Jestem klubowiczem

Moje konto

Chcę zostać członkiem klubu i otrzymywać informacje
o aktualnych wydarzeniach.

SingleLodz.pl

»

Media o portalu
Antywalentynki 2012, czyli komercyjnym walentynkom mówimy NIE

Wszystkich, którzy nie lubią komercyjnych walentynek, single z Łodzi zapraszają na imprezę do klubu Luka. Tam, podczas zabawy przebierańców, świętowane będą też "ostatki".
więcejAntywalentynki 2012 w Radio Parada

Wywiad na antenie Radio Parada o portalu i organizowanej imprezie Antywalentynki, połączone z 2 rocznicą portalu a także przebierańcami.
więcejSingleLodz.pl w TVN24

Ostatnio nasi klubowicze pokazali się również w TVN 24. Tym razem kamera dopadła nas podczas meczu siatkówki. Zapraszamy do obejrzenia filmu o tym, jak to jest być singlem.
więcejSamotne serca z portalu dla singli

Single z Łodzi mają swój portal, na którym umawiają się na wspólne wypady na karaoke, do kina lub teatru, a nawet do planetarium. Cały czas przyłączają się do nich nowe osoby - pisze Marcin Bereszczyński
więcejO imprezie integracyjnej i portalu w Radio Parada

W Radio Parada rozmawiamy o portalu, przedwakacyjnej imprezie integracyjnej w Tawernie i o tym jak ciekawie razem single z portalu SingleLodz.pl spędzają czas :)
więcejGrupowa randka singli na Fali

W piątkowy (18 lutego 2011) wieczór w łódzkim aquaparku Fala odbyła się impreza dla singli. Wielu z nich nie szukało drugiej połowy, lecz towarzystwa.
więcejSetki osób na antywalentynkach

Kilkaset osób bawiło się na antywalentynkowej imprezie, która odbyła się w klubie muzycznym przy ul. Narutowicza. Przyszło wielu singli, ale nie zabrakło też par, które nie lubią walentynek.
więcejBal przeciwników walentynek

Ponad 150 osób chce wybrać się na pierwszy w Łodzi antywalentynkowy bal organizowany w jednym z klubów muzycznych. Bawić się na nim będą samotni oraz pary, które dość mają komercji związanej ze świętem zakochanych. Sporo łodzian wybierze się także na alternatywną dla walentynek zabawę w Aquaparku Fala.
więcejTerminarz

Najczęściej
czytane artykuły

Samotne serca z portalu dla singli

Związek z Narcyzem - gdy kochasz Narcyza

Bal przeciwników walentynek

Antywalentynki 2012, czyli komercyjnym walentynkom mówimy NIE
Co w Łodzi | Porady i ciekawostki | Książki dla singli | Media o portalu | Forum | Kontakt

realizacja: pozeo.pl 2010   |   pozycjonowanie stron łódź pozeo.pl