REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2014-09-29 10:17:32, przez Poprostuja

Poprostuja
skąd: łódzkie
temat: "Witam wszystkich a najmilej kobiety :)"
Tez jestem sama może razem dołączymy jak nas przyjmą
autor 2014-08-19 09:24:33, przez Poprostuja

Poprostuja
skąd: łódzkie
temat: "Maskalandia,relaks,zabawa to jest chyba ważna sprawa?"
Maskalandia-chyba czasami trzeba pośmiać się i powygłupiać ? Prawda...No, w pracy tego nie zrobimy przecież:-)!Uznają nas za wariatów ....
autor 2014-08-19 09:22:28, przez Poprostuja

Poprostuja
skąd: łódzkie
temat: "Maskalandia,relaks,zabawa to jest chyba ważna sprawa?"
Nie wiem ile osób....jeszcze. Byłam tu i tam poznając ludzi którzy sami chcieli ponowić wyjazd. Nie wiem czy termin odpowiada każdemu też.
autor 2014-08-19 09:16:21, przez Poprostuja

Poprostuja
skąd: łódzkie
temat: "Maskalandia,relaks,zabawa to jest chyba ważna sprawa?"
Ile będzie chętnych zobaczymy:-).Tak, trzeba być przebranym w piątek stąd maskalandia. Do 01.09 poczekamy na zainteresowanych. Z nadzieją, że będą wolne pokoje o których myślę -na wsi!:-) hi...
Hotele są zbyt drogie bo ok 500 zł za 2 os! Pokój mini ... a tam mamy sporo miejsca na wygłupy ..... za ok.70 zł chyba...+kuchnię do dyspozycji+ zadaszenie + staw i mase terenu...Tylko jeden minus-2,5 km do term ale może na kaca to dobre? Chyba, że znajdę coś innego-czas pokaże ile osób się stawi....Spokojnie....
autor 2014-08-18 16:25:42, przez Poprostuja

Poprostuja
skąd: łódzkie
temat: "Maskalandia,relaks,zabawa to jest chyba ważna sprawa?"


Maskalandia- relaks termy i zabawa nie wiem czy Wam odpowiada???

Kiedy:
2014-09-28, 12:00 - 2014-09-28, 13:00

Gdzie: Łódź (Łódzkie)
Uniejów

Dla kogo: dla wszystkich

Opis wydarzenia

Wyjazd na termy do Uniejowa.
Cel:miłe spędzenie czasu , uśmiech,relaks,poznanie fajnych ludzi:-) i dobra zabawa.
Dzień 1 piątek : Integracja. Grill lub ognisko na które z góry się składamy przy zapisie po 100 zł(np: talerzyki,kubki,grill lub tp., pierdólki inne...ale bez alkoholu). Możliwe,że wyjdzie taniej lub drożej. Zależy jak szybko podejmiecie decyzję oraz ile osób znajdzie się chętnych.Czy będziemy robić sami czy przez kogoś z hotelu. Faktury,paragony do wglądu. Wszystko zależy gdzie znajdziemy nocleg i jaki. Służę pomocą by było taniej oraz zapraszam osoby chcące mi pomóc w organizacji. Z nadzieją,że ktoś się znajdzie...Ostatnio było tak,że każdy miał rezerwować sam nocleg, podałam Wam wolne miejsca wcześniej (poświęcając się by je wyszukać tel. i nie tylko)...Późne decyzje spowodowały droższy nocleg kosztami o 4 razy...oraz za ognisko świeciłam oczami odmawiąjąc je.
Jak będzie padać może uda się załatwić coś pod dachem na posiadówkę:-).
W tym dniu obowiązują stroje maskowe,inne....
Każdy uczestnik ma zadanie przygotować min.2 zabawy, grę. Zwolniona jest osoba która opowiada kawały!

Dien 2:
Spacer,zwiedzanie. Termy Uniejów 4 godź +sauny. Koszt na stronie internetowej. Obecnie 4 godz+sauny=ok.40+16 zł. Myślę,że po wakacjach jest taniej.
Kto zechce może skorzystać z kąpieli w piwie,czekoladzie,płatach róż ok 100-150 zł , balia średniowieczna 6 osobowa w Kasztelu Rycerskim. Reszta na stronie int. Dzieląc to na 6 wychodzi ok :-).Trzeba rezerwować wcześniej taką balię więc należy określić się co do godziny,dnia i ilości osób chętnych.

Wieczór:posiadówki ciąg dalszy:-).

Dzień3:
Może termy cieplutkie w Hotelu Lawendowym?Cisza,spokój,relaks,woda zawierająca same minerały+sole które nawet przyciemniają ciało wyczytałam...
Koszt 60 zł za 2 godź..

Oczywiście jak ktoś woli zamiast posiadówki dyskotekę jest i taka opcja:-).Wszystko do uzgodnienia na miejscu. Czym szybciej podejmiecie decyzję tym będą większe możliwości znalezienia czegoś fajnego na nocleg:-).

Fajnie jak ktoś ma gitarę lub karaokę uda się nam zorganizowac we własnym gronie:-) :-).

Możliwe są zmiany planów

organizacyjnych ale to zależy od Was samych, ja służę pomocą.Poostałe inforacje na e-mail.
PS.Z tego powodu,że nie decydowliście się szybko a ja nie sprecyzowałam wyjazdu pytajac o zdania każdego poniosłam spore koszty za rezerwację oraz za tel.+benzynę...,pomijam stracony czas więc prośba kto ma dobrą wolę tzw. złotóweczka do garnuszeczka (na tel.,benzynę ).Przy płaceniu zadatku. Chyba,że ktoś szczerze pomoże w organizacji.
Powyższe informację zostały wyciagnięte z poprzednich spotkań:-) i na Wasze prośby.

Pozdrawiam:-) :-) :-).

Linki: http://www.termyuniejow.pl/


http://www.termyuniejow.pl/pl/


kasztel-rycerskihttp://www.termyuniejow.pl/pl/laznie-kasztela(...).html


Jedziemy tam drugi raz a ogłoszenie jest na Wasza prośbę(tych co byli).


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl