REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 5

autor 2016-03-04 19:38:03, przez Wolf_359

Wolf_359
skąd: Z województwa czarownic.
temat: "wasza muzyka"

Przemo napisał(a):

Prodiż chyba się nigdy nie zestarzeje [/quote

"Metalowe naczynie z pokrywą wyposażoną w wizjer, zasilane i ogrzewane prądem lub rzadziej gazem, służące do pieczenia ciasta i mięsa. W Polsce popularne były przed rozpowszechnieniem się piekarników elektrycznych." - za ciocią W.
Wydaję mi się, że dziś już wyszedł z użycia.:P

A w ramach żalu za zimą utraconą:
https://www.youtube.com/watch?v=iLTpKs2ylP4
autor 2016-03-04 19:30:51, przez Wolf_359

Wolf_359
skąd: Z województwa czarownic.
temat: "Czym się zajmujecie zawodowo:)"
Operator DTP, jak laicy mówią, "grafik". Złośliwi, składacz. Chcący się przypodobać, edytor. Ja tylko klikam w klawiaturą i wyskakują literki. Czasem obrazki. Ostatecznie, nieraz jakaś książeczka się wyłoni. Z wykształcenia nr 2, prasoznawca. Nr 1, operator maszyn offsetowych. Mydło i powidło.
autor 2014-05-03 23:17:10, przez Wolf_359

Wolf_359
skąd: Z województwa czarownic.
temat: ""Planszówki""
Pozwolę sobie odkopać temat.
Po ostatnim Porcie Gier w ŁDK zapachniało mi towarzystwo. Wybrałem się w którąś sobotę. W środku wesołe SMERFY, nawet postałem jak kołek w drzwiach. Wszyscy zajęci, rozgadani. A ja, początkowo, jednostka zamknięta. Po drugim podejściu, odpuściłem. Ktoś, z obecnych, nadal się tam zjawia? Czy może gdzie indziej da się zebrać grupkę, nad planszą?
autor 2014-05-03 23:06:05, przez Wolf_359

Wolf_359
skąd: Z województwa czarownic.
temat: "Gdyby dziś miałby skończyć się świat..."
Stanął na balkonie, 10 piętro z widokiem na Retkinię i patrzył jak chaos bierze górę nad pozorami.
autor 2014-05-03 22:57:59, przez Wolf_359

Wolf_359
skąd: Z województwa czarownic.
temat: "Z jakiej części Łodzi jesteś?"
Doberek.
Wita się, nie tylko nowy, dodatkowo jeszcze - obcy. Teraz mieszkam w dzielnicy Karolew. Czyli, jak mi powiedzieli tubylcy, "na zadupiu". :]


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl