REJESTRACJALOGOWANIEEDYTUJ PROFILPRZYPOMNIJ HASŁOWIADOMOŚCI PRYWATNE
SingleLodz.pl

»

Forum

LICZBA POSTÓW UŻYTKOWNIKA: 4

autor 2016-11-18 21:15:39, przez Czarnychlebiczarnakawa

Czarnychlebiczarnakawa
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
Bardzo, bardzo nie lubię się zapowiadać i nie przychodzić, ale tak właśnie dzisiaj będzie. Już się nie wyrobię.
autor 2016-11-17 23:51:30, przez Czarnychlebiczarnakawa

Czarnychlebiczarnakawa
skąd: Łódź
temat: "Piątkowe karaoke"
To może i ja Was poznam. Jeżeli uwinę się z robotą do tego czasu.

Piątek, 18 listopada 2016 r., Cotton Club, al. Politechniki 9, godz. 21:00

1. krzyl
2. beecik
3. Marian_W
4. WooQash
5. justice
6. Monika79
7. Menaa +1
9. Promo
10. Scout
11.Hubkom
12 Aga89
13.Iwona i Paweł
15.Czarnychlebiczarnakawa (75%)
16....
autor 2016-11-06 22:10:38, przez Czarnychlebiczarnakawa

Czarnychlebiczarnakawa
skąd: Łódź
temat: "Twoj samochod marzen i w jakim kolorze?"
Mamy tu tylu facetów a taki mały ruch w temacie o wymarzonych autach? Co się dzieje? Czyżby faceci się, bali, że kobiety będą ich oceniać przez pryzmat... no właśnie nie wiem czego.

Możecie się pośmiać ze mnie
Mam kilka wymarzonych samochodów i się tego nie wstydzę. Marzy mi się móc pojeździć na co dzień starym muscle-carem, choć nie jako swoim głównym autem. Lubię klasyki, szczególnie te, które mają ciekawe możliwości nawet w zestawieniu z dzisiejszymi autami.
https://www.youtube.com/watch?v=677yJTm7hxo
Kiedyś sobie wymyśliłem, że mój wymarzony wóz ma być pojemny, podatny na modyfikacje, koniecznie zbudowany na ramie, ze stałym lub ręcznie rozłączanym napędem na 4 koła, szybki, nie budzić negatywnych emocji na drodze, wygodny do spania i wogóle podróżowania a przy tym być w miarę bezpieczny. I być klasykiem, który dobrze wygląda nawet jak się porysuje i ubrudzi
A wszystko to jako efekt marzenia, które idzie ze mną od prawie 20 lat, żeby mieć... no tego akurat nie mogę powiedzieć
Po dwóch latach namysłu kupiłem sobie coś co ma szanse spełnić te warunki. Czeka go jeszcze tylko remont wnętrza, położenie nowego lakieru, wzmocnienie paru podzespołów i założenie mocniejszego silnika bo póki co jest rozpaczliwie słaby a być może też skrzyni... czyli jeszcze bardzo dużo pracy.
Kto zgadnie, temu stawiam piwo, kawę, koktajl bananowo-czekoladowy czy co tam sobie zażyczy.

Z przymrużeniem oka jako podsumowanie...
https://www.youtube.com/watch?v=wK63eUyk-iM
autor 2016-11-06 21:34:10, przez Czarnychlebiczarnakawa

Czarnychlebiczarnakawa
skąd: Łódź
temat: "Jesteś I raz na forum? - Przedstaw się."
Kłaniam się wszystkim!
Jeszcze nie wiem dokładnie o co tu chodzi i jak to działa, ale postaram się na dniach nadrobić zaległości.
Nazywam się Bartosz, choć większość przyjaciół przezywa mnie imieniem wziętym od ciemnego, gruboziarnistego pieczywa. Urodziłem się dwa tygodnie po katastrofie w Czarnobylu, ale mój lekarz twierdzi, że metabolizm wskazuje co innego.
Cierpię na pewien nadmiar energii, działam więc na wielu polach, co powoduje, że doba jest za krótka. Moje największe pasje to historia, góry i...drewno. Do tego biegi górskie, podróże, stare samochody, historia, archeologia, w tym eksperymentalna. Mam słabość do dobrej kawy, dobrych narzędzi, ładnych widoków, solidnych śniadań i podróży. Podjąłem poważne kroki ułatwiające łączenie tych rzeczy ;-) Uwielbiam psy a nad łóżkiem wiszą u mnie mapa Szkocji i Śródziemia. Najbardziej na świecie cierpię niesłowności, papierosów, zadufania w sobie i gołębi.
Szukam oczywiście nowych znajomości. Najlepiej prowadzące do poznania kogoś płci pięknej, nie starszego, nie większego i nie głupszego ode nie.


Co w Łodzi | Książki dla singli

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl