REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 5

autor 2011-02-13 08:33:15, przez Gwiazdka

Gwiazdka
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

Czarnecki85 napisał(a):

Witajcie ;)))

Przed chwilka zalogowalem sie pierwszy raz, ale juz bardzo mi sie podoba :-) Mysle, ze to miejsce jakiego szukalem. Ja nazywam sie Maciej Czarnecki, bardzo milo mi Was poznac :-) Mieszkam w Konstantynowie, ale jestem mobilny Interesuje sie szachami, to moja najwieksza pasja, ale uwielbiam rowniez sport. Gralem kiedys amatorsko w siatkowke, obecnie jezdze na nartach (uwielbiam ) i ucze sie jazdy konnej Szukam drugiej polowki, jak i ciekawych Osob na wspolne wypady, spedzanie czasu. :-) Zycze milego korzystania z forum :-)



Witam:-) Fajny wpis-- ja nie gram w szachy :-P ale śmigan na nartach. a moze grasz w squash'a? Ja chętnie bym się ruszyła z domu- czas ogłosić koniec okresu ciepłych pieleszy:-) pozdrawiam.
autor 2010-05-30 15:13:42, przez Gwiazdka

Gwiazdka
skąd: Łódź
temat: "Ratujmy Zwierzaki i Przyrodę w Tatrach - Z Milką"
ooo- tak trochę lenistwa by się przydało byle nie było nudno!
autor 2010-05-30 11:32:50, przez Gwiazdka

Gwiazdka
skąd: Łódź
temat: "Ratujmy Zwierzaki i Przyrodę w Tatrach - Z Milką"
Jak najbardziej na tak- głosuję i zamierzam wrócić w Tatry w wakacje bo to zawsze niezapomniana przygoda!
autor 2010-05-30 11:05:25, przez Gwiazdka

Gwiazdka
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."

WISIENKA napisał(a):

Witam serdecznie. Sławek z Łodzi. Mieszkam na Górnej i bywam na Widzewie. Ale skąd Ty jesteś nie ma dla mnie takiego dużego znaczenia. Czasem nie ma z kim wybrać się do kina, na zakupy , na spacer, na basen. Więc chyba po to jest to miejsce by ktoś taki się znalazł



Witam Wszystkich ;-) Mam na imię Ola.
Myślę podobnie i zgdazam się z przedmówcą. Może jest szansa, ze ktoś taki się znajdzie :-)
autor 2010-05-30 10:58:40, przez Gwiazdka

Gwiazdka
skąd: Łódź
temat: "Kumkum rerek idziemy na rowerek"
Witam po raz pierwszy
hmm..super pomysł... właśnie szukałam dobrego rozwiązania na spędzenie fajnej niedzieli, ale ponieważ dopiero się zalogowałam do portalu, czekam na pomysły na następne weekendy :-) chętnie się dołącze.
Pozdrawiam


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl