REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 1

autor 2015-09-01 17:16:50, przez MadaLodz

MadaLodz
skąd: Lodz
temat: "Wyjazd- koniec września lub październik"
Rzeczywiście, post umieszczony w złym dziale. W każdym razie mam świadomość, że zrobiłam wszystko co mogłam, żeby znaleźć kogoś na urlop- w sensie działań internetowych (jest to jedno z miejsc zamieszczenia posta/ ogłoszenia). Z doświadczeń z warszawskimi singlami wiem, że tzw spotkania w większej grupie są delikatnie mówiąc, niezbyt interesujące dla osób, które jak ja nie piją, nie lubią pubów itp. Podejrzewam, że w Łodzi jest niestety podobnie, więc nie bardzo mam na to ochotę, żeby się spotykać w tym większym gronie i potem rozczarować. Dlatego uznałam, że lepiej od razu nawiązać kontakt z osobami, które lubią podróże i spotkać ewentualnie z nimi. Cóż, tutaj nikt nie jest zainteresowany jak widać.
Pozdrawiam
autor 2015-08-30 10:22:07, przez MadaLodz

MadaLodz
skąd: Lodz
temat: "Wyjazd- koniec września lub październik"
Cześć!
Chciałabym trochę odpocząć- zarówno od pracy, jak i od tego miasta. Niestety nie bardzo mam z kim, a z różnych powodów wolałabym nie wyjeżdżać nigdzie sama. Poszukuję koleżanki/koleżanek na wspólny urlop (tydzień, dwa tygodnie- do ustalenia), chciałabym wyjechać po 23 września na jakąś wycieczkę zagraniczną. W grę wchodzą niestety raczej tanie kierunki z uwagi na brak funduszy np. Bałkany, Grecja,Hiszpania, być może Turcja. (np. na tydzień). Preferowałabym wyjazd last minute, albo jakąś okazyjną cenowo wycieczkę np. z Grupona, Wytwórni Wypraw itp. Zależy mi bardzo na wyjeździe w tym roku dlatego jestem skłonna pojechać choćby i na tydzień.
Jestem osobą raczej spokojną, dlatego preferowałabym towarzystwo również spokojnych koleżanek/kolegów- nie przepadam za imprezami typu dyskoteki, nie szukam przygód, wyrosłam już z "głupot".
Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś się odezwie,
Mada


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl