Jestem klubowiczem

Moje konto

Chcę zostać członkiem klubu i otrzymywać informacje
o aktualnych wydarzeniach.

SingleLodz.pl

»

Media o portalu

»

Grupowa randka singli na Fali

Grupowa randka singli na Fali

Tagi: Single party, Łódź dla Singla

W piątkowy (18 lutego 2011) wieczór w łódzkim aquaparku Fala odbyła się impreza dla singli. Wielu z nich nie szukało drugiej połowy, lecz towarzystwa.

Nie przyszedłem tutaj szukać kogoś, ale jakby się zdarzyło, że znajdę, nie mówię nie - przyznaje 34-letni Krystian.

Krystian od jakiegoś czasu chodzi na spotkania z singlami. - Przez trzy miesiące takich spotkań, mimo, że nie było żadnego związku, dużo się działo w moim życiu - zauważa. Krystianowi zdarza się również chodzić na randki, choć jak mówi - tylko "żeby nie wyjść z wprawy".

Spotkania singli niczym grupowe randki

Zdaniem napotkanych przez nas na Fali singli, spotkania grupowe osób "bez pary" są dużo fajniejsze niż te tylko we dwoje. - Każda randka ma podobny scenariusz, po pewnym czasie stają się one rutyną - mówi 27-letni Piotr, który (zresztą nie jedyny) spotkania singli nazywa... grupową randką.

Według Emilii (30 l.) randka może być elementem krępującym, więc wspólne spotkania mogą ułatwić kontakty międzyludzkie. - Wielu z nas jest ludźmi nieśmiałymi, więc zanim umówią się na randkę, ważne jest, by w ogóle spotykali się z ludźmi - mówi.

Wieczór na Fali ten kontakt umożliwił. Z atrakcji, które miały na celu zintegrować towarzystwo skorzystało około 40 "nieparzystych" łodzian. Oprócz zabaw w basenie, które miały za zadanie m.in. ośmielić uczestników, bliższemu poznaniu posłużył kurs salsy, a następnie fast date, czyli szybka randka, na której mogli porozmawiać i zadecydować o ewentualnym spotkaniu.


Źródło: http://www.mmlodz.pl/360144/2011/2/19/grupowa-randka-singli-na-fali


Wasze opinie:
Basik: Jestem ZA , to świetny pomysł


A co u klubowiczów?

2019-03-21 20:46:59

Łyżwy

2019-03-20 10:25:05

Kulinarne igraszki...

2019-03-18 17:54:54

Przywitanie

2019-03-17 12:38:57

Majówka 2019
Terminarz


Najczęściej
czytane artykuły

Gdy jesteś zestresowany - odpychasz kobiety

Antywalentynki 2012, czyli komercyjnym walentynkom mówimy NIE

Bal przeciwników walentynek

Związek z Narcyzem - gdy kochasz NarcyzaCo w Łodzi | Porady i ciekawostki | Książki dla singli | Media o portalu | Forum | Kontakt

realizacja: e-solution 2010   |   pozycjonowanie stron łódź e-pozycja.pl