REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 1

autor 2015-10-30 23:12:52, przez Sofia

Sofia
skąd: Łódź
temat: "Zagadki- wasze lub znalezione w internecie"

napisał(a):

marcin63 napisał(a):

Szczoteczka do zębów


Jedziesz samotnie samochodem nocą w burzy. Mijasz przystanek autobusowy i widzisz troje ludzi oczekujących na autobus:

1. Staruszkę, która wygląda, jakby właśnie umierała,
2. Twojego dobrego przyjaciela, który kiedyś uratował Ci życie,
3. Cudowną kobietę (lub faceta), dokładnie taką o jakiej zawsze marzyłeś.

Jak rozwiążesz sytuację, zakładając, że masz tylko jedno wolne miejsce w samochodzie (powiedzmy, że jedziesz małym kabrioletem)?


Zaciekawiło mnie to. Jest wiele możliwych rozwiązań. 1) Zabieram staruszkę do szpitala, pozostałym daję swój numer (ewentualnie oferuję miejsce w bagażniku). Przyjaciel to zrozumie, jak również facet, jeśli jest OK. Weryfikacja. 2) Kto powiedział, że muszę ich zabierać? Są tam bezpieczni, może tylko wystraszeni. Babuni udzielam pierwszej pomocy, robimy obozowisko i wspieramy się do czasu, aż przyjedzie autobus. 3) Wykonuję telefon po większy samochód (np. taxi) i ewakuuję wszystkich. A jakie jest rozwiązanie?
autor 2015-10-30 22:43:29, przez Sofia

Sofia
skąd: Łódź
temat: "Cześć"
Świeżo zarejestrowana, singielka z odzysku, model bojowy typu szczur (mały, zwinny, łatwo adaptujący się, gniotsa nie łamiotsa) wyprodukowany za Gierka, sprawny w 80%. Umysł ponadczasowy, apgrejdowany na bieżąco, sprawność w 95 centylu. Nie mam ludzi, mój pluton wystrzelali parę lat temu. Mam algorytmy na gotowanie zupy, hodowanie kwiatków i lizanie ran. Koniec autoprezentacji i pozdrawiam wszystkich, a w szczególności życiowych kaskaderów, niedobitków i rozbitków


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl