REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2015-08-10 07:16:00, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "chętny singiel na wyjazd w I połowie sierpnia "
hej i ja mam chęć na wyjazd, ale czy pasuje komuś od 12 września? od tego dnia mam równy miesiąc urlopu, który mam zupełnie nie zaplanowny jeśli ktoś dysponuje wtedy czasem to ja bardzo chętnie! pozdrawiam wiolka
autor 2014-11-29 10:26:10, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "wyjazd w styczniu, może lutym do ciepełka:)"
oj to super! szkoda tylko , że na tak krótko... może chociaż na 10 dni? najlepiej 14 ktoś jeszcze chętny???? w grupie fajniej
autor 2014-11-24 16:16:27, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "wyjazd w styczniu, może lutym do ciepełka:)"
hej, czy byłby ktoś zainteresowany wyjechać w połowie stycznia lub lutym gdzieś na wycieczkę do ciepłego kraju??? może być 7, 10, 14 dni, wszystko mi jedno gdzie, oby ciepło było, wygodny hotel, basen, morze,opcja najlepiej all w cenie, trochę baletów i coś tam do zwiedzenia, ale raczej mało aktywny odpoczynek po prostu mam urlop i chcę odpocząć w dobrym towarzystwie
autor 2014-11-18 21:01:49, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "powitanie"
no hej, jak Ci na tym portalu? poznałeś jakichś fajnych ludzi? bo ja dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i badam miłego wieczoru
autor 2014-11-18 17:20:41, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "Propozycje na sobotnie wyjścia"

Elis napisał(a):

]Sobota, 18 październik 2014 r., godz. 20:00, Pub Ferajna, ul. Piotrkowska 79 (w bramie)

1. JustIn
2. Ola3
3. Piotrr
4. Hubkom
5. Elis

autor 2014-11-18 17:02:28, przez wiolinka

wiolinka
skąd: widzew
temat: "hej :)"
mam na imię Wiolka i brakuje mi znajomków do wyjść, spotkań i miłego spędzania czasu mam nadzieję, że przy pomocy tego portalu to się zmieni pozdrawiam


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl