję 10-cio letniego synka } ale brakuje kogoś z kim można by było porozmawiać { popisać ) o rzeczach poważnych , głupotach jednym słowem o wszystkim . Może skończę już , bo poczułem się trochę jak na jakimś portalu randkowym Jeśli ktoś zechce niech napisze, będzie mi miło


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl