REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 3

autor 2018-04-29 15:37:38, przez Ampersand

Ampersand

krymak napisał(a):

brzmi interesująco. jestem widzem wszystkożernym, od awangardy po najgorszą popkulturę a zechciałbys jakies konkretne tytuły Twoich ulubionych filmów podać?

Jest tego sporo, nie ma co wymieniać -również jestem "wszystkożernym". Patrz post wyżej, może się przyłączysz?
autor 2018-04-29 15:35:50, przez Ampersand

Ampersand
W skromnym gronie padł pomysł uruchomienia grupy zainteresowań pod szyldem klubu.
Tak więc:

Jesteśmy grupą osób, która lubi oglądać wartościowe filmy i wzajemnie wymieniać się materiałem filmowym.
Dla nas, to nie tylko rozrywka lecz źródło pogłębiania światopoglądu.
Poszukujemy osób chcących wesprzeć nas ciekawymi filmami.
Spotykamy się w soboty i chętnie przyjmiemy do naszej społeczności nowe osoby.



Można do nas pisać jak by ktoś chciał nam pomóc: kapitula@os.pl
autor 2018-04-04 19:26:20, przez Ampersand

Ampersand
Lubię oglądać filmy pogłębiające światopogląd lub będące emocjonalnym wyzwaniem. Mam już kolekcję ciekawych tytułów, którą nadal poszerzam i jeśli ktoś ma ochotę na wymianę lub konsumpcję moich zbiorów to zapraszam do kontaktu. Wszystko w plikach nie bawię się w płyty. Można pisać bezpośrednio ja raczej tu rzadko bywam: m-08@o2.pl Jarek Łódź
autor 2016-08-21 11:19:07, przez Ampersand

Ampersand
A ja piszę teksty np. do serwisu o Łodzi i jeśli odkryjecie coś w "kulinarnych igraszkach" co można będzie ująć w takim materiale prasowym, to proszę Was dajcie mi o tym znać [ezin@o2.pl].
Amprsand
autor 2016-08-21 11:10:18, przez Ampersand

Ampersand
Szukam osób do współpracy w redagowaniu portalu miejskiego o Łodzi by zainicjować jakąś nieprzeciętną w światopoglądzie grupę i też pewnych tematów na materiał prasowy to tegoż medium.
Nie wiem czy uda mi się stąd cokolwiek pozyskać, jednak zasady twierdzą, że należy być aktywnym i pytać gdzie popadnie. Toteż pytam czy w śród Was są osoby ponad miarę aktywne, które chcą lansować się w jakiejś dziedzinie zainteresowań? A może macie jakiś temat warty zaznaczenia w takim serwisie?
Proszę piszcie do mnie (do Bruxa) lub od czasu do czasu spoglądajcie w stronę: wlodzi.info by ocenić co się tam dzieje.
autor 2016-08-21 10:57:20, przez Ampersand

Ampersand
Może zabrzmi to jak anons ale nie pojawiłem się tu przypadkowo, a mianowicie szukam osób do współpracy w redagowaniu portalu miejskiego o Łodzi, by zainicjować jakąś nieprzeciętną w światopoglądzie grupę i też pewnych tematów na materiał prasowy to tegoż medium.
Nie wiem czy uda mi się stąd cokolwiek pozyskać, jednak zasady twierdzą, że należy być aktywnym i pytać gdzie popadnie. Toteż pytam czy w śród Was są osoby ponad miarę aktywne, które chcą lansować się w jakiejś dziedzinie zainteresowań? A może macie jakiś temat warty zaznaczenia w takim serwisie?
Proszę piszcie do mnie (do Bruxa) lub od czasu do czasu spoglądajcie w stronę: wlodzi.info by ocenić co się tam dzieje.
autor 2016-08-21 10:47:31, przez Ampersand

Ampersand
Tak naprawdę, to ja szukam osób do współpracy w redagowaniu portalu miejskiego o Łodzi by zainicjować jakąś nieprzeciętną w światopoglądzie grupę i też pewnych tematów na materiał prasowy to tegoż medium.
Nie wiem czy uda mi się stąd cokolwiek pozyskać, jednak zasady twierdzą, że należy być aktywnym i pytać gdzie popadnie. Toteż pytam czy w śród Was są osoby ponad miarę aktywne, które chcą lansować się w jakiejś dziedzinie zainteresowań? A może macie jakiś temat warty zaznaczenia w takim serwisie?
Proszę piszcie do mnie (do Bruxa) lub od czasu do czasu spoglądajcie w stronę: wlodzi.info by ocenić co się tam dzieje.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl