REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2016-08-03 17:30:08, przez Tesla27

Tesla27
skąd: łódź
temat: "fotografia moim hobby"
Zawsze o fotografii mogę pogadać. Ja osobiście lubię makro fotografie . Jest bardzo trudna i wymaga duużo cierpliwosci
autor 2016-08-03 17:21:24, przez Tesla27

Tesla27
skąd: łódź
temat: "fotografia moim hobby"
Tak wiem jak to wygląda. Dla tego jestem ciekawy czym ludzie najchętniej robią zdjęcia. Ja osobiście używam lustrzanki i nie za specjalnie sięgam po aparat w telefonie .
autor 2016-08-03 11:07:48, przez Tesla27

Tesla27
skąd: łódź
temat: "fotografia moim hobby"
Przemo jezeli czujesz taką potrzebę ok. Mam pytanie czy przeciętny kowalski wie tak naprawde na jakich parametrach robi zdjęcia ? Jezeli posiada kompakt czy smartwon i jest nastawiony na auto? Obchodzi fotografującego tylko efekt końcowy . Nie wchodzi w szczegóły czy iso albo przysłonę ma dobrze ustawioną albo jak ustawić zumm ( jezeli posiadaoptyczny lub cyfrowy) albo ostrość . A nawiązując do pogody jezeli np robimy makro fotografie np owadów to zrobisz zdjęcie w nocy ? No logiczne że nie bynajmniej bylo by to bardzo utrudnione. W dzień kiedy jest najlepsze nasłonecznienie lepiej robić i oczywiście kiedy nie pada nam na głowę ;)
autor 2016-08-03 10:26:38, przez Tesla27

Tesla27
skąd: łódź
temat: "fotografia moim hobby"
Ludzie lubią podzielić sie doświadczeniami i co zaobserwowali i czego dokonali i do czego dążą
autor 2016-08-01 19:11:42, przez Tesla27

Tesla27
skąd: łódź
temat: "fotografia moim hobby"
Lubisz pstrykać zdjęcia ? Pochwal sie jaka tematyka i jakim systemem lubisz pstrykać a jaki sie marzy


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl