REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 8

autor 2014-12-30 23:42:00, przez Falco

Falco

Magda077 napisał(a):

Hej. Nam dla odmiany wypadła jedna osoba z Brodway'u - gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.

Witam, Mam pytanie , czym będziecie jechać ze Zgierza bo Broadway-a, ja też będę jechał ze Zgierza i możemy się jakoś zgrać, będzie raźniej??
autor 2014-12-30 17:34:03, przez Falco

Falco

Ewa 42 napisał(a):

Witam,krótko i na temat czy znalazłoby sie miejsce dla dwóch (kobiety) w Waszym gronie?Chodzi o sylwestra,wiem,ze to juz jutro,ale...tak wyszło


Hej, A gdzie chcecie się bawić, bo wolne jest tylko w Ambasadzie ale przy barze, bo stolików już nie ma, jeżeli reflektujecie na taki układ to ja mogę popytać i razem z Wami się zabrać zawsze będzie raźniej.
autor 2014-12-30 17:28:32, przez Falco

Falco

Dixia napisał(a):

Czy znalazłby się ktoś chętny na miejsce do Ambasady jakbym miała wejściówkę do oddania?

Ja również chętnie odkupię bilet do Ambasady , w podzięce stawiam drina.
autor 2014-12-29 23:50:31, przez Falco

Falco
Do Julka
Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź, ale ja nie jestem ani Niemcem ani Austriakiem, także proszę sugestie zachować dla siebie.
Pytanie moje kierowałem w kierunku rezerwacji i zakupu biletu czyli czy jest jakaś rezerwacja biletu, jak można kupić bilet na odległość, ewentualnie u kogo, jakiś kontakt???
Pozdrawiam
autor 2014-12-29 23:38:30, przez Falco

Falco
Dzwoniłem dziś do Ambasady i miejsc siedzących już nie ma. Pozostają tylko stojące po 90zł, może i bym się tam wybrał ale jakoś samumu to trochę kiepsko , jeżeli byłby jakiś jeszcze chętny to w grupie można by się umówić i pójść zawsze raźniej.
Jeżeli są chętni to dajcie cynk na kom. 603463890, chyba że ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł to ekstra.
Pozdrawiam
autor 2014-12-28 01:33:03, przez Falco

Falco
A coś więcej o imprezie
autor 2014-12-27 23:04:30, przez Falco

Falco
Czy są jeszcze miejsca w Ambasadzie??
autor 2014-12-27 22:55:51, przez Falco

Falco
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć czy są jeszcze gdzieś wolne miejsca na sylwka, z kim się kontaktować i do kogo wpłacić kasę . Jakiś telefon??
Z góry dzięki wielkie i czekam na szybki odzew.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl